Τα σχόλια δικά σας

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Nikos
Δημοσιεύσεις: 1284
Εγγραφή: 31 Αύγ 2011, 12:00

Τα σχόλια δικά σας

Δημοσίευση από Nikos »

Τα σχόλια δικά σας!!!
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
HUNTER
Full Member
Δημοσιεύσεις: 311
Εγγραφή: 27 Σεπ 2010, 10:43

Re: Τα σχόλια δικά σας

Δημοσίευση από HUNTER »

Nikos έγραψε:Τα σχόλια δικά σας!!!

Νικο εαν τους ρωτησεις θα σου πουν, εμεις πιασαμε το κοτα , τα υπολοιπα 5 ηταν του παρεα που ηρτεν μετα τσε τα αλλα 5 του πατερα μου που ηρτεν πιο μετα ;)
Άβαταρ μέλους
Nikos
Δημοσιεύσεις: 1284
Εγγραφή: 31 Αύγ 2011, 12:00

Re: Τα σχόλια δικά σας

Δημοσίευση από Nikos »

Το ξέρω ρε φιλε, εν το ξέρω τα γέριμα....!!
Και ίσως να είναι και απο τα κοτόπουλα που άφησαν!
Ίσως μας διαβάζει αυτός που έβγαλε την φώτο ας προβληματιστεί γιατί την έβαλα!!
Και η άλλη δικαιολογία, ή επιαν τα ο σκύλος που ΔΕΝ περπατα!!! ή το ''μα ξέρεις αν δεν τα έπαιζα εγώ, εν ηταν να τα παίξει άλλος''??
Πονηστικομμένοι!!
andreas mouzouras
Full Member
Δημοσιεύσεις: 112
Εγγραφή: 24 Οκτ 2010, 18:25

Re: Τα σχόλια δικά σας

Δημοσίευση από andreas mouzouras »

Το ατυχες φιλε Νικο με αυτη τη φωτογραφια ειναι οτι ειναι αναρτημενη στο facebook στην σελιδα ενος απο τους μεγαλυτερους οπλοπωλητες στην Κυπρο. Μεγαλες εταιρειες σαν την δικη του πρεπει να βοηθουν στο να σεβονται οι κυνηγοι το θηραμα και να τηρουν το κοτα, αλλα οπως φαινεται ολα θυσιαζονται στο βομο του χρηματος. Κατι που πιθανον να μην σκεφτηκαν ειναι οτι στο facebook ο καθε περδικης και λοιποι ευκαιριακοι οικολογοι μπορουν να δουν την φωτογραφια και να την εχουν ως τεκμηριο για να αμαυροννουν την εικονα των Κυπριων κυνηγουν. Οι ιδιοκτητες της σελιδας ειναι αναγνωστες του forum και ελπιζω να αφαιρεσουν την φωτογραφια και να ανακαλεσουν. Φιλικα ενας φανατικος υποστηρικτης της εταιρειας αυτης.
Ο κυνηγός σέβεται το φυσικό περιβάλλον επειδή το γνωρίζει καλύτερα απ’ όλους.
Marinos
Full Member
Δημοσιεύσεις: 313
Εγγραφή: 20 Οκτ 2011, 15:35
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: Τα σχόλια δικά σας

Δημοσίευση από Marinos »

andreas mouzouras έγραψε:Το ατυχες φιλε Νικο με αυτη τη φωτογραφια ειναι οτι ειναι αναρτημενη στο facebook στην σελιδα ενος απο τους μεγαλυτερους οπλοπωλητες στην Κυπρο.


Φιλε μετά που τούτη τι δήλωση δίχως να γνωρίζω το συγκεκριμένο group πήγα αμέσως να ψάξω στο facebook και μου πήρε μόλις 10 δευτερόλεπτα να ευρώ την φωτογραφία. :lol: :lol:
Φορούμε ΠΟΡΤΟΚΑΛΊ πάντα. Γιατί κάμνουμε το χόμπι μας, ΔΕΝ πάμε στον ανταρτοπόλεμο!!!!! Πίσω στες οικογένειες μας σόι και αβλαβείς!
Άβαταρ μέλους
Nikos
Δημοσιεύσεις: 1284
Εγγραφή: 31 Αύγ 2011, 12:00

Re: Τα σχόλια δικά σας

Δημοσίευση από Nikos »

Κι εγώ τυχαία έπεσα πανω στην συγκεκριμμένη φωτογραφία και μου έκανε εντύπωση που την έβαλαν...
andreas mouzouras
Full Member
Δημοσιεύσεις: 112
Εγγραφή: 24 Οκτ 2010, 18:25

Re: Τα σχόλια δικά σας

Δημοσίευση από andreas mouzouras »

Ηταν εμφανες σε ποια σελιδα ηταν απλα δεν ηθελα να πω το ονομα για ευνοητους λογους. Και για να μην παρεξηγηθω δεν λεω πως εγω ειμαι ο πιο σωστος κυνηγος και τα κανω ολα σωστα. Ημουν, ειμαι και θα συνεχισω να ειμαι πελατης τους και πολυ τακτικος μαλιστα απλα πιστευω πως πρεπει να μην δινουμε δικαιωματα σε οσους μας πολεμουν.
Ο κυνηγός σέβεται το φυσικό περιβάλλον επειδή το γνωρίζει καλύτερα απ’ όλους.
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΛΑΘΡΟΘΗΡΙΑ / ΝΟΜΟΘΕΣΙΑ / ΘΗΡΟΦΥΛΑΚΗ”