ΧΑΡΙΖΟΝΤΑΙ

Απάντηση
DIMITRISF
Full Member
Δημοσιεύσεις: 79
Εγγραφή: 30 Νοέμ 2012, 16:52

ΧΑΡΙΖΟΝΤΑΙ

Δημοσίευση από DIMITRISF »

ΣΚΙΛΑΚΙΑ ΣΠΙΤΙΟΥ ΜΙΝΙ ΠΟΥΤΟΛ-ΚΑΝΝΙΣ.40 ΗΜΕΡΩΝ ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ ΣΚΙΛΑΚΙΑ ΜΟΝΟ ΣΕ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ!!!
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: ΧΑΡΙΖΟΝΤΑΙ

Δημοσίευση από Laurona »

Πηρα το πιο κατω email

Εαν καποιος ενδιαφερεται, ειναι μια καλη πραξη, και στις μερες μας , χωρις κοστος που ειναι σημαντικο.

Καποιος φιλος γυρευε πριν λιγες μερες λαμπραντορ εαν θυμαμαι για συγγενη του που δεν μπορουσε να αγορασει.

Εχω υοθετησει 2 σκυλακια για το σπιτι στο παρελθον, που ειναι υπεροχα.

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΟΣΟΙ ΕΙΣΤΕ ΚΟΝΤΑ, ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΨΑΞΕΤΕ.



''XΑΡΙΖΟΝΤΑΙ 20 ΣΚΥΛΟΙ ΚΑΘΑΡΟΑΙΜΑ ΜΠΟΞΕΡ, ΛΑΜΠΡΑΤΟΡ, ΚΟΛΕΥ, ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ, ΠΟΥΝΤΛΣ, ΚΟΥΤΑΒΑΚΙΑ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΗΛΙΚΙΩΝ ΣΤΟ ΚΑΤΑΦΥΓΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ.
ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΕΥΘΑΝΑΣΙΑ ΣΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ
ΑΝ ΔΕΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΣΤΕ, ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΗΝ ΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΒΡΕΘΟΥΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΝΑ ΣΩθΟΥΝ ΤΑ ΖΩΑ''


99023462 - ΤΟΥΛΑ
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
troll
Full Member
Δημοσιεύσεις: 38
Εγγραφή: 14 Νοέμ 2011, 22:10

Re: ΧΑΡΙΖΟΝΤΑΙ

Δημοσίευση από troll »

Συνονόματε το καταφύγιο δημοσιευη αυτό στο facebook Εξακολουθεί να κυκλοφορεί η φήμη ότι υπάρχουν 20 καθαρόαιμα σκυλιά που προορίζονται για ευθανασία αν δεν υιοθετηθούν.

1. Τα σκυλιά αυτά είναι ανύπαρκτα-δεν υπάρχουν καν δηλαδή
2. Και να υπήρχαν δε θα γινόταν σε καμία περίπτωση ευθανασία από το καταφύγιο Αραδίππου.

Λειτουργούμε το καταφύγιο εδώ και 3 χρόνια και ΠΟΤΕ δεν έγινε ευθανασία σε σκυλί. Για αυτό όπου την δείτε να δημοσιεύεται σας δίνουμε την άδεια να τη διαψεύσετε και να απαιτήσετε να αφαιρεθεί!

Ευχαριστούμε!!
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: ΧΑΡΙΖΟΝΤΑΙ

Δημοσίευση από Laurona »

:o :o :o :o

Μα καλα......ως τζιε για τα φτωχα τα ζωα εχουμεν ετσι καταστασεις??

Συγνωμη, δεν το ξερα, απολογουμε........εγω μολις το ελαβα, ειπα να προσπαθησω περκιμω σωθει κανενα :o :o

Που να ξερα .........

Υ.Σ : ΔΕΝ ΕΧΩ FACEBOOK
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
troll
Full Member
Δημοσιεύσεις: 38
Εγγραφή: 14 Νοέμ 2011, 22:10

Re: ΧΑΡΙΖΟΝΤΑΙ

Δημοσίευση από troll »

το ίδιο e-mail κυκλοφορα χρονιά. Αν όμως κάποιος ενδιαφέρεται έχουν αρκετά σκυλιά καθαροαιμα και ημίαιμα προς υιοθεσια . Στο facebook έχουν και φωτογραφίες τους
DIMITRISF
Full Member
Δημοσιεύσεις: 79
Εγγραφή: 30 Νοέμ 2012, 16:52

Re: ΧΑΡΙΖΟΝΤΑΙ

Δημοσίευση από DIMITRISF »

Laurona έγραψε:Πηρα το πιο κατω email

Εαν καποιος ενδιαφερεται, ειναι μια καλη πραξη, και στις μερες μας , χωρις κοστος που ειναι σημαντικο.

Καποιος φιλος γυρευε πριν λιγες μερες λαμπραντορ εαν θυμαμαι για συγγενη του που δεν μπορουσε να αγορασει.

Εχω υοθετησει 2 σκυλακια για το σπιτι στο παρελθον, που ειναι υπεροχα.

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΟΣΟΙ ΕΙΣΤΕ ΚΟΝΤΑ, ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΨΑΞΕΤΕ.



''XΑΡΙΖΟΝΤΑΙ 20 ΣΚΥΛΟΙ ΚΑΘΑΡΟΑΙΜΑ ΜΠΟΞΕΡ, ΛΑΜΠΡΑΤΟΡ, ΚΟΛΕΥ, ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ, ΠΟΥΝΤΛΣ, ΚΟΥΤΑΒΑΚΙΑ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΗΛΙΚΙΩΝ ΣΤΟ ΚΑΤΑΦΥΓΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ.
ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΕΥΘΑΝΑΣΙΑ ΣΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ
ΑΝ ΔΕΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΣΤΕ, ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΗΝ ΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΒΡΕΘΟΥΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΝΑ ΣΩθΟΥΝ ΤΑ ΖΩΑ''


99023462 - ΤΟΥΛΑ
File egw psahnw koutavi labrador gia ton siggeni mou.ehoume kapio tilefwnw stin aradipou pou mporw na epikinonisw?? Tablet
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: ΧΑΡΙΖΟΝΤΑΙ

Δημοσίευση από Laurona »

Φιλε Δμητρη πανω στο εμαιλ που μου εστειλαν , γραφει ενα τηλεφωνο, και ονομα Τουλλα και το δημοσιευσα πιο πανω.

Ο φιλος ομως πιο πανω λεει οτι αυτο το εμαιλ εχει καιρο που κυκλοφορει.......οποταν δεν ξερω εαν ειναι αληθεια κλπ.

Δεν ξερω να σου πω παραπανω, ουτε και εχω facebook να βρω στοιχεια του καταφυγιου Αραδιπου,(που ο φιλος λεει οτι εχει λογαριασμο στο facebook) που να σου πει καποιος απο εκει επισημα πλεον, αφου το εμαιλ, τελικα ειναι υπο αμφισβητηση, εαν υπαρχουν σκυλακια.

Ειμαι και εγω εκπληκτος!!
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
DIMITRISF
Full Member
Δημοσιεύσεις: 79
Εγγραφή: 30 Νοέμ 2012, 16:52

Re: ΧΑΡΙΖΟΝΤΑΙ

Δημοσίευση από DIMITRISF »

Laurona έγραψε:Φιλε Δμητρη πανω στο εμαιλ που μου εστειλαν , γραφει ενα τηλεφωνο, και ονομα Τουλλα και το δημοσιευσα πιο πανω.

Ο φιλος ομως πιο πανω λεει οτι αυτο το εμαιλ εχει καιρο που κυκλοφορει.......οποταν δεν ξερω εαν ειναι αληθεια κλπ.

Δεν ξερω να σου πω παραπανω, ουτε και εχω facebook να βρω στοιχεια του καταφυγιου Αραδιπου,(που ο φιλος λεει οτι εχει λογαριασμο στο facebook) που να σου πει καποιος απο εκει επισημα πλεον, αφου το εμαιλ, τελικα ειναι υπο αμφισβητηση, εαν υπαρχουν σκυλακια.

Ειμαι και εγω εκπληκτος!!
Se efharistw para poli file gia tis plirofories. Ontos einai poli skliro na dimosieveis kati tetoio mono kai mono gia proswpikous logous kai na min ishi. Na sai kala.thanks. tablet
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΣΚΥΛΑΚΙΑ ΓΙΑ ΥΙΟΘΕΣΙΑ”