Εθελοντισμός/Βοηθεια για αποκατάσταση καμένων περιοχών

Απάντηση
sotiris.
Full Member
Δημοσιεύσεις: 97
Εγγραφή: 10 Ιαν 2012, 22:59

Re: Εθελοντισμός/Βοηθεια για αποκατάσταση καμένων περιοχών

Δημοσίευση από sotiris. »

ρε παιδια θα ηθελα και εγω να σας βοηθεισω αλλα πεφτο νακον μιτσις
vti-chris
Full Member
Δημοσιεύσεις: 593
Εγγραφή: 22 Φεβ 2011, 13:29

Re: Εθελοντισμός/Βοηθεια για αποκατάσταση καμένων περιοχών

Δημοσίευση από vti-chris »

Εγώ έχω χέρια και χρόνο!! Απλά ειδοποιήστε μας!!
-"Δύο πράγματα δεν έχουν όρια:το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία...και για το σύμπαν δεν είμαι απόλυτα βέβαιος"
-"Το σημαντικό είναι να μην σταματήσεις να κάνεις ερωτήσεις. Η περιέργεια έχει τον λόγο της που υπάρχει"
Alb. Einstein
stakis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 133
Εγγραφή: 13 Μαρ 2012, 08:47

Re: Εθελοντισμός/Βοηθεια για αποκατάσταση καμένων περιοχών

Δημοσίευση από stakis »

Παιδια μιλησα αποψε με καποιο παιδι Ευγενιο που ανηκει στον Κ.Σ Αγγλισιδων. Την Τριτη το πρωι θα μου δειξει μια πατεντα ποτιστρων που εχουν κανει, χωρις φλοτερ. Αν ειναι ετσι τα πραγματα, σιγουρα θα ειναι πιο οικονομικος τροπος και ετσι θα μπορεσουμε να κανουμε οσο το δυνατο πιο πολλες ποτιστρες.
stakis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 133
Εγγραφή: 13 Μαρ 2012, 08:47

Re: Εθελοντισμός/Βοηθεια για αποκατάσταση καμένων περιοχών

Δημοσίευση από stakis »

Στελιο εχω αγορασει σημερα υλικα για 4 ποτιστρες. Χρειαζομαι 4 βαρελια. Μεχρι το Σαββατο θα τις εχω ετοιμες αν εχω τα βαρελια. Χρειαζομαι επισης το καλουπι.
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: Εθελοντισμός/Βοηθεια για αποκατάσταση καμένων περιοχών

Δημοσίευση από admin »

Μπορούμε και εμείς να βοηθήσουμε, αφού ανέλαβε ο στακης ας το οργανώσουμε καλύτερα. Να γίνει μια επίσημη λίστα με το τι λείπει και να δούμε τι μπορεί να φέρει ο καθένας. Να δώσουμε τόπο συνάντησης το Σάββατο και να [πάμε ομαδικός να βοηθήσουμε. Απλά κάποιος να το συντονίσει για καλύτερο αποτέλαισμα, ο Άνθινμος, ο Στάκης. ο Μαρίνος που είναι σε εποικινωνία ας δώσουν τις κατευθυντήριες γραμμές και αν ειδοποιήσουμε και τους τοπικούς συλλόγους ή την επαρχιακή Λάρνακας να φέρουν όλοι κόσμο
Προσέχουμε...για να έχουμε
stakis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 133
Εγγραφή: 13 Μαρ 2012, 08:47

Re: Εθελοντισμός/Βοηθεια για αποκατάσταση καμένων περιοχών

Δημοσίευση από stakis »

Louis Setter. Σε χαιρετω. Ποσο ευκολο και ποσο γρηγορα μπορουμε να εχουμε 1-2 καλουπια.
sotiris!129

Re: Εθελοντισμός/Βοηθεια για αποκατάσταση καμένων περιοχών

Δημοσίευση από sotiris!129 »

φιλε Στακις για τα καλουπια ρωτησα τον πατερα μου απο που το επειανε τοτε που εκανε ποτιστρες και μου ειπε πως το ταμειο θηρας του το δανειζε εκανε την δουλεια του και τους το επεστρεφε πισω!
stakis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 133
Εγγραφή: 13 Μαρ 2012, 08:47

Re: Εθελοντισμός/Βοηθεια για αποκατάσταση καμένων περιοχών

Δημοσίευση από stakis »

Σωτηρη ευχαριστω για την ανταποκριση. Το ξερω οτι η θηρα εχει το καλουπι. Το εχει δανεισει στον ΚΣ Κοφινου. Απο την Πεμπτη - Παρασκευη περιμενω να μου το δωσουν αλλα δεν βρισκει ο ενας τον αλλο και παει λεγοντας. Παντα κολουμε στην λεπτομερεια, αλλα απο την στιγμη που αποφασισαμε να το κανουμε, θα γινει.
sotiris!129

Re: Εθελοντισμός/Βοηθεια για αποκατάσταση καμένων περιοχών

Δημοσίευση από sotiris!129 »

καλα τωρα να πιαω τον Αθημο τηλ να κανονισω περκει μπορει να ερτει να πιασει τουτες τες 2 που εχω ως αυριο, και βαση τα τουτες εν να μπορει καπιος να καμει το καλουπι αμαν θελει
Άβαταρ μέλους
cynergy
Full Member
Δημοσιεύσεις: 289
Εγγραφή: 07 Αύγ 2010, 15:26

Re: Εθελοντισμός/Βοηθεια για αποκατάσταση καμένων περιοχών

Δημοσίευση από cynergy »

κανονιστικε ημερομηνια και τοπο σηναντισης?
dont shoot fast...shoot good
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ”