Αποτελέσματα ενδημικού σεζόν 2012-13

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
cynergy
Full Member
Δημοσιεύσεις: 289
Εγγραφή: 07 Αύγ 2010, 15:26

Re: Αποτελέσματα ενδημικού σεζόν 2012-13

Δημοσίευση από cynergy »

Πρωτη κυριακη αφιερομενη στο πατερα μου,απο τις 6:30 εως 8:30 8 περτικους φαραονες :lol: οπως τις φουριστους απο τα σκυλια (εδεκαδκιασαμε τα σκυλια για 3 καλλιτζια πανο σε περτιτζια :lol: ) ειμαι απολυτα ευχαριστημενος με τα μωρα μου
dont shoot fast...shoot good
sotiris!129

Re: Αποτελέσματα ενδημικού σεζόν 2012-13

Δημοσίευση από sotiris!129 »

sotiris!129 έγραψε:
sotiris!129 έγραψε:κουλου κουλου
τουτα εν το απογευμα τα δικα μου...
ζε τουτο εν το συνολο με ζινα του πατερα... κυνηγισαμε ομως σε διαφορετικους τοπους! και εχασε δυστιχος 2 κουτσοφτερα πουλια ο πατερας, και εμενα εφκαλεν μου ενα ο σκυλος και επαιξα τον και σαν επεφτεν εξαναπαιξεν τον ενα γερουι που επερπαταν παραληλα με μας ζινη την ωρα, εκρατουν 3 ζινη την ωρα και αντραπικα να πω τιποτε(ασε που πρεπει να τον ελυσε γιατι επαιξεν τον τελεια κοντα) και επιασεν τον! :lol:
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Άβαταρ μέλους
g13marcos
Full Member
Δημοσιεύσεις: 62
Εγγραφή: 27 Αύγ 2012, 06:24

Αποτελέσματα ενδημικού σεζόν 2012-13

Δημοσίευση από g13marcos »

Το μεγαλυτερο καλλιτζι της ιστοριας σημερα! Επιτρεψτε μου να σας διηγηθω τον πονο μου. Εδω και 4χρονια που αρχισα το κυνηγι δεν εξαναδα λαο και δεν καταγωμαι απο οικογενεια κυνηγων. Σημμερα οπως ημουν μονος μου μεσα σε ενα αμπελουι γιατι ο θειος εκουραστικε, ακουσα ενα ττικκι ττικκι που πισω μου. Γυριζω τζαι θωρω τον φκιακα με τσουλλομενα τα φκια του να μασιετε να μου την καμει. Ε καπου τζιαμε εθολοσαν ουλλα. Που το αγχοσ μου εσυρα 2 σιπεθκιες που ουτε ξερω που επιαν τζαι μολις ετελιοσε η ολη φαση τζαι εκαμε πανω που τον οχτο εγυρισα κατω τζαι ετρεμαν τα σιερκα μου τζαι τα ποθκια μου που το σοκ! Μιαν ιντζα ψυχραιμιας να ειχα ηταν να τον καμω σαλατα.
Οι μανα μου, 1000 φορες να πεζω καμια τζικλουα, τζαι κανενα περτικουι παρα να παθαινω ετσι πραμα.

Τελικο αποτελεσμα μια τζικλα τζαι ενας περτικος.

Μαρκος

Υ.Γ Ειδα πολλες τζικλες σημμερα πραγμα που με εχαροποιησε ιδιετερα.
axerkwtis

Re: Αποτελέσματα ενδημικού σεζόν 2012-13

Δημοσίευση από axerkwtis »

Perimeneis auti tin mera kai o xronos den perna kai aman ertei i mera o xronos voura...
Pou tes pio wraies exormiseis to prwi ekaman mas epidromi oi fasses pertitzia den akouame k laloume en o laos p xekika oxa i fassa?vrimidin!!!!meta katevikan ta poliergaleia :) :) :) mesa stes diskoles kairikes sinthikes kataferan na xetrupwsoun 2 lagoudakia!!!o enas telia apaixtos o allos meta pou 3 xronia efaen tin p ton sintrofo..laos me tzierata p leme en keini tin wra p mas efue k o allos apaixtos..perdikia oso exeis pothkia vriskeis..perdikia omws oxi kotes....
Apo kinito
Άβαταρ μέλους
Breda Pegaso
Δημοσιεύσεις: 2085
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2010, 11:31

Re: Αποτελέσματα ενδημικού σεζόν 2012-13

Δημοσίευση από Breda Pegaso »

Ατυχιες σημερα. Πρωι πρωι για λαο, καλη μαλαη εσηκωστηκε πισω μου, οταν τον ειδα ηταν πολυ αργα, απαικτος.
Μετα πηγα για φραγκολινα σηκωνει μου μια θυληκια η σκυλα μου σε πυκνο περβολι απαικτη τζιαι τουτη. (Ευτυχως επιασεν την ο συντροφος πιο μετα).
Σε συνδιασμο με τον πυρουλλο αρκεψε τζιαι εγυριζε μου. Τελικα αποζημειωθηκα με μια φερμα και παλι σε θυληκια φραγκολινα. Εκοψαμεν τον παπαγαλο! :D Εριξα μονο μια ντουφεκια. Εμεινα μεχρι τις 5 το απογευμα.

Στις περιοχες που πηγα δεν ειδα περτικο μονο στη τελευταια 4 που πολλα μακρια.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Breda Pegaso την 30 Μάιος 2013, 16:43, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Η γυναίκα του Καίσαρα δεν πρέπει μόνον να είναι τίμια, αλλά και να φαίνεται τίμια.

Γάιος Ιούλιος Καίσαρ
sotiris..
Full Member
Δημοσιεύσεις: 138
Εγγραφή: 23 Οκτ 2012, 20:56

Re: Αποτελέσματα ενδημικού σεζόν 2012-13

Δημοσίευση από sotiris.. »

τελικο αποτελεσμα μαζι με το παπα μου 1 οπλο
4 κορονους που να δουμε πιος αλουπος μου βαλει εφκουλες τωρα ;)
2 περτιτζα
5 φασσες
2 αρκοπεζουνα
ζε ενας λαος που να δουμε που καμνει χαρουες τωρα
... φασσες εισεν παραπολλες ζε περτιτζα ...αλλα ατε επασπατεφκαμε για το φκιακα ζε εν κανει εκαλικοσαμεν τον :?
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: Αποτελέσματα ενδημικού σεζόν 2012-13

Δημοσίευση από πανικος »

επιστρεψαμε σπιτι καλα αποτελεσμα 3 φασσες 3 περδικια(το ενα τωρα το απογευμα) επρεπε να παρω ακομα 3 φασσες αλλα επεφταν φτερα μονο !
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
Άβαταρ μέλους
Hlias
Full Member
Δημοσιεύσεις: 154
Εγγραφή: 16 Οκτ 2010, 11:48

Re: Αποτελέσματα ενδημικού σεζόν 2012-13

Δημοσίευση από Hlias »

Εμεις 3 οπλα: 3 περδικια, 3 χαμενα περδικια κ ενασ απαιχτος λαγος. εγω παντως μεστο οπλο μου εν ξαναβαλλω RC2 WHITE PAPER :o Επρεπε να κρατω 5 περδικια και μια τζικλα αλλα αλλα εφευγαν ξηφτερισμενα και αλλα επεφταν 200 μετρα μακρια. εφτιχος εκαμαν δουλεια οι rottweil weidmanshel και εκρεμασσα 2 οραια περδικια γεματα κοτσια παστα ποδια τους :D πολλη ζεστη ομως.
miky55
Δημοσιεύσεις: 1307
Εγγραφή: 18 Ιαν 2011, 21:05

Re: Αποτελέσματα ενδημικού σεζόν 2012-13

Δημοσίευση από miky55 »

3 ΟΠΛΑ ΜΕ ΤΙΣ ΚΚΟΛΟΧΑΡΤΟΥΤΣΙΕΣ ΜΟΥ.
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Άβαταρ μέλους
MsgJack
Full Member
Δημοσιεύσεις: 90
Εγγραφή: 22 Φεβ 2012, 01:12

Re: Αποτελέσματα ενδημικού σεζόν 2012-13

Δημοσίευση από MsgJack »

Ρε παιδια δοξασει ο θεος για πρωτη εξορμιση στην ζωή μου επία τα περίφημα, κατ' εμενα. Η τύχη του αρχάριου τελικά ισχύει. Φυσικά είχα βοήθεια που τα σκυλιά μου...αν και αρχαριος εκπαίδευσα τα καλα!
Τελικό αποτέλεσμα 1 λαγός, 1 περδίκι και 1 ορτίκι.
Hunt, Search, Track, Avast, Retrieve?
Get a D. Drahthaar...
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ”