ΤΖΑΙ ΠΟΨΕ!!!

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
marinos.a
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 1804
Εγγραφή: 24 Αύγ 2010, 10:55
Τοποθεσία: Λευκωσία

Re: 6 ΤΖΑΙ ΠΟΨΕ!!!

Δημοσίευση από marinos.a »

english setter έγραψε:, πως περνάει ο καιρός :lol: :lol: :lol:
ΜΕ ΤΙΠΟΤΕ
Si vis pacem, para bellum
Άβαταρ μέλους
Anthimos
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2565
Εγγραφή: 05 Ιαν 2011, 11:17

Re: 6 ΤΖΑΙ ΠΟΨΕ!!!

Δημοσίευση από Anthimos »

english setter έγραψε:
Anthimos έγραψε:Για όσους δεν το συνειδητοποιησατε 2 μήνες εμειναν συγκεκριμενα 59 μερουλες :D
Για να κοψουμε "μουτιν" και να περασουν ευχαριστα οι δυσκολες μέρες να βαλλουμε φωτογραφιες, περσινές ιστοριες, λαφαζανιες να περασει ο καιρος!!!!

όταν άνοιξες το θέμα ήταν 59 μερουλες
τώρα 6 , πως περνάει ο καιρός :lol: :lol: :lol:
Εν περνα ρε Πανικκος, 6 μέρες εν σαν ναν 6 μήνες :lol:
Είναι συνήθεια αυτών που δεν έκαναν ποτέ τίποτε, να κατηγορούν τους άλλους γιατι δεν τα έκαναν ολα!!!
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: 6 ΤΖΑΙ ΠΟΨΕ!!!

Δημοσίευση από admin »

Γκόλ απο τα αποδυτήρια , προχθές σε εκπαιδευτικό φέρμαρε η σκυλίτσα του φίλου και μετά απο λίγο ήρθε με ένα περδίκι στο στόμα, Το πουλί ήταν χτυπημένο στο φτερό μάλλον απο την διάρκεια κυνηγίου φάσσας :( Άνθιμε απόλαυσε την ξέρω ότι έχεις αδυναμία :!:
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
Vasilis-beagle
Full Member
Δημοσιεύσεις: 69
Εγγραφή: 12 Οκτ 2011, 10:40

Re: 6 ΤΖΑΙ ΠΟΨΕ!!!

Δημοσίευση από Vasilis-beagle »

Άβαταρ μέλους
Anthimos
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2565
Εγγραφή: 05 Ιαν 2011, 11:17

Re: 6 ΤΖΑΙ ΠΟΨΕ!!!

Δημοσίευση από Anthimos »

Κουκλι το επανιελακι
:D
Είναι συνήθεια αυτών που δεν έκαναν ποτέ τίποτε, να κατηγορούν τους άλλους γιατι δεν τα έκαναν ολα!!!
axerkwtis

Re: 6 ΤΖΑΙ ΠΟΨΕ!!!

Δημοσίευση από axerkwtis »

Καλη τελευταια βδομαδα να εχουμε!πεφτεις εν τζοιμασαι σαζεις και ξανασαζεις ζωνη κλπ το οπλο γυαλλιν αλλα παλε εν περνουν οι ωρες..αφου ομως εν η τελευταια βδομαδα αφιερωστε λιο χρονο και ακουστε το πιο κατω τραγουδι και οταν βγειτε στο βουνο ελπιζω και ευχομαι να θυμηθειτε οταν χρειαστει αυτο το τραγουδι και τα λογια του...

https://www.youtube.com/watch?v=nyzWvKFvBgs
Άβαταρ μέλους
Anthimos
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2565
Εγγραφή: 05 Ιαν 2011, 11:17

Re: 6 ΤΖΑΙ ΠΟΨΕ!!!

Δημοσίευση από Anthimos »

axerkwtis έγραψε:Καλη τελευταια βδομαδα να εχουμε!πεφτεις εν τζοιμασαι σαζεις και ξανασαζεις ζωνη κλπ το οπλο γυαλλιν αλλα παλε εν περνουν οι ωρες..αφου ομως εν η τελευταια βδομαδα αφιερωστε λιο χρονο και ακουστε το πιο κατω τραγουδι και οταν βγειτε στο βουνο ελπιζω και ευχομαι να θυμηθειτε οταν χρειαστει αυτο το τραγουδι και τα λογια του...

https://www.youtube.com/watch?v=nyzWvKFvBgs

Ενσταση!!! :D
Καμνεις πολεμο τους περτικαρηδες!!! :lol:

Φιλε καλως ορισες στη παρεα του φορουμ και σιδερενιος μετα την περιπετεια σου!!!!!
Είναι συνήθεια αυτών που δεν έκαναν ποτέ τίποτε, να κατηγορούν τους άλλους γιατι δεν τα έκαναν ολα!!!
axerkwtis

Re: 6 ΤΖΑΙ ΠΟΨΕ!!!

Δημοσίευση από axerkwtis »

Η ενσταση σας θα διερευνηθει και θα σας ειδοποιησουμε... :D σκοπος ειναι να σεβομαστε ολοι την φυση και οτι αυτη περιλαμβανει αφου κ μεις κομματι της φυσης ειμαστε..οσο αφορα την περδικα ειδικα μεταφορικα χρησιμοποιοντας την λεξη πρεπει να την σεβεσαι για να μπορεις να την απολαμβανεις συνεχεια(δε την εν οπως την περτικα..) ;) :lol: ;)
το συγκεκριμενο τραγουδι προσωπικα τουλαχιστον μου προκαλει συγκινηση και πιστευω μπορει να επηρεασει ωστε να σεβομαστε περισσοτερο το θηραμα...

υ.γ εβαλες και εχτες απουσια στην 3η καιγεσαι..και απαντα και το τηλ
HUNTER
Full Member
Δημοσιεύσεις: 311
Εγγραφή: 27 Σεπ 2010, 10:43

Re: 6 ΤΖΑΙ ΠΟΨΕ!!!

Δημοσίευση από HUNTER »

Παναη ακουσα οτι τσινιν την καμπανελλα εννα μου την καμεις δωρο.
ειπα σου οτι ειμαι οπως το αι γιορκη. μεν μου ταξεις
HUNTER
Full Member
Δημοσιεύσεις: 311
Εγγραφή: 27 Σεπ 2010, 10:43

Re: 6 ΤΖΑΙ ΠΟΨΕ!!!

Δημοσίευση από HUNTER »

english setter έγραψε:να σου πω που πουλούν ? :lol: :lol:

:D :D οι να μεν μου πεις. εμενα τσινο μου αρεσε στη φοτογραφια.
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ”