ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΑΝΕΚΔΟΤΟ..

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
beretta682
Full Member
Δημοσιεύσεις: 411
Εγγραφή: 31 Δεκ 2010, 10:29

Re: ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΑΝΕΚΔΟΤΟ..

Δημοσίευση από beretta682 »

ρε μικρέ μα έσιης ρέντα??????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Φιλικά,
Χρήστος
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΑΝΕΚΔΟΤΟ..

Δημοσίευση από πανικος »

mikros έγραψε:Μπαίνει ένας τύπος σε ένα μπαρ και έχει στον ώμο του έναν γύπα ! Λέει στον μπάρμαν - 'Μια βότκα δικιά μου, μια τεκίλα για το γύπα, ένα δικό σου και κέρασε όλο το μαγαζί!' Σε 10 λεπτά του την έχουν πέσει οι τρεις ομορφότερες γυναίκες Αφήνει 200 ευρώ, παίρνει τις γκόμενες και φεύγει... Το άλλο βράδυ πάλι το ίδιο σκηνικό. Ο τύπος με το γύπα στον ώμο κερνάει όλο το μαγαζί, του την πέφτουν οι καλύτερες γκόμενες, τις παίρνει και φεύγοντας αφήνει και 100 ευρώ πουρμπουάρ... Μετά από μια βδομάδα κι αφού γινόταν κάθε βράδυ το ίδιο σκηνικό, ο μπάρμαν τον ρωτάει: - 'Συγνώμη κύριε μου αλλά με έχει φάει η περιέργεια. Κάθε βράδυ έρχεστε, σκορπάτε τόσα χρήματα, σας την πέφτουν οι καλύτερες γκόμενες και έχετε και αυτόν τον γύπα στον ώμο...' - 'Κοίταξε Τάκη', του λέει ο τύπος 'Πριν από λίγο καιρό εκεί που περπατούσα βρήκα στο δρόμο ένα λυχνάρι. Μόλις το έτριψα βγήκε ένα τζίνι και μου είπε ότι θα μου πραγματοποιήσει τρεις επιθυμίες. To πρώτο που του ζήτησα ήταν να μην αδειάζουν ποτέ οι τσέπες μου από λεφτά... Το δεύτερο ήταν να μου την πέφτουν πάντα οι ωραιότερες γυναίκες...' - 'Και το τρίτο';' τον ρωτάει ο μπάρμαν - 'Το τρίτο που του ζήτησα ήταν να μου δώσει ένα μεγάλο πουλ!... ΚΑΙ ΜΟΥ ΔΩΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΑΛ"ΚΑ
:lol: :lol: :lol: πολυ καλο τουτον μπραβο πρ μικρε
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
NIBA
Full Member
Δημοσιεύσεις: 252
Εγγραφή: 01 Δεκ 2011, 16:20

Re: ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΑΝΕΚΔΟΤΟ..

Δημοσίευση από NIBA »

ΜΠΡΑΒ0 ΠΑΙΔΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ;) ...ΠΩΣ ΠΕΘΑΝΕ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΠΟΝΤΙΑΚΟ ΑΛΟΓΟ?....ΕΠΕΣΕ ΑΠΟ ΤΗ ΣΕΛΑ :lol:
Marinos
Full Member
Δημοσιεύσεις: 313
Εγγραφή: 20 Οκτ 2011, 15:35
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΑΝΕΚΔΟΤΟ..

Δημοσίευση από Marinos »

Τι είναι μαύρο διοίκά τον κόσμο και κάνει τέλεια ποτά??
O BARACK OBARMAN
Φορούμε ΠΟΡΤΟΚΑΛΊ πάντα. Γιατί κάμνουμε το χόμπι μας, ΔΕΝ πάμε στον ανταρτοπόλεμο!!!!! Πίσω στες οικογένειες μας σόι και αβλαβείς!
sotiris!129

Re: ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΑΝΕΚΔΟΤΟ..

Δημοσίευση από sotiris!129 »

Αυτος -Να κεράσω ένα ποτό?
Αυτη -Όχι, επηρεάζει τα πόδια μου.
Αυτος -Πρήζονται?
Αυτη -Όχι ανοίγουν διάπλατα
mikros
Δημοσιεύσεις: 903
Εγγραφή: 18 Μαρ 2011, 18:55

Re: ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΑΝΕΚΔΟΤΟ..

Δημοσίευση από mikros »

Ήταν μια φορά, ο Τοτός στο σχολείο και η δασκάλα ζήτησε από τα παιδάκια να πουν κάτι που έχει πόδια. - Ο σκύλος, λέει η Ελενίτσα. - Ο άνθρωπος κυρία, λέει ο Κωστάκης. - Η καρδιά, λέει ο Τοτός... - Η καρδιά δεν έχει πόδια Τοτέ, απαντάει η δασκάλα. - Πώς δεν έχει; λέει ο Τοτός. Αφού εγώ κάθε βράδυ ακούω τον πατέρα μου που λέει: - "Έλα καρδούλα μου, άνοιξε τα πόδια σου... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Εσχει και'αλλου παρτακαλιες,
που καμνουν μαντορινια
Browning ultra
Full Member
Δημοσιεύσεις: 108
Εγγραφή: 24 Νοέμ 2011, 20:24

Re: ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΑΝΕΚΔΟΤΟ..

Δημοσίευση από Browning ultra »

Ηταν μαυρα μεσανικτα καθως ακουο θοριβο βγαινω εξω και βλεπο ενα αυτοκινιτο ο οποιος αν εβλεπα καλα προχορουσε μονο του.Μπαίνω μέσα να δω τι γίνετε.Ανοιγω το φος και βλεπο ενα ατομο να ερχετε προσ τα πανω μου τζαι να μου λαλι ρε κουμπαρε αϊσμε τζαι που λιοπετρι που το κουντο :lol: :lol:
Browning ultra
Full Member
Δημοσιεύσεις: 108
Εγγραφή: 24 Νοέμ 2011, 20:24

Re: ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΑΝΕΚΔΟΤΟ..

Δημοσίευση από Browning ultra »

πως καταλαβεις ότι εγραφε μια ξανθια στο κομπιοτερ
Εχεί τίπεξ η οθόνη
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΑΝΕΚΔΟΤΟ..

Δημοσίευση από πανικος »

ρωτα ο μικρος μαθητης τον πατερα του
-πατερα πια ειναι η διαφορα της θεωριας απο την ουσια δεν το καταλαβω
-σκεφτετε λιγο ο πατερας και του λεει.πηγαινε ρωτα την μανα σου αν της εδιναν 1000000 ευρω αν θα πηγαινε με ενα μαυρο.παει ο μικρος ερχετε πισω και λεει οτι του ειπε ναι η μανα
-ωραια τωρα ρωτα και την αδερφη σου
παει ο μικρος την ρωτα ερχετε πισω και λεει μου ειπε ναι
-ρωτα και τον αδερφο σου τωρα γιε μου.
παει ρωταει τον αδερφο του και ερχετε πισω και λεει στον παρερα ,μου ειπε ναι και αυτος
ενταξει τωρα θα καταλαβεις ακου τι θα σου πω
-στην θεωρια στο σπιτι ζουμε εγω εσυ η μαμμα η αδερφη σου και ο αδερφος σου αλλα στην ουσια ζουμε εγω εσυ
2 πουτανες και ενας πουστης :lol:
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΑΝΕΚΔΟΤΟ..

Δημοσίευση από πανικος »

στο σπιτι η γυναικα σιδερωνει ο αντρας στον κακαπε μπροστα στη τηλεωραση και αλλαζει καναλια συνεχως με μανια
γυναικα-μα γιατι αλλαζεις συνεχως καναλια ρε θαναση μας επρηξες
αντρας-ασε με και εσυ βαλανε την ιδια ωρα την τσοντα με το ποδοσφαιρο δεν ξερω τι να δω :x
γυναικα-την τσοντα να δεις
αντρας-και γιατι την τσοντα?
γυναικα-χμ..ποδοσφαιρο ξερεις :!: :lol: :lol:
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΚΥΝΗΓΩΝ !”