ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ-FACEBBOK

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ-FACEBBOK

Δημοσίευση από admin »

Αγαπητοί φίλοι λόγο του ότι η σελίδα μας στο facebοok έχει καταντήσει κάτι σαν παζαράκι με τον κάθε ένα να προσπαθεί τις περισσότερες φορές όχι μόνο να πωλήσει ένα πράγμα αλλά να κάνει εμπόριο μέσο μας εμάς. Ετσι αναγκαστικά έχουμε διαχειρτιστές για να ελέγχουν την σελίδα και το γκρούπ μας στο Facebοοκ. Επειδή λοιπόν κοντεύει και το κυνήγι και θα υπάρχει αυξημένο ενδιαφέρον για πράγματα κυνηγίου έχουμε προχωρήσει στην εξείς απόφαση.
Για αγγελίες στο φόρουμ ακολουθάμε την πολιτική που είχαμε μέλη με πέραν των 3 δημοσιεύσεων μπορούν να βάζουν αγγελίες.

Για την ιστοσελίδα και facebook
Για υφιστάμενα μέλη του φόρουμ οι αγγελίες μέχρι 2 κάθε μήνα είναι Δωρεάν θα μας αποστέλονται όσοι επιθυμούν με email στο info@dacor.com.cy και θα αναρτώνται στην ιστοσελίδα μας μικρές αγγελίες και αυτόματη προώθηση στο facebοοκ στο γκρούπ και στην Σελίδα .όσοι δέν είναι μέλη η χρέωση είναι €10
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ-FACEBBOK

Δημοσίευση από Pathfinder »

Τουτο εν κατανοητο...τωρα κανονισε εγκρινε μου την εγγραφη μου στο fishing magazine και τουτα εν πελλαρες ...:)
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ-FACEBBOK

Δημοσίευση από admin »

Tι έβαλες να σου το ανεβάσω
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ-FACEBBOK

Δημοσίευση από Pathfinder »

Εκαμα εγγραφη στο φορουμ για το ψαρεμα αλλα λεει μου δαμε και μια βδομαδα ειναι pending by administrator.Ειπα να ασχοληθω και λιο με το ψαρεμα να περνα ο καιρος. Username alexisdmtr
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ-FACEBBOK

Δημοσίευση από admin »

οκ έκαμε σε!!! καλό ψάρεμα και όποιος θέλει οτιδήποτε για το ψάρεμα εδώ είμαστε :D
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
Panmoy
Full Member
Δημοσιεύσεις: 485
Εγγραφή: 21 Οκτ 2010, 10:20

Re: ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ-FACEBBOK

Δημοσίευση από Panmoy »

Pathfinder έγραψε:Εκαμα εγγραφη στο φορουμ για το ψαρεμα αλλα λεει μου δαμε και μια βδομαδα ειναι pending by administrator.Ειπα να ασχοληθω και λιο με το ψαρεμα να περνα ο καιρος. Username alexisdmtr
Τι γυρευκεις εσυ με το ψαρεμα ρε κουμπαρε :) ? Αμα θελεις μπορω να σου ανοιξω λιο τα ματουθκια σου επειδη εισαι φιλος μου :lol: !!!
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ-FACEBBOK

Δημοσίευση από Pathfinder »

admin έγραψε:οκ έκαμε σε!!! καλό ψάρεμα και όποιος θέλει οτιδήποτε για το ψάρεμα εδώ είμαστε :D
Θενκιου
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ-FACEBBOK

Δημοσίευση από Pathfinder »

Panmoy έγραψε:
Pathfinder έγραψε:Εκαμα εγγραφη στο φορουμ για το ψαρεμα αλλα λεει μου δαμε και μια βδομαδα ειναι pending by administrator.Ειπα να ασχοληθω και λιο με το ψαρεμα να περνα ο καιρος. Username alexisdmtr
Τι γυρευκεις εσυ με το ψαρεμα ρε κουμπαρε :) ? Αμα θελεις μπορω να σου ανοιξω λιο τα ματουθκια σου επειδη εισαι φιλος μου [emoji38] !!!
Ειπα φιλε αφου εφτασα στο απογειο της καριερας μου σαν φασσαρης να το γυρισω λιο και στα υδατινα θηραματα....;)....οπως ειπα φασσαρη μου εν για να περασει ο καιρος ως τον Νιοβρη...και τωρα με το 2ο μωρο που οπου να σε ηρτε πρεπει να δημιουργησεις το απαιτουμενο νομικο προηγουμενο της εξοδου απο το σπιτι ;)...οσον αφορα την προσφορα σου θενκιου αλλα ακομα ειμαι στην προσωπικη μελετη του θεματος...ακριβο πολλα χομπυ ομως ρε γμτ :):):)
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ-FACEBBOK

Δημοσίευση από admin »

όλα τα χόμπι εκαταντήσαν ακριβά αλλά υπάρχουν και ακαλές ευκαιρίες για μεταχειρισμένα!!!! ;)
Προσέχουμε...για να έχουμε
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ”