Συνάντηση μελών

spyros hatzipapas
Full Member
Δημοσιεύσεις: 30
Εγγραφή: 01 Σεπ 2016, 10:33

Re: Συνάντηση μελών

Δημοσίευση από spyros hatzipapas »

[quote="admin"]Περασαμε πολυ ωραια παιδια. Χαρηκα που σας ειδα και τα ειπαμε , παιξαμε, φαγαμε, ειπιαμε, να το ξανακανονισουμε σε ψαρεμα την επομενη φορα..[/quot


Υπεροχος αγωνας ελπιζω να τα ξαναπουμαι σε αυτες τις αναμετρισεις
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: Συνάντηση μελών

Δημοσίευση από MARIOSE »

Πολλά ωραία επεράσαμε παιδιά, μπράβο στους διοργανωτές!

Άριστε με την πρώτη ευκαιρία να τα πούμε τζιαί στο ψάρεμα!
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: Συνάντηση μελών

Δημοσίευση από admin »

Μερικές φώτο απο χθές, σύνολο έπαιξαν εξήντα σκοπευτές 100 πούλες, περίπου €500 πήγαν στον Σύνδεσμο παιδιών με αυτισμό
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Προσέχουμε...για να έχουμε
Αχερκωτης
Full Member
Δημοσιεύσεις: 556
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2015, 13:20

Re: Συνάντηση μελών

Δημοσίευση από Αχερκωτης »

Υπηρχε ειδικη απονομη οπως βλεπουμε τιμης ενεκεν σε κυνηγο που τρωει μωρα με τα παμπερς!
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: Συνάντηση μελών

Δημοσίευση από MARIOSE »

Ο οποίος είχε 100% επιτυχία με δανεικό μάλιστα όπλο (που δε σκοτώνει...) :lol: :lol:
mikros
Δημοσιεύσεις: 903
Εγγραφή: 18 Μαρ 2011, 18:55

Re: Συνάντηση μελών

Δημοσίευση από mikros »

Πολλά κύπελα βλέπω... σικέ παιχνίδι μυρίζομαι... :lol:

Κάτι για ψάρεμα άκουσα...
Εσχει και'αλλου παρτακαλιες,
που καμνουν μαντορινια
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: Συνάντηση μελών

Δημοσίευση από MARIOSE »

Καλώς τον! Που εχάθηκες ρε λεβέντη? :D
Είχαν την τιμητική τους τα μπερέττα χτες, ήταν και λλίον "πιασμένος" ο διαιτητής, εντάξει... :lol:

Φίλε μου στο ψάρεμα θα σε περιμένω. 8-)
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: Συνάντηση μελών

Δημοσίευση από πανικος »

πολυ ωραια περασαμε αγωνιστηκαμε φαγαμε το κλεφτικο με καμια μπυρα γελασαμε μια χαρα,τωρα στο αγωνιστηκο κομματι ο μαριος εσυρνε κατευθηνομενες βολες και εκανε τους δισκους σκονη με το παλιομπερεττα του που δεν σκοτωνει :lol:
ο δημητρης μια χαρα χαλαρα σχεδον αλανθαστος
το αχερκωτικο αφου τον εβαλα δεξια μου με αερα απο αριστερα του εκανα σαμποταζ καθε φορα που επωμιζε να του αφηνω φτερα φασσας και τζικλας απο το γιλεκκο και να μπαινουν στα μουτρα του μια χαρα τα πηγε :lol:
ο χρυσανθος εφτασε στο τελοσ της πουλας και με τρεις βολες τρεισ δισκους σκονη :shock: και με τι οπλο με μπερεττα :shock:
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
chris197
Full Member
Δημοσιεύσεις: 337
Εγγραφή: 25 Νοέμ 2010, 18:29

Re: Συνάντηση μελών

Δημοσίευση από chris197 »

εγω δυστηχως δεν τα καταφερα . βλεπετε εκανονισε ο αξιωματικος υπηρεσιας και εκαλεσε ξενους δυχως να το γνωριζο και εβαλε μου και 1 ημερα φυλακη. :lol: :lol: :lol: :lol:
απο οτι βλεπω επερασετε καλα . ελπιζω τιν επομενη φορα να τα καταφερω . εννα ετιθο που γλιορα αδεια να μιν τιν φαμε παλε. :D
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: Συνάντηση μελών

Δημοσίευση από MARIOSE »

chris197 έγραψε:εγω δυστηχως δεν τα καταφερα . βλεπετε εκανονισε ο αξιωματικος υπηρεσιας και εκαλεσε ξενους δυχως να το γνωριζο και εβαλε μου και 1 ημερα φυλακη. :lol: :lol: :lol: :lol:
απο οτι βλεπω επερασετε καλα . ελπιζω τιν επομενη φορα να τα καταφερω . εννα ετιθο που γλιορα αδεια να μιν τιν φαμε παλε. :D
Ρε Κρις φέρτον μαζί σου την άλλη φορά τζιαί έτσι εν θα την ξαναφάεις :lol:
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ”