Ανακοίνωση Κ.Ο.Κ& Δ.Α.Ζ

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: Ανακοίνωση Κ.Ο.Κ& Δ.Α.Ζ

Δημοσίευση από πανικος »

κοκκινοχωριατες ανηθικοι λαθροθηρες παρανομοι ταλιμπαν ουλα τα κακα εχουμε τα :lol:
οι αλλες επαρχιες ειναι νομιμοι κυνηγουν παραδοσιακα κτυπουν fair play το θηραμα δινουν του chance που λεμε :lol:
κοπελια βαλτε το καλα στο νου σας το 75% των κυνηγων στην κυπρο και εδω του φορουμ κανουν παρανομιες και πολλοι αγιοι εδω μεσα και εξω κανει πορκιες για την νομιμοτητα τους :mrgreen:
ολοι η κυπρος εχει πατταλιες παρανομους απλα γαρους στα κυπριακα.
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
dimitris savva

Re: Ανακοίνωση Κ.Ο.Κ& Δ.Α.Ζ

Δημοσίευση από dimitris savva »

Prestige 8 έγραψε:
dimitris savva έγραψε:
KATOS MK 10 έγραψε:Εγώ είμαι από κοκκινοχωρια.αν θέλετε βουλή ,βουλή κανένα προβλήματα θέλετε να γραφτούμε μέλη στη Λεμεσό δεν έχει προβλήματα ..πρόβλημα είναι πώς εμείς οι κύπριοι βλέπει ο καθένας το συμφέρον του,και τώρα να δούμε που τούτους ουλους δαμεσα που κάμνουν παλικαριές αν ερτοι η ώρα να κάμουμε κάτι ένα σύρουν κοντά Τζια ένα γράψουν όνομα και ταυτοτητα.γιατι άρκεψα Τζια πιστευκό ότι οι πιο πολλοί εν του γραφείου και τις καρεκλουας με το a/c.
εισαι ασυλα που τα κοκκινοχωρια? αρχισε που τσικατο και δωσε κυνηγετικη ηθικη και υστερα ελα και παρακατο. :D
Φίλε αν κατάλαβα σωστά είσαι από αυτούς που πιστεύουν ότι όλα τα κακά στο τόπο, όσο αφορά το κυνήγι τουλάχιστον, προέρχονται από τους κοκκινοχωριατες κυνηγούς??
εγραψα ΞΕΚΙΝΑ ΠΟΥ ΤΣΙΚΑΤΟ ΚΑΙ ΕΛΑ ΠΑΡΑΚΑΤΟ , δεν ειπα κατι αλλο. Ξερεις τι σημαινει? Και εχω φιλους απο τα κοκκινοχωρια και ειναι σωστοι κυνηγοι.
Άβαταρ μέλους
Prestige 8
Full Member
Δημοσιεύσεις: 303
Εγγραφή: 24 Ιαν 2013, 11:57

Re: Ανακοίνωση Κ.Ο.Κ& Δ.Α.Ζ

Δημοσίευση από Prestige 8 »

πανικος έγραψε:κοκκινοχωριατες ανηθικοι λαθροθηρες παρανομοι ταλιμπαν ουλα τα κακα εχουμε τα :lol:
οι αλλες επαρχιες ειναι νομιμοι κυνηγουν παραδοσιακα κτυπουν fair play το θηραμα δινουν του chance που λεμε :lol:
κοπελια βαλτε το καλα στο νου σας το 75% των κυνηγων στην κυπρο και εδω του φορουμ κανουν παρανομιες και πολλοι αγιοι εδω μεσα και εξω κανει πορκιες για την νομιμοτητα τους :mrgreen:
ολοι η κυπρος εχει πατταλιες παρανομους απλα γαρους στα κυπριακα.

Μόνο οι κοκκινοχωριατες ρε Πανικκο και δει οι Λιοπετριτες!!!!;)
KATOS MK 10
Full Member
Δημοσιεύσεις: 158
Εγγραφή: 20 Απρ 2014, 08:52

Re: Ανακοίνωση Κ.Ο.Κ& Δ.Α.Ζ

Δημοσίευση από KATOS MK 10 »

admin έγραψε:Κοπέλια ας μην μεταφέρουμε το θέμα αλλού καλοί κυνηγοί υπάρχουν παντού το ίδιο και κακοί κυνηγοί, Αν κάποιες ομάδες απο την Πάφο ή τα Κοκκινοχώρια ή την Λεμεσό ή την Λευκωσία παρεκτρέποτναι ή κυνηγούν ανήθικα το πρόβλημα είναι και πάλι στο ότι τόσα χρόνια δέν καλλιεργήθηκε ΔΙΑ ΝΟΜΟΥ παιδεία και ότι τόσα χρόναι δέν βρέθηκαν οι κατάλληλες λύσεις απο τους αρμόδιους.

...................................Φίλε εγώ είμαι από κοκκινοχωρια,σοστος κυνηγός δεν ειμαι,αν είναι να γίνει κάτι είμαι μέσα και μπορώ ακόμα να φέρω μαζί μου 30-40 άτομα ,με όνομα επίθετο υπογραφή ταυτότητα και να συνεισφέρουμε και οικονομικά όσα μπορεί ο καθένας ,,,αν θέλεις μπορώ να σου δώσω το Τήλε μου να τα πούμε ,,,
"τα μάτια στο στόχο και το μάγουλο στο κοντάκι".
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: Ανακοίνωση Κ.Ο.Κ& Δ.Α.Ζ

Δημοσίευση από admin »

Φίλε σημειώνων κάτω την πρόθεση σου ακι σύντομα θα τα πούμε
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
giorgos80
Δημοσιεύσεις: 1000
Εγγραφή: 20 Σεπ 2010, 10:33

Re: Ανακοίνωση Κ.Ο.Κ& Δ.Α.Ζ

Δημοσίευση από giorgos80 »

Δηλαδη επιπλεον 4 εξορμησεις για λαγο για τους σκυλλαριες οι οποιοι θα βουρησουν να εγγραψουν τους σκυλλους τους
Άβαταρ μέλους
Breda Pegaso
Δημοσιεύσεις: 2085
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2010, 11:31

Re: Ανακοίνωση Κ.Ο.Κ& Δ.Α.Ζ

Δημοσίευση από Breda Pegaso »

Πολυ καλα δηλαδη.

Τα περδικια περσυ περασαν πολυ δυσκολα και φετος απευθειας να αυξησουμε το κοτα! ...........,,,,
Η γυναίκα του Καίσαρα δεν πρέπει μόνον να είναι τίμια, αλλά και να φαίνεται τίμια.

Γάιος Ιούλιος Καίσαρ
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: Ανακοίνωση Κ.Ο.Κ& Δ.Α.Ζ

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

Breda Pegaso έγραψε:Πολυ καλα δηλαδη.

Τα περδικια περσυ περασαν πολυ δυσκολα και φετος απευθειας να αυξησουμε το κοτα! ...........,,,,
Όπως είπε και ο Πανίκος είναι εισηγήσεις, κανένας δεν ξέρει τι θα περάσει που τούτες, όπως είπε και ο Πανίκος και όταν μίλησα με τον άλλο Πανίκο από το Λιοπέτρι, στα κοκκινοχώρκα ήδη ξεκίνησε το κυνήγι τρυγονιών. Δαμέ έκαμε χαλάζι 10 λεπτά και ξεκινήσαν ήδη να λαλούν όχι μειώθηκε ραγδαία ο αριθμός των νεαρών περδικόπουλων (μετάφραση= δεν κάμνουμε τίποτε για τη λαθροθηρία και τους άλλους παράγοντες και τα ρίχνουμε όλα στον καιρό). Όπου τζιαι να σαι άκου τζιαι μια "αρρώστια" που θα εξαφανίσει και τους λαγούς. Στο ίδιο έργο θεατές.
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΛΑΘΡΟΘΗΡΙΑ / ΝΟΜΟΘΕΣΙΑ / ΘΗΡΟΦΥΛΑΚΗ”