φασσα- τρασιλα

Απάντηση
sotiris.
Full Member
Δημοσιεύσεις: 97
Εγγραφή: 10 Ιαν 2012, 22:59

Re: φασσα- τρασιλα

Δημοσίευση από sotiris. »

Αδελφέ μου σορρυ εν ειρωνικα που το εγραψα!!
Εν ξερω γιατι :roll: ........... μπορει μεσα σε μια εξόρμηση να ξιλιψουμε τα πουλια ουλλα...
Ετω αναγκαζουν το κόσμο να παρανομησει......... πόσοι εν αγνοια τους θα λαθροθηρήσουν....??
Ειναι πραγματικα ελλειψη προνειας τουτο το πραγμα. Ορισμένες φορες τον λαθροθηρα τζαι τον κλεφτη προάγει τους το συστημα επειδη εινα κακα στημένο!![/quote]


αρεσκι μου πολλα ρ φιλε γιατι τζε πως απαγορευετε τι καμνουν ..κα8ουντε ουλι μερα τζε τα περτιτζα τζε οι λαοι παν ζε εν κανουν ...τρον πε3ιμο του βαρου τους
sotiris!129

Re: φασσα- τρασιλα

Δημοσίευση από sotiris!129 »

ρε γμτ λαλο ζεγω αφου εν εκαμα ετσι ποστ ηνταλος γινεται να επιστεψα του Αθημου οτι γεννουν οι τριονες στο τροοδος

παρολα αυτα ενας μικρος ελεχος σημερα το προι στες αγαπουλες επια ειπα τους καλημερα αγαπες δοσαμε ραντεβου αυριο και επεστρεψα σπιτι!
sotiris.
Full Member
Δημοσιεύσεις: 97
Εγγραφή: 10 Ιαν 2012, 22:59

Re: φασσα- τρασιλα

Δημοσίευση από sotiris. »

sotiris!129 έγραψε:ρε γμτ λαλο ζεγω αφου εν εκαμα ετσι ποστ ηνταλος γινεται να επιστεψα του Αθημου οτι γεννουν οι τριονες στο τροοδος

παρολα αυτα ενας μικρος ελεχος σημερα το προι στες αγαπουλες επια ειπα τους καλημερα αγαπες δοσαμε ραντεβου αυριο και επεστρεψα σπιτι!
εγω ομοσ ρε σινονοματε επιστε4α :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
APOLLON_1
Δημοσιεύσεις: 1261
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2010, 15:40
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: φασσα- τρασιλα

Δημοσίευση από APOLLON_1 »

ι τρυονοτσικλα καθε χρονο την σταματουν 1 εφτομαδα πρην καθε χρονο πρην λια χρονια ερωτισα ενα θυροφιλακα φιλε μου γιατι απαγορευεται ι τρυονοτσικλα και εν απαγορευεται και ι τρυζαρα τσε ειπεμου φιλε δεν ξερω σκευτου να σας πω εγω γιατι απαγορευεται επιδει δαμεσα που ζουμε κανενας εν ξερει τι καμνει οτι σκευτη ο κολος τους
EPANIEL POWER
canis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 210
Εγγραφή: 24 Αύγ 2011, 10:11

Re: φασσα- τρασιλα

Δημοσίευση από canis »

Και στην ελλάδα έτσι είναι κοπέλια

http://www.bounasprogress.gr/?tag=%CF%8 ... F%81%CE%B1

σίγουρα κάποιος λόγος θα υπάρχει, ίσως είναι για λόγους αναπαραγωγής, ίσως λόγο ευρωπαικής νομοθεσίας.
υπάρχει κανένας που μπορεί να μας ενημερώσει για αλλες χώρες της νότιας ευρώπης όπου κυνηγούνται αυτά τα 2 είδη?

για να βάλουν προστίματα όπως είπε κάποιος αποκλείεται. εν πελλάρες τούτα...
sotiris.
Full Member
Δημοσιεύσεις: 97
Εγγραφή: 10 Ιαν 2012, 22:59

Re: φασσα- τρασιλα

Δημοσίευση από sotiris. »

επιδη εν εβρισκα το ποστ που βαλουμε video eιπα να το βαλω δαμε που κολα λιο
http://www.youtube.com/watch?v=-FMbKCdt ... ure=relmfu
εμενα παντοσ εγιαλισε το ματι μου :D :D
Άβαταρ μέλους
FRANCHI
Full Member
Δημοσιεύσεις: 459
Εγγραφή: 12 Δεκ 2011, 18:53

Re: φασσα- τρασιλα

Δημοσίευση από FRANCHI »

sotiris. έγραψε:επιδη εν εβρισκα το ποστ που βαλουμε video eιπα να το βαλω δαμε που κολα λιο
http://www.youtube.com/watch?v=-FMbKCdt ... ure=relmfu
εμενα παντοσ εγιαλισε το ματι μου :D :D

έτσι ήταν κάποτε και στην Κύπρο λένε οι μεγαλύτεροι
I believe half of what I see and nothing of what I hear
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ”