ΛΑΘΡΟΘΗΡΙΑ

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: ΛΑΘΡΟΘΗΡΙΑ

Δημοσίευση από MARIOSE »

Δημήτρη μου αυτή είναι η χώρα μας φίλε μου...

Αν δοκιμάσεις να νεκατωθείς μες τα πόθκια τους θα την φάεις πρώτα από τους συν-κυνηγούς σου... :roll:
Άβαταρ μέλους
Nikos
Δημοσιεύσεις: 1284
Εγγραφή: 31 Αύγ 2011, 12:00

Re: ΛΑΘΡΟΘΗΡΙΑ

Δημοσίευση από Nikos »

Αιωνία μας η μνήμη!!! :oops: :roll:
andreas78

Re: ΛΑΘΡΟΘΗΡΙΑ

Δημοσίευση από andreas78 »

"ΕΠΕΡΑΣΑΜΕ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ"..!!!
Η γνωστή ατάκα, που ακολουθεί φωτογραφία με εκατομβη θηραματικής κάρπωσης.!!!
Αυτη τη φορά όμως δεν αναρτήθει απο τον όποιο άξεστο γιουρούκη κρεατοσυλλέκτη αλλά απο μέλη του Παγκυπρίου Συμβουλίου της ΚΟΚ & ΔΑΖ, απο μέλη του Παγκύπριου Εκτελεστικού της ΚΟΚ & ΔΑΖ.
Αυτοί δλδ που διδάσκουν "υποτίθεται" κυνηγετική συνείδηση και παιδεία, απο αυτούς που θα έπρεπε να προωθούν ορθολογικά κυνήγια και κάρπωση.!!!
Δεν είναι μόνο αυτό όμως, αφού μάρτυρες δηλώνουν πως οι εν λόγο "κυνηγοπατέρες", είτω και πίσω απο ταμπέλες της Υπ. Θήρας που έδειχναν απαγορευμέμη περιοχή κυνηγίου....!!!!!!
Μάλιστα απο επίσημο στόμα της Υπηρεσίας Θήρας, αναφέρθηκε πως τις ταμπέλες τις μετέφερε "κάποιος βοσκός"...."κάποιος βοσκός" κύριοι έχει το δικαίωμα να μετακινεί τις ταμπέλες της Υπηρεσίας Θήρας και εν συνεχεία κάποιοι αξιωματούχοι της ΚΟΚ & ΔΑΖ δικαιούνται να κυνηγούν μέσα σαν νηστικοί και με δώλειο τρόπο αφού όπως αναφέρεται είχε γίνει τάισμα.!!!!!
Με τις υγείες μας λοιπόν, που σε πολλές συζητήσεις για την κυνηγετική μας κατάντια, επιρύπτουμε τις ευθύνες σε εμάς τους ίδιους και στην νοοτροπία μας.!!!!!!!!!!!
Συνεχίστε κύριοι μέχρι να εξαλύψετε τα πάντα.!!!!
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: ΛΑΘΡΟΘΗΡΙΑ

Δημοσίευση από Pathfinder »

Γνωστες οι μαγκιες που κανουν οι κυριοι..εγω εννα σπασω ρε φιλε ενα πλασμα εννε βρεθηκε να τους τραβησει μια φωτογραφια ενα βιντεο την ωρα που καμνουν την μαλακια τους και να την δημοσιευσουν?αφου ουλλοι οπου παμε παμε με τα κινητα στο χερι...εννε βρεθηκε ενα πλασμα να χασει μιση ωρα που την εξορμηση του και να τους ρεζιλεψει με ενα βιντεο αμαν ξερουν που παν τουτοι οι νηστιτζιοι?
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: ΛΑΘΡΟΘΗΡΙΑ

Δημοσίευση από admin »

Μόνο εάν βάλουμε τον Φαίδωνος πρόεδρο της Κ.Ο.Κ εννά σωθούμε... μεν γελάτε σκεφτείτε το.!!!! :!: :!: :!: :!: :!: :)
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: ΛΑΘΡΟΘΗΡΙΑ

Δημοσίευση από Laurona »

Εγώ θωρω οτι εκαρτερουσαμε τες εκλογες να αλλαξει η ηγεσια να μπουν νεα ατομα ορεξατα και με θεληση.......να ξεκινησει μια οργανωμένη προσπάθεια ανακαμψης του συνολου σταδιακα.
Αντ αυτου παλε διοικα ο πρωην απο το παρασκήνιο. ...
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
Άβαταρ μέλους
SilverPigeonS
Δημοσιεύσεις: 888
Εγγραφή: 08 Νοέμ 2012, 10:44

Re: ΛΑΘΡΟΘΗΡΙΑ

Δημοσίευση από SilverPigeonS »

Pathfinder έγραψε:Γνωστες οι μαγκιες που κανουν οι κυριοι..εγω εννα σπασω ρε φιλε ενα πλασμα εννε βρεθηκε να τους τραβησει μια φωτογραφια ενα βιντεο την ωρα που καμνουν την μαλακια τους και να την δημοσιευσουν?αφου ουλλοι οπου παμε παμε με τα κινητα στο χερι...εννε βρεθηκε ενα πλασμα να χασει μιση ωρα που την εξορμηση του και να τους ρεζιλεψει με ενα βιντεο αμαν ξερουν που παν τουτοι οι νηστιτζιοι?
Φοοΰμαστε φίλε μου για αυτό.Λίγοι έχουν τα κότσια να το κάνουν. Το πολύ να πιάσει κανένας τηλέφωνο την Θήρα και πάλε δύσκολο. Και με το δίκαιο τους όσοι φοβούνται. Όταν σκεφτείς την οικογένεια σου και τα μωρά σου που σε περιμένουν το πιο σοφό που έχεις να κάνεις είναι να απομακρύνθεις...

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
“There is a passion for hunting something deeply implanted in the human breast.”
Άβαταρ μέλους
SilverPigeonS
Δημοσιεύσεις: 888
Εγγραφή: 08 Νοέμ 2012, 10:44

Re: ΛΑΘΡΟΘΗΡΙΑ

Δημοσίευση από SilverPigeonS »

Πανικος Setter έγραψε:Για όσους θέλουν να μάθουν τι παιχνίδι είναι το φιλικουτουνι GO ....... δοξάστε τους

Εικόνα
Οι νέοι δεν έχουν κυνηγετική παιδεία!

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
“There is a passion for hunting something deeply implanted in the human breast.”
Άβαταρ μέλους
Anthimos
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2565
Εγγραφή: 05 Ιαν 2011, 11:17

Re: ΛΑΘΡΟΘΗΡΙΑ

Δημοσίευση από Anthimos »

Πανικος Setter έγραψε:Για όσους θέλουν να μάθουν τι παιχνίδι είναι το φιλικουτουνι GO ....... δοξάστε τους

Εικόνα
Θαυμάστε τους οι 3 απο τους τεσσερεις ειναι στην ΚΟΚ-ΔΑΖ και καποιοι προέδροι κυνηγετικών συλλόγων..
Είναι συνήθεια αυτών που δεν έκαναν ποτέ τίποτε, να κατηγορούν τους άλλους γιατι δεν τα έκαναν ολα!!!
S@v-v@s
Full Member
Δημοσιεύσεις: 62
Εγγραφή: 21 Ιαν 2014, 18:40

Re: ΛΑΘΡΟΘΗΡΙΑ

Δημοσίευση από S@v-v@s »

Προτείνω να μπουν πρωτοσέλιδο στο επόμενο τεύχος του περιοδικού να μάθουμε και εμείς οι τσιαμπαες τα μυστικά του sport ... για λεζάντες μπορούν να παίξουν "οι βιαστές της υπαίθρου" μία συνέντευξη με τον βασιλιά της κοκ και άλλους καταξιωμένους κυνηγοπατερες που θα συζητηθεί.

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΛΑΘΡΟΘΗΡΙΑ / ΝΟΜΟΘΕΣΙΑ / ΘΗΡΟΦΥΛΑΚΗ”