κυνηγος περπατητου VS καρτεριτζηδες

Άβαταρ μέλους
Artemis G.
Full Member
Δημοσιεύσεις: 618
Εγγραφή: 24 Ιούλ 2012, 23:11

Re: κυνηγος περπατητου VS καρτεριτζηδες

Δημοσίευση από Artemis G. »

kypros έγραψε: Αρα μην γενικευεται τοσο πολλα. Τεμπελιδες, αμπαλατους και κρεατοσυλλεκτες εχει και στεκαμενους και περπατητους....

+10000 Η ΠΙΟ ΣΩΣΤΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ....
Εξορία ονομάζεται η απομάκρυνση, εν είδει ποινής, κάποιου από την περιοχή ή το κράτος στο οποίο μένει, χωρίς να επιτρέπεται να επιστρέψει... Εξορισμός στους ΤΑΛΙΜΠΑΝ
CYNERGY78
Full Member
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: 23 Ιούλ 2012, 12:15

Re: κυνηγος περπατητου VS καρτεριτζηδες

Δημοσίευση από CYNERGY78 »

diomedes έγραψε:Εγώ πάντως παρά να έχει 5 κυνηγούς πας το βουνό μαζί μου προτιμώ να έχει 10 που κάτω και να είμαι μόνος μου.

μπραβο ρε Διομιδη, πολλα σωστος.
Σωτηρη, επιασαμε το νοημα, εσηις καπιο δικαιο, αλλα πιον προσπαθης να πισης φερνοντας το θεμα γυρο γυρο σε ουλλα τα ποστ? Εσηιης την εντυποση οτι μετα που εκαμες τα παραπονα σου, εβρισες τους καμποσο( τους καρτεριτζιδες) ιπες τους τσε την αγαπημενη σου λεξη "αχαπαροι" εννα παρετησουν να κυνηγουν καρτερη τσε εννα πιασουν ουλλοι σηιλλους?
τσε αν επιανναν ουλλοι οι 55000 τζινιοι που ενα σηιλλο Σωτηρη τσε τσινιουσαν περτικο τσε λαο πας τα ορμανια κσερης τι θα γινετουν? ηταν να κουτουλουμεν ο ενας πας τον αλλον τσε οι σηιλλοι θα καμναν παρτουζες.

Γιαυτο φιλε μου εσηιης δικαιο αλλα δοστους παμο.
sotiris!129

Re: κυνηγος περπατητου VS καρτεριτζηδες

Δημοσίευση από sotiris!129 »

ε φιλε εν να σου πω την αληθκεια
εν ζε καρτερω που τον Α-Β που εν 35 χρονον και δεν εξανακυνηγισε να μαθει να κυνηγα που ενα πελοκοπελουι που του λαλει μες το φορουμ 5 πραματα!
απλα οποτε ειμαι αθκιασερος γραφω τα για να κοφταρουν και να γραφουν γραφουν γραφουν, οσπου γραφουν καμουν τα τελεια πιλιες ξαναμαχουμε τους ξανακαμουν τα ακομα πιο πιλιες! γραφω ενα ποστ 1000 λεξης η μια εν Αχαπαρος και επειδη εν τους συνφερει να σχολιασουν τες 999 λεξεις σχολιαζουν την 1 που εν ο "αχαπαρος" :lol:
τι ενομισες οτι φοουμε πως εν να λυψει το θηραμα που εναν που παιζει 4 περτιζια τον χρονο? γιατι πανω κατω τοσα παιζουν τουτοι 3-4 την πρωτη κυριακη και μετα ατε να παιξουν αλλο 2-3 ουλην την σεζον!

ατε ζε να πιαν σκυλο τι εν να καμουν δηλαδη? δαμε βαρκουνται να ταραξουν τον κολο τους 5 μετρα εν να εκπαιδεφσουν σκυλο? σκατα! εν ναν ακομα ενας σκυλος κλειστος 340 μερες τον χρονο σε ενα κλουβι και να φκενει μονο οταν αρκεψει το κυνηγι :lol:
απλα οπως μου την σπαζουν τουτι που φκενουν στα νεα την πρωτη κυριακη και λαλουν καθε περσυ και καλητερα και δεν ειχε τιποτε και φτεν οι λαθροθηρες και φτει η θηρα και φτει ο Γριβας που εκαμε το πραξικοπημα και φτει ο Μακαριος που εν εκαμε ενοση :lol: :lol:
και οποτε φκει η Θηρα και φκαλει στατιστικα αμφισβιτουν τα και μπλα μπλα μπλα
εν θωρουν να κυνηγουν εν ξερουν καρτερουν να εβρουν και θηραμα,
ετσι και εγω ειπα εν να τους καμω πολεμο :lol: :lol: :lol: ατε τωρα που τα ειπα εν θα ξαναγραψω για το θεμα γιατι εκαταντησεν μονοτονο του χρονου παλε
http://www.youtube.com/watch?v=elh-hmszczA
ζε πετε του παρεα στο video και οποιο αλλου κυνηγα ετσι οτι ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΛΕΟΝ ΑΧΑΠΑΡΟΣ
ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΜΥΡΙΖΕΤΑΙ!!!! ΑΛΛΟΝ Η ΦΑΣΑ ΑΛΛΟΝ ΤΑ ΠΕΡΤΙΖΙΑ! Η ΦΑΣΑ ΚΑΜΕΙ ΠΕΡΑΣΜΑ Ο ΠΕΡΤΙΚΟς ΦΟΥΡΙΣΜΑ !
Άβαταρ μέλους
andreasana210326
Δημοσιεύσεις: 996
Εγγραφή: 18 Σεπ 2012, 15:07
Τοποθεσία: ΛΕΜΕΣΟΣ

Re: κυνηγος περπατητου VS καρτεριτζηδες

Δημοσίευση από andreasana210326 »

αυτο που 8ελει να πει ο φιλοσ Αρτεμης ειναι οτι το κυνηγι ανεξαρτητα το οτι ειναι περπατητο ή σε καρτερι, κυνηγας γιατι σου αρεσκει σαν α8λημα, σαν χομπι , ανεξαρτητα με τη ποσοτητα που στο τελος 8α κτυπησεισ. ΠΡΟΤΙΜΩ να παιξω 5 περτικουσ ή και 5 τζικλεσ σε μεγαλο βαθμο δυσκολιασ και να περασω ωραια τη κυριακη και τη τεταρτη μου και να απολαυσω τη παρεα με τουσ σκυλλουσ μου παρα να παιξω 50 πουλια γτ αρεσκει μου το ποσο ωραια ακουετε ο αρι8μος τουτοσ και να παω μετα να επαινω τον ευατο μου και να τα φαω λεσ και δεν εχω να φαω ποτε. συμφωνω απολυτα με τουσ κρεατοσυλλεκτεσ που αναφερει ο Αρτεμις και χαρακτηριστε μου τουσ κυνηγουσ που στη πρωτη κυριακη του λαγου και του περτικου κα8ονται στα ποστα και πεζουν συνεχεια τις πρωτεσ τζικλεσ που ηρταν στο νησι μασ, λες και δεν αντεχουν το τσικ που ακουετε που πανω τουσ.......και μετα διερωτουμαστε γτ χρονο με το χρονο τα πουλια μειωνονται. Κα8ε πραμα στο καιρο του μου λεει συνεχεια ο πατερασ μου. τουτοι ειναι κρεατοσυλλεκτες.
CYNERGY78
Full Member
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: 23 Ιούλ 2012, 12:15

Re: κυνηγος περπατητου VS καρτεριτζηδες

Δημοσίευση από CYNERGY78 »

sotiris!129 έγραψε:ε φιλε εν να σου πω την αληθκεια
απλα οποτε ειμαι αθκιασερος γραφω τα για να κοφταρουν και να γραφουν γραφουν γραφουν, οσπου γραφουν καμουν τα τελεια πιλιες ξαναμαχουμε τους ξανακαμουν !
Ρε Σωτηρη, ο νους σου τορα επρεπε να παν στες σπανιολουες, φερμαρε καμια δυο τσε αιστα πλασματα υσηχα να τζινιουν οπος θελουν .

συνεχησε με τουντον ρυθμο τσε εννα μινουν αβατευτες ;)
sotiris!129

Re: κυνηγος περπατητου VS καρτεριτζηδες

Δημοσίευση από sotiris!129 »

εν αργια σημερα ποδα εν ουλα κλειστα και εν κανει τουτο εχουν απεργεια τα μετρο τους και εν μπορω να παω πουποτε :lol:
α ζε επειδη ειμαι αθκιασερος εν να το πω ζε τουτο
πιο βαθμο δυσκολιας ΒΡΕ ΑΧΑΠΑΡΟΙ εχουν τα ρεχτα περτιζια ο αρφος μου ο μιτσις πρην 2 χρονια ηταν 10-11 χρονον δλδ την πρωτη κυριακη που τον επειραμε για πρωτη φορα μαζι μας ετσι μερα επαιζεν 1-1 με τον πατερα μου που εμειναν ποστο λογο του μιτσι (εν εξεχεν πουπανω που τες παλουρες :lol: ) και επαιξεν 2 ως τες 9 το προι!
περσυ 1 το προι!!! ο μιτσις που το οπλο εν πιο μιαλο που ζινον ζε λαλειτε μου για βαθμο δυσκολιας :lol:
ατε ολαν παρετατε μας !!! :lol: :lol:

ετα περτιζια ρε πανικουι 23 περτιζια 4 οπλα ως τες 9
μεν αχονεσε εν ερεξα το κοτα αλλα ειχεν κατι αχαπαρους τον ποστον που τα επαιζαν το προι πρην καλα καλα ξυμερωσει και ουτε να τα μαζεψουν εν τα μαζεψαν και ο σκυλος οσπου να παμε στο αυτοκινητο εφορτοσεν μας το κρεας σας! το κακο σε καθε παλουρα που εμπενε ενομιζα εν να πεταξει τον λαο ποξο ζε στο τελος εφκενε με ενα περτικο ματσιασμενο ποξο!
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: κυνηγος περπατητου VS καρτεριτζηδες

Δημοσίευση από πανικος »

ρε σωτηρουι παλε εμενα συναφερνεις εγινηκα σου εμμονη ιδεα.
εγιω φιλε μου ξερω να κυνηγω με μετρο και ξερω ποσα δικαιουμε και παρπατω τζε θκιο ωρες την ημερα ειμαι τζε 75 κιλα τζε ειμαι χωρις προβλημα υγειας τζε κυνηγω σε καρτερι φασσας τζικλας και τραχηλας φανατικα,
τωρα ΚΡΕΑΤΟΣΥΛΛΕΚΤΗΣ ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΣΑΙ ΕΣΟΥ ΠΟΥ ΤΑ ΣΥΝΑΞΕΣ ΠΟΥ ΧΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΣΚΥΛΛΟ.ΕΠΑΙΞΑ ΤΑ ΟΙ ΚΑΡΤΕΡΙΤΖΙΕΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΘΟΣ ΒΡΗΚΕ ΤΑ Ο ΣΚΥΛΛΟΣ ΣΟΥ ΤΖΕ ΕΦΕΡΕ ΤΑ ΒΟΥΝΑΡΙ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΗ, :lol: :lol: :lol: ΜΑ ΠΕΡΙΠΑΙΖΕΙΣ ΜΑΣ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΟΥ ΤΑ ΕΚΑΜΕ ΜΕ ΤΟ ΚΟΛΟΚΑΣΙ ΚΑΠΠΑΜΑ :shock:
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
Άβαταρ μέλους
Anthimos
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2565
Εγγραφή: 05 Ιαν 2011, 11:17

Re: κυνηγος περπατητου VS καρτεριτζηδες

Δημοσίευση από Anthimos »

sotiris!129 έγραψε:εν αργια σημερα ποδα εν ουλα κλειστα και εν κανει τουτο εχουν απεργεια τα μετρο τους και εν μπορω να παω πουποτε :lol:
α ζε επειδη ειμαι αθκιασερος εν να το πω ζε τουτο
πιο βαθμο δυσκολιας ΒΡΕ ΑΧΑΠΑΡΟΙ εχουν τα ρεχτα περτιζια ο αρφος μου ο μιτσις πρην 2 χρονια ηταν 10-11 χρονον δλδ την πρωτη κυριακη που τον επειραμε για πρωτη φορα μαζι μας ετσι μερα επαιζεν 1-1 με τον πατερα μου που εμειναν ποστο λογο του μιτσι (εν εξεχεν πουπανω που τες παλουρες :lol: ) και επαιξεν 2 ως τες 9 το προι!
περσυ 1 το προι!!! ο μιτσις που το οπλο εν πιο μιαλο που ζινον ζε λαλειτε μου για βαθμο δυσκολιας :lol:
ατε ολαν παρετατε μας !!! :lol: :lol:

ετα περτιζια ρε πανικουι 23 περτιζια 4 οπλα ως τες 9
μεν αχονεσε εν ερεξα το κοτα αλλα ειχεν κατι αχαπαρους τον ποστον που τα επαιζαν το προι πρην καλα καλα ξυμερωσει και ουτε να τα μαζεψουν εν τα μαζεψαν και ο σκυλος οσπου να παμε στο αυτοκινητο εφορτοσεν μας το κρεας σας! το κακο σε καθε παλουρα που εμπενε ενομιζα εν να πεταξει τον λαο ποξο ζε στο τελος εφκενε με ενα περτικο ματσιασμενο ποξο!

Ενα λεπτον!!!!
Ρε Σωτο ο παπας σου στεκεται καρτέρι?????????????
Είναι συνήθεια αυτών που δεν έκαναν ποτέ τίποτε, να κατηγορούν τους άλλους γιατι δεν τα έκαναν ολα!!!
Άβαταρ μέλους
marinos.a
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 1804
Εγγραφή: 24 Αύγ 2010, 10:55
Τοποθεσία: Λευκωσία

Re: κυνηγος περπατητου VS καρτεριτζηδες

Δημοσίευση από marinos.a »

Πανικο, σε παρακαλώ σταματά τις κόντρες.

Σωτήρη, σταμάτα να γραφείς για να προκαλείς τα υπόλοιπα μέλη του φόρουμ διότι κανένας δεν είναι καραγκιόζης σου.

Την επομένη φορά που θα ξεκινήσει κουβέντα στο ανάλογο επίπεδο θα διαγραφεί ΆΜΕΣΑ

In Internet slang, a troll is someone who posts inflammatory, extraneous, messages in an online community, such as a forum, chat room, or blog, with the primary intent of provoking readers into an emotional response or of otherwise disrupting normal on-topic discussion. The noun troll may refer to the provocative message itself, as in: "That was an excellent troll you posted.

Wikipedi
a
Si vis pacem, para bellum
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: κυνηγος περπατητου VS καρτεριτζηδες

Δημοσίευση από πανικος »

marinos.a έγραψε:Πανικο, σε παρακαλώ σταματά τις κόντρες.

Σωτήρη, σταμάτα να γραφείς για να προκαλείς τα υπόλοιπα μέλη του φόρουμ διότι κανένας δεν είναι καραγκιόζης σου.

Την επομένη φορά που θα ξεκινήσει κουβέντα στο ανάλογο επίπεδο θα διαγραφεί ΆΜΕΣΑ

In Internet slang, a troll is someone who posts inflammatory, extraneous, messages in an online community, such as a forum, chat room, or blog, with the primary intent of provoking readers into an emotional response or of otherwise disrupting normal on-topic discussion. The noun troll may refer to the provocative message itself, as in: "That was an excellent troll you posted.

Wikipedi
a
μαρινο αν προσεξες απλως απαντησα αφου στο ποστ του ο σωτηρης αναφερθηκε σε μενα προσωπικα .
οι κοντρες ως ενα σημειο πρεπει να γινονται για να φανερωνονται διαφορα λαθη και ιδεες ολων μασ για το κυνηγι.συζητουμε για να μαθαινουμε απο τα λαθη μας και τις αποψεις μας.τωρα αν κρινεις οτι κατι ειναι εκτος ελεγχου και θα διαγραφει αυτο ειναι στο χερι σου.ευχαριστω.
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ”