ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΑΝΕΚΔΟΤΟ..

Απάντηση
NIBA
Full Member
Δημοσιεύσεις: 252
Εγγραφή: 01 Δεκ 2011, 16:20

Re: ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΑΝΕΚΔΟΤΟ..

Δημοσίευση από NIBA »

ΤΟ ΕΧΩ ΠΕΙ ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΠΩ ΠΑΛΙ....... ;) ΠΑΕΙ ΕΝΑΣ ΣΕ ΕΝΑ ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΟ ΝΑ ΦΑΕΙ..ΕΡΧΕΤΕ Ο ΣΕΡΒΙΤΟΡΟΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΡΩΤΑΕΙ ΤΙ ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ?...ΕΝΑ ΠΙΡΟΥΝΙ ΛΕΕΙ Ο ΠΕΛΑΤΗΣ,ΜΑΛΙΣΤΑ ΛΕΕΙ Ο ΣΕΡΒΙΤΟΡΟΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΦΕΡΝΕΙ ΕΝΑ ΠΙΡΟΥΝΙ..ΤΟ ΜΥΡΙΖΕΙ ΑΥΤΟΣ ΤΟ ΠΙΡΟΥΝΙ..ΚΑΙ ΛΕΕΙ 'ΜΟΥΣΑΚΑ'...ΜΑΛΙΣΤΑ ΛΕΕΙ Ο ΣΕΡΒΙΤΟΡΟΣ ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ..ΜΑΓΕΙΡΑ ΛΕΕΙ...ΕΞΩ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΚΑΙ ΜΙΡΙΣΕ ΤΟ ΠΙΡΟΥΝΙ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΜΟΥΣΑΚΑ..ΜΑ Ο ΜΟΥΣΑΚΑΣ ΕΙΝΑΙ ΦΡΕΣΚΟΣ,ΠΩΣ ΤΟ ΒΡΙΚΕ Ο ΜΠΑΓΑΣΑΣ..ΛΕΕΙ Ο ΜΑΓΕΙΡΑΣ. ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΟΝ ΑΥΤΟ ΓΙΝΩΤΑΝ ΚΑΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ. ΕΡΧΕΤΕ ΠΑΛΙ Ο ΠΕΛΑΤΗΣ..ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΕΝΑ..ΠΙΡΟΥΝΙ.. ΞΕΡΩ ΞΕΡΩ ΛΕΕΙ ΜΕ ΝΕΥΡΑ Ο ΣΕΡΒΙΤΟΡΟΣ ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ..ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΠΑΛΙ ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΛΕΕΙ ΕΞΩ ΠΟΥ ΜΙΡΙΖΕΙ ΤΟ ΠΙΡΟΥΝΙ ΚΑΙ ΒΡΙΣΚΕΙ ΤΑ ΦΑΓΗΤΑ. ΠΕΤΑΓΕΤΕ Η ΛΑΤΖΕΡΙΣΑ ΚΑΙ ΛΕΕΙ ΤΟΥ ΣΕΡΒΙΤΟΡΟΥ..ΦΕΡΤΟ ΠΙΡΟΥΝΙ ΣΕ ΜΕΝΑ ! ΤΟ ΠΕΡΝΕΙ Η ΜΑΡΙΑ Η ΛΑΤΖΕΡΙΣΑ..ΤΟ ΠΙΡΟΥΝΙ ΤΟ ΤΡΙΒΗ..ΚΑΛΑ ΚΑΛΑ..ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΤΕ ΠΟΥ.. :oops: .ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΝΕΙ ΣΤΟ ΣΕΡΒΙΤΟΡΟ.ΑΥΤΟΣ ΠΑΙΕΙ ΣΤΟΝ ΠΕΛΑΤΗ...ΠΕΡΝΕΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΤΟ ΠΙΡΟΥΝΙ..ΤΟ ΜΥΡΙΖΕΙ ΚΑΛΑ ΚΑΛΑ..ΚΑΙ ΛΕΕΙ ΣΤΟΝ ΣΕΡΒΙΤΟΡΟ..ΔΕ ΜΟΥ ΛΕΣ ΡΕ ΦΙΛΑΡΑΚΟ Η ΜΑΡΙΑ ΑΠ'ΤΑ ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΕΔΩ ΔΟΥΛΕΥΕΙ? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος NIBA την 29 Δεκ 2011, 18:10, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Άβαταρ μέλους
giorgos80
Δημοσιεύσεις: 1000
Εγγραφή: 20 Σεπ 2010, 10:33

Re: ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΑΝΕΚΔΟΤΟ..

Δημοσίευση από giorgos80 »

ηταν το μικροβιο του στοματος το μικροβιο του αυτιου και το μικροβιο του αιδοιου (κοινως μ...ιου).λαλει το μικροβιο του στοματος μαλακες η ζωη μου ειναι κολαση, καθε μερα ερχεται ενα τριχωτο πραμα τζιαι τριφκει τα δοντια με αφρο και προσπαθει να με πιασει αλλα εγω χωνουμαι πισω που το τελευταιο δοντι και εν με φτανει.πολοαται το μικροβιο του αυτιου τζιαι λαλει τζιαι μενα ρε παιδκια ερκεται καθε μερα ενα ασπρο πραμα τζιαι μπαινει μεστο αφτι τζιαι γυριζει δεξια γυριζει αριστερα αλλα εγω παω τελεια μεσα και εν με φτανει.λαλει το μικροβιο του αιδοιου κοπελια τουτα εννεν τιποτε εμενα καθε μερα ερκεται ενας τυπος κκελλης,μπαινει μεσα φκαινει εξω ξαναμπαινει ξαναφκαινει,ενιξερει ηντα που θελει τζιαι σα φευκει στρεφει μου θεμας.πολοαται το μικροβιο του στοματος και λαλει ρε μαλακα τουτο το πουστη ξερω τον τζιαι γω :lol: :lol:
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος giorgos80 την 03 Ιαν 2012, 21:38, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Εκαμαμεν το μ@@τσι@ επιστημη
Άβαταρ μέλους
beretta682
Full Member
Δημοσιεύσεις: 411
Εγγραφή: 31 Δεκ 2010, 10:29

Re: ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΑΝΕΚΔΟΤΟ..

Δημοσίευση από beretta682 »

giorgos80 έγραψε:ηταν το μικροβιο του στοματος το μικροβιο του αυτιου και το μικροβιο του αιδοιου (κοινως μ...ιου).λαλει το μικροβιο του στοματος μαλακες η ζωη μου ειναι κολαση, καθε μερα ερχεται ενα τριχωτο πραμα τζιαι τριφκει τα δοντια με αφρο και προσπαθει να με πιασει αλλα εγω χωνουμαι πισω που το τελευταιο δοντι και εν με φτανει.πολοαται το μικροβιο του αυτιου τζιαι λαλει τζιαι μενα ρε παιδκια ερκεται καθε μερα ενα ασπρο πραμα τζιαι μπαινει μεστο αφτι τζιαι γυριζει δεξια γυριζει αριστερα αλλα εγω παω τελεια μεσα και εν με φτανει.λαλει το μικροβιο του αιδοιου κοπελια τουτα εννεν τιποτε εμενα καθε μερα ερκεται ενας τυπος κκελλης,μπαινει μεσα φκαινει εξω ξαναμπαινει ξαναφκαινει,ενιξερει ηντα που θελει τζιαι σα φαιφκει στρεφει μου θεμας.πολοαται το μικροβιο του στοματος και λαλει ρε μαλακα τουτο το πουστη ξερω τον τζιαι γω :lol: :lol:
χααχαα ρεεε εν τέλιοοοοοοοοοοο
Φιλικά,
Χρήστος
NIBA
Full Member
Δημοσιεύσεις: 252
Εγγραφή: 01 Δεκ 2011, 16:20

Re: ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΑΝΕΚΔΟΤΟ..

Δημοσίευση από NIBA »

ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΕΝΑΣ ΠΙΛΟΤΟΣ ΜΙΛΑΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΠΥΡΓΟ ΕΛΕΝΧΟΥ....ΠΥΡΓΕ ΕΙΜΑΙ 2.500 ΠΟΔΙΑ ΥΨΟΣ ΚΑΙ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ 400 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΑΠΟ ΤΗ ΓΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΤΑΓΟΝΑ ΚΑΥΣΙΜΑ... :o ΔΩΣΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ.... ΠΥΡΓΟΣ ΕΛΕΝΧΟΥ..ΕΠΑΝΕΛΑΒΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ......ΠΑΤΕΡ ΥΜΟΝ ΕΝ ΤΙΣ ΟΥΡΑΝΙΣ....... :lol: :lol: :lol:
NIBA
Full Member
Δημοσιεύσεις: 252
Εγγραφή: 01 Δεκ 2011, 16:20

Re: ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΑΝΕΚΔΟΤΟ..

Δημοσίευση από NIBA »

παει εναs χασικληs στο ζαχαροπλαστειο και λεει..
- Τι είναι αυτά εκεί;
- Αυτά είναι κοκάκια.
Αρχίζει και κλαίει ο χασικλής:
- Γιατί κλαίς;
- Κοκάκια λέγανε τον συχορεμένο τον αδερφό μου... :lol: :lol: :lol:
KINIGOSS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 369
Εγγραφή: 06 Νοέμ 2011, 20:47

Re: ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΑΝΕΚΔΟΤΟ..

Δημοσίευση από KINIGOSS »

Δυο gay ειπαν να παιξουν κρηφτο
λεει ο ενας στον αλλο ,αν με βρεις με @&*@^@&*
αν δεν με βρεις θα ειμαι μεσα στο ερμαρι :lol: :lol:
NIBA
Full Member
Δημοσιεύσεις: 252
Εγγραφή: 01 Δεκ 2011, 16:20

Re: ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΑΝΕΚΔΟΤΟ..

Δημοσίευση από NIBA »

Ο Τοτός μαθαίνει κακές λέξεις και ένα πρωί γράφει στον πίνακα την λέξη μ.... :oops: 45 φορές. Η δασκάλα του λέει να τα σβήσει με την γλώσσα.
Γυρνά ο Τοτός στο σπίτι και του λέει ο μπαμπάς του:
- Τοτό, γιατί είσαι έτσι κουρασμένος και με αφρούς στο στόμα;
Και ο Τοτός απαντάει:
- Εσύ πως θα ήσουν εάν είχες γλύψει 45 μ.....; :lol: :lol: :lol:
NIBA
Full Member
Δημοσιεύσεις: 252
Εγγραφή: 01 Δεκ 2011, 16:20

Re: ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΑΝΕΚΔΟΤΟ..

Δημοσίευση από NIBA »

Ήταν κάποτε φυλακισμένοι ένας λεπρός και ένας χασικλής στο ίδιο κελί.
Μία μέρα ο λεπρός άρχισε να ξύνει το πόδι του. Ξύσε, ξύσε, το έβγαλε το πόδι, και τι να το κάνει, το πέταξε από το παράθυρο.
Μετά έξυσε και το άλλο πόδι και το αριστερό χέρι, πέσανε και αυτά, και τα πέταξε κι αυτά από το παράθυρο.
Τότε ο χασικλής που κάπνιζε παραδίπλα ήρεμος και ζαλισμένος, λέει ξερά:
- Τι γίνεται ρε φίλε; Την κάνουμε σιγά, σιγά; :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
Giorgos Aristotelous
Full Member
Δημοσιεύσεις: 180
Εγγραφή: 22 Ιουν 2011, 14:56
Τοποθεσία: Limassol

Re: ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΑΝΕΚΔΟΤΟ..

Δημοσίευση από Giorgos Aristotelous »

Είναι ένας φοιτητής στο πανεπιστήμιο και ενώ θέλει να πάρει το πτυχίο,
χρωστάει ένα μάθημα από το δεύτερο έτος και ο καθηγητής δεν τον περνάει με τίποτα όσες φορές κι αν το έχει δώσει.

Απελπισμένος λοιπόν, πάει στον καθηγητή και του λέει:
- Θα σας πω ένα αίνιγμα, εάν δεν το βρείτε θα υπογράψετε να πάρω το πτυχίο μου, εάν το βρείτε δεν θα το πάρω ποτέ.
... - Ακούω, λέει ο καθηγητής.
- Τι είναι παράλογο και νόμιμο, λογικό και παράνομο, παράλογο και παράνομο;
Σκέφτεται λίγο ο καθηγητής και του λέει να τον αφήσει λίγες ημέρες μήπως βρει την απάντηση.

Μερικές μέρες μετά συναντιούνται και λέει ο καθηγητής:
- Έχω φάει τον κόσμο αλλά δεν το βρήκα. Θα σου υπογράψω το πτυχίο και θα μου πεις.
Κι ενώ υπογράφει το πτυχίο, ο φοιτητής γελώντας του λέει:
- Όλος ο κόσμος το ξέρει, να..., αν πάτε και ρωτήσετε οποιονδήποτε στο πανεπιστήμιο θα σας το πει.
Ο καθηγητής αποσβολωμένος τρέχει προς το προαύλιο του πανεπιστημίου και συναντά τον καφετζή. Τότε τον ρωτάει:
- Τι είναι παράλογο και νόμιμο, λογικό και παράνομο, παράλογο και παράνομο;
Κι ο καφετζής γελώντας:
- Κύριε καθηγητά, απορώ με την ερώτησή σας αλλά θα σας απαντήσω: Παράλογο είναι να έχετε μια πανέμορφη γυναίκα, 20 χρόνια μικρότερή σας, αλλά είναι νόμιμο. Λογικό είναι να πηδάει κάποιος άλλος την γυναίκα σας αλλά είναι παράνομο. Και παράλογο είναι να υπογράφετε το πτυχίο αυτού που -παράνομα-πηδάει τη γυναίκα σας!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Η πέρδικα που προκαλεί
κι ύστερο κόβει τόπο
ψάχνει να βρεί τον κυνηγό
με το δικό της τρόπο
Άβαταρ μέλους
beretta682
Full Member
Δημοσιεύσεις: 411
Εγγραφή: 31 Δεκ 2010, 10:29

Re: ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΑΝΕΚΔΟΤΟ..

Δημοσίευση από beretta682 »

Λέει ο μικρός Τοτός στον πατέρα του:
- Πατέρα, πως γεννήθηκα;
Ο πατέρας του σκέφτεται ότι ο Τοτός είναι πολύ μικρός για να του μιλήσει ανοιχτά για αυτό το θέμα. Έτσι του απαντάει:
- Παιδί, μου σε έφερε ο πελαργός.
- Ο Κωστάκης που μένει στο διπλανό διαμέρισμα πως γεννήθηκε;
- Και αυτόν τον έφερε ο πελαργός
- Η Ελενίτσα που μένει στο ισόγειο πως γεννήθηκε;
- Και αυτήν την έφερε ο πελαργός.
- Ο Θοδωράκης που μένει στον πέμπτο όροφο πως γεννήθηκε;
- Και αυτόν τον έφερε ο πελαργός.
- Καλά ρε πατέρα, όλους ο πελαργός τους έφερε; Κανένας δεν γ@μάει σε αυτή τη πολυκατοικία;
Φιλικά,
Χρήστος
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΚΥΝΗΓΩΝ !”