Προς Λεμεσιανους

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Προς Λεμεσιανους

Δημοσίευση από Pathfinder »

Κοπελια αυριο πρεπει να παρουσιαστω στο 356 ΤΠ (ΕΜ) ΣΤΡΔΟ ΕΥΜΕΝΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΣΤΗΝ ΑΓΙΑ ΦΥΛΑ.Ξερει κανενας που ειναι να μου πει?Πιανω τους τηλ και δεν απαντουν
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
Dimitris
Δημοσιεύσεις: 1154
Εγγραφή: 20 Αύγ 2010, 10:31
Τοποθεσία: Λεμεσός

Re: Προς Λεμεσιανους

Δημοσίευση από Dimitris »

Pathfinder έγραψε:Κοπελια αυριο πρεπει να παρουσιαστω στο 356 ΤΠ (ΕΜ) ΣΤΡΔΟ ΕΥΜΕΝΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΣΤΗΝ ΑΓΙΑ ΦΥΛΑ.Ξερει κανενας που ειναι να μου πει?Πιανω τους τηλ και δεν απαντουν
Είναι μέσα στο ΚΕΝ Λεμεσού
«Τα φυτά των ζώων ένεκέν εστι και τα ζώα των ανθρώπων χάριν»
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Δημοσίευση από Pathfinder »

Πως παω ρε Δημητρη μου? Ειμαι απο Παφο
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
Dimitris
Δημοσιεύσεις: 1154
Εγγραφή: 20 Αύγ 2010, 10:31
Τοποθεσία: Λεμεσός

Re: Προς Λεμεσιανους

Δημοσίευση από Dimitris »

Εικόνα

Όπως έρχεσαι από Πάφο θα μπεις στην έξοδο του 1ου roundabout. Θα το περάσεις και θα πάεις στο επόμενο που οδηγεί προς Τρόοδος. Από το roundabout θα βγεις στη 2η έξοδο (προς τρόοδος), θα περάσεις τα φώτα της πεζίνας ΕΚΟ και θα φτάσεις στα επόμενα φώτα (τα 4α κατά σειρά) και θα στρίψεις δεξια.
Μετά τέρμα του δρόμου θα πάεις αριστερά (πέρνει σε μόνος του ο δρόμος-στροφή), μετά τέρμα του δρόμου δεξια (είναι Τ ο δρόμος) και τέρμα του δρόμου αριστερά και αμέσως αριστερά είσαι πόξω που την πύλη
«Τα φυτά των ζώων ένεκέν εστι και τα ζώα των ανθρώπων χάριν»
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Δημοσίευση από Pathfinder »

Ετσι αναλυτικες οδηγιες πρωτη φορα βλεπω...φιλε ευχαριστω πολυ! Να σαι καλα
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
Dimitris
Δημοσιεύσεις: 1154
Εγγραφή: 20 Αύγ 2010, 10:31
Τοποθεσία: Λεμεσός

Re:

Δημοσίευση από Dimitris »

Pathfinder έγραψε:Ετσι αναλυτικες οδηγιες πρωτη φορα βλεπω...φιλε ευχαριστω πολυ! Να σαι καλα
Για όνομα του θεού, έρκεσαι μες την πόλη μας, να μεν σε ξεναγήσουμε? :D
«Τα φυτά των ζώων ένεκέν εστι και τα ζώα των ανθρώπων χάριν»
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ”