Πλεον η κατασταση ειναι ανυποφορη

Απάντηση
beaglemania
Full Member
Δημοσιεύσεις: 225
Εγγραφή: 10 Νοέμ 2012, 16:49

Πλεον η κατασταση ειναι ανυποφορη

Δημοσίευση από beaglemania »

Πριν απο λιγα λεπτα με πιανει φιλος απο το Πυρκο και μου λεει αν ακουσω κατι για δυο του σκυλια που εχασε σημερα ιμιαιμα μπιγκλ το πρωι σε καταδιωξη ΤΣΟΥΡΩΝ για ονομα του θεου ο βοσκος τζινος στο δρομο για το πυρκο εχει τις τσουρες του ξαπολυτες εκαμαν το βουνο αχρηστο σιγουρα εχει 1000 ζωα ελευθερα μερα μεσημερι νυχτα και αλλα τοσα μεσα στην μαντρα εν γινετε τουτη η κατασταση αχρηστεψαν το βουνο και εν φτανει αυτο βαλει και ψατζιες για να μεν πηγαινουν οι κυνηγοι τζιαμε εκαμεν τα βουνα δικα του. Γνωριζει κανενας αν απαγορευετε να τις εχει ξαπολυτες ? και αν γινετε να κινηθει νομικα κανενας συλλογος εναντιων του? πρεπει αν γινει ενα ελεος εν μας φτανουν οι απαγορευμενες περιοχες που εχουμε εχουμε και εκεινες τις περιοχες να μεν μπορουμε να παμε.

Εγω ενα εξορμω σε εκεινους τους τοπους αλλα πολλοι φιλοι μου παν εκει και αγανακτησαν
Άβαταρ μέλους
loukas_loux
Full Member
Δημοσιεύσεις: 65
Εγγραφή: 25 Ιαν 2013, 04:01

Re: Πλεον η κατασταση ειναι ανυποφορη

Δημοσίευση από loukas_loux »

[quote="beaglemania"]Πριν απο λιγα λεπτα με πιανει φιλος απο το Πυρκο και μου λεει αν ακουσω κατι για δυο του σκυλια που εχασε σημερα ιμιαιμα μπιγκλ το πρωι σε καταδιωξη ΤΣΟΥΡΩΝ για ονομα του θεου ο βοσκος τζινος στο δρομο για το πυρκο εχει τις τσουρες του ξαπολυτες εκαμαν το βουνο αχρηστο σιγουρα εχει 1000 ζωα ελευθερα μερα μεσημερι νυχτα και αλλα τοσα μεσα στην μαντρα εν γινετε τουτη η κατασταση αχρηστεψαν το βουνο και εν φτανει αυτο βαλει και ψατζιες για να μεν πηγαινουν οι κυνηγοι τζιαμε εκαμεν τα βουνα δικα του. Γνωριζει κανενας αν απαγορευετε να τις εχει ξαπολυτες ? και αν γινετε να κινηθει νομικα κανενας συλλογος εναντιων του? πρεπει αν γινει ενα ελεος εν μας φτανουν οι απαγορευμενες περιοχες που εχουμε εχουμε και εκεινες τις περιοχες να μεν μπορουμε να παμε.

Εγω ενα εξορμω σε εκεινους τους τοπους αλλα πολλοι φιλοι μου παν εκει και αγανακτησαν[/quote

ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΓΙΑ ΠΟΙΟΝ ΠΥΡΚΟ ΜΙΛΑΣ?
BROWNING the best there is....
beaglemania
Full Member
Δημοσιεύσεις: 225
Εγγραφή: 10 Νοέμ 2012, 16:49

Re: Πλεον η κατασταση ειναι ανυποφορη

Δημοσίευση από beaglemania »

τυλληριας φιλε μου
HUNTER
Full Member
Δημοσιεύσεις: 311
Εγγραφή: 27 Σεπ 2010, 10:43

Re: Πλεον η κατασταση ειναι ανυποφορη

Δημοσίευση από HUNTER »

Αρκεπσαμε τα ιδια παλε........................................................ :? :? :? :? :?
Άβαταρ μέλους
Rai
Full Member
Δημοσιεύσεις: 667
Εγγραφή: 08 Δεκ 2010, 22:33

Re: Πλεον η κατασταση ειναι ανυποφορη

Δημοσίευση από Rai »

Fa i cazzi tuoi
Rais Team
beaglemania
Full Member
Δημοσιεύσεις: 225
Εγγραφή: 10 Νοέμ 2012, 16:49

Re: Πλεον η κατασταση ειναι ανυποφορη

Δημοσίευση από beaglemania »

α?
istriano ®

Re: Πλεον η κατασταση ειναι ανυποφορη

Δημοσίευση από istriano ® »

beaglemania έγραψε:α?
Μια απο τα ιδια, απο το ιδιο ατομο φιλε μου. Η αυτου μεγαλειοτης !!!!!!
beaglemania
Full Member
Δημοσιεύσεις: 225
Εγγραφή: 10 Νοέμ 2012, 16:49

Re: Πλεον η κατασταση ειναι ανυποφορη

Δημοσίευση από beaglemania »

Τελικα βρηκε σημερα τους σκυλους ο παρεας πριν απο λιγο με επιασε τηλ και μου το ειπε :)



Τωρα τι λαλειτε εσεις εν καταλαβω :?
Άβαταρ μέλους
Rai
Full Member
Δημοσιεύσεις: 667
Εγγραφή: 08 Δεκ 2010, 22:33

Re: Πλεον η κατασταση ειναι ανυποφορη

Δημοσίευση από Rai »

Άτε ρε HUNTER ρέ κουμπάρε...
Ακόμη ένα για να πάει καλά η μέρα μας αφιερωμένο στον φίλο που βρίκε τα σκυλιά του,στον βοσκό τον ψέυτη,σε αυτούς που πήραν μέρος στην τηλεφωνική έρευνα για την κάρπωση και γενικά σε αυτούς που στο τέλος χάνουν το μέτρημα ... ;)

http://www.youtube.com/watch?v=KCGC-vKCukc
Fa i cazzi tuoi
Rais Team
Άβαταρ μέλους
sotiris!129
Δημοσιεύσεις: 1318
Εγγραφή: 11 Φεβ 2013, 12:38

Re: Πλεον η κατασταση ειναι ανυποφορη

Δημοσίευση από sotiris!129 »

Rai έγραψε:Άτε ρε HUNTER ρέ κουμπάρε...
Ακόμη ένα για να πάει καλά η μέρα μας αφιερωμένο στον φίλο που βρίκε τα σκυλιά του,στον βοσκό τον ψέυτη,σε αυτούς που πήραν μέρος στην τηλεφωνική έρευνα για την κάρπωση και γενικά σε αυτούς που στο τέλος χάνουν το μέτρημα ... ;)

http://www.youtube.com/watch?v=KCGC-vKCukc
:lol: εισαι Θεος :lol:
το να πετας χαρταετο δεν σε κανει πιλοτο
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΛΑΘΡΟΘΗΡΙΑ / ΝΟΜΟΘΕΣΙΑ / ΘΗΡΟΦΥΛΑΚΗ”