Εκτίμηση Ταμείου Θήρας

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
ANTARTIS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 42
Εγγραφή: 18 Ιουν 2012, 09:05

Re: Εκτίμηση Ταμείου Θήρας

Δημοσίευση από ANTARTIS »

Έκαμα και ψες post αλλα εξαφανίστηκε δεν ξέρω πως???
Σωτήρη κανένας δεν σου είπε να σωπάσεις και κανένας δεν σου στερεί το δικαίωμα του λόγου έτσι μην προσπαθείς να το στερήσεις εσύ από άλλους. Όπως εσύ μπαίνεις γραφής και ούτε φόρο πληρώνεις ούτε ναύλα έτσι έχουν το δικαίωμα και οι άλλοι. Να μάθεις όμως να δέχεσαι την κριτική στα λεγάμενα σου είτε καλή είτε αυστηρή!!!

Η ηλικία του καθενός δεν έχει καμια σχέση ο σωτήρης μπορεί να είναι 25 αλλα να έχει περισσότερη εμπειρία σε ένα θέμα από ότι έχει ένας 50 .
Τώρα ρε σωτήρη αν εγώ έχω 17 και εσύ 2000 post τη ρολο πεζή εν διαγωνισμό που κάνουμε??? Ήντα βραβείο έχει????

Δεν παραπονιούμαι για τα θηράματα στους κυπριακούς βιότοπους (μακάρι nan καλά τα σκυλιά μας) καμια σχέση εγώ είμαι από αυτούς που θα παο και στο εξωτερικό για κυνήγι θα επιστρέψω σάββατο και την κυριακή θα είμαι πας τα βουνά στην ΚΥΠΡΟ γιατί σαν το κυνήγι το δικό μας δεν έχει πουθενά.
Ο απώτερος σκοπός δεν είναι η κάρπωση αλλα να περάσουμε καλά και να επιστρέψουμε σώοι στο σπίτι, αν έρθει και η κάρπωση ακόμα καλύτερα.
Το αποτέλεσμα της ερευνας όμως ΔΕΝ είναι ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΥΤΙΚΟ!!!!!!!!!!!!

Για την μπεκάτσα ουδέν σχόλιο!!! :evil:
Δύσκολον τον εαυτόν γνώναι, εύκολον τω άλλω υποτίθεσθαι.
andreas78

Re: Εκτίμηση Ταμείου Θήρας

Δημοσίευση από andreas78 »

Σωτήρη, τελικά εχθές το βράδυ ειχα λαθος που θεώρησα πως μετα απο όλη αυτη τη κουβέντα αλλα και την κριτική που είχες δεκτεί πως το θέμα είχε λήξει.
Ξεκήνησες και πάλι εναν νέο κύκλο αντιπαράθεσης με κεντρικό θέμα τον εαυτό σου, τι κανεις εσυ και τι ο σκύλος σου, απεναντι στον AndreasDr που σου είπε όσα σου είπαμε και οι υπόλιποι, για τον τρόπο που αντιδράς στην αντίθετη αποψη και γενικά σε κάτι διαφορετικό απο αυτό που εσυ θεωρείς σωστό.
Δηλαδή επαναλαμβάνεσαι και μάλιστα για θέματα και πραξεις, που εσυ έχεις κάνει με έναν τρόπο που να δηλώνει πως όσοι δεν κάνουν αυτα που λές δεν εχουν υποθεση και αν τα κάνουν αυτά ή και περισσότερα θα πρέπει να τα αναρτούν στο διαδύκτιο.......
Δεν υποχρεώνει κανένας, κανέναν να γράφει η/και να δηλώνει το ότι δήποτε....

Πάντα φιλικά......
sotiris!129

Re: Εκτίμηση Ταμείου Θήρας

Δημοσίευση από sotiris!129 »

φιλε Αντρεα78 οταν ειπα ετελειοσε ετελειοσε και το ενοουσα.
αλλα εσυ θεορεις την κριτικη σου για τον εαφτο Μου την ιδια με την δικια του? αν ηταν η ιδια με την δικια σου τοτε θα ειχε την ιδια καταλιξη με την δικια σου, ομως ο συνκεκριμενος απαντησε με μισος και ειρωνια και αυτο ελαβε πισω ως ανταλαγμα!
ασχετος οτι εν μπορω γενικα να μου λαλουν ατομα που δεν ξερω πως ειμαι...γιαυτο και του απαντησα και με 2ρο ποστ...
anws ειπα τι ηταν να πω τελος για μενα...
Antarti για να διαγραψει καπιος ενα post φανταζουμε τι μου ειχες γραψει ζιμεσα :lol:
παρολα αυτα για να δεις οτι καμια φορα ο γραπτος λογος παρεξιγειτε πολλα εφκολα , εχεις 20 ποστ μεσα σε 1 μινα, εχω 1700 σε 3 χρονια... "ηρταν τα αγρια να θκιοξουν τα ημερα" ετσι το ενοουσα που το εγραψα αnws
Άβαταρ μέλους
ANTARTIS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 42
Εγγραφή: 18 Ιουν 2012, 09:05

Re: Εκτίμηση Ταμείου Θήρας

Δημοσίευση από ANTARTIS »

Τίποτε δεν σου έγραψα σωτήρη. παρόμοιο με το προηγούμενο μου post ήταν για να μην παρεξηγούμαστε!!!

Αλλα "σκεφτου" ότι το θέμα έχει 1000 και προβολές και κανένας δεν βρέθηκε να πάρει το μέρος σου.....και λέω μήπως έχει και άλλους που έχουν την ίδια άποψη μαζί με μένα τον AndreaDr τον Ανδρέα78 και τον Άνθιμο?? Σκέψου το!!!!!
Δύσκολον τον εαυτόν γνώναι, εύκολον τω άλλω υποτίθεσθαι.
sotiris!129

Re: Εκτίμηση Ταμείου Θήρας

Δημοσίευση από sotiris!129 »

εσκεφτικες να βρεθετουν ζε κανενας να δεις τι ηταν να γινει? :lol:
εν ζε αφιβαλω για τες γνωσεις του AndreaDr για τους σκυλους της φιλης που ασχολειτε , ζινος αφεβαλε για τες δικες μου γνωσεις, και με το ιδιο σκεπτικο απαντησα...
anws απλα και πολιτισμενα σιουρα εχει υπερβολικα πολλα πραματα που δεν ξερω, πχ για τον λαο δεν τον κυνηγο δεν ξερω ειδεν με ποτε κανενας να γραψω στην ενοτητα του λαγου? οι μισοι παρεες μου κυνηγουν λαο παω 2-3 εξωρμισεις μαζι του αλλα ως ζιαμε παραπανω παω για την παρεα και για να δει κανενα λαο ο αρφος μου ο μιτσις εσο να καμει το χαζι του!
για τες φραγκολινες που τα τελευταια 3 χρονια αρκεψα και ασχολουμε, ετον Αθημο ζιαμε να σου πει αν τον ερωτησα ποτε για τες φραγκολινες και αν με συνβουλεψε η οχι... ασχετος αν τες κυνηγω η οχι επειδη μου αρεσεν σαν πουλι εφα τους τοπους ηβρα τοπους που τες κρατουν, ηβρα αθρα, εφα αμετρητες ωρες πανω στα εκπαιδεφτικα για τον σκυλο μου για να μαθει να τες ξετρυπονει και να φκαλω videos...
Στο τελος ηβρα τοπους με πολες, εν αρκεστηκα ζιαμε,εκαλεσα τον Αθημο, τον κ.Μιχαλη, τον Αρηστο που ξερουν 5 πραματα παραπανω να ερτουν να δουν και να δω κα εγω πως δουλεφκουν ζε ζινοι και οι σκυλοι τους... αμαν ερτουν εν να μου πουν και 5 συνβουλες! αρα εν να αφξισω παραπανω τες γνοσεις μου για το θεμα, αν ερτουν 10 φορες εν να αυξισω ακομα παραπανω και παει λεγοντας...
ετσι ειμαι γενικα στο κυνηγι, σπουδαζω και δεν εχω τιποτε αλλο να καμω... με παιθκια με δανεια αρα τρωω ουλον μου τον ελευθερο χρονο να καμο ζινα που μου αρεσκουν και εχει που τον ζερο που γεννηθικα ειμαι μες τα ακαμοτα γιατι τουτο μου αρεσκει με μαπες με φορμουλες με μπασκετ!
Άβαταρ μέλους
ANTARTIS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 42
Εγγραφή: 18 Ιουν 2012, 09:05

Re: Εκτίμηση Ταμείου Θήρας

Δημοσίευση από ANTARTIS »

απλα και πολιτισμενα σιουρα εχει υπερβολικα πολλα πραματα που δεν ξερω
+1000
που ξερουν 5 πραματα παραπανω να ερτουν να δουν και να δω κα εγω πως δουλεφκουν ζε ζινοι και οι σκυλοι τους... αμαν ερτουν εν να μου πουν και 5 συνβουλες!
+10000
εχει που τον ζερο που γεννηθικα ειμαι μες τα ακαμοτα γιατι τουτο μου αρεσκει με μαπες με φορμουλες με μπασκετ!
+1000000000000
Δύσκολον τον εαυτόν γνώναι, εύκολον τω άλλω υποτίθεσθαι.
Lykoshillos

Re: Εκτίμηση Ταμείου Θήρας

Δημοσίευση από Lykoshillos »

sotiris!129 έγραψε:εσκεφτικες να βρεθετουν ζε κανενας να δεις τι ηταν να γινει? :lol:
εν ζε αφιβαλω για τες γνωσεις του AndreaDr για τους σκυλους της φιλης που ασχολειτε , ζινος αφεβαλε για τες δικες μου γνωσεις, και με το ιδιο σκεπτικο απαντησα...
anws απλα και πολιτισμενα σιουρα εχει υπερβολικα πολλα πραματα που δεν ξερω, πχ για τον λαο δεν τον κυνηγο δεν ξερω ειδεν με ποτε κανενας να γραψω στην ενοτητα του λαγου? οι μισοι παρεες μου κυνηγουν λαο παω 2-3 εξωρμισεις μαζι του αλλα ως ζιαμε παραπανω παω για την παρεα και για να δει κανενα λαο ο αρφος μου ο μιτσις εσο να καμει το χαζι του!
για τες φραγκολινες που τα τελευταια 3 χρονια αρκεψα και ασχολουμε, ετον Αθημο ζιαμε να σου πει αν τον ερωτησα ποτε για τες φραγκολινες και αν με συνβουλεψε η οχι... ασχετος αν τες κυνηγω η οχι επειδη μου αρεσεν σαν πουλι εφα τους τοπους ηβρα τοπους που τες κρατουν, ηβρα αθρα, εφα αμετρητες ωρες πανω στα εκπαιδεφτικα για τον σκυλο μου για να μαθει να τες ξετρυπονει και να φκαλω videos...
Στο τελος ηβρα τοπους με πολες, εν αρκεστηκα ζιαμε,εκαλεσα τον Αθημο, τον κ.Μιχαλη, τον Αρηστο που ξερουν 5 πραματα παραπανω να ερτουν να δουν και να δω κα εγω πως δουλεφκουν ζε ζινοι και οι σκυλοι τους... αμαν ερτουν εν να μου πουν και 5 συνβουλες! αρα εν να αφξισω παραπανω τες γνοσεις μου για το θεμα, αν ερτουν 10 φορες εν να αυξισω ακομα παραπανω και παει λεγοντας...
ετσι ειμαι γενικα στο κυνηγι, σπουδαζω και δεν εχω τιποτε αλλο να καμω... με παιθκια με δανεια αρα τρωω ουλον μου τον ελευθερο χρονο να καμο ζινα που μου αρεσκουν και εχει που τον ζερο που γεννηθικα ειμαι μες τα ακαμοτα γιατι τουτο μου αρεσκει με μαπες με φορμουλες με μπασκετ!
Αμάν αλόπως αρώστησε ή που εννά γίνει κανένα θαύμα.

Πάντως που τούτα ούλλα τα 1800 ποστ σου μπορώ να πω με απόλυτη βεβαιότητα ότι πάσχεις και εσύ από ΚΥΠΡΟΦΡΕΝΕΙΑ.
Άβαταρ μέλους
Rai
Full Member
Δημοσιεύσεις: 667
Εγγραφή: 08 Δεκ 2010, 22:33

Re: Εκτίμηση Ταμείου Θήρας

Δημοσίευση από Rai »

ΣΩΤΗΡΗ.
ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΘΑ ΠΑΜΕΝ ΣΤΕΣ ΜΠΕΚΑΤΣΕΣ.ΤΕΛΟΣ...
ΟΣΟΙ ΑΜΦΙΣΒΗΤΟΥΝ ΤΑ ΝΟΥΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΗΣ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΘΑ ΠΑΘΟΥΝ ΤΗΝ ΠΛΑΚΑΝ ΤΟΥΣ.
ΣΤΟΙΧΗΜΑ 5000 ΕΥΡΟ ΜΕ ΟΠΟΙΟΝ ΘΕΛΕΙ ΟΤΙ Ο ΣΩΤΗΡΗΣ ΜΠΟΡΕΙ !!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Fa i cazzi tuoi
Rais Team
Άβαταρ μέλους
LOUIS SETTER
Full Member
Δημοσιεύσεις: 583
Εγγραφή: 18 Αύγ 2011, 13:08

Re: Εκτίμηση Ταμείου Θήρας

Δημοσίευση από LOUIS SETTER »

ΕΚΕΙ ΠΟΥ Ο ΤΣΑΚ ΝΟΡΡΙΣ ΣΗΚΩΝΕΙ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΨΗΛΑ, Ο ΣΩΤΗΡΗΣ ΤΑ ΚΑΤΕΒΑΖΕΙ
ΙΔΙΟΓΩΜΟΣΗ ΚΑΙ ΞΕΡΟ ΨΩΜΙ
Άβαταρ μέλους
virtualgreek
Moderator
Δημοσιεύσεις: 1282
Εγγραφή: 31 Μαρ 2010, 16:33

Re: Εκτίμηση Ταμείου Θήρας

Δημοσίευση από virtualgreek »

Νομίζω θα ήταν καλό και προς αποφυγή περαιτέρω λογομαχιών και αντιπαραθέσεων, να κλείσει αυτή η ενότητα.

Είναι ντροπή να γινόμαστε έκθεμα στο διαδίκτυο.

Σ.
Πρώτα από όλα πρέπει να είστε Κύριοι στο βουνό, και μετά κυνηγοί...
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΛΑΘΡΟΘΗΡΙΑ / ΝΟΜΟΘΕΣΙΑ / ΘΗΡΟΦΥΛΑΚΗ”