Εκτίμηση Ταμείου Θήρας

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
ANTARTIS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 42
Εγγραφή: 18 Ιουν 2012, 09:05

Re: Εκτίμηση Ταμείου Θήρας

Δημοσίευση από ANTARTIS »

από virtualgreek » 24 Αύγ 2012, 10:14

Νομίζω θα ήταν καλό και προς αποφυγή περαιτέρω λογομαχιών και αντιπαραθέσεων, να κλείσει αυτή η ενότητα.
ΣΩΣΤΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Δύσκολον τον εαυτόν γνώναι, εύκολον τω άλλω υποτίθεσθαι.
Άβαταρ μέλους
LAGOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 756
Εγγραφή: 09 Σεπ 2010, 13:20

Re: Εκτίμηση Ταμείου Θήρας

Δημοσίευση από LAGOS »

Πέστε για εκείνο που το άνοιξε!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Αν βρέθηκε αντίδοτο....δεν το θέλω. ..
Άβαταρ μέλους
Rai
Full Member
Δημοσιεύσεις: 667
Εγγραφή: 08 Δεκ 2010, 22:33

Re: Εκτίμηση Ταμείου Θήρας

Δημοσίευση από Rai »

LAGOS έγραψε:Πέστε για εκείνο που το άνοιξε!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
ΝΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ.
ΤΙ ΝΟΜΙΣΕΣ ΔΗΛΑΔΗ ΚΑΙ ΑΝΟΙΞΕΣ ΤΕΤΟΙΟ ΘΕΜΑ ? ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΜΕ ΠΟΙΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ?
:lol: :lol:
Fa i cazzi tuoi
Rais Team
sotiris!129

Re: Εκτίμηση Ταμείου Θήρας

Δημοσίευση από sotiris!129 »

Ε Rai εν να μας λαπορταρουν γιατι εν την εχει πας το χαρτι :lol: :lol: :lol:
anws ειπαμεν την αποψη μας, εμενα η δικη μου ειναι οτι εν σωστα τα αποτελεσματα και για την μπεκατσα, και ΑΝ ειναι λαθος ειναι γιατι πιστευω παιχτικαν περισοτερες και οχι λιγοτερες... εφκαλαν οτι σε αναλογια 3 κυνηγων ο 1ς επιασε μπεκατσα! αν εκεινος ο ενας αντι 1 επαιξεν 3ς τοτε 9 αλλοι δεν επαιξαν αρα το θεωρω περαν για περαν λογικο! ειμαι και σιγουρος οτι 3/4 που εγραψαν σε αυτι την ενοτητα επαιξαν μπεκατσα φετος αρα απορω ακομα που βρισκουν το παραλογο :D !
Άβαταρ μέλους
GiorgosT
Full Member
Δημοσιεύσεις: 513
Εγγραφή: 23 Δεκ 2010, 13:04
Τοποθεσία: Nicosia

Re: Εκτίμηση Ταμείου Θήρας

Δημοσίευση από GiorgosT »

sotiris!129 έγραψε:Ε Rai εν να μας λαπορταρουν γιατι εν την εχει πας το χαρτι :lol: :lol: :lol:
anws ειπαμεν την αποψη μας, εμενα η δικη μου ειναι οτι εν σωστα τα αποτελεσματα και για την μπεκατσα, και ΑΝ ειναι λαθος ειναι γιατι πιστευω παιχτικαν περισοτερες και οχι λιγοτερες... εφκαλαν οτι σε αναλογια 3 κυνηγων ο 1ς επιασε μπεκατσα! αν εκεινος ο ενας αντι 1 επαιξεν 3ς τοτε 9 αλλοι δεν επαιξαν αρα το θεωρω περαν για περαν λογικο! ειμαι και σιγουρος οτι 3/4 που εγραψαν σε αυτι την ενοτητα επαιξαν μπεκατσα φετος αρα απορω ακομα που βρισκουν το παραλογο :D !
αν δεν επέξαν τσιε εκκαλλικοσαν την?
ΗΟΜΟ HOMINI LUPUS
sotiris!129

Re: Εκτίμηση Ταμείου Θήρας

Δημοσίευση από sotiris!129 »

αν την εκαλικοσεν ζινος επαιξεν την ενας αλλος που τους 3ς ενζεν πυρινικη φυσηκη :lol: :lol: :lol: ζεγω εκαλικοσα 3 φετος και εφιαν μου και 2-3 απαιχτες μες τα πυκνα εν ζε να τα παιζουμεν ουλα :roll:
Άβαταρ μέλους
Savvas
Full Member
Δημοσιεύσεις: 389
Εγγραφή: 09 Αύγ 2010, 12:42
Τοποθεσία: Λεμεσός

Re: Εκτίμηση Ταμείου Θήρας

Δημοσίευση από Savvas »

Τα αποτελεσματα κατ εμενα ειναι εντελως λανθασμενα και παραπλανητικα και υπαρχουν παρα πολλοι λογοι να το τεκμηριωση καποιος. Ωστοσω θεωρω οτι ο καθενας μπορει να εχει την δικη του αποψη και να την εκφραζει ελευθερα φτανει να μην προσπαθει να την επιβαλη στους αλλους.
Δώσε μου τη δύναμη ν' αλλάξω αυτά που μπορούν να αλλαχθούν, δώσε μου το κουράγιο ν' αντέξω εκείνα που δεν μπορούν να αλλαχθούν, και δώσε μου τη σοφία για να διακρίνω ανάμεσα σ' αυτά τα δυο.
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: Εκτίμηση Ταμείου Θήρας

Δημοσίευση από πανικος »

Ωστοσω θεωρω οτι ο καθενας μπορει να εχει την δικη του αποψη και να την εκφραζει ελευθερα φτανει να μην προσπαθει να την επιβαλη στους αλλους.
ετσι ειναι σαββα εχει πλασματα που τους αρεσκει να επιβαλλουνται στους αλλους με το ετσι θελω,νομιζουν οτι ξερουν τα ουλλα ειτε γιατι θελουν σημασια, εσιη που εν κομπλεξικοι ειτε θελουν διασημοτητα κτλ
παντως σε αυτη την ενοτητα νομιζω εφανηκαν πολλοι χαρακτηρες απο τα γραφομενα.
ειρωνειες και γελουθκια πολλα σε μια συζητηση που μου θυμισε τους πολιτικους αρχηγους εν ωρα κρισης :D
στρουθοκαμιλισμοι νομιζω λογια χωρις νοημα κτλ.
48232 κυνηγοι χ τοσες τραχηλες τοσεσ
48232 χτοσα μανιταρκα τοσα χ τοσους καραολους τοσα εν οπως τες δημοσκοπησεις των καναλιων που εν ουλα πρωτα ,αλλα στην ζωνη των κινουμενων σχεδιων αλλα στην ζωνη των ειδησεων αλλα στις βραζιλιανικες σειρες που την ταδε ωρα ως την ταδε τζε αλλα στην ζωνη ενηλικων :lol:
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΛΑΘΡΟΘΗΡΙΑ / ΝΟΜΟΘΕΣΙΑ / ΘΗΡΟΦΥΛΑΚΗ”