ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Anthimos
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2565
Εγγραφή: 05 Ιαν 2011, 11:17

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!

Δημοσίευση από Anthimos »

Ανοιγω αυτην την ενότητα για να γινετε αναφορα σε ανθρωπους και εργα άξια συγχαρητηριων όσον αφορα το εργο τους και την προσφορα τους στα κυνηγετικά δρώμενα και όχι μονο. Ξεκινω δινοντας συγχαρητηρια στον προεδρο και τα μελη του κυνηγετικου συλλογου " Φτελια Γεριου" και παρακαλω οποιον γνωριζει πραγματα για αλλους συλλογους και δραστηριοτητες να το γραψει!!!

Ειχα την χαρα και την τιμή να παρευρεθω ψες βραδυ στη συνεστίαση του κυνηγετικου συλλογου '' Φτέλια Γερίου" και οφειλω να παραδεχτω, και νομιζω θα συμφωνησουν κι αλλοι, οτι ο προεδρος Μαριος Τσιάτταλος ( mariosgeri στο φορουμ) και το συμβουλιο και μέλη του συλλόγου ειναι αξια συγχαρητηριων για το εργο που παραγουν. Περαν απο την ψεσινη αψογη διοργανωση ο προεδρος του κυνηγετικου συλλογου και το συμβουλιο έχουν κάνει αξιοσημιωτα πραγματα για τους βιοτοπους , θηραμα αλλα και πέρα απο τα κυνηγετικα για το δημο Γεριου και ΜΠΡΑΒΟ τους! Ελπιζω να παραδειγματιστουν κι αλλοι κυνηγετικοι συλλογοι για παρομοια εργα και δραστηριοτητες
Είναι συνήθεια αυτών που δεν έκαναν ποτέ τίποτε, να κατηγορούν τους άλλους γιατι δεν τα έκαναν ολα!!!
WOODPIGEONHUNTER
Full Member
Δημοσιεύσεις: 739
Εγγραφή: 28 Ιαν 2013, 19:43
Τοποθεσία: λευκωσια

Re: ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!

Δημοσίευση από WOODPIGEONHUNTER »

Anthimos έγραψε:Ανοιγω αυτην την ενότητα για να γινετε αναφορα σε ανθρωπους και εργα άξια συγχαρητηριων όσον αφορα το εργο τους και την προσφορα τους στα κυνηγετικά δρώμενα και όχι μονο. Ξεκινω δινοντας συγχαρητηρια στον προεδρο και τα μελη του κυνηγετικου συλλογου " Φτελια Γεριου" και παρακαλω οποιον γνωριζει πραγματα για αλλους συλλογους και δραστηριοτητες να το γραψει!!!

Ειχα την χαρα και την τιμή να παρευρεθω ψες βραδυ στη συνεστίαση του κυνηγετικου συλλογου '' Φτέλια Γερίου" και οφειλω να παραδεχτω, και νομιζω θα συμφωνησουν κι αλλοι, οτι ο προεδρος Μαριος Τσιάτταλος ( mariosgeri στο φορουμ) και το συμβουλιο και μέλη του συλλόγου ειναι αξια συγχαρητηριων για το εργο που παραγουν. Περαν απο την ψεσινη αψογη διοργανωση ο προεδρος του κυνηγετικου συλλογου και το συμβουλιο έχουν κάνει αξιοσημιωτα πραγματα για τους βιοτοπους , θηραμα αλλα και πέρα απο τα κυνηγετικα για το δημο Γεριου και ΜΠΡΑΒΟ τους! Ελπιζω να παραδειγματιστουν κι αλλοι κυνηγετικοι συλλογοι για παρομοια εργα και δραστηριοτητες
συμφονω φιλε ανθιμε!! πραγματι τα παιδια κανουν καλη δουλια και σπαταλουν αρκετο απο τον ελευθερο τους χρονο για τα δρωμενα του συλλογου!! ειμαι κι εγω μελος της φτελιας γεριου !!
(που να ξερα οτι ησουν κι εσυ εψες να τα πουμε λλιο που κοντα :D :D )
ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΡΡΩΣΤΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΑΤΡΕΦΤΕΙ ΠΟΤΕ........ΕΙΜΑΙ ΦΑΣΣΑΡΩΣΤΟΣ!!!!
Άβαταρ μέλους
virtualgreek
Moderator
Δημοσιεύσεις: 1282
Εγγραφή: 31 Μαρ 2010, 16:33

Re: ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!

Δημοσίευση από virtualgreek »

Anthimos έγραψε:Ανοιγω αυτην την ενότητα για να γινετε αναφορα σε ανθρωπους και εργα άξια συγχαρητηριων όσον αφορα το εργο τους και την προσφορα τους στα κυνηγετικά δρώμενα και όχι μονο. Ξεκινω δινοντας συγχαρητηρια στον προεδρο και τα μελη του κυνηγετικου συλλογου " Φτελια Γεριου" και παρακαλω οποιον γνωριζει πραγματα για αλλους συλλογους και δραστηριοτητες να το γραψει!!!

Ειχα την χαρα και την τιμή να παρευρεθω ψες βραδυ στη συνεστίαση του κυνηγετικου συλλογου '' Φτέλια Γερίου" και οφειλω να παραδεχτω, και νομιζω θα συμφωνησουν κι αλλοι, οτι ο προεδρος Μαριος Τσιάτταλος ( mariosgeri στο φορουμ) και το συμβουλιο και μέλη του συλλόγου ειναι αξια συγχαρητηριων για το εργο που παραγουν. Περαν απο την ψεσινη αψογη διοργανωση ο προεδρος του κυνηγετικου συλλογου και το συμβουλιο έχουν κάνει αξιοσημιωτα πραγματα για τους βιοτοπους , θηραμα αλλα και πέρα απο τα κυνηγετικα για το δημο Γεριου και ΜΠΡΑΒΟ τους! Ελπιζω να παραδειγματιστουν κι αλλοι κυνηγετικοι συλλογοι για παρομοια εργα και δραστηριοτητες
Όντως, τέτοιες ενέργεις αξίζουν συγχαρητηρίων. Όχι μόνο πρέπει να επικροτούμε αυτές τις προσπάθειες αλλά να τις μιμούμαστε κιόλας.

Σ.
Πρώτα από όλα πρέπει να είστε Κύριοι στο βουνό, και μετά κυνηγοί...
axerkwtis

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!

Δημοσίευση από axerkwtis »

Θα ηταν παραληψη να μεν ευχαριστησουμε ατομα που βοηθουν σε αυτο το φορουμ κ χαιρουν προσωπικης εκτιμησης..

Πρωτα πρωτα τον Δασκαλο Σαββα Μακρη για την βοηθεια του σε οτι αφορα το θεμα οπλα και σκοπευση..για τις ωρες που αφιερωνει να μας εξηγησει τις αποριες μας αλλα κ να μας καθοδηγισει σωστα..προσωπικα οσες φορες χρειαστηκα βοηθεια κ συμβουλες παντα διπλα μου κ προθυμος..γιαυτο ευχαριστω..

Ενας αλλος αφανης δασκαλος αλλα κ φιλος ο Δημητρης Σαββα..η βοηθεια του στο κυνηγι λαγου και στους σκυλλους ηταν τεραστια..

Για τον γερο οπως τον φωναζω για το βαφτισμα κ βοηθεια επισης στους σκυλλους κ στους τροπους εκπαιδευσης αλλα κ τον Λευκιο κ Σολωνα για τις δοκιμες φυσιγγιων..

Αξιζουν σε ολους σας συγχαρητηρια για οσα προσφερετε σε μας που μοιραζεστε τις γνωσεις σας κ χρονο για να μαθετε σε αλλους..πολλα ευχαριστω προσωπικα..
Συγχαρητηρια κ στον Αριστο που μεσω τουτου τ φορουμ κ εγω αλλα κ αλλοι γνωρισαμε κ γνωριζουμε αξιολογα ατομα..!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
BAIKAL 1980

Re: ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!

Δημοσίευση από BAIKAL 1980 »

Μαριος Τσιατταλος...!!!εκλεκτος συναδελφος και παιδι μαλαμα...!!!ΛΕΒΕΝΤΗΣ
Άβαταρ μέλους
virtualgreek
Moderator
Δημοσιεύσεις: 1282
Εγγραφή: 31 Μαρ 2010, 16:33

Re: ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!

Δημοσίευση από virtualgreek »

axerkwtis έγραψε:Θα ηταν παραληψη να μεν ευχαριστησουμε ατομα που βοηθουν σε αυτο το φορουμ κ χαιρουν προσωπικης εκτιμησης..

Πρωτα πρωτα τον Δασκαλο Σαββα Μακρη για την βοηθεια του σε οτι αφορα το θεμα οπλα και σκοπευση..για τις ωρες που αφιερωνει να μας εξηγησει τις αποριες μας αλλα κ να μας καθοδηγισει σωστα..προσωπικα οσες φορες χρειαστηκα βοηθεια κ συμβουλες παντα διπλα μου κ προθυμος..γιαυτο ευχαριστω..

Ενας αλλος αφανης δασκαλος αλλα κ φιλος ο Δημητρης Σαββα..η βοηθεια του στο κυνηγι λαγου και στους σκυλλους ηταν τεραστια..

Για τον γερο οπως τον φωναζω για το βαφτισμα κ βοηθεια επισης στους σκυλλους κ στους τροπους εκπαιδευσης αλλα κ τον Λευκιο κ Σολωνα για τις δοκιμες φυσιγγιων..

Αξιζουν σε ολους σας συγχαρητηρια για οσα προσφερετε σε μας που μοιραζεστε τις γνωσεις σας κ χρονο για να μαθετε σε αλλους..πολλα ευχαριστω προσωπικα..
Συγχαρητηρια κ στον Αριστο που μεσω τουτου τ φορουμ κ εγω αλλα κ αλλοι γνωρισαμε κ γνωριζουμε αξιολογα ατομα..!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Λεβέντη μου σε ευχαριστώ πάρα πολύ για τα καλά σου λόγια και ανταποδίδω πολλαπλός!
Να΄σαι πάντα καλά!

Σ.
Πρώτα από όλα πρέπει να είστε Κύριοι στο βουνό, και μετά κυνηγοί...
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ”