ΛΑΘΡΟΘΗΡΙΑ

Απάντηση
KINIGOSS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 369
Εγγραφή: 06 Νοέμ 2011, 20:47

Re: ΛΑΘΡΟΘΗΡΙΑ

Δημοσίευση από KINIGOSS »

SilverPigeonS έγραψε:
Πανικος Setter έγραψε:Για όσους θέλουν να μάθουν τι παιχνίδι είναι το φιλικουτουνι GO ....... δοξάστε τους

Εικόνα
Οι νέοι δεν έχουν κυνηγετική παιδεία!

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
ΑΙΣΧΟΣ :twisted: :twisted:
αυριο θα βγουν στα κανάλια με τη γραβάτα τους να μας πουν και συμβουλές για το κυνήγι
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: ΛΑΘΡΟΘΗΡΙΑ

Δημοσίευση από Pathfinder »

SilverPigeonS έγραψε:
Pathfinder έγραψε:Γνωστες οι μαγκιες που κανουν οι κυριοι..εγω εννα σπασω ρε φιλε ενα πλασμα εννε βρεθηκε να τους τραβησει μια φωτογραφια ενα βιντεο την ωρα που καμνουν την μαλακια τους και να την δημοσιευσουν?αφου ουλλοι οπου παμε παμε με τα κινητα στο χερι...εννε βρεθηκε ενα πλασμα να χασει μιση ωρα που την εξορμηση του και να τους ρεζιλεψει με ενα βιντεο αμαν ξερουν που παν τουτοι οι νηστιτζιοι?
Φοοΰμαστε φίλε μου για αυτό.Λίγοι έχουν τα κότσια να το κάνουν. Το πολύ να πιάσει κανένας τηλέφωνο την Θήρα και πάλε δύσκολο. Και με το δίκαιο τους όσοι φοβούνται. Όταν σκεφτείς την οικογένεια σου και τα μωρά σου που σε περιμένουν το πιο σοφό που έχεις να κάνεις είναι να απομακρύνθεις...

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
Φιλε καταλαβαινω απολυτα τι λες
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: ΛΑΘΡΟΘΗΡΙΑ

Δημοσίευση από admin »

Επειδή το έργο το έχω ξαναδεί πολλές φορές αυτοί που κάνουν τέτοια πράγματα είναι οι expert της κάλυψης και της συγκάλυψης !!!! Ρε κοπέλια δαμέ πρίν 2 χρόνια σε άλλο περιοδικό εκάναν αναληθείς και ψευδείς δηλώσεις και όταν τόλμησε να σηκωθεί ο αναπληρωτής πρόεδρος τότε της Ομοσπονδίας να τα παρουσιάσει στο επαρχιακό Λεμεσού μέσα σε λίγες μέρες τον διάγραψαν απο την Ομοσπονδία . Μάλιστα τον απείλησαν και τηλεφωνικός όπως έμαθα έκαναν και σε άλλους... Εγώ δέν έχω πρόβλημα και πρωτοσελιδο να τους βάλω και πάνω στον χάρτι αλλά όπως πάντα δέν νομίζω να γίνει κάτι εκτός ότι πάλι θα μας βουρούν εμάς πουπίσω και να μας χώνουν τα περιοδικά που τα περίπτερα
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
Anthimos
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2565
Εγγραφή: 05 Ιαν 2011, 11:17

Re: ΛΑΘΡΟΘΗΡΙΑ

Δημοσίευση από Anthimos »

Φιλε αν δεν αλλαξει η κατασταση το τσουναμι της νεας ομοσπονδιας ξεκινά
Είναι συνήθεια αυτών που δεν έκαναν ποτέ τίποτε, να κατηγορούν τους άλλους γιατι δεν τα έκαναν ολα!!!
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: ΛΑΘΡΟΘΗΡΙΑ

Δημοσίευση από Pathfinder »

Ηδη ξεκινησαν πολλοι προεδροι συλλογων να το ζητουν τουτο...καιρος ηταν...εφκαλαν το σιηνι τζιαι το παλουτζι οι πονιστηκομενοι
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
Dimitris
Δημοσιεύσεις: 1154
Εγγραφή: 20 Αύγ 2010, 10:31
Τοποθεσία: Λεμεσός

Re: ΛΑΘΡΟΘΗΡΙΑ

Δημοσίευση από Dimitris »

«Τα φυτά των ζώων ένεκέν εστι και τα ζώα των ανθρώπων χάριν»
Άβαταρ μέλους
BAIKAL TEAM
Full Member
Δημοσιεύσεις: 948
Εγγραφή: 26 Οκτ 2015, 19:43

Re: ΛΑΘΡΟΘΗΡΙΑ

Δημοσίευση από BAIKAL TEAM »

Πανικος Setter έγραψε:Για όσους θέλουν να μάθουν τι παιχνίδι είναι το φιλικουτουνι GO ....... δοξάστε τους

Εικόνα

Το πιο ωραιο εν το εγραψετε...ότι οι συγκεκριμενοι κυριοι εκαμναν και ταισμα στα φιλικουτουνια μηνες πριν...ταισμα στα φιλικουτουνια μαλιστα...ε τουτα ταισματα που θελει να επιτρεψει η θηρα...
Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
sanguine tuo...
miky55
Δημοσιεύσεις: 1307
Εγγραφή: 18 Ιαν 2011, 21:05

Re: ΛΑΘΡΟΘΗΡΙΑ

Δημοσίευση από miky55 »

ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑΤΕ ΝΑ ΒΑΖΕΤΕ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΤΟΥΣ Η ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΣΒΥΝΕΤΕ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΤΟΥΣ ΦΩΤΟΣ ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΖΟΥΝ ,ΕΙΝΑΙ ΣΑ ΝΑ ΜΑΣ ΤΑΙΖΕΤΕ ΦΑΙ ΑΝΑΛΑΤΟ.ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΗΝ ΤΑ ΒΑΖΕΤΕ.
:evil:
panipani
Full Member
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: 31 Ιούλ 2015, 19:57

Re: ΛΑΘΡΟΘΗΡΙΑ

Δημοσίευση από panipani »

Κοπέλια μετά διερωτόμαστε γιατί το κυνήγι πάει κατά διαόλου
http://www.tothemaonline.com/egklima/20 ... astinomia/
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: ΛΑΘΡΟΘΗΡΙΑ

Δημοσίευση από admin »

Προσέχουμε...για να έχουμε
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΛΑΘΡΟΘΗΡΙΑ / ΝΟΜΟΘΕΣΙΑ / ΘΗΡΟΦΥΛΑΚΗ”