1η Κυριακη

686AndreasOnyx
Full Member
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: 19 Σεπ 2012, 11:45

Re: 1η Κυριακη

Δημοσίευση από 686AndreasOnyx »

οκ παιδες επιασα το ποιντ....
Πωλειται 686 onyx beretta απαννο ρε παιθκια :p :D :D :D
Άβαταρ μέλους
'petros'
Δημοσιεύσεις: 990
Εγγραφή: 10 Αύγ 2011, 13:52
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: 1η Κυριακη

Δημοσίευση από 'petros' »

686AndreasOnyx έγραψε:οκ παιδες επιασα το ποιντ....
Πωλειται 686 onyx beretta απαννο ρε παιθκια :p :D :D :D
Σας το ειπα εγω οτι θα το πουλησει το κοπελουι :lol: :lol:
«Για να είσαι κυνηγός … δεν αρκεί να διαθέτεις άδεια, όπλο και σκύλο … αλλά κυρίως σεβασμό, συνείδηση και γνώση για την φύση»
ALEXIS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 324
Εγγραφή: 01 Αύγ 2011, 17:50

Re: 1η Κυριακη

Δημοσίευση από ALEXIS »

ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΕΝ ΜΑΣ ΤΟ ΕΙΠΕΣ
ΠΟΣΑ?
686AndreasOnyx
Full Member
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: 19 Σεπ 2012, 11:45

Re: 1η Κυριακη

Δημοσίευση από 686AndreasOnyx »

Ηταν αστειο ρε φιλε δεν ειναι για πωληση ....
Άβαταρ μέλους
Savvas
Full Member
Δημοσιεύσεις: 389
Εγγραφή: 09 Αύγ 2010, 12:42
Τοποθεσία: Λεμεσός

Re: 1η Κυριακη

Δημοσίευση από Savvas »

Φίλε Ανδρέα, ένα μπράβο απο μένα γιατί από τα γραφόμενα σου φαίνεσαι αρκετά ώριμος.

Συνέχισε έτσι και δεν πιστεύω να αντιμετωπίσεις κανένα ιδαιέτερο πρόβλημα.
Δώσε μου τη δύναμη ν' αλλάξω αυτά που μπορούν να αλλαχθούν, δώσε μου το κουράγιο ν' αντέξω εκείνα που δεν μπορούν να αλλαχθούν, και δώσε μου τη σοφία για να διακρίνω ανάμεσα σ' αυτά τα δυο.
Άβαταρ μέλους
marinos.a
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 1804
Εγγραφή: 24 Αύγ 2010, 10:55
Τοποθεσία: Λευκωσία

Re: 1η Κυριακη

Δημοσίευση από marinos.a »

Savvas έγραψε:Φίλε Ανδρέα, ένα μπράβο απο μένα γιατί από τα γραφόμενα σου φαίνεσαι αρκετά ώριμος.

Συνέχισε έτσι και δεν πιστεύω να αντιμετωπίσεις κανένα ιδαιέτερο πρόβλημα.
+1
Si vis pacem, para bellum
686AndreasOnyx
Full Member
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: 19 Σεπ 2012, 11:45

Re: 1η Κυριακη

Δημοσίευση από 686AndreasOnyx »

Εννοειται να πουμε και κανενα αστειο, παντα ομως με σοβαροτητα στο κυνηγι για να αποφευγοντε τα λαθη
Άβαταρ μέλους
g13marcos
Full Member
Δημοσιεύσεις: 62
Εγγραφή: 27 Αύγ 2012, 06:24

1η Κυριακη

Δημοσίευση από g13marcos »

Φιλε μου να σου πω τζαι γω την εμπιρεια μου. Τζαι μενα η πρωτη μου κυριακη ηταν πριν 3 χρονια τζαι εν φταννω που οικογενεια κυνηγων. 1)Τζιμιθου καλα τη παρασκευη γιατι αν παεις πιντα για να τζιμιθεις καλα το σαββατο ταχα, εν να μινεις 2 μερες πιντα στο τελος.
2) τον πρωτο περτικο που εν να σηκωστει προσπαθα απλος να μεν σου ππεσει το οπλο που το φουρρου που εν να καμει.
3) αμαν συνελθεις που το σοκ να θυμασε οτι το φουρρου εν να το ξανακουσεις πολλες φορες γιαυτο να εισαι ετοιμος
4) το πιο πιθανων να καλλικωσεις μια φαουσα περτικους οσπου να μαθεις. Ενεν προβλημα, ουλλοι ετσι παθαινουν. Το σημαντικο ειναι να μεν απογοιτευτεις.
5)Το σιγουρο της υποθεσης ειναι οτι μετα που τζινι την κυριακη, θα περιμενεις καθε χρονο να ξαναερτει σαννα τζαι εν υπαρχει κατι αλλο στο κοσμο. Αν εισαι τζαι φοιτητης μπορει να καταντισεις σαν εμενα που κοφκο εισητιριο καθε χρονο να ερτο κυπρο γιατι εν μπορω να καρτερω ως τα χριστουγεννα!

Καλες επιτυχιες!
Άβαταρ μέλους
Breda Pegaso
Δημοσιεύσεις: 2085
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2010, 11:31

Re: 1η Κυριακη

Δημοσίευση από Breda Pegaso »

Παντα η πρωτη Κυριακη εχει κατι το διαφορετικο. Δεν το εχει καμια αλλη εξορμηση. Ακομα και η ατμοσφαιρα του Σαββατου, εστω και κεινο το 2 λεπτο που θα πεξει στις ειδησεις που θα λεει για την εναρξη του κυνηγιου. Ενας κυνηγος δεν πα να ειναι 80 χρονων το Σαββατο αναπολει, ερχονται σκηνες απο αλλες πρωτες Κυριακες και ανυπομονησια. Το βραδυ οταν επιστρεψεις στο σπιτι θα γυριζουν συνεχεια στο μυαλο σου οι φασεις ιδιως αν ειχε και καρπωση η μερα. Εμεις με το πατερα μου παντα πηγαιναμε το Σαββατο και πιαναμε φυσιγγια και κουβεντα στα μαγαζια κλπ. Τωρα γοραζω τα 2 μηνες πριν! Θυμουμαι επιαν τα φυσιγγια εβαλλα τα τζιαι εφκαλλα τα 2-3 φορες παστην ζωνη. Εθωρουντα εξαναθωρουντα...εβλεπα το χαρτη ασχετως αν ηξεραμε την περιοχη που θα εξορμουσαμε, εκαμνα επωμισεις καπαλι... Εν το μεταξυ καμνω τα και τωρα! :lol:
Ακομα και το ταισμα των σκυλιων το Σαββατο ειναι διαφορετικο απο τα αλλα.
Η γυναίκα του Καίσαρα δεν πρέπει μόνον να είναι τίμια, αλλά και να φαίνεται τίμια.

Γάιος Ιούλιος Καίσαρ
miky55
Δημοσιεύσεις: 1307
Εγγραφή: 18 Ιαν 2011, 21:05

Re: 1η Κυριακη

Δημοσίευση από miky55 »

ΣΤΕΦΑΝΕ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΣΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΣΑΣ ΟΥΛΛΗ ΝΥΧΤΑ ΕΣΗΚΩΝΟΥΝΤΟ ΠΟΥ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ ΕΤΡΑΒΟΥΝ ΤΗΝ ΣΚΑΝΔΑΛΗ ΤΖΕ ΕΝ ΕΠΑΙΖΕ Ο ΓΕΡΙΜΟΣ Η ΕΞΙΧΑΝΑ ΤΟ ΟΠΛΟ ΣΠΙΤΙ ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ ΕΠΑΙΔΕΥΚΟΥΜΟΥΝ ΚΑΘΕ ΝΥΧΤΑ. :lol: :lol: :lol:
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ”