Πλειστηριασμός

Απάντηση
beagle tricolor
Full Member
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: 18 Σεπ 2012, 15:24

Πλειστηριασμός

Δημοσίευση από beagle tricolor »

24 Σεπτεβρη ημέρα Τρίτη η ωρα 10.00 το πρωί στα γραφεία του Επίσημου Παραλήπτη στη Λευκωσία
Άβαταρ μέλους
Γιατρός
Full Member
Δημοσιεύσεις: 2509
Εγγραφή: 25 Ιουν 2013, 18:40

πληστιριασμοσ

Δημοσίευση από Γιατρός »

Φηλε ξερις τι θα εχι περήπου;
Εν για μένα που λαλεί ρε τούτος ;
Marinos
Full Member
Δημοσιεύσεις: 313
Εγγραφή: 20 Οκτ 2011, 15:35
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: πληστιριασμοσ

Δημοσίευση από Marinos »

ο επισιμος παραληπτης ποιος ενι???
Φορούμε ΠΟΡΤΟΚΑΛΊ πάντα. Γιατί κάμνουμε το χόμπι μας, ΔΕΝ πάμε στον ανταρτοπόλεμο!!!!! Πίσω στες οικογένειες μας σόι και αβλαβείς!
Άβαταρ μέλους
cynergy
Full Member
Δημοσιεύσεις: 289
Εγγραφή: 07 Αύγ 2010, 15:26

Re: Πλειστηριασμός

Δημοσίευση από cynergy »

παιδια οσοι θελετε να μαθαιτε τα οπλα του πληστηριασμου στειλτε εμαιλ σε αυτη την διευθυνση akontou@papd.mof.gov.cy και θα σας τα στειλουν.προσπαθησα να τα βαλω αλλα ειναι σε μορφη excell και δεν τα καταφερα.το κακο ειναι οτι αναφερετε στο κατασκευαστη πχ brownıng αλλα δεν λεει μοντελο
dont shoot fast...shoot good
Άβαταρ μέλους
virtualgreek
Moderator
Δημοσιεύσεις: 1282
Εγγραφή: 31 Μαρ 2010, 16:33

Re: Πλειστηριασμός

Δημοσίευση από virtualgreek »

cynergy έγραψε:παιδια οσοι θελετε να μαθαιτε τα οπλα του πληστηριασμου στειλτε εμαιλ σε αυτη την διευθυνση akontou@papd.mof.gov.cy και θα σας τα στειλουν.προσπαθησα να τα βαλω αλλα ειναι σε μορφη excell και δεν τα καταφερα.το κακο ειναι οτι αναφερετε στο κατασκευαστη πχ brownıng αλλα δεν λεει μοντελο
Προσωπικά δεν θα έστελνα έμαιλ. Φανταστείτε τον/την λειτουργό να παραλάβει 200 έμαιλ από άτομα που θέλουν την λίστα. Δεν θα ήθελα να είμουν στην θέση του/της

Στείλε μου το στο έμαιλ μου (κοίταξε τα προσωπικά σου μηνύματα) και θα το περάσω εδώ για να έχουν πρόσβαση όλοι.

Σ.
Πρώτα από όλα πρέπει να είστε Κύριοι στο βουνό, και μετά κυνηγοί...
Άβαταρ μέλους
cynergy
Full Member
Δημοσιεύσεις: 289
Εγγραφή: 07 Αύγ 2010, 15:26

Re: Πλειστηριασμός

Δημοσίευση από cynergy »

virtualgreek έγραψε:
cynergy έγραψε:παιδια οσοι θελετε να μαθαιτε τα οπλα του πληστηριασμου στειλτε εμαιλ σε αυτη την διευθυνση akontou@papd.mof.gov.cy και θα σας τα στειλουν.προσπαθησα να τα βαλω αλλα ειναι σε μορφη excell και δεν τα καταφερα.το κακο ειναι οτι αναφερετε στο κατασκευαστη πχ brownıng αλλα δεν λεει μοντελο
Προσωπικά δεν θα έστελνα έμαιλ. Φανταστείτε τον/την λειτουργό να παραλάβει 200 έμαιλ από άτομα που θέλουν την λίστα. Δεν θα ήθελα να είμουν στην θέση του/της

Στείλε μου το στο έμαιλ μου (κοίταξε τα προσωπικά σου μηνύματα) και θα το περάσω εδώ για να έχουν πρόσβαση όλοι.

Σ.
παρεπιπτοντος το εμαιλ το βρηκα στη εφημεριδα σημερα δεν ειναι καποιος γνωστος μου ή κατι,ευτυχως που εισηγηθηκε ο φιλος ο vırtualgreek ωα βοηθησει,
dont shoot fast...shoot good
mastorasrulez
Full Member
Δημοσιεύσεις: 49
Εγγραφή: 23 Αύγ 2010, 22:54

Re: Πλειστηριασμός

Δημοσίευση από mastorasrulez »

Προσωπικά πήγα πέρσι και είπα οτι δεν θα ξαναπάω... η δημοπρασία γίνεται σε ενα πολύ μικρό χώρο υπόγειο χωρίς εξαερισμό , σεβασμός προς τους μη καπνιστές 0.... τα όπλα αν προλάβεις να τα δεις ΟΧΙ να τα αγγίξεις για 5 λεπτά είσαι τυχερός ..... και ξεκινά έχει 3-4 " γνωστούς - άγνωστους" που υποτιμούν την νοημοσύνη των υπολοίπων και αρχίζουν " του το εν του άντρα μου , του θείου μου , του παππού , του αδελφού της γυναίκας μου και σας παρακαλώ μην βάλτε πάνω και πλα πλα πλα" ...και στο τέλος μπορεί να φεύγουν και με 7-8 όπλα... αν κάποιος θα χάσει από το μεροκάματο του για να πάει πρέπει να το σκεφτεί πολύ καλά...
Η ταπεινή μου άποψη.
Άβαταρ μέλους
virtualgreek
Moderator
Δημοσιεύσεις: 1282
Εγγραφή: 31 Μαρ 2010, 16:33

Re: πληστιριασμοσ

Δημοσίευση από virtualgreek »

https://dl.dropboxusercontent.com/u/834 ... 202013.pdf

Στον πιο πάνω σύνδεσμο θα μπορείτε να κατεβάσετε την λίστα με τα όπλα τα οποία διατίθενται προς δημοπρασία.

Σ.
Πρώτα από όλα πρέπει να είστε Κύριοι στο βουνό, και μετά κυνηγοί...
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ”