1η ΕΞΟΡΜΗΣΗ,,,31/10/2010

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
BECCACCIA
Full Member
Δημοσιεύσεις: 154
Εγγραφή: 07 Μαρ 2010, 15:03

Re: 1η ΕΞΟΡΜΗΣΗ,,,31/10/2010

Δημοσίευση από BECCACCIA »

πρωτη εξορμηση 3 περτιτζια και 1 φασσα, εκοπηκαν τα ποδια μου που το περπατημα στην κυριολεξια.
εχασα ενα λαο που τζινους που ενχανουνται , μια στα 5 μετρα τζαι μια στα 2 μετρα ετουμανιασε ο τοπος σκονη αλλα ο λαος επηενε ακομα, ευτιχος επαιξετον ο παρεας. που το χασε χασε λαους συνιθησα :D
Άβαταρ μέλους
kypros
Δημοσιεύσεις: 1357
Εγγραφή: 09 Μαρ 2010, 21:06

Re: 1η ΕΞΟΡΜΗΣΗ,,,31/10/2010

Δημοσίευση από kypros »

4 ατομα 16 περτικους 1 λαγο και ενα αρκοπεζουνο. προσωπικα 5 περδικια οσ ι ωρα 9
Μακάρι οι νέοι να ´ξεραν κι γέροι να μπορούσαν...
Άβαταρ μέλους
marinos.a
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 1804
Εγγραφή: 24 Αύγ 2010, 10:55
Τοποθεσία: Λευκωσία

Re: 1η ΕΞΟΡΜΗΣΗ,,,31/10/2010

Δημοσίευση από marinos.a »

Εγώ επια με το father που δεν περπατά και ιδιαίτερα, εκαθετουν ο αρχηγός στο πόστο και εγώ εκαμνα το σκύλο πας τις μουττες γύρο. Τελικά έπιασε τέσσερα αυτός και τρία εγώ. Κυνηγήσαμε ως τις 12, μετά ένα διάλυμα και ξανά η ώρα 2:30 με 5. Το απόγευμα ήταν ησυχία και ήταν φανταστικό το κυνήγι. Αν είχα ακόμα κανένα δυο μαζί μου να περπατήσουμε θα κάναμε ωραίες μπανανιές μιας και ο τόπος προσφέρεται και έχει και θήραμα.

Αυτά είναι τα πρωινά
Εικόνα[/URL]
Si vis pacem, para bellum
nicolas theocharous
Full Member
Δημοσιεύσεις: 51
Εγγραφή: 05 Αύγ 2010, 18:31

Re: 1η ΕΞΟΡΜΗΣΗ,,,31/10/2010

Δημοσίευση από nicolas theocharous »

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ Η ΠΑΡΕΑ ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΕΚΡΕΜΑΣΕ 21 ΠΕΡΔΙΚΙΑ ΛΑΛΩ ΕΚΡΕΜΑΣΕ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΟ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΤΙ ΒΡΙΣΚΕΙΣ.

ΕΓΩ ΠΡΩΣΟΠΙΚΑ ΕΠΕΞΑ 7 ΗΒΡΑ 5

ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ Η ΠΑΡΕΑ 17 ΕΓΩ ΕΠΕΞΑ ΠΑΛΕ 7 ΑΛΛΑ ΤΟΥΤΗ ΤΗΒΝ ΦΟΡΑ ΗΒΡΑ ΤΑ 6.

ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΑ ΕΠΙΑ ΑΝ ΑΝΑΛΟΓΗΣΤΟΥΜΕ ΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΜΕ ΕΝΑ ΠΟΔΙ ΓΜΤ. ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΓΕΙΝΟΥΜΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ Τ ΑΛΛΑ ΟΥΛΛΑ ΕΝ ΠΕΛΛΑΡΕΣ ;) ;)

ΠΑΝΤΩΣ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΟΙ ΚΥΠΡΕΟΙ ΕΔΕΙΞΑΝ ΜΟΥ ΤΟΝ ΝΟΥ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΑΠΟΔΕΙΞΑΝ ΜΟΥ ΠΑΛΕ ΓΙΑ ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΣΟ ΓΑΡΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΑΝ ΛΑΟΣ. ΜΕΓΑΛΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΩ ΩΡ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΙ ΠΡΑΜΑΤΑ ΕΚΑΜΑΝ ΚΑΙ ΕΦΚΙΚΑ ΠΟΥ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΜΟΥ.
Άβαταρ μέλους
PRO755
Full Member
Δημοσιεύσεις: 25
Εγγραφή: 07 Σεπ 2010, 12:23

Re: 1η ΕΞΟΡΜΗΣΗ,,,31/10/2010

Δημοσίευση από PRO755 »

Αφου 5 δικαιουσε, γιατι επαιξες 7 ? Γιατι κατονομαζεις καποιους αλλους σαν ''γαρους'' και δεν περιλαμβανεις σ αυτους και τον εαυτο σου ? δεν θα ηταν πιο καλα να πηγαινες 10 εξορμισεις και να παιζεις καθε φορα 3 ή μηπως αν δεν τα επαιζες εσύ καποιος αλλος ''γαρος'' θα τα επαιζε ?

ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΧΑΙΡΚΑ ΜΑΣ, ΚΑΜΝΟΥΜΕ ΟΠΩΣ ΤΟΥΣ ΝΗΣΤΙΚΟΥΣ, ΟΤΙ ΦΑΜΕ ΟΤΙ ΠΙΟΥΜΕ ΚΙ ΟΤΙ ΑΡΠΑΞΕΙ Ο ΚΩΛΟΣ ΜΑΣ
Άβαταρ μέλους
Hunter25
Full Member
Δημοσιεύσεις: 41
Εγγραφή: 06 Οκτ 2010, 22:20

Re: 1η ΕΞΟΡΜΗΣΗ,,,31/10/2010

Δημοσίευση από Hunter25 »

nicolas theocharous έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ Η ΠΑΡΕΑ ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΕΚΡΕΜΑΣΕ 21 ΠΕΡΔΙΚΙΑ ΛΑΛΩ ΕΚΡΕΜΑΣΕ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΟ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΤΙ ΒΡΙΣΚΕΙΣ.

ΕΓΩ ΠΡΩΣΟΠΙΚΑ ΕΠΕΞΑ 7 ΗΒΡΑ 5

ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ Η ΠΑΡΕΑ 17 ΕΓΩ ΕΠΕΞΑ ΠΑΛΕ 7 ΑΛΛΑ ΤΟΥΤΗ ΤΗΒΝ ΦΟΡΑ ΗΒΡΑ ΤΑ 6.

ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΑ ΕΠΙΑ ΑΝ ΑΝΑΛΟΓΗΣΤΟΥΜΕ ΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΜΕ ΕΝΑ ΠΟΔΙ ΓΜΤ. ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΓΕΙΝΟΥΜΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ Τ ΑΛΛΑ ΟΥΛΛΑ ΕΝ ΠΕΛΛΑΡΕΣ ;) ;)

ΠΑΝΤΩΣ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΟΙ ΚΥΠΡΕΟΙ ΕΔΕΙΞΑΝ ΜΟΥ ΤΟΝ ΝΟΥ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΑΠΟΔΕΙΞΑΝ ΜΟΥ ΠΑΛΕ ΓΙΑ ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΣΟ ΓΑΡΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΑΝ ΛΑΟΣ. ΜΕΓΑΛΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΩ ΩΡ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΙ ΠΡΑΜΑΤΑ ΕΚΑΜΑΝ ΚΑΙ ΕΦΚΙΚΑ ΠΟΥ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΜΟΥ.

ρε φιλε σοβαρομιλας τώρα ?
ευκαλασε που τα ρούχα σου οι άλλοι γαροι που τα πράματα που εκάμναν ενώ εσύ ξεπέρασες το κότα και στις 2 εξορμήσεις :?:

κύριε ελέησον ποιον
nicolas theocharous
Full Member
Δημοσιεύσεις: 51
Εγγραφή: 05 Αύγ 2010, 18:31

Re: 1η ΕΞΟΡΜΗΣΗ,,,31/10/2010

Δημοσίευση από nicolas theocharous »

παιδια να σας πω πολλα απλα γιατι γιατι εν το περιμενα οτι ηταν να αντιδρασετε ετσι, λοιπον εγω επεξα 7+7=14 και ηβρα τα 11 (το εντεκατο την νυχτα εμετρησε για μενα) δλδ επεξα 4 παραπανω που το κοτα και ηβρα 1 παραπανω που το κοτα.

λοιπον την πρωτη κυριακη το πρωτο περδικι που επεξα επιασε μου το ενας 14χρονος και το τριτο ενας γερος που ετειλε τον αγγονα του και επιασε μου το ενω ηταν καθαρα δικο μου. μετα επεξα 5 δηλαδη επερασα το κοτα ετσι?? με το να σου πιασουν 2 περδικια αλλοι??

δευτερο την τεταρτη το ενα περδικι επεξα το με τον γαμπρο μου την ιδια ωρα. βασικα εριξα του πρωτος και 1 δευτερολεπτο μετα εριξεν του και εδωσα του το ετσι κ αλλιως λαλω το ιδιο πραμα ητε εγω ητε ο γαμπρος μου. την νυχτα που ηρταμε σπιτι δλδ μετα το κυνηγι ειπε μου πως εν δικο μου το πουλι αφου το χτυπημα του εν εβαλε σκαγια στο πουλι. και ετσι ειπα να το μετρησω πανω μου. και δευτερον το αλλο περδικι ηταν το δευτερο που επεξα και εχασα το.

το τριτο και καλυτερο φιλοι μου ξερετε ποιο ειναι?? οτι μαλλον την ερχομενη εβδομαδα μπαινω χειρουργιο για το ποδι μου και χαννω την υπολοιπη σεζον.

ΟΠΟΤΕ ΠΡΙΝ ΑΝΙΕΤΕ ΤΑ ΣΤΟΜΑΤΑ ΣΑΣ ΝΑ ΠΕΖΕΤΕ ΤΟΥΣ ΗΘΙΚΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΝΟΜΟΤΑΓΕΙΣ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΠΟΙΟΝ ΚΑΤΗΓΟΡΗΤΕ. ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΠΟΥ ΕΠΕΞΑΝ ΠΟΛΛΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΕΙΠΕΤΕ ΤΟΥΣ ΤΙΠΟΤΕ??

ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΠΟΥ ΕΙΔΕΤΕ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΒΟΥΝΟ ΝΑ ΠΕΖΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΝΟΙΞΕΤΕ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΑΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΕΙΤΕ ΡΕ ΚΟΥΜΠΑΡΕ ΤΙ ΚΑΜΝΕΙΣ?? ΟΞΑ ΞΕΡΕΤΕ ΠΙΣΩ ΠΟΥ ΤΟ ΚΟΜΠΙΟΥΤΕΡ ΝΑ ΕΙΣΑΣΤΕ ΜΑΓΚΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΡΙΝΕΤΕ ΤΙ ΕΝ ΣΩΣΤΟ ΤΙ ΕΝ ΛΑΘΟΣ?? ΓΙΑΤΙ ΟΥΛΛΟΙ ΤΖΙΑΜΕ ΠΟΥ ΗΜΑΣΤΑΝ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΣ ΤΟΠΟΥ ΕΙΔΑΜΕ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΕΚΑΜΑΝ ΜΑΧΕΣ.

ΕΓΩ ΠΟΥ ΧΑΝΝΩ ΤΗΝ ΥΠΟΛΟΙΠΗ ΣΕΖΟΝ ΠΟΥ ΔΑΜΕ ΚΑΙ ΔΑ ΚΑΙ ΠΕΡΔΙΚΙ ΚΑΙ ΤΖΙΚΛΑ ΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΕΚΑΜΑ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΟ ΚΑΚΟ ΟΞΑ ΠΑΛΕ ΕΝΝΕΝ ΗΘΙΚΟ ΚΑΙ ΣΩΣΤΟ ΤΟ ΟΤΙ ΕΠΕΞΑ 4 ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΚΑΙ ΕΚΡΕΜΑΣΑ 1 ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΑΝ ΧΑΣΩ ΤΗΝ ΥΠΟΛΟΙΠΗ ΣΕΖΟΝ.

ΝΑ ΣΑΣ ΔΩ ΕΣΑΣ ΟΥΛΛΟΥΣ ΑΝ ΣΑΣ ΕΛΑΛΟΥΣΑΝ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΠΙΟΝ ΕΝΝΑ ΞΑΝΑΠΕΞΕΙΣ ΠΕΡΔΙΚΙ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΕΝΑ ΚΥΝΗΓΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΝΝΑ ΕΙΣΑΙ 5-7 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΝΑ ΜΕΝ ΤΑΡΑΣΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕΝ ΠΕΡΠΑΤΑΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 1 ΜΗΝΑ ΦΥΣΙΟΘΕΡΑΠΕΙΑ ΑΝ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΕΠΕΡΠΑΤΟΥΣΕΣ ΝΑ ΠΑΕΙΣ ΠΙΣΩ ΣΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΣΗΚΩΝΕΤΟΥΝ ΜΕΣΑ ΠΟΥ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΣΟΥ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΕΠΕΖΕΤΕ, ΕΠΕΔΗ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΠΕΙΤΕ ΛΟΙΠΟΝ ΕΠΕΞΑ ΕΝΑ ΜΕ ΤΟΝ ΓΑΜΠΡΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΚΑΤΑΒΑΘΟΣ ΜΠΟΡΕΙ Ν Α ΕΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΟΙ, ΕΧΑΣΑ ΕΝΑ, ΕΚΡΕΜΑΣΑ ΚΑΙ 4 ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΩΣ ΠΑΙΡΝΩ ΤΟ ΚΟΤΑ ΚΑΤΕΒΑΣΤΟ ΟΠΛΟ ΣΟΥ.

ΣΟΡΡΥ ΠΟΥ ΤΟ ΛΑΛΩ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΣΟΡΡΥ ΑΛΛΑ ΞΕΡΕΤΕ ΓΙΑΤΙ ΕΝ ΘΑ ΠΑΜΕ ΠΟΤΤΕ ΜΠΡΟΣΤΑ?? ΕΠΕΙΔΗ ΠΟΛΛΑ ΑΠΛΑ ΗΡΩΕΣ ΤΟΥ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΕΧΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΟΥΣ ΠΙΣΩ ΠΟΥ ΤΑ PC ΝΑ ΦΚΕΝΝΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΛΑΛΟΥΝ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΩΣΤΟ ΚΑΙ ΤΙ ΛΑΘΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΛΑΛΟΥΝ ΔΗΜΟΣΙΑ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΓΑΡΟ ΕΠΕΙΔΗ ΕΠΕΞΕ ΕΝΑ Η ΔΥΟ Η ΤΡΙΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ. ΟΜΩΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΕΝΝΑ ΠΑΝ ΤΖΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΕΝΝΑ ΚΑΜΝΕΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΚΑΙ ΕΝΝΑ ΠΙΝΝΕΙ ΑΙΜΑ ΠΝΩ ΣΤΟ ΒΟΥΝΟ ΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΣΑΣ.

ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΓΩ ΟΙ ΜΟΝΟ ΕΧΩ ΚΑΘΑΡΟ ΤΟ ΜΕΤΩΠΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗ ΣΥΝΗΔΗΣΗ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΠΡΟΣΦΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΤΗΣ ΛΑΘΡΟΘΗΡΙΑΣ. ΠΕΤΕ ΜΟΥ ΕΤΣΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΡΕ ΜΑΓΚΕΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΟΥ ΔΑΜΕΣΑ ΠΟΥ ΝΑ ΜΕΝ ΞΕΡΕΙ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΤΟΜΟ ΠΟΥ ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΤΟΥ Η ΤΗΝ ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΤΟΥ Η ΠΟΥ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΤΟΥ Η ΓΝΩΣΤΟ ΤΟΥ ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ ΠΟΥ ΝΑ ΠΙΕΝΝΕΙ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΙΣ ΝΥΧΤΕΣ Η ΝΑ ΠΟΥΛΑ ΛΑΟΥΣ ΕΙΤΕ ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ ΝΑ ΠΑΡΑΝΟΜΕΙ? ΚΑΙ ΜΕΝ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΟΙ ΓΙΑΤΙ ΟΥΛΛΟΙ ΠΟΥ ΔΑΜΕ ΞΕΡΕΤΕ. ΟΠΟΤΕ ΠΟΥ ΕΝΝΑ ΕΒΡΕΤΕ ΤΑ @@ ΝΑ ΠΑΤΕ ΕΝΑΝΤΙΩΝ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΤΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΕΙΤΕ ΓΑΡΟΥΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΤΣΕΤΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΡΙΝΕΤΕ ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΤΟΤΕ ΝΑ ΕΡΤΕΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΞΕΤΕ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΤΟΥΣ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΟΚ??

ΚΑΙ ΝΕ ΡΕ ΦΙΛΕ PRO755 ΕΙΜΑΙ ΝΗΣΤΙΚΟΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΠΡΑΞΕΙ Ο ΚΟΛΟΣ ΜΟΥ KAI ΕΣΥ ΡΕ ΦΙΛΕ HUNTER Ο ΚΥΡΙΟΣ ΕΝ ΜΕΓΑΛΟΣ ΚΑΙ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΑΣ ΕΛΕΗΣΕΙ ΟΥΛΛΟΥΣ ΜΑΣ ΠΕΡΚΙ ΠΟΥ ΔΑΜΕ ΚΑΙ ΔΑ ΝΑ ΠΕΖΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΤΖΙΑΜΕ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ. ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΕΝΝΑ ΧΑΡΩ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΒΟΥΝΟ ΝΑ ΠΑΤΕ ΝΑ ΚΑΜΝΕΤΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΑΜΑ ΕΝΝΑ ΧΑΡΩ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΠΙΑΝΕΤΕ ΝΑ ΚΑΡΦΩΝΕΤΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙ 200 ΛΑΟΥΣ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ, Η ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙ ΛΑΟΝΙΚΟΥΣ ΕΞΩ ΚΑΙ ΑΠΡΑΣΣΟΥΝ ΑΛΛΟΥΣ 150 ΛΑΟΥΣ. ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΠΩΣ ΟΙ ΜΟΝΟ ΘΑ ΕΡΤΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΝΝΑ ΦΚΩ ΔΗΜΟΣΙΑ ΝΑ ΠΩ ΝΕ ΕΙΜΑΙ ΓΑΡΟΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΠΕΞΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΚΑΙ ΕΝΝΑ ΠΙΑΣΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΘΥΡΑ ΠΟΥ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ ΝΑ ΚΑΡΦΩΣΩ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΝΝΑ ΦΚΩ ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΜΑΓΚΕΣ ΜΟΥ.
sotiris!129

Re: 1η ΕΞΟΡΜΗΣΗ,,,31/10/2010

Δημοσίευση από sotiris!129 »

ακου να δεις επιδη εν να ισε στο κρεβατι του πονου και να βαρκεσε ουλοι μερα, και αφου σου περνα να γραφεις ετσι πολλα εχω μια εκθεση στα αγγλικα του πανεπιστημιου 500 λεξεις...καμις μου την? ζε να σου δοκο οτι παιξω ζε εν παιξω εν με χαλα! :D
andreas76
Full Member
Δημοσιεύσεις: 37
Εγγραφή: 08 Αύγ 2010, 18:25

Re: 1η ΕΞΟΡΜΗΣΗ,,,31/10/2010

Δημοσίευση από andreas76 »

Φίλε σοτήρη πραγματικά με έκανες και γέλασα πολύ :lol: :lol: :lol:
nicolas theocharous
Full Member
Δημοσιεύσεις: 51
Εγγραφή: 05 Αύγ 2010, 18:31

Re: 1η ΕΞΟΡΜΗΣΗ,,,31/10/2010

Δημοσίευση από nicolas theocharous »

sotiris!129 έγραψε:ακου να δεις επιδη εν να ισε στο κρεβατι του πονου και να βαρκεσε ουλοι μερα, και αφου σου περνα να γραφεις ετσι πολλα εχω μια εκθεση στα αγγλικα του πανεπιστημιου 500 λεξεις...καμις μου την? ζε να σου δοκο οτι παιξω ζε εν παιξω εν με χαλα! :D
νε φιλε μου περνα μου να γραφω ετσι πολλα αμαν φκεννουν οι αλλοι και λαλουν ετσι πραματα. εν ξερω αν και εσυ λαλεις εν γιε πειραξιμο που το καμνεις η αν ειρωνευκεσε ελπιζω να εν το πρωτο.

και ο φιλος ο κυριακος επεξε 6 το ενα για τον παπα του και μπραβο του εγω εν εχω κανενα προβλημα και ενεφκικε κανενας να παιξει τον εξυπνο. αν ειναι ετσι οπως και εγω επεξα ενα για τον παπα μου και τον παππου μου που ηταν μαζι μας και εν επεξαν ασχετο αν ενα ηβραμε παραπανω που το κοτα ;) ;) ;) ;)
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ”