Μονο εισηγησεις ( διαφωνιες)

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: Μονο εισηγησεις ( διαφωνιες)

Δημοσίευση από admin »

τις προωθήσαμε γραπτώς και έχουν αρχίσει να αξιολογούν και να μελετούν τις εισηγήσεις
Προσέχουμε...για να έχουμε
tzikloktonos
Full Member
Δημοσιεύσεις: 64
Εγγραφή: 08 Μαρ 2010, 11:11

Re: Μονο εισηγησεις ( διαφωνιες)

Δημοσίευση από tzikloktonos »

ΣΕ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΑΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΜΕ ΑΤΟΜΑ ΤΗΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΚΑΤΑΘΕΣΑΜΕ ΓΡΑΠΤΩΣ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΙΣΗΓΗΣΕΙΣ ΣΑΣ. ΑΝΑΜΕΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΤΗΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΕΝΕΡΓΕΙΕΣ ΠΡΟΣ ΥΛΟΠΟΙΗΣΗ ΚΑΠΟΙΩΝ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ.
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: Μονο εισηγησεις ( διαφωνιες)

Δημοσίευση από πανικος »

μπορουμε να δουμε τις εισηγησεις που καταθεσατε ετσι για να ξερουμε τι εισηγηθηκαμε σαν μελη αυτου του φορουμ.οι εισηγησεις απο ποιους κατατεθηκαν απο τα μελη του φορουμ απο τον αριστο :?: ετσι για να ξερουμε τι εισηγηθηκαμε γιατι εγω νομιζω οτι διαφωνησαμε σε πολλα θεματα για το τι θα εισηγουμαστε :idea:
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
Άβαταρ μέλους
christy2000
Full Member
Δημοσιεύσεις: 435
Εγγραφή: 07 Νοέμ 2012, 09:47
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: Μονο εισηγησεις ( διαφωνιες)

Δημοσίευση από christy2000 »

πανικος έγραψε:μπορουμε να δουμε τις εισηγησεις που καταθεσατε ετσι για να ξερουμε τι εισηγηθηκαμε σαν μελη αυτου του φορουμ.οι εισηγησεις απο ποιους κατατεθηκαν απο τα μελη του φορουμ απο τον αριστο :?: ετσι για να ξερουμε τι εισηγηθηκαμε γιατι εγω νομιζω οτι διαφωνησαμε σε πολλα θεματα για το τι θα εισηγουμαστε :idea:
Εννα ανοιξουμεν αλλες φαλιες Πανικο μου,τυπου.......''Μα γιατι εβαλεται τουντην εισηγηση,εγω δεν συμφωνω....... Μα το προβλημαν ουλλον εννεν οι ιχνηλατες αλλα οι τζικλαριες........Γιατι εν το ειπετε τζε τουτο...... Μα γιατι εν ειπετε οτι οι τζικλες εν ερκουντε γιατι φταιει ο Κωστις που τα καζια........και ουτο καθ'εξης!!!Γι'αυτον αστα, ανοιουμεν αλλο θεμα... :lol: :lol: :lol:
ΔΡΑΣΕ 'Η ΣΚΑΣΕ...!!!
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: Μονο εισηγησεις ( διαφωνιες)

Δημοσίευση από πανικος »

christy2000 έγραψε:
πανικος έγραψε:μπορουμε να δουμε τις εισηγησεις που καταθεσατε ετσι για να ξερουμε τι εισηγηθηκαμε σαν μελη αυτου του φορουμ.οι εισηγησεις απο ποιους κατατεθηκαν απο τα μελη του φορουμ απο τον αριστο :?: ετσι για να ξερουμε τι εισηγηθηκαμε γιατι εγω νομιζω οτι διαφωνησαμε σε πολλα θεματα για το τι θα εισηγουμαστε :idea:
Εννα ανοιξουμεν αλλες φαλιες Πανικο μου,τυπου.......''Μα γιατι εβαλεται τουντην εισηγηση,εγω δεν συμφωνω....... Μα το προβλημαν ουλλον εννεν οι ιχνηλατες αλλα οι τζικλαριες........Γιατι εν το ειπετε τζε τουτο...... Μα γιατι εν ειπετε οτι οι τζικλες εν ερκουντε γιατι φταιει ο Κωστις που τα καζια........και ουτο καθ'εξης!!!Γι'αυτον αστα, ανοιουμεν αλλο θεμα... :lol: :lol: :lol:
ΑΠΛΑ ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΙ ΕΙΣΗΓΗΘΗΚΑΜΕ.ΜΕΤΑ ΟΤΑΝ ΘΑ ΤΑ ΑΠΟΔΕΧΤΟΥΝ ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ ΟΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΚΑΙ ΤΑ ΨΗΦΙΣΟΥΝ ΘΑ ΛΕΜΕ ΕΜΕΙς ΔΕΝ ΚΑΝΑΜΕ ΕΤΣΙ ΕΙΣΗΓΗΣΗ.ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΙΣ.ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΠΟΛΛΟΙ ΙΣΩΣ ΕΙΣΗΓΗΘΗΚΑΝ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΝΑΛΥΣΗ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ ΝΑ ΑΛΛΑΞΑΝ ΓΝΩΜΗ.ΑΣ ΒΑΛΟΥΝ ΤΟΝ ΚΑΤΑΛΟΓΟ ΜΕ ΤΙς ΕΙΣΗΓΗΣΕΙς ΔΗΜΟΣΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΨΗΦΙΣΟΥΜΕ ΜΕ ΤΙ ΣΥΜΦΩΝΟΥΝΟΥΜΕ.ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΔΕΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΕ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΥΟΥΝ ΣΑΝ ΚΥΝΗΓΟ ΜΕ ΕΙΣΗΓΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΞΕΡΩ :shock:
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
Άβαταρ μέλους
GRIGORIS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 361
Εγγραφή: 23 Νοέμ 2012, 18:32

Re: Μονο εισηγησεις ( διαφωνιες)

Δημοσίευση από GRIGORIS »

πανικος έγραψε:
christy2000 έγραψε:
πανικος έγραψε:μπορουμε να δουμε τις εισηγησεις που καταθεσατε ετσι για να ξερουμε τι εισηγηθηκαμε σαν μελη αυτου του φορουμ.οι εισηγησεις απο ποιους κατατεθηκαν απο τα μελη του φορουμ απο τον αριστο :?: ετσι για να ξερουμε τι εισηγηθηκαμε γιατι εγω νομιζω οτι διαφωνησαμε σε πολλα θεματα για το τι θα εισηγουμαστε :idea:
Εννα ανοιξουμεν αλλες φαλιες Πανικο μου,τυπου.......''Μα γιατι εβαλεται τουντην εισηγηση,εγω δεν συμφωνω....... Μα το προβλημαν ουλλον εννεν οι ιχνηλατες αλλα οι τζικλαριες........Γιατι εν το ειπετε τζε τουτο...... Μα γιατι εν ειπετε οτι οι τζικλες εν ερκουντε γιατι φταιει ο Κωστις που τα καζια........και ουτο καθ'εξης!!!Γι'αυτον αστα, ανοιουμεν αλλο θεμα... :lol: :lol: :lol:
ΑΠΛΑ ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΙ ΕΙΣΗΓΗΘΗΚΑΜΕ.ΜΕΤΑ ΟΤΑΝ ΘΑ ΤΑ ΑΠΟΔΕΧΤΟΥΝ ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ ΟΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΚΑΙ ΤΑ ΨΗΦΙΣΟΥΝ ΘΑ ΛΕΜΕ ΕΜΕΙς ΔΕΝ ΚΑΝΑΜΕ ΕΤΣΙ ΕΙΣΗΓΗΣΗ.ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΙΣ.ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΠΟΛΛΟΙ ΙΣΩΣ ΕΙΣΗΓΗΘΗΚΑΝ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΝΑΛΥΣΗ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ ΝΑ ΑΛΛΑΞΑΝ ΓΝΩΜΗ.ΑΣ ΒΑΛΟΥΝ ΤΟΝ ΚΑΤΑΛΟΓΟ ΜΕ ΤΙς ΕΙΣΗΓΗΣΕΙς ΔΗΜΟΣΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΨΗΦΙΣΟΥΜΕ ΜΕ ΤΙ ΣΥΜΦΩΝΟΥΝΟΥΜΕ.ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΔΕΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΕ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΥΟΥΝ ΣΑΝ ΚΥΝΗΓΟ ΜΕ ΕΙΣΗΓΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΞΕΡΩ :shock:

1000like
Λαγός χωρίς σκύλο, Αρσενικός χωρίς β@@ο!!!
Άβαταρ μέλους
KALLITZIA
Full Member
Δημοσιεύσεις: 396
Εγγραφή: 15 Απρ 2013, 13:14

Re: Μονο εισηγησεις ( διαφωνιες)

Δημοσίευση από KALLITZIA »

βαρτε τες κατω να τες δουμε ρε το δικεομαστε :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
««TZINIOS XORIS SHILLO EN ANTHROPOS XORIS V@@LO»»
Άβαταρ μέλους
Savvas
Full Member
Δημοσιεύσεις: 389
Εγγραφή: 09 Αύγ 2010, 12:42
Τοποθεσία: Λεμεσός

Re: Μονο εισηγησεις ( διαφωνιες)

Δημοσίευση από Savvas »

Με το "συμπάθκιο" αλλά έχω την εντύπωση ότι οι οποιεσδήποτε εισηγήσεις/διαφωνίες κτλ είναι αυτού που τις έκαμε και αντιπροσωπεύουν μόνο αυτόν. Εδώ δεν είμαστε κανένα οργανωμένο σύνολο που να έχει οποιαδήποτε ευθύνη. Ναι μπορεί να ζητήθηκε η άποψη όλων αλλά την τελική ευθύνη την έχει αυτός που υποβάλλει τις θέσεις και κανένας άλλος.

Συμφωνό πλήρως με τη σωστή και ολοκληρωμένη ενημέρωση, αλλά επίσης διαφωνώ στο να θεωρούμε πράγματα δικά μας χωρίς να έχουμε συμβάλει ενεργά. Το να πεις τις απόψεις σου δεν σημαίνει ότι αυτές που υποβληθήκαν είναι δικές σου.

Αν είμαστε μάγκες να συμφωνήσουμε ένα κοινό κείμενο να το υπογράψουμε όσοι περισσότεροι μπορούμε και τότε να έχουμε και απαιτήσεις ότι δεν μας άκουσαν.
Δώσε μου τη δύναμη ν' αλλάξω αυτά που μπορούν να αλλαχθούν, δώσε μου το κουράγιο ν' αντέξω εκείνα που δεν μπορούν να αλλαχθούν, και δώσε μου τη σοφία για να διακρίνω ανάμεσα σ' αυτά τα δυο.
Άβαταρ μέλους
christy2000
Full Member
Δημοσιεύσεις: 435
Εγγραφή: 07 Νοέμ 2012, 09:47
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: Μονο εισηγησεις ( διαφωνιες)

Δημοσίευση από christy2000 »

Savvas έγραψε:Με το "συμπάθκιο" αλλά έχω την εντύπωση ότι οι οποιεσδήποτε εισηγήσεις/διαφωνίες κτλ είναι αυτού που τις έκαμε και αντιπροσωπεύουν μόνο αυτόν. Εδώ δεν είμαστε κανένα οργανωμένο σύνολο που να έχει οποιαδήποτε ευθύνη. Ναι μπορεί να ζητήθηκε η άποψη όλων αλλά την τελική ευθύνη την έχει αυτός που υποβάλλει τις θέσεις και κανένας άλλος.

Συμφωνό πλήρως με τη σωστή και ολοκληρωμένη ενημέρωση, αλλά επίσης διαφωνώ στο να θεωρούμε πράγματα δικά μας χωρίς να έχουμε συμβάλει ενεργά. Το να πεις τις απόψεις σου δεν σημαίνει ότι αυτές που υποβληθήκαν είναι δικές σου.

Αν είμαστε μάγκες να συμφωνήσουμε ένα κοινό κείμενο να το υπογράψουμε όσοι περισσότεροι μπορούμε και τότε να έχουμε και απαιτήσεις ότι δεν μας άκουσαν.
Απο οτι καταλαβα,δωσαν τις εισηγησης που εχουμε κανει ολοι,τις σοβαρες τουλαχιστων,ειναι πλεων θεμα της ομοσπονδιας ποιες θα προωθηση και ποιες κρινει ενδιαφερων και εφικτο να γινουν!
ΔΡΑΣΕ 'Η ΣΚΑΣΕ...!!!
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: Μονο εισηγησεις ( διαφωνιες)

Δημοσίευση από admin »

Κοπέλια νομίζω ορισμένοι απλά δέν κατάλαβαν ούτε πώς λειτουργούμε όύτε ποιός είναι ο σκοπός μας. Αν νομίσατε ότι επιλέξαμκε κάποιες εισηγήσεις και προωθήσαμε ορισμένες τότε νομίζω δέν καταλάβατε καθόλου τον σκοπό αυτού του πόστ και αυτής της συζήτησης. Το τι κάναμε τυπώσαμε όλες τις συζητήσεις σε αυτό το θέμα και τις παραδώσαμε με το τι ειπε ο καθένας σας. Και με τις διαφωνίες και με τις εισηγήσεις και με τις προτάσεις. Τώρα πώς θα αξιολογηθούν είναι άλλο θέμα γιατί πρέπει να υπάρχει και λειτουργικό και νομοθετικό κομμάτι που να διέπει μια εισήγηση. Με τις εισηγήσεις σας η Ομοσπονδία παίρνει απρόσωπα (χωρίς κολύμματα) απόψεις και τις αξιολογά κάτι σαν ανώνυμη έρευνα. Αν θέλετε να ψηφίσετε και να υποβάλεται επίσημα και επώνυμα εισηγήσεις γραφτείτε σε ένα κυνηγετικό σύλλογο και κάντε το. Είναι απλό.
Προσέχουμε...για να έχουμε
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ”