22η Παγκύπρια Έκθεση Ειδών Κυνηγίου, Σκοποβολής και Αλιείας

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Kostas M.
Full Member
Δημοσιεύσεις: 97
Εγγραφή: 02 Αύγ 2014, 09:01

22η Παγκύπρια Έκθεση Ειδών Κυνηγίου, Σκοποβολής και Αλιείας

Δημοσίευση από Kostas M. »

Η έκθεση είναι το ερχομενο Σ/Κυριακό 26-28/9 ??? και που? υπαρχει κατι στο internet?
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: 22η Παγκύπρια Έκθεση Ειδών Κυνηγίου, Σκοποβολής και Αλιε

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

Kostas M. έγραψε:Η έκθεση είναι το ερχομενο Σ/Κυριακό 26-28/9 ???
To ερχόμενο ναι αλλά οι μέρες είναι 3-4-5 /10, 26-28 ήταν το Σ/Κ που πέρασε. Είναι στο Συνεδριακό Κέντρο Λευκωσίας.
Άβαταρ μέλους
Kostas M.
Full Member
Δημοσιεύσεις: 97
Εγγραφή: 02 Αύγ 2014, 09:01

Re: 22η Παγκύπρια Έκθεση Ειδών Κυνηγίου, Σκοποβολής και Αλιε

Δημοσίευση από Kostas M. »

Sorry. 3-5/10 εθελα να γραψω.
Άβαταρ μέλους
HarrisAce
Full Member
Δημοσιεύσεις: 122
Εγγραφή: 24 Αύγ 2011, 22:30

Re: 22η Παγκύπρια Έκθεση Ειδών Κυνηγίου, Σκοποβολής και Αλιε

Δημοσίευση από HarrisAce »

Το ερχομενο Σ/Κυριακο 26-28/9 φιλε που εγραψες επερασεν
Η εκθεση ειναι το ερχομενο Σ/Κ 3-5/10
Άβαταρ μέλους
Kostas M.
Full Member
Δημοσιεύσεις: 97
Εγγραφή: 02 Αύγ 2014, 09:01

Re: 22η Παγκύπρια Έκθεση Ειδών Κυνηγίου, Σκοποβολής και Αλιε

Δημοσίευση από Kostas M. »

Ε καλαν γιατι εν εδιαφημιστικε καθολου? εμενα ειπεν μου το καποιος φιλος τυχαια. Και εκαμα search μες το Internet και εν εβρισκα τιποτε.
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: 22η Παγκύπρια Έκθεση Ειδών Κυνηγίου, Σκοποβολής και Αλιε

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

Kostas M. έγραψε:Ε καλαν γιατι εν εδιαφημιστικε καθολου? εμενα ειπεν μου το καποιος φιλος τυχαια. Και εκαμα search μες το Internet και εν εβρισκα τιποτε.
http://www.cyprushuntingmagazine.com/fo ... hp?id=8699

Και εγώ τη διαφήμιση μου την έδειξε ο Σόλωνας, προσωπικά δεν είχα ιδέα για τις μέρες.
Άβαταρ μέλους
ΚΥΡΙΑΚΟΣ
Full Member
Δημοσιεύσεις: 646
Εγγραφή: 17 Αύγ 2010, 14:10

Re: 22η Παγκύπρια Έκθεση Ειδών Κυνηγίου, Σκοποβολής και Αλιε

Δημοσίευση από ΚΥΡΙΑΚΟΣ »

αν εκαταλαβα καλα ειναι η εκθση που κανουν μονο για οπλα !
δεν εναι και αλιειας κτλ .
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: 22η Παγκύπρια Έκθεση Ειδών Κυνηγίου, Σκοποβολής και Αλιε

Δημοσίευση από admin »

spyrosspyrou851 έγραψε:
Kostas M. έγραψε:Ε καλαν γιατι εν εδιαφημιστικε καθολου? εμενα ειπεν μου το καποιος φιλος τυχαια. Και εκαμα search μες το Internet και εν εβρισκα τιποτε.
http://www.cyprushuntingmagazine.com/fo ... hp?id=8699

Και εγώ τη διαφήμιση μου την έδειξε ο Σόλωνας, προσωπικά δεν είχα ιδέα για τις μέρες.

Επειδή φίλε όταν την δουλειά κάποιου επαγγελματια πάει να την κάνει΄ποιος άλλος επειδή έχει τον 'τρόπο ' του να πείθει έστω και εάν δέν είναι η δουλειά του, αυτά είναι τα αποτελέσματα και για αυτό τον λόγω αρκετές μεγάλες εταιρείες επέλεξαν να μην παραστούν όπως Beretta κ.τ.λ φυσικά φταίνε και αρκετοί άλλοι που παίρνουν τέτοιες αποφάσεις μακρια΄απο την γραμμή του σωστού επαγγελματισμού. Για να καταλάβετε εμείς λαμβάναμε μέρος στην έκθεση επι 5 συνεχή έτη και ήμασταν το πρώτο περιοδικό που παρουσιάστηκε επίσημα σε έκθεση με μεγάλο διπλό περίπτερο, dvd k.t.l. . Μετά ως συνήθως ακολούθησαν οι αντιγραφές απο άλλους.(όχι μόνο στα περίπτερα αλλά σε πολλά πράγματα ακόμη και σε λογότυπα, dvd, σε λίγο θα δείτε και λαγόσκυλα να ασχολούνται με την σκοποβολή :-) Φέτος ούτε καν πρόσκληση για συμμετοχή δέν πήραμε όπως εμείς έτσι και αρκετοί άλλοι πραγματικοί επαγγελματιές στον τομέα κυνηγίου. Άρα η σκέψη μας ήταν γιατί να πάμε να δώσουμε 1000-2000 ευρώ να πάμε απρόσκλητοι σε μια έκθεση όταν ο σκοπός μας είναι κυρίως να κρατήσουμε ευχαριστημένους τους αναγνώστες μας , εκείνους που μας υποστηρίζουν με την αγορά του περιοδικού και εκείνους που μας διαφημίζουν. Ετσι λοιπόν γεννήθηκε και η ιδέα του The hunt and shoot event το οποίο θέλουμε να κάνουμε ένα θεσμό. Μια εκδήλωση για τους πελάτες μας (αναγνώστες-διαφημιζόμενους). Έτσι είναι threat and opportunities κάποιοι επιλέγουν την αντιγραφή και κάποιοι να πρωτοπορουν. Επί ευκαιρίας να σας ανακοινώσω ότι στο The hunt and shoot event έχουμε κλείσει τις εξέις συμφωνίες μέχρι τώρα

Κατηγορία κόμπακ 30 δίκσοι ( Θα υπάρχει ξεχωριστή κατηγορία για Fair Owners με δώρο ένα αεροβόλο)
Κατηγορία fun shooting με δίσκους flash ( έχουν μαζευτεί πέραν των 130 δώρων)
Κατηγρορία κυνηγετικό αεροβόλο όπλο διοργανωτής αγώνα Air gun setter Μμε πλούσια δώρα ο καθένας μπορεί να φέρει το όπλο του ή να πάρει απο εκεί ένα
Κατηγορία air pistol co2 Διοργανωτής αγώνα WEST COAST με ειδικό παιχνίδι για πιστόλι που έρχετε απο εξωτερικό ειδικά για το event
Κατηγορία κομπακ 20 δίκσοι χοργηγός καφεστιατόριο Χάνι και κρασιά κάλαμος με πλούσια δώρα σε νικητές


Επίσης όσοι θέλουν να διαγωνιστούν σε δοκιμαστικό με τον σκύλο τους και ορτύκια με δώρα σε όποιο πέρνει φέρμα ή όσοι θέλουν να πουλήσουν μεταχειρισμένα όπλα ή αεροβόλα πρέπει μέχρι την Τετάρτη 8/10 να δηλώσουν συμμετοχή στο 25577750
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: 22η Παγκύπρια Έκθεση Ειδών Κυνηγίου, Σκοποβολής και Αλιε

Δημοσίευση από Laurona »

Αριστε εχεις το ανα ημερα κ ωρα το προγραμμα
Εχω υποχρεωση το σαββατο κ πρεπει να λειψω κ εγυρισε μου :-(
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: 22η Παγκύπρια Έκθεση Ειδών Κυνηγίου, Σκοποβολής και Αλιε

Δημοσίευση από admin »

Θα βγεί πρόγραμμα απο Δευτέρας
Προσέχουμε...για να έχουμε
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ”