1η ΕΞΟΡΜΗΣΗ,,,31/10/2010

Απάντηση
sotiris!129

Re: 1η ΕΞΟΡΜΗΣΗ,,,31/10/2010

Δημοσίευση από sotiris!129 »

ουτε σε ξαιρω ουτε με κοφτι να σου πω την αληθεια... ζεγω επερασα το κοτα την πρωτη κυριακη, σαν επιενα στο αυτοκινητο ζε ειχε φκεροσει πιον το βουνο αρκεπσεν ο σκυλος και εφερνε μου περδικια που εχαναν αλλοι οσπου εβρισκα ζινιους ζε εψαχναν εδιουν τους τα ε μετα που ελιπσαν και οι κυνηγοι ηταν να τα πεταξω?αφου ζε να τα πετασα ηταν να βουρα ο σκυλος να τα φερνει πισο :lol: ε που επια στο αυτοκινητο εδοκα τα τους αλους τις παρεας που εν επαιξαν που 5 να τα ποσοσουν...βασικα ετσι κυνηγουμε εμεις...το "κοτα"ενεν ατομικο για μας εν ομαδικο! δηλαδη αν παμε στο λαο 4 ατομα ζε τσιατισει ζε παιξει ο ενας 2 λαους ζε οι αλλοι 3ς τιποτε εν σιρουν χαρτουτσια εν να σικοστει να παει στο αυτοκιμητο να καρτερα τους αλους επιδη αααν παιξει αλλον εν να περασει το κοτα?
nicolas theocharous
Full Member
Δημοσιεύσεις: 51
Εγγραφή: 05 Αύγ 2010, 18:31

Re: 1η ΕΞΟΡΜΗΣΗ,,,31/10/2010

Δημοσίευση από nicolas theocharous »

sotiris!129 έγραψε:ουτε σε ξαιρω ουτε με κοφτι να σου πω την αληθεια... ζεγω επερασα το κοτα την πρωτη κυριακη, σαν επιενα στο αυτοκινητο ζε ειχε φκεροσει πιον το βουνο αρκεπσεν ο σκυλος και εφερνε μου περδικια που εχαναν αλλοι οσπου εβρισκα ζινιους ζε εψαχναν εδιουν τους τα ε μετα που ελιπσαν και οι κυνηγοι ηταν να τα πεταξω?αφου ζε να τα πετασα ηταν να βουρα ο σκυλος να τα φερνει πισο :lol: ε που επια στο αυτοκινητο εδοκα τα τους αλους τις παρεας που εν επαιξαν που 5 να τα ποσοσουν...βασικα ετσι κυνηγουμε εμεις...το "κοτα"ενεν ατομικο για μας εν ομαδικο! δηλαδη αν παμε στο λαο 4 ατομα ζε τσιατισει ζε παιξει ο ενας 2 λαους ζε οι αλλοι 3ς τιποτε εν σιρουν χαρτουτσια εν να σικοστει να παει στο αυτοκιμητο να καρτερα τους αλους επιδη αααν παιξει αλλον εν να περασει το κοτα?
φιλε μου και εχεις απολυτο δικαιο και εμεις ετσι ειμαστε με την παρεα, τουλαχιστον ετσι με εμαθαν.

την κυριακη επιαμε 7 ατομα και επεξαμε συνολικα 21 ενω εδικαιουμασταν 35 για να φτασουμε το κοτα.

την τεταρτη 6 ατομα 17 και εδικαιουμασταν 30.

οπως και να εχει ο παπας μου εν 72 χρονων ηδη και ο παππους μου (που την πλευρα της μανας μου) εν 78 και ηρταν ππιριλλαριες. μακαρι να τους δια χρονια και δυναμη ο Θεος να πιεννουν κυνηγι και ας μεν παιζουμε τιποτε.

αλλα και παλε εννεν λογικο που καποιους να γυρευκουν αφορμη με το παραμικρο να φκενουν και να παιζουν τους καποιους, τους νομοταγεις και να κρινουν τους αλλους με την πρωτη αφορμη. και να με λαλουν και γαρο ετσι δημοσια. σορρυ αλλα προσωπικα επροσβαλτικα παρα πολλα γιατι εν μου αρεσκει να με κρινει καποιος ου ουτε τον ξερω ουτε με ξερει και να δουμε τζινος τι εκαμε και εν τα λαλει.

ξεκολλατε λιο ρε παιδια εν χομπυ τουτο που καμνουμε εν η αγαπη μας εν η αρωστια μας αλλα μεν το περνετε τοσο φανατικα και να κρινετε κποιον επειδη επεξε ενα περδικι παραπανω που την στιγμη που αλλοι καμνουν εγληματα και κανενας εν ενδιαφερετε.

και εσεις οι 2 που μονομιας εννα πειτε οτι ειμαι νηστικος και ξερω γω, ρε παιδια εχει και πιο σοβαρα πραματα να ασχολειστε. αν ειμαι νηστικος ειμαι νηστικος προβλημα μου αλλα εν θα το κρινετε εσεις, και οτι αρπαξει ο κολος μου αρπαξε παλε εννεν προβλημα σας εν σας εδωσε κανενας το δικαιωμα να με κρινετε ετσι. παρα να καθεστε και να προσβαλετε τον αλλο μεσα στα φορουμ εν καλυτερα να εβρετε κατι αλλο να περνατε την ωρα σας γιατι ετσι δειχνετε την παιδεια σας, το κομπλεξ σας και τον πραγματικο σας χαρακτηρα.

κριμα γιατι ενομιζα πως εξεκινησαμε να φκαινουμε που τουτο το καλουπι του κλασσικου ττοππουζου κυπρεου που ουλλους ενα τους κρινει και ουλλα ξερει τα.
Άβαταρ μέλους
tracker686
Full Member
Δημοσιεύσεις: 257
Εγγραφή: 15 Αύγ 2010, 10:48
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: 1η ΕΞΟΡΜΗΣΗ,,,31/10/2010

Δημοσίευση από tracker686 »

ρε παιδεια,ειμαστε πολιτισμενοι ανθρωποι οχι να μαλλωνουμε ΚΑΙ μεσα στο φορουμ,εγω ξερω παιδεια απο το φορουμ που ειναι και ΛΑΘΡΟΘΗΡΕΣ και κανουν ενα σωρο ΠΑΡΑΝΩΜΙΕΣ....αλλα μπαινουν σε συζητησεις και κανουν τους ηθικους αυτουργους,ατε να μην αρχεισουμε να κατηγορουμε νομιζω εγω,με το που ειπε καποιος οτι επερασε το κοτα,γιατι για μενα εκεινος που κανει παρανομια και το παραδεχετε βαρουν περισσοτερο τα ......... απο αυτον που κανει παρανομια και ουτε το λεει η ακομη κανει και κηρυγμα για τις παρανομιες,το ξερετε ΟΛΟΙ αυτο....αν θελετε περισσοτερες πληροφοριες για το θεμα πολυ ευχαριστως να σας απαντησω απο προσωπικο μηνυμα....και περαστικα στους φιλους που ειχαν ατυχημα στο βουνο,γιατι και εγω ειμου ν παθον και δεν ειναι καθολου μα καθολου ωραιο συναισθημα...καλο και ασφαλισμενο υπολοιπο....
dangerous
Full Member
Δημοσιεύσεις: 316
Εγγραφή: 12 Μαρ 2010, 16:35

Re: 1η ΕΞΟΡΜΗΣΗ,,,31/10/2010

Δημοσίευση από dangerous »

Ε ΚΟΠΕΛΙΑ ΜΑ ΔΕΝ ΕΠΙΕΤΕ ΚΥΝΗΓΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΙ ΕΚΑΜΕΤΕ ΠΕΤΕ ΜΑς ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ
Μοδεστος
Full Member
Δημοσιεύσεις: 322
Εγγραφή: 26 Ιουν 2010, 12:59

Re: 1η ΕΞΟΡΜΗΣΗ,,,31/10/2010

Δημοσίευση από Μοδεστος »

αμαν εν θελει εν θελει εσικονουνταν οι περτιτζοι που μπροστα μας τζε εν τους εκουτσιουσαμεν....περκι να εσικοσαμεν 30 περτικους τζε εν επιαμεν ουτε ενα, εχασαμεν τζε 5-6 που τους επεξαμεν τζε επεσαν μακρια τζε ιστερα εν τους εβρισκεμεν :evil:....περκι την τετερτη αλαξει η τυχη μας :roll:
stellis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 32
Εγγραφή: 28 Οκτ 2010, 21:02
Τοποθεσία: leukwsia

Re: 1η ΕΞΟΡΜΗΣΗ,,,31/10/2010

Δημοσίευση από stellis »

ΕΜΕΙΣ ΡΕ ΠΑΙΘΚΙΑ ΚΑΝΑΜΕ ΠΟΛΕΜΟ ΜΕ ΤΙΣ ΤΣΙΚΛΕΣ ΜΕΧΡΙ Η ΩΡΑ 12 ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ ΚΑΙ ΠΗΡΑΜΕ ΚΑΜΙΑ ΔΕΚΑΡΙΑ ΑΛΛΑ ΧΑΣΑΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΑΛΛΕΣ ΚΟΥΤΣΟΦΤΕΡΕΣ ΑΛΛΕΣ ΕΚΑΛΥΚΟΣΑΜΕΝ ΤΕΣ
Μοδεστος
Full Member
Δημοσιεύσεις: 322
Εγγραφή: 26 Ιουν 2010, 12:59

Re: 1η ΕΞΟΡΜΗΣΗ,,,31/10/2010

Δημοσίευση από Μοδεστος »

τζε τζαμε που ημουν ειχεν τσικλες αλλα τις επεζα διοτι εν ειχα τσικλοφουσιεκκα μαζι μου :D
MaRiOs Pa
Full Member
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: 20 Μαρ 2010, 23:42
Τοποθεσία: nicosia ,kaimakli

Re: 1η ΕΞΟΡΜΗΣΗ,,,31/10/2010

Δημοσίευση από MaRiOs Pa »

εν τον εκαπνισαμαι σήμερα αλλα ετσιλισε μου ένα περτικο η κούκλα μου που αν ελαλε να σηκωθεί μπορεί ήταν να φαρασω αγρια :D :D
dangerous
Full Member
Δημοσιεύσεις: 316
Εγγραφή: 12 Μαρ 2010, 16:35

Re: 1η ΕΞΟΡΜΗΣΗ,,,31/10/2010

Δημοσίευση από dangerous »

παιδια πειτε μας καμια πληροφορια για τις τσικλες?επαρχια? βρικατε τες ψηλα ημιορινα΄??μην πειτε ονομασιες περιοχων αν σας πειραζει να αναφερετε
sotiris!129

Re: 1η ΕΞΟΡΜΗΣΗ,,,31/10/2010

Δημοσίευση από sotiris!129 »

καμια συνταγη για παπαγαλους ξερετε? ακομα εν το χονεφκο ελεος επερπατουσαμε ουλι μερα και παντα κατι εγινετουν και εφεφκαν που μακρια τα περτιζια με αποτελεσμα ουλοι μερα να δουμε καμια 30-40 κοματια και εσιρα 2 χαρτουτσιες που μακρια απλος για να συρο μεν φανταστιτε καλιζια!
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ”