Ανακοίνωση Κ.Ο.Κ& Δ.Α.Ζ

Άβαταρ μέλους
Phinix
Δημοσιεύσεις: 943
Εγγραφή: 13 Οκτ 2010, 15:21
Τοποθεσία: Rizokarpaso

Re: Ανακοίνωση Κ.Ο.Κ& Δ.Α.Ζ

Δημοσίευση από Phinix »

κρίμα κρίμα κρίμα

έχουμε πολλή δύναμη στα χερια μας σαν μάζα αλλα υπόθεση να διαχειριστούμε το μέλλον δεν έχουμε

φανταστείτε να ΜΗΝ ανανεώσει κανένας την άδεια του για παράδειγμα...τι???? θα μας συλλάβουν όλους??

η μπανανιά δύσκολα θα γίνει δημοκρατία :o :shock: :roll:
Λαοι, που ξεχνανε την ιστορια τους, είναι καταδικασμενοι να την ξαναζησουν
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: Ανακοίνωση Κ.Ο.Κ& Δ.Α.Ζ

Δημοσίευση από πανικος »

πολεμος 1974 χρηματηστηριο αξιογραφα κουρεμα ανεργοι οικογενειες που πεινουν ανθρωποι καταστραφηκαν σε μια μερα χαθηκαν οι περιουσιες τους τα λεφτα μιας ζωης απο τις τραπεζες ..................το μαχαιρι θα φτασει στο κοκκαλο λεν οι βολευτες οι υπουργοι :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
θα βρεθουν οι ενοχοι :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ετσι και στο κυνηγι θα σου δωσουν μια απαντηση που ουτε ξυδι ουτε λαδι που θα θελει δεκαδες χρονια σκεψης να να βρεις μια ακρη τι σημαινει η απαντηση αυτη και εμεις σαν φρονιμα αρνακια να παρακολουθουμε απο τα ιντερνετ τις τηλεορασεις και να συζητουμε με τεκμηρια και αποδειξεις ο ενασ του αλλου για το ποιος φταιει :shock:
φετος νομιζω θα γινω πιο παρανομος απο τους παρανομους πιο κλεφτης απο τους κλεφτες πιο μαλ...κας απο τους μαλ..κες που μας περιπαιζουν τοσα χρονια :!:
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
themos328
Full Member
Δημοσιεύσεις: 141
Εγγραφή: 14 Ιαν 2013, 11:33

Re: Ανακοίνωση Κ.Ο.Κ& Δ.Α.Ζ

Δημοσίευση από themos328 »

Phinix έγραψε:κρίμα κρίμα κρίμα

έχουμε πολλή δύναμη στα χερια μας σαν μάζα αλλα υπόθεση να διαχειριστούμε το μέλλον δεν έχουμε

φανταστείτε να ΜΗΝ ανανεώσει κανένας την άδεια του για παράδειγμα...τι???? θα μας συλλάβουν όλους??

η μπανανιά δύσκολα θα γίνει δημοκρατία :o :shock: :roll:
οταν βλεπουμε οτι δεν αλλαζει κατι με τον καλο τροπο....παεις με αλλο τροπο.....εχεις δικαιο! οταν δεν ανανεωσει ουτε κ ενας την αδεια να δουμε που θα εβρουν ευρω οι "κυριοι" που ειναι ειδημωνες στο κυνηγι να καμνουν τα "δικα" τους.... μπορει να ειναι ενα ηλεκτροσοκ για τον αμπαλατο νου τους....
το θήραμα μπορεί να είναι αυτοσκοπός, «η νίκη για τη νίκη», η επιδίωξη, δηλαδή, ενός στόχου μόνο και μόνο για την ικανοποίηση της κατάκτησής του, μόνο και μόνο για τη συμμετοχή στη δράση, μόνο και μόνο για την «τιμή του παιχνιδιού».
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: Ανακοίνωση Κ.Ο.Κ& Δ.Α.Ζ

Δημοσίευση από MARIOSE »

Ρε κοπέλια άμα για την προδοσία του 1974, το έγκλημα του χρηματιστηρίου, S300, τράπεζες και χρεόγραφα + αξιόγραφα κτλ κτλ κτλ δεν βρέθηκε ακόμα ένοχος, παρά το ότι εβάλαμεν 1000 χρυσοπληρωμένες επιτροπές και εταιρείες (Pimco, Blackrock) περιμένετε να γίνει κάτι τωρά για το κυνήγι????

Προσωπικά νομίζω τραβά τα ο κ..λος μας...
KATOS MK 10
Full Member
Δημοσιεύσεις: 158
Εγγραφή: 20 Απρ 2014, 08:52

Re: Ανακοίνωση Κ.Ο.Κ& Δ.Α.Ζ

Δημοσίευση από KATOS MK 10 »

Όλοι μας παραπονούμαστε οι το ένα οι το άλλο…,εχουμε αρ……δια.βαλτε τις άδειες κάτω όλοι ,να δο εγιο τούτη μαλακeς ουλη που κάθονται πάστες καρέκλες που να βρουν λεφτά να πληροθουν.εγω με το που να ανά λαβή κάποιος ,και πρώτα πρώτα το φορουμ,αφου όλοι εδώ γράφουμε ,πετασο την και δεν την ξαναβγαζω,όχι λόγια πραξις ,,,αν όχι να μην ξανά ανοικτή τέτοια συζυτιση,παλικαρκες και μαλακιες.αφηστε του να κάμνουν ότι θέλουν
"τα μάτια στο στόχο και το μάγουλο στο κοντάκι".
ARRWSTOSFASSAS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 326
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2013, 00:55

Re: Ανακοίνωση Κ.Ο.Κ& Δ.Α.Ζ

Δημοσίευση από ARRWSTOSFASSAS »

θα τηρηθει το νεο κοτα πιστευευτε?......μπορει ...........αναγκαστικα οταν δεν εχει θηραμα :!: :!: :!:
ΕΙΜΑΙ ΑΡΡΩΣΤΟΣ...ΕΙΜΑΙ ΦΟΡΕΑΣ...ΕΧΩ ΤΖΙΝΙ!
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: Ανακοίνωση Κ.Ο.Κ& Δ.Α.Ζ

Δημοσίευση από admin »

Το να μην βγάλουμε τις άδειες όπως γίνετε κάθε φορά που πάμε να κάνουμε κάτι καμιά 10αρια΄άτε 20αριά έν θα τις βγάλουν και οι υπόλοιποι θα το κάνουν και θα μείνουν οι πρώτοι εκτεθημένοι. όπως όταν λέμε να πάμε να κανουμε δεντροφύτευση ή καταπολέμιση ή αγώνες ή ξερώ εγώ τι άλλο. Αν πάμε όμως μια ομάδα 100-200 άτομα έξω απο την βουλή, έξω απο την γενική εισαγγελεία , έξω απο την θήρα , έξω απο τα γραφεία που συνεδριάζει η Κ.Ο.Κ & ΔΆΖ και κάμουμε ρεζιλίκια (φωνές-πανό-σύρουμε τσαι κανένα αφκό έτσι για να έχουν να γράφουν τίτλους και οι εφημερίδες καλέσουμε και 2-3 κανάλια να δεις πώς αμέσως θα πεταχτούν οι βουλευτές να υποστηρίξουν , θα μας καλέσουν σε συζητήσεις , θα μας δώσουν και σημασία , ίσως εισακουστούν και 5-6 πράγματα απο εμάς. ότι έκαναν και οι αγανακτισμένοι αν και δέν συμφωνώ 100% με τις θέσεις τους υπάρχουν και πράγματα που διαφωνώ εγώ τους βγάλω το καπέλο. Respect !! εκαταφέραν και εσούσαν τους με αποτέλεσμα να φοβούνται να τους πάνε κόντρα και να τους πούν σε όλα ναί ίσως για να κερδίσουν χρόνο ίσως για να τσιμήσουν λίο το θέμα. Γνωρίζοντας όμως κάποια άτομα απο τους αγανακτισμένους είναι πρόθεση τους να συυνεχίσουν δυναμικά και αν δέν εκπληρωθούν αυτ΄απου τους έταξαν τότε θα υπάρχουν ποιό δυνατές κινητοποιήσεις. Κάποτε λέγαμε για να οργανωθούμε και αν κάνουμε μια κίνηση, μια οργανωμένη ομάδα . Τελικα΄αποφασίσαμε να μην πάμε κόντρα στο κατεστημένο. Ένας κυνηγετικό σύλλογος ανά 25 μέλη δικαιούτε μια ψήφο. Υπάρχει ένας σύλλογος που ανήκει σε κάτι γνωστούς μου οι γνωστοί ρεμπτετοκυνηγοί αν γραφτούμε εκεί 1000 άτομα τότε θα έχουμε σαράντα ψήφους, με σαράντα ψήφους βγάζουμε τουλάχιστο πρόεδρο επαρχιακής και έχουμε άνθρωπο δικό μας μέσα στα κοινά αλλά θέλει δουλεια΄όρεξη και άτομα ικανά και υπέυθυνα να είναι εκεί σκεφτείτε το γίνετε!!!
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
Phinix
Δημοσιεύσεις: 943
Εγγραφή: 13 Οκτ 2010, 15:21
Τοποθεσία: Rizokarpaso

Re: Ανακοίνωση Κ.Ο.Κ& Δ.Α.Ζ

Δημοσίευση από Phinix »

Φιλαρα Αριστε

μου έχεις ξαναπεί για τον σύλλογο εδώ στην λεμεσό
προσωπικά δεν πήγα ΑΚΟΜΑ κάπου να γραφτώ

δώσε ραντεβού στην ταβέρνα και ας γίνει μια αρχή επιτέλους

όσο για το να πάμε έξω από την βουλή η αλλου, να δεις σε χρόνο μηδέν πως θα μαζευτεί η αστυνομία και να έχουμε ιστορίες
Λαοι, που ξεχνανε την ιστορια τους, είναι καταδικασμενοι να την ξαναζησουν
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: Ανακοίνωση Κ.Ο.Κ& Δ.Α.Ζ

Δημοσίευση από admin »

Φίλε θα το δουλέψω σύντομα!
Προσέχουμε...για να έχουμε
KATOS MK 10
Full Member
Δημοσιεύσεις: 158
Εγγραφή: 20 Απρ 2014, 08:52

Re: Ανακοίνωση Κ.Ο.Κ& Δ.Α.Ζ

Δημοσίευση από KATOS MK 10 »

Εγώ είμαι από κοκκινοχωρια.αν θέλετε βουλή ,βουλή κανένα προβλήματα θέλετε να γραφτούμε μέλη στη Λεμεσό δεν έχει προβλήματα ..πρόβλημα είναι πώς εμείς οι κύπριοι βλέπει ο καθένας το συμφέρον του,και τώρα να δούμε που τούτους ουλους δαμεσα που κάμνουν παλικαριές αν ερτοι η ώρα να κάμουμε κάτι ένα σύρουν κοντά Τζια ένα γράψουν όνομα και ταυτοτητα.γιατι άρκεψα Τζια πιστευκό ότι οι πιο πολλοί εν του γραφείου και τις καρεκλουας με το a/c.
"τα μάτια στο στόχο και το μάγουλο στο κοντάκι".
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΛΑΘΡΟΘΗΡΙΑ / ΝΟΜΟΘΕΣΙΑ / ΘΗΡΟΦΥΛΑΚΗ”