Αυτό κι αν είναι πρόστιμο!!

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
SilverPigeonS
Δημοσιεύσεις: 888
Εγγραφή: 08 Νοέμ 2012, 10:44

Re: Αυτό κι αν είναι πρόστιμο!!

Δημοσίευση από SilverPigeonS »

giorgos80 έγραψε:Ιδιο DNA ιδια νοοτροπια.ουνα φατσα ουνα ρατσα.ειμαστεν αραπαες τελος
Έχουμε μια σημαντική διαφορά. Αν ήταν Κύπριοι θα έπαιζαν και καμιάν τσουρούδα [emoji12] . Οι παλιοί του φόρουμ θυμάστε!

Υ. Γ Αϋπνίες παίδες λόγω μετακόμισης [DISAPPOINTED BUT RELIEVED FACE]

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
“There is a passion for hunting something deeply implanted in the human breast.”
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: Αυτό κι αν είναι πρόστιμο!!

Δημοσίευση από MARIOSE »

SilverPigeonS έγραψε:
giorgos80 έγραψε:Ιδιο DNA ιδια νοοτροπια.ουνα φατσα ουνα ρατσα.ειμαστεν αραπαες τελος
Έχουμε μια σημαντική διαφορά. Αν ήταν Κύπριοι θα έπαιζαν και καμιάν τσουρούδα [emoji12] . Οι παλιοί του φόρουμ θυμάστε!

Υ. Γ Αϋπνίες παίδες λόγω μετακόμισης [DISAPPOINTED BUT RELIEVED FACE]

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
Φίλε Μάριε κάτι τέτοιο ετοιμάζω και εγώ για του χρόνου τζιαί έχω αυπνίες που τα τωρά... :D
Άβαταρ μέλους
SilverPigeonS
Δημοσιεύσεις: 888
Εγγραφή: 08 Νοέμ 2012, 10:44

Re: Αυτό κι αν είναι πρόστιμο!!

Δημοσίευση από SilverPigeonS »

MARIOSE έγραψε:
SilverPigeonS έγραψε:
giorgos80 έγραψε:Ιδιο DNA ιδια νοοτροπια.ουνα φατσα ουνα ρατσα.ειμαστεν αραπαες τελος
Έχουμε μια σημαντική διαφορά. Αν ήταν Κύπριοι θα έπαιζαν και καμιάν τσουρούδα [emoji12] . Οι παλιοί του φόρουμ θυμάστε!

Υ. Γ Αϋπνίες παίδες λόγω μετακόμισης [DISAPPOINTED BUT RELIEVED FACE]

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
Φίλε Μάριε κάτι τέτοιο ετοιμάζω και εγώ για του χρόνου τζιαί έχω αυπνίες που τα τωρά... :D
Αφού το ετοιμάζεις από τώρα φίλε μην μετακομίσεις καλοκαίρι. Με τέτοια υγρασία που έχει αυτές τις μέρες στη Λεμεσό η κατάσταση είναι ανυπόφορη.

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
“There is a passion for hunting something deeply implanted in the human breast.”
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΛΑΘΡΟΘΗΡΙΑ / ΝΟΜΟΘΕΣΙΑ / ΘΗΡΟΦΥΛΑΚΗ”