ΛΑΘΡΟΘΗΡΙΑ

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: ΛΑΘΡΟΘΗΡΙΑ

Δημοσίευση από MARIOSE »

Άβαταρ μέλους
LAGOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 756
Εγγραφή: 09 Σεπ 2010, 13:20

Re: ΛΑΘΡΟΘΗΡΙΑ

Δημοσίευση από LAGOS »

Με 45 ψήφους υπέρ και μια αποχή από τον Βουλευτή των Οικολόγων Γιώργο Περδίκη εγκρίθηκε ο Προϋπολογισμός του Ταμείου Θήρας και Διαχείρισης Άγριας Πανίδας, ο οποίος προβλέπει δαπάνες ύψους €4.678.000 και έσοδα του ίδιου ύψους.
Αν βρέθηκε αντίδοτο....δεν το θέλω. ..
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: ΛΑΘΡΟΘΗΡΙΑ

Δημοσίευση από Laurona »

Μαζί τα φάγαμε.....
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
Άβαταρ μέλους
LAGOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 756
Εγγραφή: 09 Σεπ 2010, 13:20

Re: ΛΑΘΡΟΘΗΡΙΑ

Δημοσίευση από LAGOS »

Laurona έγραψε:Μαζί τα φάγαμε.....
Φιλούι μου είσαι μαζί μας ή με τους άλλους? :lol:
Καλημέρα..
Αν βρέθηκε αντίδοτο....δεν το θέλω. ..
Άβαταρ μέλους
Dimitris
Δημοσιεύσεις: 1154
Εγγραφή: 20 Αύγ 2010, 10:31
Τοποθεσία: Λεμεσός

Re: ΛΑΘΡΟΘΗΡΙΑ

Δημοσίευση από Dimitris »

LAGOS έγραψε:Με 45 ψήφους υπέρ και μια αποχή από τον Βουλευτή των Οικολόγων Γιώργο Περδίκη εγκρίθηκε ο Προϋπολογισμός του Ταμείου Θήρας και Διαχείρισης Άγριας Πανίδας, ο οποίος προβλέπει δαπάνες ύψους €4.678.000 και έσοδα του ίδιου ύψους.
Φαντάζομαι τούτα τα λεφτά θα πάνε για καλό σκοπό! Στο συν και τα λεφτά που θα πάρουν από τις ανανεώσεις αδειών!

Καλοφάγωτα...
«Τα φυτά των ζώων ένεκέν εστι και τα ζώα των ανθρώπων χάριν»
Άβαταρ μέλους
giorgos80
Δημοσιεύσεις: 1000
Εγγραφή: 20 Σεπ 2010, 10:33

Re: ΛΑΘΡΟΘΗΡΙΑ

Δημοσίευση από giorgos80 »

http://www.onlycy.com/articles/kyria-th ... hrothirias
Ο 55χρονος κατειχε παρανομα 6 φονευμενες τζικλες.αφου η νομοθεσια λεει οτι δικαιουμαστε μεχρι 1/9/16 να εχουμε τζικλες γιατι τον κατηγορησαν και για τες τζικλες;να ανησυχουμε για το θηραμα το περσινο;
Άβαταρ μέλους
LAGOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 756
Εγγραφή: 09 Σεπ 2010, 13:20

Re: ΛΑΘΡΟΘΗΡΙΑ

Δημοσίευση από LAGOS »

Ίσως να ήταν φονευμένες με παράνομο τρόπο;
Αν βρέθηκε αντίδοτο....δεν το θέλω. ..
andreas78

Re: ΛΑΘΡΟΘΗΡΙΑ

Δημοσίευση από andreas78 »

Dimitris έγραψε:
LAGOS έγραψε:Με 45 ψήφους υπέρ και μια αποχή από τον Βουλευτή των Οικολόγων Γιώργο Περδίκη εγκρίθηκε ο Προϋπολογισμός του Ταμείου Θήρας και Διαχείρισης Άγριας Πανίδας, ο οποίος προβλέπει δαπάνες ύψους €4.678.000 και έσοδα του ίδιου ύψους.
Φαντάζομαι τούτα τα λεφτά θα πάνε για καλό σκοπό! Στο συν και τα λεφτά που θα πάρουν από τις ανανεώσεις αδειών!

Καλοφάγωτα...

Μόνο για καλο σκοπό και συγκεκριμένα για να προσέχουν "πρώην" προέδρους της ΚΟΚ & ΔΑΖ και προέδρους Επαρχιακών και μέλη του Παγκυπρίου Συμβουλίου της ΚΟΚ & ΔΑΖ, για να κανουν ταίσματα μέσα απο ταμπέλες απαγορευμένης περιοχής και να φωνεύουν δώλια τρυγόνια, φασσες, φιλικουτούνια και πεζούνια...!!!!!!!!!
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: ΛΑΘΡΟΘΗΡΙΑ

Δημοσίευση από MARIOSE »

andreas78 έγραψε:
Dimitris έγραψε:
LAGOS έγραψε:Με 45 ψήφους υπέρ και μια αποχή από τον Βουλευτή των Οικολόγων Γιώργο Περδίκη εγκρίθηκε ο Προϋπολογισμός του Ταμείου Θήρας και Διαχείρισης Άγριας Πανίδας, ο οποίος προβλέπει δαπάνες ύψους €4.678.000 και έσοδα του ίδιου ύψους.
Φαντάζομαι τούτα τα λεφτά θα πάνε για καλό σκοπό! Στο συν και τα λεφτά που θα πάρουν από τις ανανεώσεις αδειών!

Καλοφάγωτα...

Μόνο για καλο σκοπό και συγκεκριμένα για να προσέχουν "πρώην" προέδρους της ΚΟΚ & ΔΑΖ και προέδρους Επαρχιακών και μέλη του Παγκυπρίου Συμβουλίου της ΚΟΚ & ΔΑΖ, για να κανουν ταίσματα μέσα απο ταμπέλες απαγορευμένης περιοχής και να φωνεύουν δώλια τρυγόνια, φασσες, φιλικουτούνια και πεζούνια...!!!!!!!!!
+100000

Περιοχή Αθηαίνου...
Άβαταρ μέλους
Dimitris
Δημοσιεύσεις: 1154
Εγγραφή: 20 Αύγ 2010, 10:31
Τοποθεσία: Λεμεσός

Re: ΛΑΘΡΟΘΗΡΙΑ

Δημοσίευση από Dimitris »

Πληρωνω εγω, πιανει τα λεφτα μου, παει αγοραζει σακουλες τζιαι σιωνωνει τες πας τα βουνα για να σφαξει τα πουλια που εγω κυνηγω νομιμα και γυρευκω τα πας το βουνο. Δεν υπαρχει καποια αρμοδια αρχη για να καταγγελθουν (εκτος απο το €ταμειο€ θηρας)? Καποιος/ καποιοι που τους ειδαν δεν εμπορουσαν να πιασουν 1 τηλ την αστυνομια να κατεβει? Καποιοι που ξερουν, με αποδειξεις, το τι συμβαινει, γιατι δεν βγαινουν στα καναλια να τους καμουν ρομπα???

Enviado desde mi LG-D855 mediante Tapatalk
«Τα φυτά των ζώων ένεκέν εστι και τα ζώα των ανθρώπων χάριν»
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΛΑΘΡΟΘΗΡΙΑ / ΝΟΜΟΘΕΣΙΑ / ΘΗΡΟΦΥΛΑΚΗ”