Καλα Νεα

Απάντηση
chris197
Full Member
Δημοσιεύσεις: 337
Εγγραφή: 25 Νοέμ 2010, 18:29

Re: Καλα Νεα

Δημοσίευση από chris197 »

ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΦΑΝΩ ΑΠΙΣΤΟΣ ΘΩΜΑΣ ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΗΓΕ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΤΟΥ Η ΜΕ ΚΑΠΙΟ ΑΛΛΟ ΜΕΓΑΛΟ ΚΑΙ ΠΗΓΕ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΕΒΑΛΕ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ.
Άβαταρ μέλους
Sergios
Δημοσιεύσεις: 966
Εγγραφή: 17 Ιαν 2012, 20:03

Re: Καλα Νεα

Δημοσίευση από Sergios »

Κοπέλια έχουμε νόμους και κανονισμούς.....το ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΕ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΕ οτι θέλει ας κυνηγά.....Όλοι μας το ξέρουμε κ εκείνος το ήξερε επίε με ρίσκο δικό του τώρα να αναλάβει τις ευθύνες του και να πληρώσει τα λάθη του....αν ήταν έτσι επιάναμε που ένα όπλο και εγυρίζαμε μας τα βουνά.....και εν μιλώ μόνο για τον συγκεκριμένο αλλά και για όλους τους λαθροθήρες που εν σέβονται την περιουσία το θήραμα όλων μας.....
Άβαταρ μέλους
GRIGORIS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 361
Εγγραφή: 23 Νοέμ 2012, 18:32

Re: Καλα Νεα

Δημοσίευση από GRIGORIS »

ARRWSTOSFASSAS έγραψε:αποδιοπομπαιος τραγος :?:
μαλλον δεν ανηκει σε οργανωμενο εγκλημα γι αυτο τον πιασανε :oops:
Κατι ετσι ακουσα και εγω.... νομιζουν οτι επειδη επιασαν ενα πελοροκολο που επελαριζε με τους αλουπους και με κανενα λαουη, ταχα εκαμαν εργο..... χαραμι τους τα ριαλια που τους διουμε κα8ε χρονο για αδειες
Λαγός χωρίς σκύλο, Αρσενικός χωρίς β@@ο!!!
chris197
Full Member
Δημοσιεύσεις: 337
Εγγραφή: 25 Νοέμ 2010, 18:29

Re: Καλα Νεα

Δημοσίευση από chris197 »

Φιλε Γρηγορη εν που πελοροκολος που ξεκινας της παρανομιες.
υπαρχουν παρα πολλοι περολοκολοι που λαθροκινιγουν. μου ετιχε προσωπικα να πανε μεσα στο σπιτι του ανθρωπου που ειχε και περβολι και να κινιγουν κανονικοτατα και οταν τους εκαμε παρατιρισι λιγο ελιψε να τον δερουν, ευτηχως εκινι την ωρα επεστρεφα απο τουσ σκυλλους μαζι με ενα φιλο και αποτρεψαμε τα χειροτερα. και εξαλου δεν πρεπει να τα σειρνουμε ολα στην θυρα φταιμε και εμεις με την ανοχη μας. Παντα φιλικα
GRIGORIS έγραψε:
ARRWSTOSFASSAS έγραψε:αποδιοπομπαιος τραγος :?:
μαλλον δεν ανηκει σε οργανωμενο εγκλημα γι αυτο τον πιασανε :oops:
Κατι ετσι ακουσα και εγω.... νομιζουν οτι επειδη επιασαν ενα πελοροκολο που επελαριζε με τους αλουπους και με κανενα λαουη, ταχα εκαμαν εργο..... χαραμι τους τα ριαλια που τους διουμε κα8ε χρονο για αδειες
Άβαταρ μέλους
GRIGORIS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 361
Εγγραφή: 23 Νοέμ 2012, 18:32

Re: Καλα Νεα

Δημοσίευση από GRIGORIS »

chris197 έγραψε:Φιλε Γρηγορη εν που πελοροκολος που ξεκινας της παρανομιες.
υπαρχουν παρα πολλοι περολοκολοι που λαθροκινιγουν. μου ετιχε προσωπικα να πανε μεσα στο σπιτι του ανθρωπου που ειχε και περβολι και να κινιγουν κανονικοτατα και οταν τους εκαμε παρατιρισι λιγο ελιψε να τον δερουν, ευτηχως εκινι την ωρα επεστρεφα απο τουσ σκυλλους μαζι με ενα φιλο και αποτρεψαμε τα χειροτερα. και εξαλου δεν πρεπει να τα σειρνουμε ολα στην θυρα φταιμε και εμεις με την ανοχη μας. Παντα φιλικα
GRIGORIS έγραψε:
ARRWSTOSFASSAS έγραψε:αποδιοπομπαιος τραγος :?:
μαλλον δεν ανηκει σε οργανωμενο εγκλημα γι αυτο τον πιασανε :oops:
Κατι ετσι ακουσα και εγω.... νομιζουν οτι επειδη επιασαν ενα πελοροκολο που επελαριζε με τους αλουπους και με κανενα λαουη, ταχα εκαμαν εργο..... χαραμι τους τα ριαλια που τους διουμε κα8ε χρονο για αδειες
χωρις να θελω να υπερασπιστώ κανένα.... αν εχει τα κοτσια το υποτιθεμενο ταμειο θηρας ας παει να μαζεψει τούτους που εχουν τα τελιασμένα και κα8ε νθχτα κρατουν σκουπες και σκου πίζουν τις περιοχές.... ποσους που τουτπυς εχουν άδεια????? 1ή 2?? Εκαμασειν το λαγό χρηματιστοειο.
Δευτερο ας κρατησουν και καμια αποκροψη στοιχειον οταν καποιος κυνογος καμει μοα καταγγελία.... ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΜΕΡΙΔΙΟ ΕΥΘΥΝΗΣ ΤΟ ΦΕΡΝΕΙ ΤΟ ΥΠΟΤΙΘΕΜΕΝΟ ΤΑΜΕΙΟ ΘΗΡΑΣ. ΕΜΕΙΣ ΦΥΣΙΚΆ ΦΤΑΙΜΕ ΕΠΕΙΔΗ ΑΚΚΜΑ ΤΟΥΣ ΑΝΕΧΟΜΑΣΤΕ.... Ο ΚΥΝΙΓΟΣ ΤΗΣ ΚΥΠΡΟΥ ΞΥΠΝΙΣΕ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΨΑΡΙ ΕΝ ΤΟΥΜΑΝΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΚΕΛΕ.
Τωρα ας αποδεχτουν τις συνεπιες των πραξεων τους γιατι η οργη του κοσμου θα είναι μεγαλη
Λαγός χωρίς σκύλο, Αρσενικός χωρίς β@@ο!!!
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΛΑΘΡΟΘΗΡΙΑ / ΝΟΜΟΘΕΣΙΑ / ΘΗΡΟΦΥΛΑΚΗ”