Αποτελέσματα ενδημικού σεζόν 2012-13

Απάντηση
miky55
Δημοσιεύσεις: 1307
Εγγραφή: 18 Ιαν 2011, 21:05

Re: Αποτελέσματα ενδημικού σεζόν 2012-13

Δημοσίευση από miky55 »

ΣΗΜΕΡΑ ΠΡΩΙ ΠΗΓΑΙΝΑ ΜΕΛΑΘΡΟ ΠΑΛΩΔΙΑ.ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΣΤΡΑΤΟΠΕΔΟ ΕΤΣΙ ΑΛΑΗ ΦΑΣΣΕΣ ΠΟΥ ΠΕΡΝΟΥΣΕ ΔΕΝ ΞΑΝΑΕΙΔΑ.ΑΝΕΒΑΙΝΕ ΠΡΟΣ ΒΟΡΕΙΑ. :!:
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: Αποτελέσματα ενδημικού σεζόν 2012-13

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

mikros έγραψε:Ε που κυνηγω???πας τα βουνα :lol: επαρχια λεμεσου-λαρνακας
ΗΤΑΝ ΡΗΤΟΡΙΚΗ Η ΕΡΩΤΗΣΗ....ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΑΛΛΟΥΣ ΠΟΥ ΚΑΘΟΝΤΑΙ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΤΙΣ ΦΑΣΣΕΣ ΝΑ ΠΑΝ ΝΑ ΤΟΥΣ ΕΒΡΟΥΝ............ΚΥΝΗΓΟΙ ΤΟΥ ΠΙΑΤΟΥ :shock:
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: Αποτελέσματα ενδημικού σεζόν 2012-13

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

miky55 έγραψε:ΣΗΜΕΡΑ ΠΡΩΙ ΠΗΓΑΙΝΑ ΜΕΛΑΘΡΟ ΠΑΛΩΔΙΑ.ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΣΤΡΑΤΟΠΕΔΟ ΕΤΣΙ ΑΛΑΗ ΦΑΣΣΕΣ ΠΟΥ ΠΕΡΝΟΥΣΕ ΔΕΝ ΞΑΝΑΕΙΔΑ.ΑΝΕΒΑΙΝΕ ΠΡΟΣ ΒΟΡΕΙΑ. :!:
ΜΙΧΑΛΗ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Ο ΦΙΛΟΣ ΜΙΚΡΟΣ....ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΓΕΛΑΣΕΙΣ ;)
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
mikros
Δημοσιεύσεις: 903
Εγγραφή: 18 Μαρ 2011, 18:55

Re: Αποτελέσματα ενδημικού σεζόν 2012-13

Δημοσίευση από mikros »

Την κυριακη που θα παω εξοπλισμενος για τες φασσες και θα κατσω πας την καλη την μουττη με 6νο 32-34γρ....εν να ρεσουν οι τσικλες σηιιλιαες που το ποστον της τσικλας ,μολις παω κατο,θα παρετησουν οι τσικλες να ερκουντε,και θα αρχισουν οι φασσες να ερκουντε ουλλες που το ποστο της φασσας και εν να πελλανω... :evil:
Εσχει και'αλλου παρτακαλιες,
που καμνουν μαντορινια
Άβαταρ μέλους
Georgios
Full Member
Δημοσιεύσεις: 131
Εγγραφή: 26 Ιαν 2012, 17:41
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: Αποτελέσματα ενδημικού σεζόν 2012-13

Δημοσίευση από Georgios »

mikros έγραψε:Την κυριακη που θα παω εξοπλισμενος για τες φασσες και θα κατσω πας την καλη την μουττη με 6νο 32-34γρ....εν να ρεσουν οι τσικλες σηιιλιαες που το ποστον της τσικλας ,μολις παω κατο,θα παρετησουν οι τσικλες να ερκουντε,και θα αρχισουν οι φασσες να ερκουντε ουλλες που το ποστο της φασσας και εν να πελλανω... :evil:
Ε φιλε εσχει και χειροτερα... το χειροτερο ειναι να βρεχει με συνοδεια καταιγιδας.... απο οτι φαινεται η τελευταια προβλεψη αυτο λεει για Κυριακη πρωι απο το freemeteo... εν τοτε που εν θα κινηθουν καθολου
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: Αποτελέσματα ενδημικού σεζόν 2012-13

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

mikros έγραψε:Την κυριακη που θα παω εξοπλισμενος για τες φασσες και θα κατσω πας την καλη την μουττη με 6νο 32-34γρ....εν να ρεσουν οι τσικλες σηιιλιαες που το ποστον της τσικλας ,μολις παω κατο,θα παρετησουν οι τσικλες να ερκουντε,και θα αρχισουν οι φασσες να ερκουντε ουλλες που το ποστο της φασσας και εν να πελλανω... :evil:
Η ΛΥΣΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΦΙΛΕ...ΓΙΑΤΙ ΑΝΧΩΝΕΣΑΙ?ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΕΝΑ ΠΑΡΕΑ ΣΟΥ....ΘΑ ΚΑΤΣΕΙΣ ΕΣΕΙ ΣΤΟ ΠΟΣΤΟ ΤΩΝ ΦΑΣΣΩΝ ΝΑ ΤΟΝ ΒΑΛΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙ ΣΤΟ ΠΟΣΤΟ ΤΩΝ ΤΣΙΚΛΩΝ ΚΑΙ ΟΣΑ ΠΕΞΕΙΣ, ΟΣΑ ΠΕΞΕΙ...ΠΟΥ ΜΙΣΑ ΑΠΛΟ ΤΟ ΘΕΜΑ :D
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
christy2000
Full Member
Δημοσιεύσεις: 435
Εγγραφή: 07 Νοέμ 2012, 09:47
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: Αποτελέσματα ενδημικού σεζόν 2012-13

Δημοσίευση από christy2000 »

Ευκαλα για εκπαιδευτικο τη συλλου μου τζε ερεσσαν οι τζικλες που πανω μας,περνω την εσσω για να πιαω το οπλο, τζε που τζινι την ωρα δεν ερεξεν φτερο! Αυτα συμβενουν σε ολους μας.
ΔΡΑΣΕ 'Η ΣΚΑΣΕ...!!!
mikros
Δημοσιεύσεις: 903
Εγγραφή: 18 Μαρ 2011, 18:55

Re: Αποτελέσματα ενδημικού σεζόν 2012-13

Δημοσίευση από mikros »

solon loyka έγραψε:
mikros έγραψε:Την κυριακη που θα παω εξοπλισμενος για τες φασσες και θα κατσω πας την καλη την μουττη με 6νο 32-34γρ....εν να ρεσουν οι τσικλες σηιιλιαες που το ποστον της τσικλας ,μολις παω κατο,θα παρετησουν οι τσικλες να ερκουντε,και θα αρχισουν οι φασσες να ερκουντε ουλλες που το ποστο της φασσας και εν να πελλανω... :evil:
Η ΛΥΣΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΦΙΛΕ...ΓΙΑΤΙ ΑΝΧΩΝΕΣΑΙ?ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΕΝΑ ΠΑΡΕΑ ΣΟΥ....ΘΑ ΚΑΤΣΕΙΣ ΕΣΕΙ ΣΤΟ ΠΟΣΤΟ ΤΩΝ ΦΑΣΣΩΝ ΝΑ ΤΟΝ ΒΑΛΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙ ΣΤΟ ΠΟΣΤΟ ΤΩΝ ΤΣΙΚΛΩΝ ΚΑΙ ΟΣΑ ΠΕΞΕΙΣ, ΟΣΑ ΠΕΞΕΙ...ΠΟΥ ΜΙΣΑ ΑΠΛΟ ΤΟ ΘΕΜΑ :D
Εν να μου φαρασει τες φασσες για κατι παλιοτσικλουες :lol: :lol:
Εσχει και'αλλου παρτακαλιες,
που καμνουν μαντορινια
Άβαταρ μέλους
Nikos
Δημοσιεύσεις: 1284
Εγγραφή: 31 Αύγ 2011, 12:00

Re: Αποτελέσματα ενδημικού σεζόν 2012-13

Δημοσίευση από Nikos »

Καλημέρα σας..

Ρε μικρε θέλεις τα ούλα νομίζω... :lol:
Αρκέστου σε ένα γιατί την παροιμία ''όποιος θέλει τα πολλά χάνει και τα λίγα'' ενεν τυχαία που την ευκάλαν οι παλιοί!! ;) ;)


Νίκος Α
Άβαταρ μέλους
canastas
Full Member
Δημοσιεύσεις: 368
Εγγραφή: 03 Ιαν 2013, 13:21

Re: Αποτελέσματα ενδημικού σεζόν 2012-13

Δημοσίευση από canastas »

solon loyka έγραψε:
miky55 έγραψε:ΣΗΜΕΡΑ ΠΡΩΙ ΠΗΓΑΙΝΑ ΜΕΛΑΘΡΟ ΠΑΛΩΔΙΑ.ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΣΤΡΑΤΟΠΕΔΟ ΕΤΣΙ ΑΛΑΗ ΦΑΣΣΕΣ ΠΟΥ ΠΕΡΝΟΥΣΕ ΔΕΝ ΞΑΝΑΕΙΔΑ.ΑΝΕΒΑΙΝΕ ΠΡΟΣ ΒΟΡΕΙΑ. :!:
ΜΙΧΑΛΗ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Ο ΦΙΛΟΣ ΜΙΚΡΟΣ....ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΓΕΛΑΣΕΙΣ ;)
Οπως το είπες φίλε, πουλιά υπάρχουν το προβλήμα είναι να τους γελάσεις.... :evil: ολοήμερο την κυρίακη μόνο μιας εγελάσαμε... ;)
THE BEST THERE IS
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ”