Μεμονωμένο Περιστατικό Ή Όχι ?

Απάντηση
chris197
Full Member
Δημοσιεύσεις: 337
Εγγραφή: 25 Νοέμ 2010, 18:29

Μεμονωμένο Περιστατικό Ή Όχι ?

Δημοσίευση από chris197 »

χθες ενω κυνηγουσα σε μια περιοχη επαρχια Λαρνακας μαζι με αλλους φιλους βλεπουμε ενα διπλοκαμπινο γκριζο με 4 ατομα μεσα να μας περνα με μεγαλη ταχυτητα. χαριτολογοντας εγω ειπα στον ενα τον φιλο ρε μα τουτος βουρα να πιαει ποστο και εγελουσαμε. ξαφνικα βλεπουμε ενα αυτοκινητο της θυρας να ανακοπτει το διπλοκαμπινο και ο θυροφιλακας να φωναζει στον οδηγο " ρε ....... μα παλε εισαστε εσεις χθες σας γραπσαμε " και μετα απο συζητηση 1-2 λεπτων να τους αφηνουν να φυγουν. εμεινα καγκελο. ο παρεας εγινε εξω φρενων αρχιζε να φωναζει και να οριετε , ματαια προσπαθουσαμε να των ηρεμισουμε μαζι με τον αλλο φιλο.
Τωρα πετε μου τι πρεπει να κανω. να παω στην θυρα θα το αρνηθουν να παω αστυνομια θα παιξουν πελλο.
αυτα φιλοι μου εγινα χθες κατα τα αλλα ειχαμε μια ωραια μερα με τα καλιτζια μας και τα αστεια μας.

Υ.Γ Απο οτι καταλαβαμε τα κοπελια εβουρουσαν τα παερτιτζια και τα πυροβολουσαν απο το αυτοκινητο.
Άβαταρ μέλους
virtualgreek
Moderator
Δημοσιεύσεις: 1282
Εγγραφή: 31 Μαρ 2010, 16:33

Re: Μεμονομενο περιστατικο η οχι

Δημοσίευση από virtualgreek »

chris197 έγραψε:χθες ενω κυνηγουσα σε μια περιοχη επαρχια Λαρνακας μαζι με αλλους φιλους βλεπουμε ενα διπλοκαμπινο γκριζο με 4 ατομα μεσα να μας περνα με μεγαλη ταχυτητα. χαριτολογοντας εγω ειπα στον ενα τον φιλο ρε μα τουτος βουρα να πιαει ποστο και εγελουσαμε. ξαφνικα βλεπουμε ενα αυτοκινητο της θυρας να ανακοπτει το διπλοκαμπινο και ο θυροφιλακας να φωναζει στον οδηγο " ρε ....... μα παλε εισαστε εσεις χθες σας γραπσαμε " και μετα απο συζητηση 1-2 λεπτων να τους αφηνουν να φυγουν. εμεινα καγκελο. ο παρεας εγινε εξω φρενων αρχιζε να φωναζει και να οριετε , ματαια προσπαθουσαμε να των ηρεμισουμε μαζι με τον αλλο φιλο.
Τωρα πετε μου τι πρεπει να κανω. να παω στην θυρα θα το αρνηθουν να παω αστυνομια θα παιξουν πελλο.
αυτα φιλοι μου εγινα χθες κατα τα αλλα ειχαμε μια ωραια μερα με τα καλιτζια μας και τα αστεια μας.

Υ.Γ Απο οτι καταλαβαμε τα κοπελια εβουρουσαν τα παερτιτζια και τα πυροβολουσαν απο το αυτοκινητο.
Δεν μπορείς να γνωρίζεις τι έκαναν. Εάν δεν τους είδες με τα μάτια σου να παρανομούν ή εάν δεν τους είδε η θήρα να παρανομούν τότε δεν τίθεται θέμα καταγγελίας. Το ότι έτρεχαν στο χωματόδρομο δεν είναι παράνομο.
Σ.
Πρώτα από όλα πρέπει να είστε Κύριοι στο βουνό, και μετά κυνηγοί...
Άβαταρ μέλους
Phinix
Δημοσιεύσεις: 943
Εγγραφή: 13 Οκτ 2010, 15:21
Τοποθεσία: Rizokarpaso

Re: Μεμονωμένο Περιστατικό Ή Όχι ?

Δημοσίευση από Phinix »

μεμονωμένο πάντως......δεν το λες
Λαοι, που ξεχνανε την ιστορια τους, είναι καταδικασμενοι να την ξαναζησουν
chris197
Full Member
Δημοσιεύσεις: 337
Εγγραφή: 25 Νοέμ 2010, 18:29

Re: Μεμονωμένο Περιστατικό Ή Όχι ?

Δημοσίευση από chris197 »

το οτι του ειπαν οτι τους εγραπσαν τιν προιγουμενη μερα αυτο τη λεει.
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΛΑΘΡΟΘΗΡΙΑ / ΝΟΜΟΘΕΣΙΑ / ΘΗΡΟΦΥΛΑΚΗ”