Που/Πως κάνουμε καταγγελία για ανεύθυνους θηροφύλακες??

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: Που/Πως κάνουμε καταγγελία για ανεύθυνους θηροφύλακες??

Δημοσίευση από MARIOSE »

Anthimos έγραψε:
Γιατρός έγραψε:Από την στιγμή που δεν υπάρχει gps tracking στα αυτοκίνητα της θήρας για να ξέρουν που είναι ποιος και τι ώρα όλα παίζονται
Θέλεις φωτογραφίες και μαρτυρία
Και σκέψη που θα καταλήξει

:!: Πολλα καλη ιδεα , με καμια 30.000 γινετε τουτο ..
Ρε παιδιά πάντως κάποιες φορές τους καταλαμβαίνω... Έχει πολλούς κινδύνους η δουλειά τους και ίσως δεν έχουν καμιά κάλυψη ούτε αυτοί αλλά ούτε και η οικογένεια τους... + το ότι γράφουν υποθέσεις και πάρα πολλές από αυτές είτε δεν καταλήγουν στη δικαιοσύνη, είτε "τους τα κάμνουν φράππες" οι συνήθεις ύποπτοι γνωστοί άγνωστοι ΒΟΛΕΥΤΕΣ μας όσπου να τους αφήσουν... Ίσως γι αυτό καταλήγουν έτσι => "γιατί να ασχολούμαι και να διακινδυνεύω εγώ και η οικογένεια μου αφού δεν υπάρχει αντίκρυσμα...". Εγώ πιστεύω πως όλα αυτά που λέτε είναι σωστά και θα έλεγα πως ακόμα παραπάνω το ότι πρέπει εμείς οι σωστοί κυνηγοί (εν τζιαί είμαστε λλίοι ψήφοι...) να βάλουμε πίεση στην "πηγή" δηλαδή στους πολιτικούς. Φυσικά αντιλαμβάνομαι πως εν πράξεις που θέλει και όχι λόγια και πως οι άνθρωποι των πράξεων αλλά και αυτοί που θέλουν και μπορούν εν λίγοι δυστυχώς..
diomedes
Full Member
Δημοσιεύσεις: 164
Εγγραφή: 26 Αύγ 2011, 09:08

Re: Που/Πως κάνουμε καταγγελία για ανεύθυνους θηροφύλακες??

Δημοσίευση από diomedes »

MARIOSE έγραψε:
Anthimos έγραψε:
Γιατρός έγραψε:Από την στιγμή που δεν υπάρχει gps tracking στα αυτοκίνητα της θήρας για να ξέρουν που είναι ποιος και τι ώρα όλα παίζονται
Θέλεις φωτογραφίες και μαρτυρία
Και σκέψη που θα καταλήξει

:!: Πολλα καλη ιδεα , με καμια 30.000 γινετε τουτο ..
Ρε παιδιά πάντως κάποιες φορές τους καταλαμβαίνω... Έχει πολλούς κινδύνους η δουλειά τους και ίσως δεν έχουν καμιά κάλυψη ούτε αυτοί αλλά ούτε και η οικογένεια τους... + το ότι γράφουν υποθέσεις και πάρα πολλές από αυτές είτε δεν καταλήγουν στη δικαιοσύνη, είτε "τους τα κάμνουν φράππες" οι συνήθεις ύποπτοι γνωστοί άγνωστοι ΒΟΛΕΥΤΕΣ μας όσπου να τους αφήσουν... Ίσως γι αυτό καταλήγουν έτσι => "γιατί να ασχολούμαι και να διακινδυνεύω εγώ και η οικογένεια μου αφού δεν υπάρχει αντίκρυσμα...". Εγώ πιστεύω πως όλα αυτά που λέτε είναι σωστά και θα έλεγα πως ακόμα παραπάνω το ότι πρέπει εμείς οι σωστοί κυνηγοί (εν τζιαί είμαστε λλίοι ψήφοι...) να βάλουμε πίεση στην "πηγή" δηλαδή στους πολιτικούς. Φυσικά αντιλαμβάνομαι πως εν πράξεις που θέλει και όχι λόγια και πως οι άνθρωποι των πράξεων αλλά και αυτοί που θέλουν και μπορούν εν λίγοι δυστυχώς..
Και εγώ τους καταλάβω φίλε. Αλλά αν δεν δουλεύει το σύστημα πρέπει να αλλάξει. Ισως με τη συνδρομή της αστυνομίας ίσως με κάτι άλλο. Δεν πρέπει να μένει στον αυτόματο πιλότο και κρύψε να περάσουμε.
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: Που/Πως κάνουμε καταγγελία για ανεύθυνους θηροφύλακες??

Δημοσίευση από admin »

πολλά πράματα ίσως είναι εις άγνοια των υπευθύνων και κάποιοι μπορεί αν μεν κάμνουν με την δουλεια΄τους σωστά η παροχή πληροφοριών ανώνυμα είναι νομίζω μια μεγάλη βοθεια όταν έρχετε απο κάποιο σύνολο :idea:
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: Που/Πως κάνουμε καταγγελία για ανεύθυνους θηροφύλακες??

Δημοσίευση από MARIOSE »

admin έγραψε:πολλά πράματα ίσως είναι εις άγνοια των υπευθύνων και κάποιοι μπορεί αν μεν κάμνουν με την δουλεια΄τους σωστά η παροχή πληροφοριών ανώνυμα είναι νομίζω μια μεγάλη βοθεια όταν έρχετε απο κάποιο σύνολο :idea:
Σωστός.
Άβαταρ μέλους
Γιατρός
Full Member
Δημοσιεύσεις: 2509
Εγγραφή: 25 Ιουν 2013, 18:40

Re: Που/Πως κάνουμε καταγγελία για ανεύθυνους θηροφύλακες??

Δημοσίευση από Γιατρός »

Anthimos έγραψε:
Γιατρός έγραψε:Από την στιγμή που δεν υπάρχει gps tracking στα αυτοκίνητα της θήρας για να ξέρουν που είναι ποιος και τι ώρα όλα παίζονται
Θέλεις φωτογραφίες και μαρτυρία
Και σκέψη που θα καταλήξει

:!: Πολλα καλη ιδεα , με καμια 30.000 γινετε τουτο ..
Oι ανάγκες θα φανούν από τις πορείες και τους ελέγχους που γίνονται ηλεκτρονικά
Τόσο σε καταγγελίες,καταμέτρηση, περίπολα κτλ
Δεν νοείται να έχεις στόλο έξω και περίπολα και να βασίζεσαι στο κινητό και τον ασύρματο για το που είναι ο καθένας
Έλα ρε που είσαι ; εκοίταξες τι σου είπαμε ; ktl ktl
Εν για μένα που λαλεί ρε τούτος ;
Άβαταρ μέλους
kyriakos304
Δημοσιεύσεις: 1044
Εγγραφή: 17 Αύγ 2011, 06:52

Re: Που/Πως κάνουμε καταγγελία για ανεύθυνους θηροφύλακες??

Δημοσίευση από kyriakos304 »

Γιατρός έγραψε:
Anthimos έγραψε:
Γιατρός έγραψε:Από την στιγμή που δεν υπάρχει gps tracking στα αυτοκίνητα της θήρας για να ξέρουν που είναι ποιος και τι ώρα όλα παίζονται
Θέλεις φωτογραφίες και μαρτυρία
Και σκέψη που θα καταλήξει

:!: Πολλα καλη ιδεα , με καμια 30.000 γινετε τουτο ..
Oι ανάγκες θα φανούν από τις πορείες και τους ελέγχους που γίνονται ηλεκτρονικά
Τόσο σε καταγγελίες,καταμέτρηση, περίπολα κτλ
Δεν νοείται να έχεις στόλο έξω και περίπολα και να βασίζεσαι στο κινητό και τον ασύρματο για το που είναι ο καθένας
Έλα ρε που είσαι ; εκοίταξες τι σου είπαμε ; ktl ktl
Νομίζω έχουν GPS τα αυτοκίνητά τους...
Καλύτερα ένα θήραμα λιγότερο παρά ένας φίλος….
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΛΑΘΡΟΘΗΡΙΑ / ΝΟΜΟΘΕΣΙΑ / ΘΗΡΟΦΥΛΑΚΗ”