Αποτελέσματα ενδημικού σεζόν 2012-13

Απάντηση
sotiris..
Full Member
Δημοσιεύσεις: 138
Εγγραφή: 23 Οκτ 2012, 20:56

Re: Αποτελέσματα ενδημικού σεζόν 2012-13

Δημοσίευση από sotiris.. »

καλα ρε παιδια για 5-10-20 λαους που επεξε ο αθρωπος εφκικαν καποιοι ειτε λογο ζιλιας ειτε για οποιο διποτε λογο τζε κατιγορουντον οτι εν λαθροθηρας ...για τουτα τα περιστατικα υπαρχη και η αρμοδια υπηρεσεια που λεγετε θηρα ... τζε τωρα ερκεστε τζε λαλιτε οτι εκαμε τζε πσεφτικο λογαργιασμο στο φορουμ τζε κατηγορα τον εαυτο του ??

p.s. εγω τον ανθρωπο δεν το γνωριζω προσωπικα ..απλος αρεσκη μου να λεγετε η αληθεια
sotiris!129

Re: Αποτελέσματα ενδημικού σεζόν 2012-13

Δημοσίευση από sotiris!129 »

ΑΝWS το θεμα ειναι Απορελεσματα ενδημικου σεζον 2012-2013 και οχι Μη βαζεται φωτογραφιες Ενδημικου 2012-2013 ουτε λυστε το Κυπριακο 2012-2013 :lol:
γιαυτο βαρτε καμιαν ζικλουαν/μπουγατσουαν/φασουλλαν να δουμε εμεις που δεν παιζουμεν και αστε τα parlevu france ...
θελω τον ζικλοκτονο να τιμησει το nickname που κρατα και να βαλει 3 πουλιαστρες γεματες φτερα ζε πετσες 8-)
και για τους εβεσθιτους εχει αλλα φορουμ
http://barbiecollectors.thelittleusedst ... ge100.html :mrgreen:
chris197
Full Member
Δημοσιεύσεις: 337
Εγγραφή: 25 Νοέμ 2010, 18:29

Re: Αποτελέσματα ενδημικού σεζόν 2012-13

Δημοσίευση από chris197 »

Παιδια,
πρεπει να καταλαβουμε κατι. το κυνηγι ειναι αθλημα δεν εινα ανταγωνισμος στον οποιο συναγωνιζομαστε στο πιος ενα παικσει το παραπανω θηραμα.
εχω παρακολουθησει την σηζητιση σας σχετικα με καπιο ατομο το φορουμ, επειδη τυγχανει να ζητήσω και εγω την βοηθεια του συνκεκριμενου ανθρωπου και μου την προσφερε απλοχερα και μαλιστα πηγαμε και κηνηγι μαζι ( ο ανθρωπος δεν πηρε τους σκυλους τοθ κηνηγι μονο ενα σκυλο μεγαλο σε ηλικια , ο οποιος βρηκε 3 λαγους ) δεν μπορω να σας ζητησω ευγενικα να παπσετε να κατηγοριτε των ανθρωπο με διαφορα υπονοουμενα. Οπιος θελει να κατηγορισει καπιον πρεπει να εχει στοιχεια και οχι επειδη ο ανθρωπος επαικσε δεν κσερω και εγω ποσους λαγους αμεσως να αρχισουν οι κατηγοριες εναντιον του.
Λυπαμαι αλλα εγω προσωπικα χαιρμαι οταν ακουω οτι καπιος συναδελφος κυνηγος επεκσε λαγο,περδικι, εστο και μια τρασιηλα, τωρα εαν καπιοι ζηλευουν τον αλλο οτι επεκσε παραπανω τους τοτε δικο τους προβλημα.
περιτο να σας πω οτι εγω φετος δεν επαικσα λαγο μονο λιγα περδικια και 1 φραγκολινα αλλα ειμε καλα στην υγεια μου.

Σας ευχαριστω.

Υ.Γ
Άβαταρ μέλους
FRANCHI
Full Member
Δημοσιεύσεις: 459
Εγγραφή: 12 Δεκ 2011, 18:53

Re: Αποτελέσματα ενδημικού σεζόν 2012-13

Δημοσίευση από FRANCHI »

επειδή δεν θα σας κανήσουν οι τσίκλες του fyga και τα λουκάνικα του harrods να σας στείλω και εγώ τα δικά μου που έπαιξα προχτές μαζί με tenderizer
I believe half of what I see and nothing of what I hear
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: Αποτελέσματα ενδημικού σεζόν 2012-13

Δημοσίευση από admin »

HUNTER έγραψε:Προς διαχειριστικη επιτροπη¨.

Πριν απο λιγο καποιος εσβισε το ποστ μου προς το Σωτηρη. το ποστ δεν ηταν κοροιδια ουτε ειρωνευτικο.
Εκανα μιαν ερωτηση αφου το μελος εχει διαγραφει και δεν μπορουμε να επικοινονισουμε αλλα μπορει να παρακολουθη την συζητηση.

Απο οτι εχω καταλαβει η διαχειριστικη επιτροπη και ορισμενα μελοι εκαμαν κλικουα τσε κοφκουν ραφκουν με οτι δεν συμφωνουν η οτι δεν ειναι προς το συμφερω τους η με οποιους δεν συμμεριζονται τις ιδιες αποπσις. ΑΡΧΙΣΕΤΕ ΝΑ ΧΑΛΑΤΕ ΤΟ ΣΙΤΕ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΤΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΣΑΣ.

Εαν θελετε να κανετε το φορουμ στα γουστα τα δικα σας , ευχαριστω δεν θα παρω και οφειλεται να μας το πειτε τουλαχιστον για να αποχωρησουμε.


Φίλε Hunter η διαχειριστική επιτροπή λειτουργεί βάση μιας πολιτικής ούτε στα γούστα τα δικά της ο καθένας ούτε στα γούστα τα δικά σου. Εάν κάτι πρέπει να διαγραφεί για να μην δημιουργούνται αχρείαστες αντιπαραθέσεις , διαγράφετε , πολλές φορές η διαγραφεί προστατεύει και τον ίδιο τον χρήστη καθώς οι περισσότεροι απο εσας που έρχεστε σε αντιπαράθεσε , βρίζετε , προσβάλετε , αφήνετε υπονοούμενα και αντί να σας διαγράψουμε απευθείας σας σβήνουμε το πόστ να ηρεμήσετε λίγο ή σας στέλνουμε προειδοποιηση. Τούτα τα περί κλίκας και αηδείες που κάποιοι πιπιλάτε παρετάτε τα. Αμμά νιώσετε ότι κάποιος ελέγχει κάτι πιάνει σας το φιλελευθερωτικό σας ένστικτο και θέλετε την απόλυτη ελεύθερία να βρίζεστε να σκοτώνεστε και μετά σαν τις πληγωμένες δεσποινίδες εγώ αποχωρώ και εγώ αποχωρώ.... Το θέμα με τον Σωτήρι Νικολάου τελείωσε και περαιτέρο συζήτηση είναι αχρείαστει αφού το ίδιο το μέλος δέν είναι ενεργό πλέον για να απαντήσει και δέν είναι ούτε σωστό να μιλάμε εν την απουσία κάποιου. Κάποιοι μπορεί να πιστεύουν ότι το άτομο αυτό είναι ο καλύτερος κυνηγός κάποιοι ότι είναι ο μεγαλήτερος λαθροθήρας το θέμα έκλεισε. Έχουν γίνει απειλητικά τηλεφωνήματα , έχει αναστατωθεί κόσμος είναι δική μου απόφαση να μην ξανασυζητηθεί αυτό το θέμα
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
'petros'
Δημοσιεύσεις: 990
Εγγραφή: 10 Αύγ 2011, 13:52
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: Αποτελέσματα ενδημικού σεζόν 2012-13

Δημοσίευση από 'petros' »

istriano έγραψε:"Μ.... μου, μην φοβασαι και δεν αντιληφθηκα τιποτε λαθος. Ξερω πολλα καλα τι γραφω. Παρα να προσπαθεις εσυ και ορισμενοι αλλοι να το πεξεται και καλα διανοουμενοι κυνηγοπατερες, καλα θα ηταν μεσο καποιου π.μ να προσπαθησεται να συμβουλεψεται καποιο μελος το οποιο αντιλαμβανεστε οτι εχει καποιες αδυναμιες η' παρεκτρεπεται λογο ιδιοσυγκρασιας. Καλυτερα να περνεται μετρα πρωτου το θεμα να ξεφυγει και γινουν ορισμενοι ερμαιο στις ορεξης του καθενος. Το παν ειναι η προνοητικοτητα και η προληψη.

Αυτα φιλικα."

Αυτα εγραψα πριν λιγο καιρο!!!! Η κωλοσηρμαθκια εφενετουν. Οι φωτο εν απλα εν η αφορμη!!!
Φιλε istriano με βαση αυτα που εγραψες εισαι κορυφη +1000 like απο εμενα
«Για να είσαι κυνηγός … δεν αρκεί να διαθέτεις άδεια, όπλο και σκύλο … αλλά κυρίως σεβασμό, συνείδηση και γνώση για την φύση»
dangerous
Full Member
Δημοσιεύσεις: 316
Εγγραφή: 12 Μαρ 2010, 16:35

Re: Αποτελέσματα ενδημικού σεζόν 2012-13

Δημοσίευση από dangerous »

πριν μερικα χρονια οταν ειμσταν ακομα φοιτητες μαζευτηκαμε μια μεγαλη παρεα σε καποιο αλλο σιτε και γραφαμε αποψεις και διαφορα σχολια....\

απο την μερα που δημιουργηθηκε αυτο το σιτε ολη η παρεα αυτοματα μεταφερθηκαμε σε αυτο το σιτε ειμασταν απο τους πρωτους των πρωτων που με ιδιαιτερη χαρα ημασταν ολη μερα μεσα σε αυτο το σιτε.......


με μεγαλη μου λυπη μετα απο καποια χρονια παρατηρω οτι παρα πολλοι απο τα παλια μελη ειναι απων ατομα τα οποια η γνωμη τους ηταν βαρινουσας σημασιας
δεν εχουν τον ενθουσιασμο και το ενδιαφερον πλεον να ποσταρουν το οτιδηποτε και το ιδιο ισχιυει και για μενα....

πως καταντησατε ετσι το σιτε??
γιατι 3 στα 5 ποστ οποιυδηποτε θεματος καταληγουν σε καβγα??
ειτε αποτελεσματα ενδημικου ειτε τσικλας
γιατι ενας χωρος ο οποιος επρεπε να μας ηρεμει και να ειναι υποκαταστατο της καθε κυνηγετικης εξορμησης καταντησε να ειναι πεδιο μαχης??
tzikloktonos
Full Member
Δημοσιεύσεις: 64
Εγγραφή: 08 Μαρ 2010, 11:11

Re: Αποτελέσματα ενδημικού σεζόν 2012-13

Δημοσίευση από tzikloktonos »

φίλε Σωτήρη την Τετάρτη ο τζικλοκτόνος κτύπησε 18 τζίκλεσ και βρήκε τις 15. Τις φωτο σας τισ φυλάω για το επόμενο τευχος του περιοδικού. δεν έπεξα ακόμα τζίκλες. καμια σαρανταριά στο σύνολο των εξορμήσεων μου. οι τελευταίες δυο εξορμήσεις μου έδωσαν μεγάλες ελπίδες εκεί που ήμουν απογοητευμένος. εύχομαι να συνεχίσουμε έτσι.
stelios---
Full Member
Δημοσιεύσεις: 445
Εγγραφή: 19 Φεβ 2011, 13:11

Re: Αποτελέσματα ενδημικού σεζόν 2012-13

Δημοσίευση από stelios--- »

dangerous έγραψε:πριν μερικα χρονια οταν ειμσταν ακομα φοιτητες μαζευτηκαμε μια μεγαλη παρεα σε καποιο αλλο σιτε και γραφαμε αποψεις και διαφορα σχολια....\

απο την μερα που δημιουργηθηκε αυτο το σιτε ολη η παρεα αυτοματα μεταφερθηκαμε σε αυτο το σιτε ειμασταν απο τους πρωτους των πρωτων που με ιδιαιτερη χαρα ημασταν ολη μερα μεσα σε αυτο το σιτε.......


με μεγαλη μου λυπη μετα απο καποια χρονια παρατηρω οτι παρα πολλοι απο τα παλια μελη ειναι απων ατομα τα οποια η γνωμη τους ηταν βαρινουσας σημασιας
δεν εχουν τον ενθουσιασμο και το ενδιαφερον πλεον να ποσταρουν το οτιδηποτε και το ιδιο ισχιυει και για μενα....

πως καταντησατε ετσι το σιτε??
γιατι 3 στα 5 ποστ οποιυδηποτε θεματος καταληγουν σε καβγα??
ειτε αποτελεσματα ενδημικου ειτε τσικλας
ΤΟ ΠΙΟ ΠΙΘΑΝΟ ΕΙΝΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΓΩ!!!ΤΟ ΙΔΙΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΣΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΙΕΣ ΣΤΙΣ ΦΙΛΙΕΣ!!!ΕΔΩ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΕΝΑ ΔΕΙΓΜΑ ΤΙΣ ΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΡΟΣ ΤΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΜΑΣ!!!!
γιατι ενας χωρος ο οποιος επρεπε να μας ηρεμει και να ειναι υποκαταστατο της καθε κυνηγετικης εξορμησης καταντησε να ειναι πεδιο μαχης??
Ο ΛΑΘΡΟΘΗΡΑΣ ΕΙΝΑΙ
ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΑΣ…

Κλέβει το χόµπι και την πανίδα του τόπου, του
δικού σου τόπου και των παιδιών σου. Είσαι το
θύµα του στον ίδιο βαθµό όπως και να σου
έκλεβε το σπίτι........!!
Άβαταρ μέλους
Savvas
Full Member
Δημοσιεύσεις: 389
Εγγραφή: 09 Αύγ 2010, 12:42
Τοποθεσία: Λεμεσός

Re: Αποτελέσματα ενδημικού σεζόν 2012-13

Δημοσίευση από Savvas »

dangerous έγραψε:
δεν εχουν τον ενθουσιασμο και το ενδιαφερον πλεον να ποσταρουν το οτιδηποτε και το ιδιο ισχιυει και για μενα....
Δώσε μου τη δύναμη ν' αλλάξω αυτά που μπορούν να αλλαχθούν, δώσε μου το κουράγιο ν' αντέξω εκείνα που δεν μπορούν να αλλαχθούν, και δώσε μου τη σοφία για να διακρίνω ανάμεσα σ' αυτά τα δυο.
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ”