Αποτελέσματα ενδημικού σεζόν 2012-13

Απάντηση
VALENTINOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 652
Εγγραφή: 04 Νοέμ 2011, 15:05

Re: Αποτελέσματα ενδημικού σεζόν 2012-13

Δημοσίευση από VALENTINOS »

Rai έγραψε:
LOUIS SETTER έγραψε:
Rai έγραψε:ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΚΟ ΜΕ ΤΙΣ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ.
ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΟ ΑΡΙΘΜΟ ΚΑΡΠΩΣΗΣ ΚΑΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΣΤΟ ΘΗΡΑΜΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ...
ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΗΤΕΡΑ... ;)
ΚΑΛΑ ΡΕ ΦΙΛΕ. ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΒΑΛΕΣ ΤΟΤΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΛΑΟΥΣ ΠΟΥ ΕΠΑΙΞΕΣ ΦΕΤΟΣ?
ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ? ΑΦΟΥ ΞΕΡΕΙΣ.
ΕΠΑΙΞΕΣ ΤΟΣΟΥΣ ΛΑΟΥΣ, ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΟΙΡΑΣΤΗΚΕΣ ΜΕ ΕΜΑΣ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΣΟΥ?
ΕΧΕΙΣ FACE BOOK ΡΕ ΦΙΛΕ ?
ΕΝ ΚΑΝΕΙ ΠΟΥ ΕΝ ΜΑΣ ΔΙΕΓΡΑΨΑΝ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΒΑΛΛΩ ΚΑΙ ΜΕΣΟΝ ΤΟΝ 129 ?
ΚΑΜΕ ΜΕ ACCEPT ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΩΣΑ ΑΠΠΙΘΚΙΑ ΦΩΡΕΙ Ο ΣΑΚΚΟΣ .....
:lol: :lol: :twisted:
ΠΕ Μ ΚΑΛΑ...........ΟΞΑ ΕΝ ΤΟΝ ΕΚΑΠΝΗΣΕΣ????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ΣΗΜΑΣΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ Ο ΣΚΟΠΟΣ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ ΤΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ..... [/color]
Γιατρός

Re: Αποτελέσματα ενδημικού σεζόν 2012-13

Δημοσίευση από Γιατρός »

:P
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Γιατρός την 03 Ιαν 2013, 23:30, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
VALENTINOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 652
Εγγραφή: 04 Νοέμ 2011, 15:05

Re: Αποτελέσματα ενδημικού σεζόν 2012-13

Δημοσίευση από VALENTINOS »

Μ2 :?: :?: :?:
ΣΗΜΑΣΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ Ο ΣΚΟΠΟΣ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ ΤΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ..... [/color]
Γιατρός

Re: Αποτελέσματα ενδημικού σεζόν 2012-13

Δημοσίευση από Γιατρός »

Artemis G. έγραψε:
kynigoslagoy έγραψε:Ναι παιδια ολοι εχουμαι ςκυλους και βλεπόυμε τι γιναιται μακαρι ναεπαικσε οσόυς λαιέι νομιμα αλλα αυτο απολειετε απο εμενα παπιρες επαικςε λαλει ςπαιρνει 850 σκαλες και θα ελευθεροςει 10 λαουσ ατε ολαν μα εν στη αυςτραλια που ειμαςτε

καποιον μου θυμιζεις εσυ φιλε.....
ίδια διάλεκτος :shock:
mikros
Δημοσιεύσεις: 903
Εγγραφή: 18 Μαρ 2011, 18:55

Re: Αποτελέσματα ενδημικού σεζόν 2012-13

Δημοσίευση από mikros »

Artemis G. έγραψε:
kynigoslagoy έγραψε:Ναι παιδια ολοι εχουμαι ςκυλους και βλεπόυμε τι γιναιται μακαρι ναεπαικσε οσόυς λαιέι νομιμα αλλα αυτο απολειετε απο εμενα παπιρες επαικςε λαλει ςπαιρνει 850 σκαλες και θα ελευθεροςει 10 λαουσ ατε ολαν μα εν στη αυςτραλια που ειμαςτε

καποιον μου θυμιζεις εσυ φιλε.....
Λαλεις να εμπικε και να κατακρινει τον ευατο του??? ΤΟΣΟ διχασμενη προσοπηκοτητα??? :lol: :lol: :lol:
Εσχει και'αλλου παρτακαλιες,
που καμνουν μαντορινια
VALENTINOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 652
Εγγραφή: 04 Νοέμ 2011, 15:05

Re: Αποτελέσματα ενδημικού σεζόν 2012-13

Δημοσίευση από VALENTINOS »

ΡΕ ΦΙΛΕ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΘΑΝΑ...... :roll: :roll:
ΣΗΜΑΣΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ Ο ΣΚΟΠΟΣ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ ΤΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ..... [/color]
VALENTINOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 652
Εγγραφή: 04 Νοέμ 2011, 15:05

Re: Αποτελέσματα ενδημικού σεζόν 2012-13

Δημοσίευση από VALENTINOS »

ΜΑ ΚΑΙ ΤΟ nick name ΤΟΥ ΟΜΩΣ ΚΑΤΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΕΙ... :lol: :lol: :o :o
ΣΗΜΑΣΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ Ο ΣΚΟΠΟΣ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ ΤΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ..... [/color]
istriano ®

Re: Αποτελέσματα ενδημικού σεζόν 2012-13

Δημοσίευση από istriano ® »

louisll έγραψε:
Artemis G. έγραψε:
kynigoslagoy έγραψε:Ναι παιδια ολοι εχουμαι ςκυλους και βλεπόυμε τι γιναιται μακαρι ναεπαικσε οσόυς λαιέι νομιμα αλλα αυτο απολειετε απο εμενα παπιρες επαικςε λαλει ςπαιρνει 850 σκαλες και θα ελευθεροςει 10 λαουσ ατε ολαν μα εν στη αυςτραλια που ειμαςτε

καποιον μου θυμιζεις εσυ φιλε.....
ίδια διάλεκτος :shock:
Αραμα'ι'κη :o :o
HUNTER
Full Member
Δημοσιεύσεις: 311
Εγγραφή: 27 Σεπ 2010, 10:43

Re: Αποτελέσματα ενδημικού σεζόν 2012-13

Δημοσίευση από HUNTER »

Προς διαχειριστικη επιτροπη¨.

Πριν απο λιγο καποιος εσβισε το ποστ μου προς το Σωτηρη. το ποστ δεν ηταν κοροιδια ουτε ειρωνευτικο.
Εκανα μιαν ερωτηση αφου το μελος εχει διαγραφει και δεν μπορουμε να επικοινονισουμε αλλα μπορει να παρακολουθη την συζητηση.

Απο οτι εχω καταλαβει η διαχειριστικη επιτροπη και ορισμενα μελοι εκαμαν κλικουα τσε κοφκουν ραφκουν με οτι δεν συμφωνουν η οτι δεν ειναι προς το συμφερω τους η με οποιους δεν συμμεριζονται τις ιδιες αποπσις. ΑΡΧΙΣΕΤΕ ΝΑ ΧΑΛΑΤΕ ΤΟ ΣΙΤΕ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΤΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΣΑΣ.

Εαν θελετε να κανετε το φορουμ στα γουστα τα δικα σας , ευχαριστω δεν θα παρω και οφειλεται να μας το πειτε τουλαχιστον για να αποχωρησουμε.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος HUNTER την 03 Ιαν 2013, 23:57, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ”