ΤΕΛΛΙΑ ΓΙΑ ΛΑΓΟΥΣ

sportsman
Full Member
Δημοσιεύσεις: 125
Εγγραφή: 13 Αύγ 2012, 08:26

Re: ΤΕΛΛΙΑ ΓΙΑ ΛΑΓΟΥΣ

Δημοσίευση από sportsman »

Επαναλαμβάνω την έκκληση μου όπως όποιος από εσάς γνωρίζει κάτι σχετικά με το θέμα δολώματα και παγίδες να κάνει αναφορά ΑΜΕΣΑ.
Άβαταρ μέλους
ANTROS BREDA
Δημοσιεύσεις: 1114
Εγγραφή: 11 Οκτ 2012, 10:24

Re: ΤΕΛΛΙΑ ΓΙΑ ΛΑΓΟΥΣ

Δημοσίευση από ANTROS BREDA »

sportsman έγραψε:Επαναλαμβάνω την έκκληση μου όπως όποιος από εσάς γνωρίζει κάτι σχετικά με το θέμα δολώματα και παγίδες να κάνει αναφορά ΑΜΕΣΑ.
1000+
Ο Tσακ Νόρις βγαίνει για κυνήγι και επιστρέφει με χταπόδι.
Άβαταρ μέλους
AndreasDr
Δημοσιεύσεις: 1033
Εγγραφή: 02 Δεκ 2010, 20:42

Re: ΤΕΛΛΙΑ ΓΙΑ ΛΑΓΟΥΣ

Δημοσίευση από AndreasDr »

Απ'ότι ξέρω ο Στέλιος ήταν σε εκπαιδευτικό,νιμίζω Κορωνιά, τα σκυλιά του έβγαλαν λαό και στην καταδίωξη ο λαός πιάστηκε στε ττέλλι που ήταν στημένο προφανός σε μονοπάτι. Παρέδωσε τον λαό και το ττέλλι ατην θήρα.
Enjoy hunting in different way... Just get a Deutsch Drahthaar....
Άβαταρ μέλους
LAGOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 756
Εγγραφή: 09 Σεπ 2010, 13:20

Re: ΤΕΛΛΙΑ ΓΙΑ ΛΑΓΟΥΣ

Δημοσίευση από LAGOS »

AndreasDr έγραψε:Απ'ότι ξέρω ο Στέλιος ήταν σε εκπαιδευτικό,νιμίζω Κορωνιά, τα σκυλιά του έβγαλαν λαό και στην καταδίωξη ο λαός πιάστηκε στε ττέλλι που ήταν στημένο προφανός σε μονοπάτι. Παρέδωσε τον λαό και το ττέλλι ατην θήρα.
Πάλε καλά που εν επιάστηκε ο σκύλλος!
Αν βρέθηκε αντίδοτο....δεν το θέλω. ..
Άβαταρ μέλους
AndreasDr
Δημοσιεύσεις: 1033
Εγγραφή: 02 Δεκ 2010, 20:42

Re: ΤΕΛΛΙΑ ΓΙΑ ΛΑΓΟΥΣ

Δημοσίευση από AndreasDr »

Αν δεν επιάννετουν ο λαός , σίουρα θα επιάννετουν ένα απο τα σκυλιά που τον ακολουθούσαν :?
Enjoy hunting in different way... Just get a Deutsch Drahthaar....
Άβαταρ μέλους
ANTROS BREDA
Δημοσιεύσεις: 1114
Εγγραφή: 11 Οκτ 2012, 10:24

Re: ΤΕΛΛΙΑ ΓΙΑ ΛΑΓΟΥΣ

Δημοσίευση από ANTROS BREDA »

ΠΡΙΝ 2 ΧΡΟΝΙΑ Ο ΣΚΥΛΟΣ ΚΑΠΟΙΟΥ ΦΙΛΟΥ ΜΟΥ ΕΠΙΑΣΤΙΚΕ ΣΕ ΤΣΑΚΡΑ ΛΑΓΟΥ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΡΚΕΨΕ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ!!! ΤΟΥΤΑ ΟΥΛΛΑ ΕΝ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΑΣ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΣΚΥΛΟΥΣ!! :oops:
Ο Tσακ Νόρις βγαίνει για κυνήγι και επιστρέφει με χταπόδι.
stelios---
Full Member
Δημοσιεύσεις: 445
Εγγραφή: 19 Φεβ 2011, 13:11

Re: ΤΕΛΛΙΑ ΓΙΑ ΛΑΓΟΥΣ

Δημοσίευση από stelios--- »

virtualgreek έγραψε:
stelios--- έγραψε:ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΓΙΝΕ!!!!ΤΗΝ ΕΝΟΙΑ ΣΑΣ ΓΙΑ ΨΑΤΖΙΕΣ!!!!!
Έκανες καταγγελία στη θήρα ?
ΝΑΙ ΕΚΑΜΑ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ ΣΤΗΝ ΘΗΡΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΔΩΣΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΛΑΓΟ ΜΕ ΤΟ ΤΕΛΛΙ!!ΕΜΠΟΡΟΥΣΑ ΑΝΕΤΑ ΝΑ ΤΟΝ ΑΝΟΙΞΩ ΝΑ ΤΟΝ ΦΑΝ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΠΟΥ ΔΥΣΚΟΛΑ ΘΑ ΜΟΥ ΞΑΝΑΤΥΧΕΙ ΑΛΛΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΘΑΡΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΝΕΙΔΗΣΗ ΜΟΥ!!!ΤΩΡΑ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΘΗΡΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΠΟΛΛΗ ΤΗΝ ΕΝΝΙΑ ΕΒΑΛΑΝ ΜΕ ΝΑ ΠΑΩ 10 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΜΑΚΡΙΑ ΝΑ ΠΑΡΑΔΩΣΩ ΤΟΝ ΛΑΓΟ ΑΝΤΙ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΝΑ ΔΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΕΛΕΞΟΥΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΚΤΛΠ!!!ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΣΗΜΕΙΟ ΠΟΥ ΕΒΑΛΑΝ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΕΡΑΣΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ!!!!ΠΟΥ ΣΗΜΑΙΝΕΙ?????ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Ο ΛΑΘΡΟΘΗΡΑΣ ΕΙΝΑΙ
ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΑΣ…

Κλέβει το χόµπι και την πανίδα του τόπου, του
δικού σου τόπου και των παιδιών σου. Είσαι το
θύµα του στον ίδιο βαθµό όπως και να σου
έκλεβε το σπίτι........!!
Άβαταρ μέλους
ANTROS BREDA
Δημοσιεύσεις: 1114
Εγγραφή: 11 Οκτ 2012, 10:24

Re: ΤΕΛΛΙΑ ΓΙΑ ΛΑΓΟΥΣ

Δημοσίευση από ANTROS BREDA »

POU SIMENEI EN EXOUN IPOTHESI!!!!!!!TELOS
Ο Tσακ Νόρις βγαίνει για κυνήγι και επιστρέφει με χταπόδι.
dimitris savva

Re: ΤΕΛΛΙΑ ΓΙΑ ΛΑΓΟΥΣ

Δημοσίευση από dimitris savva »

αμαν βρησκετε τελια να μην τα βγαλετε αλλα να ειδοποιατε την θηρα για να μπορει να τον πιασει τσινον που τα βάλει. Σιγουρα τσινος που βάλλει τελια πρεπει να βαλλει και δολωματα , για να μπορει ευκολα να κανει κρεατοσυλλογη γιατι αν εχει και αδεσποτους σκυλους εκει θα του φαει και τον λαγο . Αν του τα πειραξετε εν θα ξαναπαει και ετσι η θηρα εν θα μπορει να τον πιασει .
miky55
Δημοσιεύσεις: 1307
Εγγραφή: 18 Ιαν 2011, 21:05

Re: ΤΕΛΛΙΑ ΓΙΑ ΛΑΓΟΥΣ

Δημοσίευση από miky55 »

ΠΡΗΝ ΛΙΓΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΝΩ ΠΗΓΑΙΝΑ ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟ ΜΟΥ ΣΕ ΠΟΣΤΟ ΓΙΑ ΦΑΣΣΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΙΑΤΗΚΑ ΣΕ ΤΕΛΙ ΚΑΙ ΠΕΦΤΟΝΤΑΣ ΕΠΑΙΞΕ ΤΟ ΟΠΛΟ ΕΥΤΥΧΩΣ ΛΙΓΑ ΜΕΤΡΑ ΠΙΟ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΑΥΤΟΝ.ΤΟ ΟΠΛΟ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΟΤΑΝ ΠΕΡΠΑΤΩ ΣΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΟ ΕΧΩ ΑΝΟΙΧΤΟ.
ΤΟΤΕ ΤΗΛΕΦΩΝΗΣΑΜΕ ΣΤΗ ΘΗΡΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΠΙΑΣΕ.ΝΟΜΙΖΩ ΕΦΑΕ ΤΣΟΥΧΤΕΡΟ ΠΡΟΣΤΙΜΟ.
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΛΑΘΡΟΘΗΡΙΑ / ΝΟΜΟΘΕΣΙΑ / ΘΗΡΟΦΥΛΑΚΗ”