ΑΝΕΞΕΛΕΚΤΟ ΚΤΙΣΙΜΟ ΣΠΙΤΙΟΝ ΣΤΟΥΣ ΒΙΟΤΟΠΟΥΣ

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: ΑΝΕΞΕΛΕΚΤΟ ΚΤΙΣΙΜΟ ΣΠΙΤΙΟΝ ΣΤΟΥΣ ΒΙΟΤΟΠΟΥΣ

Δημοσίευση από MARIOSE »

Όσπου οι αρμόδιοι τα κνίθουν, περισσότερο θα οξύνονται οι διαφορές και οι τσακκωμοί.

Και η άκρατη μανία να τα κτίσουμε και να τα πουλήσουμε ούλλα αλλά και η άκρατη μανία να τα παίξουμεν ούλλα είναι λάθος και επιτέλους πρέπει να σταματήσουν. Και ξαναλέω, όσπου οι αρμόδιοι τα κνίθουν, είναι φυσιολογικό να έχουμε τσακκωμούς και προβλήματα όλων των ειδών...
Άβαταρ μέλους
HarrisAce
Full Member
Δημοσιεύσεις: 122
Εγγραφή: 24 Αύγ 2011, 22:30

Re: ΑΝΕΞΕΛΕΚΤΟ ΚΤΙΣΙΜΟ ΣΠΙΤΙΟΝ ΣΤΟΥΣ ΒΙΟΤΟΠΟΥΣ

Δημοσίευση από HarrisAce »

φιλε άντρο γεια σου
τον κύριο που έχει το σπίτι εκεί στο χωριο σου τον ξέρεις προσωπικά?
επειδή τυχαίνει να τον ξέρω εγώ πολύ καλά έχω να σου πω ότι οι περισσότερες κουβέντες που λες δεν ευσταθουν.o άνθρωπος μπορεί ναι να βρίζει να φωνάζει και δεν ξέρω τι άλλο αλλα όταν βλέπει ανθρώπους μέσα στο τελιασμενο του τι περιμένεις να κάνει?όταν του προκαλούν ζημιες στο σπίτι του πρέπει να τις ανέχεται?τις ταπελες τις τοποθέτησε η θήρα 100%.ο άνθρωπος τόση αγάπη έχει για τους σκύλους που σε καμια περίπτωση δεν θα έβαλε ψατσι.ούτε όπλο έχει για να λαθροθηρα ούτε καν αεροβόλο και ούτε λαγούς τσιλλα.o σκύλος του επιτέθηκε τον κυνηγό μέσα στο ίδιο του το σπίτι και όχι έχω από αυτό.
να προσέξουμε τι λέμε για διαβάζουν πολλοί.δεν είπα σε καμια περίπτωση ότι είναι και σωστός αλλα τούτα εν λίγο ακραία.αυτά.
Φιλικά Χάρης
Άβαταρ μέλους
ANTROS BREDA
Δημοσιεύσεις: 1114
Εγγραφή: 11 Οκτ 2012, 10:24

Re: ΑΝΕΞΕΛΕΚΤΟ ΚΤΙΣΙΜΟ ΣΠΙΤΙΟΝ ΣΤΟΥΣ ΒΙΟΤΟΠΟΥΣ

Δημοσίευση από ANTROS BREDA »

HarrisAce έγραψε:φιλε άντρο γεια σου
τον κύριο που έχει το σπίτι εκεί στο χωριο σου τον ξέρεις προσωπικά?
επειδή τυχαίνει να τον ξέρω εγώ πολύ καλά έχω να σου πω ότι οι περισσότερες κουβέντες που λες δεν ευσταθουν.o άνθρωπος μπορεί ναι να βρίζει να φωνάζει και δεν ξέρω τι άλλο αλλα όταν βλέπει ανθρώπους μέσα στο τελιασμενο του τι περιμένεις να κάνει?όταν του προκαλούν ζημιες στο σπίτι του πρέπει να τις ανέχεται?τις ταπελες τις τοποθέτησε η θήρα 100%.ο άνθρωπος τόση αγάπη έχει για τους σκύλους που σε καμια περίπτωση δεν θα έβαλε ψατσι.ούτε όπλο έχει για να λαθροθηρα ούτε καν αεροβόλο και ούτε λαγούς τσιλλα.o σκύλος του επιτέθηκε τον κυνηγό μέσα στο ίδιο του το σπίτι και όχι έχω από αυτό.
να προσέξουμε τι λέμε για διαβάζουν πολλοί.δεν είπα σε καμια περίπτωση ότι είναι και σωστός αλλα τούτα εν λίγο ακραία.αυτά.
Φιλικά Χάρης
χαρη μου εντελος φιλικα να σου πω
1.ΚΑΝΕΝΑΣ ΕΝ ΗΤΑΝ ΜΕΣ ΤΟ ΤΤΕΛΙΑΣΜΕΝΟ ΤΟΥ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΣΤΑ 500 ΜΕΤΡΑ ΚΑΙ ΕΦΟΝΑΖΕΝ ΚΑΡΑΔΚΙΟΖΙΕΣ ΕΝΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΕΝΝΑ ΣΑΣ ΚΑΜΩ (συγκεκριμενα εν εμενα που ειπε)
2.ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΝΑ ΦΟΝΑΖΕΙ ΣΤΟ ΚΥΝΗΓΗ ΓΙΑ ΛΟΓΟΥΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΛΛΑ ΝΑ ΦΩΝΑΖΕΙ ΤΗΣ ΜΑΝΑΣ ΜΟΥ ΕΠΙΕΔΗ ΕΜΑΖΕΥΚΕΝ ΑΓΡΕΛΙΑ ΚΑΙ Ι ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΕΝ ΠΟΛΛΑ ΠΕΛΛΟΣ Ο ΣΚΥΛΛΟΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΛΑΣΣΗ ΕΝ ΤΟ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΟ!!!
3.ΑΝ ΝΩΜΙΖΕΙ ΟΤΙ ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΣΥΡΝΕΙ ΠΕΤΡΑ ΤΟΥ ΣΚΥΛΛΟΥ ΜΟΥ ΣΤΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΜΠΕΝΕΙ ΜΕΣ ΤΟ ΤΕΛΙΑΣΜΕΝΟ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΜΝΕΙ ΤΟ ΑΝΤΑΡΤΗ ΕΝ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΕΚΑΜΕ ΕΝ ΕΧΟ ΝΑ ΠΩ ΤΙΠΟΤΕ!!
ΑΝ ΕΙΜΟΥΝ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ ΧΩΡΗΣ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΩΡΟ ΕΣΣΟ ΝΑ ΜΕ ΠΕΡΙΜΕΝΗ ΗΤΑΝ ΝΑ ΜΠΩ ΜΕΣΑ ΠΟΥ ΤΟ ΤΤΕΛΗ ΚΑΙ ΕΝ ΤΟΝ ΕΓΛΙΤΟΝΕ ΟΥΤΕ Ο ΚΑΥΚΑΣΟΣ!
4.ΤΟ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΕΚΑΜΑΝ ΜΑΛΑΚΙΑ ΕΝ ΣΗΜΕΝΗ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΑΙΟ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ Ο ΚΑΛΟΣ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΒΚΑΛΕΙ ΤΗΝ ΚΟΥΦΗ ΠΟΥ ΤΗΝ ΤΡΥΠΑ ΕΝΕΝ???
5.ΕΓΩ Ο ΙΔΙΟΣ ΕΠΙΑ ΚΑΙ ΕΚΑΝΟΝΙΣΑ ΝΑ ΤΟΥ ΒΑΛΟΥΝ ΤΑΠΕΛΕΣ ΓΥΡΟ ΠΟΥ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΚΑΙ Ο ΠΑΡΕΕΑΣ ΕΜΕΤΑΚΙΝΙΣΕΝΤΕΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΟΘΕΙΣ ΠΟΥ ΤΗΝ ΘΥΡΑ ΓΙΑ ΤΟΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΛΑΛΩ ΗΤΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΚΟΝΤΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΙΔΑΝ ΤΟ!

φιλικα Αντρος
Ο Tσακ Νόρις βγαίνει για κυνήγι και επιστρέφει με χταπόδι.
Άβαταρ μέλους
HarrisAce
Full Member
Δημοσιεύσεις: 122
Εγγραφή: 24 Αύγ 2011, 22:30

Re: ΑΝΕΞΕΛΕΚΤΟ ΚΤΙΣΙΜΟ ΣΠΙΤΙΟΝ ΣΤΟΥΣ ΒΙΟΤΟΠΟΥΣ

Δημοσίευση από HarrisAce »

Δεν θελω να μπω σε αντιπαραθεση με κανενα φιλε
ξερω οτι εν λιο νεβρικοπελλος αλλα εσπασαν του την πορτα και μπηκαν σπιτι του με τα οπλα αξαμομενα πανω του και απειλουσαν τον.
εν του πηροβολουσαν τον σκυλο θα ηταν και ο ιδιος νεκρος την ιδια ωρα
anyway ελειξε η κουβεντα
Άβαταρ μέλους
ANTROS BREDA
Δημοσιεύσεις: 1114
Εγγραφή: 11 Οκτ 2012, 10:24

Re: ΑΝΕΞΕΛΕΚΤΟ ΚΤΙΣΙΜΟ ΣΠΙΤΙΟΝ ΣΤΟΥΣ ΒΙΟΤΟΠΟΥΣ

Δημοσίευση από ANTROS BREDA »

ουτε εγω θα μπω σε αντιπαραθεση και ξαναλαλω τσινη που εκαμαν τι εκαμαν ειναι μαλακες αλλα ελπιζω σημερα μετα την συναντηση που ειχεν με την θυρα να παει πασα κακο!!!
και κατι αλλο παλια εφιεν του ο καυκασος και ηρτε κατω στο χωριο εγω τον επιασα τον ταισα να φιλεψη λιο και του τον επειρα πισω και ευκαλλαμε πελλο διοτη εκαμαντα ουλη πανω τους αν νωμιζεις οτι εχω κατι μαζι του αλλα αμαν ο αλλος ειμαι καλα μαζι του και συμπεριφερεται ετσι εν εχει ουσια να ασχολουμε!!!!!
Ο Tσακ Νόρις βγαίνει για κυνήγι και επιστρέφει με χταπόδι.
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΛΑΘΡΟΘΗΡΙΑ / ΝΟΜΟΘΕΣΙΑ / ΘΗΡΟΦΥΛΑΚΗ”