Κυνηγοσυναντηση στα πλατανια για σουβλα και χάχανα!!!!

Άβαταρ μέλους
christy2000
Full Member
Δημοσιεύσεις: 435
Εγγραφή: 07 Νοέμ 2012, 09:47
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: Κυνηγοσυναντηση στα πλατανια για σουβλα και χάχανα!!!!

Δημοσίευση από christy2000 »

Laurona έγραψε:Δυστυχως δεν θα μπορεσω να σας τιμησω με την παρουσια μου εκεινη την μερα λεβεντες!

Εχω τραπεζι για μιαν υποχρεωση και εχω ηδη ειδοποιησει τα ατομα.

Καλα να περασετε.

Αριστε σαν το βουνον δεν εχει φιλε, ασε τις ταβερνες, θα περασετε πιο καλα εξω.
Ηντα ωρα να ειμαστεν ετοιμοι,στο βουνο παμεν τη νυχτα :lol: :lol:
ΔΡΑΣΕ 'Η ΣΚΑΣΕ...!!!
Άβαταρ μέλους
marios10
Full Member
Δημοσιεύσεις: 451
Εγγραφή: 09 Αύγ 2010, 00:10
Τοποθεσία: ΛΑΡΝΑΚΑ

Re: Κυνηγοσυναντηση στα πλατανια για σουβλα και χάχανα!!!!

Δημοσίευση από marios10 »

Ημε μεσα κοπελια ερκουμε κυπρο 26 πετε μου τη θελετε να φερω...να σας φερω και κανενα τσιπουρο που την ελλαδα να πιουμε.. :D :D
Τούτη τη λύτρωση ζει εκείνος που ζώνεται τα 'σιδερικά' και σέρνοντας πίσω του ένα σκύλο, ανηφορίζει για τα κυνηγοτόπια. Το κρέας τι το κάνει μπρος σε τούτη τη λύτρωση;
Λυτρώσου, λοιπόν και 'συ κι ακολούθησε το μονοπάτι που τόσοι πριν από σένα ακολουθησαν
Άβαταρ μέλους
Anthimos
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2565
Εγγραφή: 05 Ιαν 2011, 11:17

Re: Κυνηγοσυναντηση στα πλατανια για σουβλα και χάχανα!!!!

Δημοσίευση από Anthimos »

AndreasDr έγραψε:Οι ντραχαράες έχουμε σεμηνάριο και έκθεση μορφολογίας 28-29, θα μας είναι δύσκολο να πάμε και στες 30 Πλατάνια, κούραση+πετρέλαια+ να μπούμε και λλίο σπίτι :?
Ελατε ως το Μιτσερο τζαι περνω σας εγω ρε μιτση ατε!!
Είναι συνήθεια αυτών που δεν έκαναν ποτέ τίποτε, να κατηγορούν τους άλλους γιατι δεν τα έκαναν ολα!!!
Άβαταρ μέλους
Anthimos
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2565
Εγγραφή: 05 Ιαν 2011, 11:17

Re: Κυνηγοσυναντηση στα πλατανια για σουβλα και χάχανα!!!!

Δημοσίευση από Anthimos »

Laurona έγραψε:Δυστυχως δεν θα μπορεσω να σας τιμησω με την παρουσια μου εκεινη την μερα λεβεντες!

Εχω τραπεζι για μιαν υποχρεωση και εχω ηδη ειδοποιησει τα ατομα.

Καλα να περασετε.

Αριστε σαν το βουνον δεν εχει φιλε, ασε τις ταβερνες, θα περασετε πιο καλα εξω.

Εν ναν τζαι η " Σουλλα" στο τραπεζι ρε Χρυσανθε... :D
Είναι συνήθεια αυτών που δεν έκαναν ποτέ τίποτε, να κατηγορούν τους άλλους γιατι δεν τα έκαναν ολα!!!
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: Κυνηγοσυναντηση στα πλατανια για σουβλα και χάχανα!!!!

Δημοσίευση από Laurona »

aaa enna doko tou mitsi to diplokampino na rtei manixos tou kalo :)

etsi kai allios varkete esso me tous gerous :)

alla kanonise na faei tzie to moro soulla re file, oxi na men tou afikeis me tou mitsi :)

makari na mporoun na rto re paidia.
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
istriano ®

Re: Κυνηγοσυναντηση στα πλατανια για σουβλα και χάχανα!!!!

Δημοσίευση από istriano ® »

Ως την κυριακη ενα ξερουμε και εγω με τον γιατρο. Ομως εχουμε ενα μικρο προβλημα, μονο SUSHI τρωμε :( :(
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: Κυνηγοσυναντηση στα πλατανια για σουβλα και χάχανα!!!!

Δημοσίευση από Laurona »

paniko sorry file m en pou kinito k den exei ellinika.
Prospatho na men grafo syxna giauto to logo ama en pou to kinito.

Sevoume tin douleia sas file, den einai epitides.
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
axerkwtis

Re: Κυνηγοσυναντηση στα πλατανια για σουβλα και χάχανα!!!!

Δημοσίευση από axerkwtis »

Φανο κανενα προβλημα ελα με τον γιατρο κ φα φαεις σουσχι με φυλλα πλατανου κ για πιο γκουρμε καταστασεις θα εχει κ νισχιους πευκου...φτανει να ερτετε με κολαν!!!!!
Χρυσανθε το θεμα απουσιας σου ενοχλαμε..να παω μονος μ στο στομα τ λυκου;;;δε ρε φιλε κεινο το τραπεζι καμε το αλλη μερα η την προηγουμενη την νυχτα κ να πιασεις την οικογενεια σ κ ναρτεις
Antreas85
Full Member
Δημοσιεύσεις: 50
Εγγραφή: 28 Ιαν 2013, 09:32

Re: Κυνηγοσυναντηση στα πλατανια για σουβλα και χάχανα!!!!

Δημοσίευση από Antreas85 »

Τζιαι γω δουλειά.αν θα είσαστε τζιαι μετά της 16.30 ερκουμε.
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: Κυνηγοσυναντηση στα πλατανια για σουβλα και χάχανα!!!!

Δημοσίευση από Laurona »

axerkwtis έγραψε:Φανο κανενα προβλημα ελα με τον γιατρο κ φα φαεις σουσχι με φυλλα πλατανου κ για πιο γκουρμε καταστασεις θα εχει κ νισχιους πευκου...φτανει να ερτετε με κολαν!!!!!
Χρυσανθε το θεμα απουσιας σου ενοχλαμε..να παω μονος μ στο στομα τ λυκου;;;δε ρε φιλε κεινο το τραπεζι καμε το αλλη μερα η την προηγουμενη την νυχτα κ να πιασεις την οικογενεια σ κ ναρτεις
ΑΑΑ τωρα αθυμιθηκες με ρε μιτση.
Ενομισες οτι το φαιν και το ποτο εν με τα τσιαττιστα μονον? :lol:
Αρεσεν μου που να πιειτε τζιε κοννιακιν, εν σε κανει που τρωεις οπως τον λιμπουρον :lol:
Κονιακιν μονον εγω πινω ασιλα δαμεσα, τζιε εσου ξερεις το καλα, οι αλλοι εισαστεν του ουισκιου :lol:

Πρεπει ν σε αφηκω να σου δωκουν μεσα καλαμορουθουνα , τζιε στο φαι, τζιε στο ποτο, τζιε στα τσιαττιστα, τζιε στο ταβλιν τζιε στην πιλοττα.
Εννα σε καμει ο Κριστης, αναρην αναλατην με την σταμπα του πανω τζιε να σε στειλει στα περιπτερα :lol: :lol:

Εννα δω με το τραπεζιν αν και χλωμο το βλεπω, αλλα για ναερτω πρεπει να παρεις πισω τζινες τες μαλακιες που λαλεις για το οπλο μου :D
Και τες ψευφκιες σου για τες φωτο που εβαλα τες περσινες, γιατι ο κοσμος πιστευκει.. εν και λαλεις ομως οτι εισουν παρον και εβλεπες :lol:
Επειδη δηλαδη δεν ειπα οτι τα μισα επεξες τα εσου?Ινταλοις καμνεις τζιε εσυ :lol:

Οσο για του λαους, ηταν προπερσινοι, αφου περσι εν εκουτσιας να παιζεις τζινους που καλλικωνα εγω.
Ενω η παρεα που ειχα πρωτα, οσους μου εφευκαν επεζαν τους τζινοι και εφκαλα και φωτογραφιες :D
Αφου εγω τους επεζα πρωτος, τι σημασια εχει εαν τους εκαλλικωνα, δεν ηταν δικοι μου? :lol:

Εβαλα και γω για πρωτη φορα φωτο με θηραματα και εδωκες πανω μου.
Οχι να μου πεις φετος να φκαλουμε φωτογραφια, και εννα σου δωκω που πανω με το ταγκι του νερου τους σκυλους :lol:

Τωρα σοβαρα , εννα δω και να σου πω σιουρα, καρτερω μιαν απαντηση για να ξερω, και μπορει να αλλαξω ημερομηνια στο τραπεζι :lol:

Και ειμαι αξιος αν ερτω να σου φερω το λαουρονα μαζι μου, να το βαλω διπλα σου, να καμνετε υς υγειαν, ωσπου να το χωνευψεις, οτι τζινον εχω, τζινον θα κρατω και τζινον θα ειναι η καλυψη σου στο τζινιν, που να φακκας κουτρουμπελες ωσπου να κερδισω το τζοκερ, που εν παιζω :lol:
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ”