Στον Μ*****α με το Μαύρο Toyota

Απάντηση
chris197
Full Member
Δημοσιεύσεις: 337
Εγγραφή: 25 Νοέμ 2010, 18:29

Στον Μ*****α με το Μαύρο Toyota

Δημοσίευση από chris197 »

Ναι ρε μαλακα ειδαμεν σε που επεκσεσ τον λαον που βγηκε απο την απαγορεθμενη. να εισε σιγουρος οτι ξερουμε πιος εισ εκαι εχουμε και τα νουμερα σου. ερχεσε σιχνα και κυνηγας σε αυτη την περιοχη , να κσερεισ ομος οτι θα την εβρεισ γεματι. ειμαστε αποφασισμενοι να σε κανουμε να μεν ξερεις που να χοστεις. εχουμε και εμεις οπλα. τι σου εφτεκσε το μωρο ρε γαρε τζαι εσιρες τιν σιπεθκια γιατι σου εκανε παρατιρισει ο πατερας του . ευτιχος που ηταν σε αποστασει. το μωρο εφαεν σκαγια αλλα ευτιχος δεν επαθε τιποτα, εσι ομως εισε ποσπασμενος. εαν εισε μελος αυτου του forum καλα κανεις να προσεχεις γιατι δεν θα την γλιτοσεις τοσο ευκολα. θα σε περιμενουμε με ανοικτες αγκαλες.
Το καλο σου εμεις εβαστουσαμε βερκες γιατι ειμασταν στους σκυλους αλλα εννα καμουν καλι δουλεια οι βερκες πανω σου, εννα μεν σε κοπσουμε που εννα παεις. :evil: :evil: :evil: :evil:
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: στον μαλακα με το μαυρο Toyota

Δημοσίευση από Pathfinder »

Καταγγελια στην αστυνομια φιλε
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
savvis25
Full Member
Δημοσιεύσεις: 358
Εγγραφή: 26 Αύγ 2013, 17:54
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: στον μαλακα με το μαυρο Toyota

Δημοσίευση από savvis25 »

:( :evil: Καταγγελία. Δεν είναι ντροπή.
Avis777
Full Member
Δημοσιεύσεις: 76
Εγγραφή: 27 Νοέμ 2013, 01:37

Re: στον μαλακα με το μαυρο Toyota

Δημοσίευση από Avis777 »

Τι μπαστ.... πρεπει ναν τουτος ??!! Τι περιοχη αν επιτρεπετε ?

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
Άβαταρ μέλους
virtualgreek
Moderator
Δημοσιεύσεις: 1282
Εγγραφή: 31 Μαρ 2010, 16:33

Re: στον μαλακα με το μαυρο Toyota

Δημοσίευση από virtualgreek »

Pathfinder έγραψε:Καταγγελια στην αστυνομια φιλε

Αμεσα και χωρίς δισταγμό
Πρώτα από όλα πρέπει να είστε Κύριοι στο βουνό, και μετά κυνηγοί...
chris197
Full Member
Δημοσιεύσεις: 337
Εγγραφή: 25 Νοέμ 2010, 18:29

Re: στον μαλακα με το μαυρο Toyota

Δημοσίευση από chris197 »

παιδια ,
επιτρεψετε μου να εχο τις αμφιβολιες μου εαν η αστυνομια ασχολειθη με αυτο το γεγονος. εχω επικοινωνια μαζι με τον πατερα του μικρου και ολα ειναι καλα. οσο για τα αλλα παιδια ειμαστε αποφασισμενοι να τον κανονισουμε το παλικαρι με τον δικο μας τροπο διχως να κσερει κανενας τιποτα. παμε πολι συχαν εκει στους σκυλους και βλεπαμε το αυτοκινιτο του σχεδον καθε μερα , εννα μεν τον κοπσουμε μια φορα, δεν εχει και πολους δρομους διαφιγεις, εννα του στοισουμε καρτερι.
την συνεχεια εννα την μαθετε μαλλον που της ειδησεις :evil: :evil: :evil:
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: στον μαλακα με το μαυρο Toyota

Δημοσίευση από Pathfinder »

Φιλε καλημερα.Γιατι να μην ασχοληθει η αστυνομια?εχετε μαρτυρες που τον ειδαν...εχετε τα νουμερα του...εχετε τον μικρο που εφαε τα σκαγια...και το πιο πιθανο να εν τοσο μακακας που τον λαο θα τον εχει στο θαλαμο...το ενα φερνει το αλλο και στο τελος μετανοιωνουμε καποιες πραξεις μας...αποψη μου
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
andreasana210326
Δημοσιεύσεις: 996
Εγγραφή: 18 Σεπ 2012, 15:07
Τοποθεσία: ΛΕΜΕΣΟΣ

Re: στον μαλακα με το μαυρο Toyota

Δημοσίευση από andreasana210326 »

chris197 έγραψε:παιδια ,
επιτρεψετε μου να εχο τις αμφιβολιες μου εαν η αστυνομια ασχολειθη με αυτο το γεγονος. εχω επικοινωνια μαζι με τον πατερα του μικρου και ολα ειναι καλα. οσο για τα αλλα παιδια ειμαστε αποφασισμενοι να τον κανονισουμε το παλικαρι με τον δικο μας τροπο διχως να κσερει κανενας τιποτα. παμε πολι συχαν εκει στους σκυλους και βλεπαμε το αυτοκινιτο του σχεδον καθε μερα , εννα μεν τον κοπσουμε μια φορα, δεν εχει και πολους δρομους διαφιγεις, εννα του στοισουμε καρτερι.
την συνεχεια εννα την μαθετε μαλλον που της ειδησεις :evil: :evil: :evil:
Φιλε καλημερα,

Τραγικο το γεγονος. Αποψη μου ειναι οτι ΔΕΝ επρεπε να αναφερεις το γεγονος αυτο στο φορουμ, γτ ποτε δεν ξερεις ποιος διαβαζει και ποιος παρακολουθει. Ο φιλος του φιλου και απο στομα σε στομα μπορει να ειδοποιηθει με καποιο τροπο αυτο το ΤΕΡΑΣ και να μην εμφανιστει ξανα. Μπορουσατε μυστικα να εντοπισετε αυτο το ατομο και οταν συλληφθει τοτε να κανεις την σχετικη αναφορα στο φορουμ. Προκειται για αποπειρα ανθρωποκτονιας και για ενα σωρο αλλες κατηγοριες. Αντιλαμβανομαι την οργη και το θυμο που νιω8ετε αλλα καλο θα ηταν να σκεφτομαστε και να πραττουμε με συνεση και σχεδιο οταν προκειται για ετσι γεγονοτα.

Φιλικα.
Άβαταρ μέλους
LAGOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 756
Εγγραφή: 09 Σεπ 2010, 13:20

Re: στον μαλακα με το μαυρο Toyota

Δημοσίευση από LAGOS »

Καλημέρα φίλε,

Αν μιλάς περιοχή δυτικά της Λάρνακας και ο τύπος που λες είναι μεγάλος σε ηλικία τότε ότι τού κάμετε εν χαλάλι του. Σε καμιά περίπτωση όμως δεν αξίζει τον κόπο να μπλέξετε για έτσι κουβέντα. Επώνυμη καταγγελία στην αστυνομία και πιάστε και τα στοιχεία του αστυνομικού..Με λίγη πίεση θα δεις ότι κάμνουν την δουλειά τους.
Αν βρέθηκε αντίδοτο....δεν το θέλω. ..
GEORGE777
Full Member
Δημοσιεύσεις: 43
Εγγραφή: 31 Οκτ 2013, 15:43
Τοποθεσία: ΛΕΜΕΣΟΣ

Re: στον μαλακα με το μαυρο Toyota

Δημοσίευση από GEORGE777 »

:shock: :shock: :shock: :shock:
ΖΩΟΝ ΔΙΠΟΥΣ ΑΠΤΕΡΟΝ
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΛΑΘΡΟΘΗΡΙΑ / ΝΟΜΟΘΕΣΙΑ / ΘΗΡΟΦΥΛΑΚΗ”