Παρακολούθηση διαφόρων υποθέσεων λαθροθηρίας

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Savvas
Full Member
Δημοσιεύσεις: 389
Εγγραφή: 09 Αύγ 2010, 12:42
Τοποθεσία: Λεμεσός

Re: Παρακολούθηση διαφόρων υποθέσεων λαθροθηρίας

Δημοσίευση από Savvas »

Εδώ σε θέλω κάβουρα.

Ο φίλος Diomedes έκανε αναζήτηση της λέξης Λαθροθηρία σε όλες τις αποφάσεις τόσο των Πρωτόδικών όσο και του Ανωτάτου δικαστηρίου από το 1984.

Και η μηχανή αναζήτησης του επέστρεψε 25 ΜΟΝΟ αποτελέσματα.
Δώσε μου τη δύναμη ν' αλλάξω αυτά που μπορούν να αλλαχθούν, δώσε μου το κουράγιο ν' αντέξω εκείνα που δεν μπορούν να αλλαχθούν, και δώσε μου τη σοφία για να διακρίνω ανάμεσα σ' αυτά τα δυο.
diomedes
Full Member
Δημοσιεύσεις: 164
Εγγραφή: 26 Αύγ 2011, 09:08

Re: Παρακολούθηση διαφόρων υποθέσεων λαθροθηρίας

Δημοσίευση από diomedes »

Savvas έγραψε:Εδώ σε θέλω κάβουρα.

Ο φίλος Diomedes έκανε αναζήτηση της λέξης Λαθροθηρία σε όλες τις αποφάσεις τόσο των Πρωτόδικών όσο και του Ανωτάτου δικαστηρίου από το 1984.

Και η μηχανή αναζήτησης του επέστρεψε 25 ΜΟΝΟ αποτελέσματα.
Φίλε ίσως να υπάρχουν και άλλες υποθέσεις που να μην περιλαμβάνονται εδώ. Απλά άμα δεις μερικές θα διαπιστώσεις πως γλυτώνουν οι λαθροθήρες για διάφορους λόγους (υποθέτωντας ότι είναι όντως ένοχοι). Ο ένας επέταξε τον πέρτικο που το αυτοκίνητο και δεν έγινε αποδεκτο από το δικαστήριο ο άλλος δεν ήταν σίγουρος ο θηροφύλακας που εστάθηκε για να του στήσει καρτέρι κλπ
Άβαταρ μέλους
Savvas
Full Member
Δημοσιεύσεις: 389
Εγγραφή: 09 Αύγ 2010, 12:42
Τοποθεσία: Λεμεσός

Re: Παρακολούθηση διαφόρων υποθέσεων λαθροθηρίας

Δημοσίευση από Savvas »

Φιλε τα ξερω γι αυτο ειμαι τοσο καυστικος.
Δώσε μου τη δύναμη ν' αλλάξω αυτά που μπορούν να αλλαχθούν, δώσε μου το κουράγιο ν' αντέξω εκείνα που δεν μπορούν να αλλαχθούν, και δώσε μου τη σοφία για να διακρίνω ανάμεσα σ' αυτά τα δυο.
diomedes
Full Member
Δημοσιεύσεις: 164
Εγγραφή: 26 Αύγ 2011, 09:08

Re: Παρακολούθηση διαφόρων υποθέσεων λαθροθηρίας

Δημοσίευση από diomedes »

Savvas έγραψε:Φιλε τα ξερω γι αυτο ειμαι τοσο καυστικος.
Εν κάνει που τους παραπάνω εν τους πιάνουν αλλα τζιαι που τζιεινους που πιάνουν πολλοί γλιτώνουν.
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΛΑΘΡΟΘΗΡΙΑ / ΝΟΜΟΘΕΣΙΑ / ΘΗΡΟΦΥΛΑΚΗ”