Σοβαρή υπόθεση λαθροθηρίας....

Άβαταρ μέλους
Savvas
Full Member
Δημοσιεύσεις: 389
Εγγραφή: 09 Αύγ 2010, 12:42
Τοποθεσία: Λεμεσός

Re: Σοβαρή υπόθεση λαθροθηρίας....

Δημοσίευση από Savvas »

Που εισαι ακομα να εβαλε και μια φωτογραφία του... Τωρα να δουμε βρέθετε καμια?
Δώσε μου τη δύναμη ν' αλλάξω αυτά που μπορούν να αλλαχθούν, δώσε μου το κουράγιο ν' αντέξω εκείνα που δεν μπορούν να αλλαχθούν, και δώσε μου τη σοφία για να διακρίνω ανάμεσα σ' αυτά τα δυο.
Άβαταρ μέλους
Priest+++
Full Member
Δημοσιεύσεις: 303
Εγγραφή: 15 Αύγ 2014, 21:08

Re: Σοβαρή υπόθεση λαθροθηρίας....

Δημοσίευση από Priest+++ »

Φιλε μου οσοι εχουν λιον νου, εκαταλαβαν πως κτυπουν νουμερα των 20+ λαγων!!!! Οι 10-15 εν μες την φριζα που πριν!!!!
Istriano® reloaded
Άβαταρ μέλους
Γιατρός
Full Member
Δημοσιεύσεις: 2509
Εγγραφή: 25 Ιουν 2013, 18:40

Σοβαρή υπόθεση λαθροθηρίας....

Δημοσίευση από Γιατρός »

Και ο κόσμος πάει και αγοράζει σκύλλους με βάση τις φώτο που βάζει ο λαθροθήρας από κοντά του;
Αν δεν είχε ακροατήριο και φανς το θα έκανε;
Κάτι μου θυμίζει πάλι τούτο
Πολλή ντε ζια βου απόψε
Εν για μένα που λαλεί ρε τούτος ;
Άβαταρ μέλους
Savvas
Full Member
Δημοσιεύσεις: 389
Εγγραφή: 09 Αύγ 2010, 12:42
Τοποθεσία: Λεμεσός

Re: Σοβαρή υπόθεση λαθροθηρίας....

Δημοσίευση από Savvas »

Ξέρουμε πολύ καλά τι γίνεται και πως παίζουν τους λαούς οι περισσότεροι. Αυτόν που το έκανε όμως δεν ξέρουμε. Βάλτε καμιά φωτογραφία του να τον δούμε και εμείς που είμαστε που άλλη επαρχία.

Από την στιγμή που η δικαιοσύνη είναι για τα κλαματα, η μονασική τιμωρία κατά την άποψη μου είναι ο ΔΙΑΣΥΡΜΟΣ.
Δώσε μου τη δύναμη ν' αλλάξω αυτά που μπορούν να αλλαχθούν, δώσε μου το κουράγιο ν' αντέξω εκείνα που δεν μπορούν να αλλαχθούν, και δώσε μου τη σοφία για να διακρίνω ανάμεσα σ' αυτά τα δυο.
sexyhunter
Full Member
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: 29 Οκτ 2014, 18:48

Re: Σοβαρή υπόθεση λαθροθηρίας....

Δημοσίευση από sexyhunter »

Γιατρός έγραψε:Και ο κόσμος πάει και αγοράζει σκύλλους με βάση τις φώτο που βάζει ο λαθροθήρας από κοντά του;
Αν δεν είχε ακροατήριο και φανς το θα έκανε;
Κάτι μου θυμίζει πάλι τούτο
Πολλή ντε ζια βου απόψε
Γιατρε τι υπονοεις?:)
Άβαταρ μέλους
Priest+++
Full Member
Δημοσιεύσεις: 303
Εγγραφή: 15 Αύγ 2014, 21:08

Re: Σοβαρή υπόθεση λαθροθηρίας....

Δημοσίευση από Priest+++ »

Savvas έγραψε:Ξέρουμε πολύ καλά τι γίνεται και πως παίζουν τους λαούς οι περισσότεροι. Αυτόν που το έκανε όμως δεν ξέρουμε. Βάλτε καμιά φωτογραφία του να τον δούμε και εμείς που είμαστε που άλλη επαρχία.

Από την στιγμή που η δικαιοσύνη είναι για τα κλαματα, η μονασική τιμωρία κατά την άποψη μου είναι ο ΔΙΑΣΥΡΜΟΣ.
Την φωτο που να την εβρω ρε Σαββα μου,εν τζιε ημασταν εραστες!!!!
Istriano® reloaded
dimitris savva

Re: Σοβαρή υπόθεση λαθροθηρίας....

Δημοσίευση από dimitris savva »

Priest+++ έγραψε:Λοιπον κοπελιά, είπα σας οτι ακόμα δεν έμαθα ποιος είναι. Μολίς έμαθα λοιπον!! Ο παρέας εν γνωστός στα στέκια της επαρχίας Λάρνακας, όχι σαν λαθροθηρίας άλλα ως πωλητής κυνηγετικών σκυλλιων. Εν που παραλιακό χωριό, το μοναδικό στην Κύπρο με παρκο καμηλών!!! Οι μισοί που την Λαρνακα πρεπει να αγόρασαν τζιε σιηλλους που λλοου του!!!

Εφά τζιε Σουβλακια μάζι του 2-3 φορες :oops: :oops: :oops:
εχει μαλια?
εν παστος?
φορει γιαλια?
εχει διπλοκαμπινο?
πε μας ποιος ειναι και εσπασες μας....για να μην σε ξιουρισω και να παεις να εξημολογιθεις που εφαες και σουβλακια μαζι του. εν σε εκανε μια φορα εν σουβλακια η φλαγκουθκια στην πιττα που ηταν?
dimitris savva

Re: Σοβαρή υπόθεση λαθροθηρίας....

Δημοσίευση από dimitris savva »

τουτος τρωει λαουθκια μες τα pambers :o
Άβαταρ μέλους
Anthimos
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2565
Εγγραφή: 05 Ιαν 2011, 11:17

Δημοσίευση από Anthimos »

Τα λαουθκια τα μάζευε και τα τάιζε στα κουτάβια για να "λιγκρεψουν "???
Είναι συνήθεια αυτών που δεν έκαναν ποτέ τίποτε, να κατηγορούν τους άλλους γιατι δεν τα έκαναν ολα!!!
Άβαταρ μέλους
Priest+++
Full Member
Δημοσιεύσεις: 303
Εγγραφή: 15 Αύγ 2014, 21:08

Re: Σοβαρή υπόθεση λαθροθηρίας....

Δημοσίευση από Priest+++ »

Αμαναμου τζιε δωκαν πανω μου :o Ρε φιλε Δημητρη αφου εγω δεν αγοραζω σιηλλους. Τζιε ειδικα μπασταρτοσιηλλους!!!! Ποσο καιρο θα μου κανει τον φιλο καποιος σκυλλεμπορος ;)
Istriano® reloaded
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΛΑΘΡΟΘΗΡΙΑ / ΝΟΜΟΘΕΣΙΑ / ΘΗΡΟΦΥΛΑΚΗ”