Κυνηγητικός Σύλλογος στην επαρχία Λευκωσίας

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
marinos.a
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 1804
Εγγραφή: 24 Αύγ 2010, 10:55
Τοποθεσία: Λευκωσία

Κυνηγητικός Σύλλογος στην επαρχία Λευκωσίας

Δημοσίευση από marinos.a »

Εδώ και αρκετό καιρό ρωτώ ποτζη ποδα οποτε θυμηθώ να εβρω ένα σύλλογο να γραφτώ να δω και εγω τι παίζει, αν μπορώ να βοηθήσω και συνάμα να έρθω σε επαφή με περισσότερους ανθρώπους που έχουν την λόξα μας.

Δεν εντόπισα κατι ιδιαίτερο πλην αυτού του Γεριου που ο πρόεδρος του ο Μάριος είναι λεβεντάνθρωπος που όμως λόγο απόστασης δεν με βολεύει.

Είναι κανένας από εσας σε κανένα σύλλογο προς Μακεδονίτισσα/Έγκωμη/Στροβολο μεριές ή ακόμα στην επαρχία Λευκωσίας το διαμέρισμα βορειοδυτικά προς Παλαιχωρι ή Ορουντα
Si vis pacem, para bellum
Άβαταρ μέλους
Artemis G.
Full Member
Δημοσιεύσεις: 618
Εγγραφή: 24 Ιούλ 2012, 23:11

Re: Κυνηγητικός Σύλλογος στην επαρχία Λευκωσίας

Δημοσίευση από Artemis G. »

γιατι εν καμεις εναν δικο σου συνδεσμο... ? :)
και οπου σε βολευκει καμε τον... και πιστευκω απο μελη μια χαρα θα εισαι... :)
Εξορία ονομάζεται η απομάκρυνση, εν είδει ποινής, κάποιου από την περιοχή ή το κράτος στο οποίο μένει, χωρίς να επιτρέπεται να επιστρέψει... Εξορισμός στους ΤΑΛΙΜΠΑΝ
Άβαταρ μέλους
Panas
Full Member
Δημοσιεύσεις: 51
Εγγραφή: 13 Σεπ 2011, 00:53
Επικοινωνία:

Re: Κυνηγητικός Σύλλογος στην επαρχία Λευκωσίας

Δημοσίευση από Panas »

Σωστός ο φίλος Artemis πες τo ναι εσύ Mαρίνο και μεις ακολουθούμε! :lol: εγω ειμε που Εγκωμη και εν βρήκα κάτι πάντως.. :cry:
diomedes
Full Member
Δημοσιεύσεις: 164
Εγγραφή: 26 Αύγ 2011, 09:08

Re: Κυνηγητικός Σύλλογος στην επαρχία Λευκωσίας

Δημοσίευση από diomedes »

marinos.a έγραψε:Εδώ και αρκετό καιρό ρωτώ ποτζη ποδα οποτε θυμηθώ να εβρω ένα σύλλογο να γραφτώ να δω και εγω τι παίζει, αν μπορώ να βοηθήσω και συνάμα να έρθω σε επαφή με περισσότερους ανθρώπους που έχουν την λόξα μας.

Δεν εντόπισα κατι ιδιαίτερο πλην αυτού του Γεριου που ο πρόεδρος του ο Μάριος είναι λεβεντάνθρωπος που όμως λόγο απόστασης δεν με βολεύει.

Είναι κανένας από εσας σε κανένα σύλλογο προς Μακεδονίτισσα/Έγκωμη/Στροβολο μεριές ή ακόμα στην επαρχία Λευκωσίας το διαμέρισμα βορειοδυτικά προς Παλαιχωρι ή Ορουντα
Μακεδονιτισσα και Εγκωμη δεν έχει. Στροβολο δεν ξέρω.
Άβαταρ μέλους
ΚΥΡΙΑΚΟΣ
Full Member
Δημοσιεύσεις: 646
Εγγραφή: 17 Αύγ 2010, 14:10

Re: Κυνηγητικός Σύλλογος στην επαρχία Λευκωσίας

Δημοσίευση από ΚΥΡΙΑΚΟΣ »

ΕΧΕΙ ΣΤΗ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑ .
Άβαταρ μέλους
Breda Pegaso
Δημοσιεύσεις: 2085
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2010, 11:31

Re: Κυνηγητικός Σύλλογος στην επαρχία Λευκωσίας

Δημοσίευση από Breda Pegaso »

Εχει στο Στροβολο στην εκκλησια του Αγιου Στυλιανου στο συνοικισμο εκει που ηταν ο Chrysanth...
Η γυναίκα του Καίσαρα δεν πρέπει μόνον να είναι τίμια, αλλά και να φαίνεται τίμια.

Γάιος Ιούλιος Καίσαρ
Άβαταρ μέλους
kanaris
Full Member
Δημοσιεύσεις: 808
Εγγραφή: 02 Ιαν 2012, 21:56

Re: Κυνηγητικός Σύλλογος στην επαρχία Λευκωσίας

Δημοσίευση από kanaris »

marinos.a έγραψε:Εδώ και αρκετό καιρό ρωτώ ποτζη ποδα οποτε θυμηθώ να εβρω ένα σύλλογο να γραφτώ να δω και εγω τι παίζει, αν μπορώ να βοηθήσω και συνάμα να έρθω σε επαφή με περισσότερους ανθρώπους που έχουν την λόξα μας.

Δεν εντόπισα κατι ιδιαίτερο πλην αυτού του Γεριου που ο πρόεδρος του ο Μάριος είναι λεβεντάνθρωπος που όμως λόγο απόστασης δεν με βολεύει.

Είναι κανένας από εσας σε κανένα σύλλογο προς Μακεδονίτισσα/Έγκωμη/Στροβολο μεριές ή ακόμα στην επαρχία Λευκωσίας το διαμέρισμα βορειοδυτικά προς Παλαιχωρι ή Ορουντα
fφιλε αν σε ενδιαφερει στειλε προσωπικο μηνυμα να συνεννοηθουμε (ειμαι αντιπροεδρος σε συλλογο της ορεινης λευκωσιας)
ΣΩΒΑΡΩΤΕΙΣ ΜΙΔΑΙhttp://imageshack.us/a/img69/5504/extremecop21.gifΝ!
Άβαταρ μέλους
marinos.a
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 1804
Εγγραφή: 24 Αύγ 2010, 10:55
Τοποθεσία: Λευκωσία

Re: Κυνηγητικός Σύλλογος στην επαρχία Λευκωσίας

Δημοσίευση από marinos.a »

Panas έγραψε:Σωστός ο φίλος Artemis πες τo ναι εσύ Mαρίνο και μεις ακολουθούμε! :lol: εγω ειμε που Εγκωμη και εν βρήκα κάτι πάντως.. :cry:
χμμμ :idea:
Si vis pacem, para bellum
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΛΑΘΡΟΘΗΡΙΑ / ΝΟΜΟΘΕΣΙΑ / ΘΗΡΟΦΥΛΑΚΗ”