Αποτελέσματα ενδημικού σεζόν 2012-13

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: Αποτελέσματα ενδημικού σεζόν 2012-13

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

<<+100000000
ΤΟ ΠΟΛΛΗ- ΠΟΛΛΗ ΝΑ ΜΠΕΙ(ΓΡΑΦΤΕΙ) ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΖΕΖΟΝ 8-)[/quote]>>

Κ'ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΓΡΑΨΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΒΑΖΑ ΦΩΤΟ,ΜΕΤΑ ΑΝΑΙΡΕΣΑ ΤΟ ΤΙ ΕΓΡΑΨΑ ΚΑΙ ΕΒΑΛΑ ΦΩΤΟ ΚΑΙ ΑΚΟΛΟΥΘΩΣ ΕΓΡΑΨΑ....ΟΤΙ ΤΕΛΙΚΑ ΟΙ ΦΩΤΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΔΕΙΝΑΝ ΧΡΩΜΑ....

ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΩ ΦΩΤΟ ΣΥΝΑΔΕΛΦΩΝ ΤΙΣ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΟ ΜΑΛΙΣΤΑ :P

ΕΑΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΒΛΕΠΟΥΝ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ Η ΑΝ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΑΡΡΩΣΤΟΙ ΜΕ ΤΙΣ ΦΩΤΟ
ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΟΥΣ

ΟΙ ΑΡΡΩΣΤΟΙ ΔΕ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΜΕ ΤΟ ΑΝ ΘΑ ΔΟΥ 5-10 ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ......ΟΙ ΑΡΡΩΣΤΟΙ ΑΠΛΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
HUNTER
Full Member
Δημοσιεύσεις: 311
Εγγραφή: 27 Σεπ 2010, 10:43

Re: Αποτελέσματα ενδημικού σεζόν 2012-13

Δημοσίευση από HUNTER »

Απλα να προσθεσω οι φοτωγραφιες με θηραματα δεν ειναι λαθος. Εγω προσωπικα δεν βγαζω καθολου, αλλα καταλαιβαινω οτι κρατουν και ωραιες αναμνησης. Δειξε τες στους φιλους σου, συγγενεις κτλπ. Μεγα λαθος να τις αναρτηζεις στο ιντερνετ για προβολη απο το καθε αγνωστο. Χωρις να θελω να προσβαλω κανενα προσωπικα πιστευω ατομα τα οποια αναρτηζουν φοτωγραφιες για να δει ο καθε ξενος, περιμενουν καπιου ειδους ανταποκριση και εχουν αναγγη να ακουσουν ενα μεγαλο ΜΠΡΑΒΟ απο τον καθε αγνωστο.

Εαν θελεις να στιλεις φοτο στο φιλο σου μεσο του φορουμ στιλε τες με προσωπικο μυνημα ομορφα και ωραια. ;)
FYGAS APO TO LIMANI
Full Member
Δημοσιεύσεις: 25
Εγγραφή: 02 Δεκ 2012, 15:58

Re: Αποτελέσματα ενδημικού σεζόν 2012-13

Δημοσίευση από FYGAS APO TO LIMANI »

AKOMA DEN EXO KATALAVI GIATI KAPIOS PREPEI NA VALI FOTOGRAFIA APO TO THIRAMA POU EXEI KARPOTHI?
EGO IME ENAS ARROSTOS KINIGOS-TSIKLARHS POU PANTOTE PAIZO TZIKLES META APO POLLI PSAKSIMO KATHE SAVVATO KAI KATHE TRITI, ALLA POTE MA POTE DEN EVALA FOTO APO TA THIRAMATA POU EXO KARPOTHI, APO SEVASMO KAI GIA KALO PARADIGMA IDIOS STOUS NEOUS KINIGOUS.
Άβαταρ μέλους
marinos.a
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 1804
Εγγραφή: 24 Αύγ 2010, 10:55
Τοποθεσία: Λευκωσία

Re: Αποτελέσματα ενδημικού σεζόν 2012-13

Δημοσίευση από marinos.a »

FYGAS APO TO LIMANI έγραψε:AKOMA DEN EXO KATALAVI GIATI KAPIOS PREPEI NA VALI FOTOGRAFIA APO TO THIRAMA POU EXEI KARPOTHI?
EGO IME ENAS ARROSTOS KINIGOS-TSIKLARHS POU PANTOTE PAIZO TZIKLES META APO POLLI PSAKSIMO KATHE SAVVATO KAI KATHE TRITI, ALLA POTE MA POTE DEN EVALA FOTO APO TA THIRAMATA POU EXO KARPOTHI, APO SEVASMO KAI GIA KALO PARADIGMA IDIOS STOUS NEOUS KINIGOUS.
φίλε, σε παρακαλώ γράφε Ελληνικά
Si vis pacem, para bellum
Άβαταρ μέλους
andreasana210326
Δημοσιεύσεις: 996
Εγγραφή: 18 Σεπ 2012, 15:07
Τοποθεσία: ΛΕΜΕΣΟΣ

Re: Αποτελέσματα ενδημικού σεζόν 2012-13

Δημοσίευση από andreasana210326 »

ρε παιδια εννα με πελλανετε.....δηλ δεν σασ αρεσει να βλεπετε φωτογραφιεσ κυνηγετικεσ?????? να πιστεψω οτι δεν ειδατε pote saσ κυνηγετικα dvd και επιδειξη θηραματων στη τηλεοραση ή σε περιοδικα ή σε αρθρα???? σασ πειραξε τωρα???? εγινετε μυγιαγγιχτοι......???????????

ανταγωνιστικα 8α το παρει αυτοσ που εχει προβλημα και κομπλεξ....ετσι το βλεπω εγω με το συμπα8ειο δηλ φιλοι μου. εμενα αρεσκει του μα8κιου μου να βλεπει φιλουσ συνκυνηγουσ να καρπωνουνται θηραμα και να το δειχνουν μεσα σε κοσμια πλαισια. ουτε ανταγωνιστικα το παιρνει το ματι μου ουτε πικκαριστα.

σε οποιον δεν αρεσει..........να μην ανοιγει to 8ema που λεει φωτοσ και αποτελεσματα ενδημικου ή οτιδηποτε αλλο που δειχνει σκοτωμενο θηραμα.
Άβαταρ μέλους
andreasana210326
Δημοσιεύσεις: 996
Εγγραφή: 18 Σεπ 2012, 15:07
Τοποθεσία: ΛΕΜΕΣΟΣ

Re: Αποτελέσματα ενδημικού σεζόν 2012-13

Δημοσίευση από andreasana210326 »

ο φιλοσ ο ΦΥΓΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΛΙΜΑΝΙ σωστα λεει να δωσουμε παραδειγμα στουσ νεουσ κυνηγουσ.

συμφωνω και επαυξανω....αλλα υπαρχουν πολλοι αλλοι τροποι να αποτελεσεισ παραδειγμα προσ μιμηση για τουσ νεουσ κυνηγουσ. δεν σημαινει οτι δεν σεβεσαι το θηραμα οταν το αναρτηζεισ δημοσια.......

παραδειγμα ειναι να εμπλουτισεισ την κυνηγετικη παιδεια στουσ νεουσ......να κυνηγουν με νομιμο τροπο και οχι να χρησιμοποιουν α8εμιτα μεσα.... na σεβονται τη φυση και τουσ αλλουσ κυνηγουσ.....να τηρουν το κοτα και χιλια αλλα παραδειγματα.
φιλικα
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: Αποτελέσματα ενδημικού σεζόν 2012-13

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

andreasana210326 έγραψε:ρε παιδια εννα με πελλανετε.....δηλ δεν σασ αρεσει να βλεπετε φωτογραφιεσ κυνηγετικεσ?????? να πιστεψω οτι δεν ειδατε pote saσ κυνηγετικα dvd και επιδειξη θηραματων στη τηλεοραση ή σε περιοδικα ή σε αρθρα???? σασ πειραξε τωρα???? εγινετε μυγιαγγιχτοι......???????????

ανταγωνιστικα 8α το παρει αυτοσ που εχει προβλημα και κομπλεξ....ετσι το βλεπω εγω με το συμπα8ειο δηλ φιλοι μου. εμενα αρεσκει του μα8κιου μου να βλεπει φιλουσ συνκυνηγουσ να καρπωνουνται θηραμα και να το δειχνουν μεσα σε κοσμια πλαισια. ουτε ανταγωνιστικα το παιρνει το ματι μου ουτε πικκαριστα.

σε οποιον δεν αρεσει..........να μην ανοιγει to 8ema που λεει φωτοσ και αποτελεσματα ενδημικου ή οτιδηποτε αλλο που δειχνει σκοτωμενο θηραμα.
+1000000
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: Αποτελέσματα ενδημικού σεζόν 2012-13

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ Η ΠΕΜΠΤΗ ΚΑΙ Η ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΦΡΕΘΩ ΜΕ ΦΙΛΟΥΣ ΚΥΝΗΓΟΥΣ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΕΙ Η ΣΥΣΗΤΗΣΗ ΤΟ ΤΙ ΧΤΥΠΗΣΑΜΕ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΛΛΑ,ΕΓΩ ΠΑΝΤΑ ΘΕΛΩ (ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΡΟΥΝ)ΝΑ ΜΟΥ ΔΙΗΓΟΥΝΤΑΙ ΤΗΝ ΚΑΘΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΧΤΥΠΗΣΑΝ ΤΟ ΘΗΡΑΜΑ ΜΕ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ.....ΤΗΝ ΚΑΘΕ ΦΑΣΗ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ......ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΗΜΟΥΝ ΕΓΩ,ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΗΜΟΥΝ ΕΓΩ ΚΑΙ ΖΩ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΗ ΤΟΥ ΦΙΛΟΥ ΚΑΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΘΗΡΑΜΑ ΠΟΥ ΠΗΡΕ...

ΤΟ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΠΟΙΟ ΠΡΙΝ....ΟΣΟΙ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΒΛΕΠΟΥΝ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ...ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΟΥΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΣΑΝ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΕΤΣΙ!!!!!!
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
Phinix
Δημοσιεύσεις: 943
Εγγραφή: 13 Οκτ 2010, 15:21
Τοποθεσία: Rizokarpaso

Re: Αποτελέσματα ενδημικού σεζόν 2012-13

Δημοσίευση από Phinix »

solon loyka έγραψε:ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ Η ΠΕΜΠΤΗ ΚΑΙ Η ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΦΡΕΘΩ ΜΕ ΦΙΛΟΥΣ ΚΥΝΗΓΟΥΣ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΕΙ Η ΣΥΣΗΤΗΣΗ ΤΟ ΤΙ ΧΤΥΠΗΣΑΜΕ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΛΛΑ,ΕΓΩ ΠΑΝΤΑ ΘΕΛΩ (ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΡΟΥΝ)ΝΑ ΜΟΥ ΔΙΗΓΟΥΝΤΑΙ ΤΗΝ ΚΑΘΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΧΤΥΠΗΣΑΝ ΤΟ ΘΗΡΑΜΑ ΜΕ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ.....ΤΗΝ ΚΑΘΕ ΦΑΣΗ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ......ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΗΜΟΥΝ ΕΓΩ,ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΗΜΟΥΝ ΕΓΩ ΚΑΙ ΖΩ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΗ ΤΟΥ ΦΙΛΟΥ ΚΑΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΘΗΡΑΜΑ ΠΟΥ ΠΗΡΕ...

ΤΟ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΠΟΙΟ ΠΡΙΝ....ΟΣΟΙ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΒΛΕΠΟΥΝ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ...ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΟΥΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΣΑΝ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΕΤΣΙ!!!!!!
+1000
Λαοι, που ξεχνανε την ιστορια τους, είναι καταδικασμενοι να την ξαναζησουν
Άβαταρ μέλους
Koutsofteros
Full Member
Δημοσιεύσεις: 237
Εγγραφή: 21 Σεπ 2011, 14:07

Re: Αποτελέσματα ενδημικού σεζόν 2012-13

Δημοσίευση από Koutsofteros »

Μια εικόνα = 1000 λέξεις.
Για τον ίδιο λόγο που βλέπω ούλλη μέρα κυνηγετικά βίτεο, αρέσκει μου να βλέπω και φωτογραφίες!
ΠΟΡΩΝΟΥΜΑΙ!
Πόσο μάλλον όταν ξέρω ότι είναι και από Κυπριακά βουνά! Και επειδή μου αρέσκει να τες θωρώ, θεωρώ ότι συμβάλλω στην κίνηση του φόρουμ με το να βάλω και εγώ 1-2. Εξάλλου έννεν ωραίο να μοιραστούμεν την χαρά μας που μια πετυχεμένη εξόρμηση? Συμβάλλει στην καλή ψυχολογία...
Που εν το κακό? Ακόμα εν εκατάλαβα...
"Τα περισσότερα ψέματα λέγονται, πριν από τις Εκλογές, κατά την διάρκεια του Πολέμου και..... μετά το Κυνήγι...! "
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ”