1η Κυριακη

Άβαταρ μέλους
APOLLON_1
Δημοσιεύσεις: 1261
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2010, 15:40
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: 1η Κυριακη

Δημοσίευση από APOLLON_1 »

και εγω 6 αλλα αλλο 6 και αλλο 4 ιδικα αμαν κιμασε καθε νιχτα ι ωρα 1 και
EPANIEL POWER
Άβαταρ μέλους
Breda Pegaso
Δημοσιεύσεις: 2085
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2010, 11:31

Re: 1η Κυριακη

Δημοσίευση από Breda Pegaso »

Εγω παντα τις πρωτες εξορμησεις δεν κοιμαμαι καλα την Παρασκευη ταχα μου για να πεσω γληορα το Σαββατο κατα τις 8-9 και να κοιμηθω ευκολα. Και παλι δεν καταφερνω να κοιμηθω... :lol:

Επισης προσεξα καποτε που το καταφερνω μεσα στο κυνηγι...οταν κοιμηθεις 6-8 ωρες εισαι βασιλιας. ξεκουραστος και ορεξατος ολη μερα και κυριως μπορεις να μενεις συγκεντρωμενος.
Η γυναίκα του Καίσαρα δεν πρέπει μόνον να είναι τίμια, αλλά και να φαίνεται τίμια.

Γάιος Ιούλιος Καίσαρ
Άβαταρ μέλους
kanaris
Full Member
Δημοσιεύσεις: 808
Εγγραφή: 02 Ιαν 2012, 21:56

Re: 1η Κυριακη

Δημοσίευση από kanaris »

ΚΥΡΙΑΚΟΣ έγραψε:Ε ΑΠΟΛΛΟΝ ΕΓΩ ΠΟΥ ΞΥΠΝΩ ΟΛΟΧΡΟΝΑ ΠΟΥ ΤΕΣ 4 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΙΑ ΖΩΗ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ? :D
εισαι ψουμας??? :P
ΣΩΒΑΡΩΤΕΙΣ ΜΙΔΑΙhttp://imageshack.us/a/img69/5504/extremecop21.gifΝ!
sotiris!129

Re: 1η Κυριακη

Δημοσίευση από sotiris!129 »

φιλε μου τα πραματα εν απλα :lol: 1) αν πεσεις να κυμηθεις Σαββατο δεν θα κυμηθεις οπως δεν κυμομαστε εμεις τοσα χρονια, αρα 2) μεν πεσεις την παρασκευη και πιενε πιντα ως το Σαββατο η ωρα 8!
και 8α πεσεις οπως το πουλουι :lol:
:arrow: οσο για τα περτιζια γιατι δεν του λαλειτε του φιλου μας δαμε το κολπουι ρε παιθκια και αφηνεται τον να παει στα τυφλα τς τς τς εγωιστες :lol: μην αγχώνεσαι φιλε μου, παενε πουκατω που ενα βουνο,εβρε ενα δεντρο χωστου καλα να μεν σε θωρούν γιατι εχουν εξαιρετικη οραση εν ωρα πτησης καλητερη και που φασα για να καταλαβεις, και καρτερα μολις δεις καποιον να φκει πας το βουνο σταθου και καρτερα επομησμενος και εν να αρκεψουν να ερκουνται με 34545234 χιλιομετρα την ωρα κατα πανω σου, αν καταφερεις να τα δεις που την υπερβολικη ταχυτητα που εχουν βαλε 2 χωραφκια προσκοπεφση και εν να πεφτουν! εν πολλα δυσκολο αλλα τι να καμουμε ρε φιλε ετσι εν το κυνηγι τους στην Κυπρο! εν να μαθεις σιγα σιγα οπως εμαθαμε ζε εμεις! :geek:
α chock 5x5 για να ποιο εφκολο να φαν κανενα σκαι :D !

αντε καλες επιτυχιες σε ολους παιδες, παιξεται και για μενα που εγκλωβιστηκα barcelona και δεν θα καταφερω να ερθω ως τα Χριστουγεννα

victory 35gr 5no
Άβαταρ μέλους
Artemis G.
Full Member
Δημοσιεύσεις: 618
Εγγραφή: 24 Ιούλ 2012, 23:11

Re: 1η Κυριακη

Δημοσίευση από Artemis G. »

ρε σωτηρη το φκιολι σου εσου με το σταμα παλε.... :lol: :lol: :lol:
Εξορία ονομάζεται η απομάκρυνση, εν είδει ποινής, κάποιου από την περιοχή ή το κράτος στο οποίο μένει, χωρίς να επιτρέπεται να επιστρέψει... Εξορισμός στους ΤΑΛΙΜΠΑΝ
Άβαταρ μέλους
ΚΥΡΙΑΚΟΣ
Full Member
Δημοσιεύσεις: 646
Εγγραφή: 17 Αύγ 2010, 14:10

Re: 1η Κυριακη

Δημοσίευση από ΚΥΡΙΑΚΟΣ »

kanaris έγραψε:
ΚΥΡΙΑΚΟΣ έγραψε:Ε ΑΠΟΛΛΟΝ ΕΓΩ ΠΟΥ ΞΥΠΝΩ ΟΛΟΧΡΟΝΑ ΠΟΥ ΤΕΣ 4 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΙΑ ΖΩΗ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ? :D
εισαι ψουμας??? :P
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ΟΧΙ ΡΕ ΦΙΛΕ
sotiris!129

Re: 1η Κυριακη

Δημοσίευση από sotiris!129 »

Ε Αρτεμη καλα εν να παεις εσυ με τον Πετρη να καμετε τα δικα σας την πρωτη Κυριακη αφησμε να πω ζε γω ζινα που εμαθα που δαμεσα :D
εκλεισαν την Ryan air που Βαρκελωνη -Κυπρο και για να ερτω πισω τωρα θελω 15 ωρες ταξιδι με 2 στασεις και 600 ευρο minimum! εφαμεν την με λια λογια εχασαμεν τα περτιζια της κλουβας φετος :lol: ! εν να φτασω 2-3 εξωρμησεις πρην τα xmas αλλα ζε ζινες ΑΝ!!!!
Άβαταρ μέλους
Breda Pegaso
Δημοσιεύσεις: 2085
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2010, 11:31

Re: 1η Κυριακη

Δημοσίευση από Breda Pegaso »

Ρε Σωτηρη εν να με καμεις να παω σταμα! Ετσι οπως τα λαλεις εν πολλα ωραια! :lol:
Η γυναίκα του Καίσαρα δεν πρέπει μόνον να είναι τίμια, αλλά και να φαίνεται τίμια.

Γάιος Ιούλιος Καίσαρ
sotiris!129

Re: 1η Κυριακη

Δημοσίευση από sotiris!129 »

Breda Pegaso έγραψε:Ρε Σωτηρη εν να με καμεις να παω σταμα! Ετσι οπως τα λαλεις εν πολλα ωραια! :lol:
εγω τα λαλω ρε φιλε, εγω απλα παπαγαλιζω, οτι εμαθα λαλω 8-)
σημερα ειδα μιαν φασα επερναν ετσι χαμηλα μεσα που τες πολυκατοικιες εγεμοσαν τα ματια μου!
πιανω ζε τον πατερα μου πρην λιο να δω αν επειρεν το σκυλο κανενα γιρο ως τωρα τουλαχιστο να φκει λιον εξω να δει κανενα περτικο και λαλει μου "οι εν ειχα ωραν" ζιαμε να δεις κλαμα :lol: εν να παω πισω και να εβρω ενα γουρουνο αντι σκυλο
Άβαταρ μέλους
FRANCHI
Full Member
Δημοσιεύσεις: 459
Εγγραφή: 12 Δεκ 2011, 18:53

Re: 1η Κυριακη

Δημοσίευση από FRANCHI »

ρε φίλε αν πάεις στάμα εν να έρτεις όφκερος πίσω και μπορεί να μεν σύρεις σιηπεθκιά άησε που θα είσαι 5ης διαλογής.. πίενε σηκωτούς σίουρα πράματα ειδικά αν έσιεις σιήλλο πίενε και με το φλοπέρ ;)
I believe half of what I see and nothing of what I hear
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ”