Διακοπές

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: Διακοπές

Δημοσίευση από πανικος »

kyriakos304 έγραψε:
πανικος έγραψε:
axerkwtis έγραψε:Φιλε για τι ποσο μιλας περιπου κ τι θελεις να περιλαμβανει;


Sent from my iPhone using Tapatalk
φιλε μου αν εβρεις κατι με πρωινο ωραια πισινα παραθαλασσιο ωραιες γκαρσονες μασαζ room servis με μπαλκονι ποy να ειναι προτο ποστο για 18 αυγουστου στην φασσα ως τα25 ευρω την ημερα κλεισε το και μεν με ρωτησεις.
ξεχασα να σου πω με 2 δωματια thanks :lol:
Ο Πανίκκος και ο Ashεσρκώτης μετά το bookάρισμα...
Εικόνα
:lol: :lol: :lol: κυριακο το εργο ειδα το 3 φορες μολις βγηκε στ σινεμα και ακομα οποτε παιξει στην τηλεοραση το βλεπω ετσι γελιο μεσα αρεσκει μου :lol:
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: Διακοπές

Δημοσίευση από πανικος »

axerkwtis έγραψε:
πανικος έγραψε:
axerkwtis έγραψε:Φιλε για τι ποσο μιλας περιπου κ τι θελεις να περιλαμβανει;


Sent from my iPhone using Tapatalk
φιλε μου αν εβρεις κατι με πρωινο ωραια πισινα παραθαλασσιο ωραιες γκαρσονες μασαζ room servis με μπαλκονι ποy να ειναι προτο ποστο για 18 αυγουστου στην φασσα ως τα25 ευρω την ημερα κλεισε το και μεν με ρωτησεις.
ξεχασα να σου πω με 2 δωματια thanks :lol:
Ρε πανικκο ακομα λιο να μ πεις να σ εχουν κ στο τραπεζι ποκετ μανι..για κεινες τις μερες εν να δειξει αναλογα που θα παμε κ λεω σου αναλογα..
Παντως νεξτ γουικ εν ναμαι πρωταρα σαστην μοτορα


οκ μπρινκ γιου αρ ντραιβινκ λεσσονσ εντ ινσιουρανσ γουιθ γιου εντ τεικ ιτ :lol:
ποκετ μανι εν θελω δινει μου ο τζυρης μου :D
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
axerkwtis

Διακοπές

Δημοσίευση από axerkwtis »

Βρακα θελω κ γω...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: Διακοπές

Δημοσίευση από MARIOSE »

kyriakos304 έγραψε:Καμιά φτηνή και ήσυχη λύση για περιοχή Πόλις;
Φίλε Κυριάκο αν σε ενδιαφέρουν τα διαμερίσματα, υπάρχουν στη τιμή των 55 ευρώ 100μέτρα από τη θάλασσα δεξιά από την παραλία του ΚΟΤ. Κος Παναγιώτης ο ιδιοκτήτης, έχω κλείσει για τις 13 του μήνα Ιούλη για 5 νύχτες. Αν σε ενδιαφέρει στείλε μου πμ να σου πω λεπτομέριες.

Πανίκο θα κλάψουν οι μούρμουροι στην Αρκάκα... ;)
Άβαταρ μέλους
Sergios
Δημοσιεύσεις: 966
Εγγραφή: 17 Ιαν 2012, 20:03

Re: Διακοπές

Δημοσίευση από Sergios »

MARIOSE έγραψε:
kyriakos304 έγραψε:Καμιά φτηνή και ήσυχη λύση για περιοχή Πόλις;
Φίλε Κυριάκο αν σε ενδιαφέρουν τα διαμερίσματα, υπάρχουν στη τιμή των 55 ευρώ 100μέτρα από τη θάλασσα δεξιά από την παραλία του ΚΟΤ. Κος Παναγιώτης ο ιδιοκτήτης, έχω κλείσει για τις 13 του μήνα Ιούλη για 5 νύχτες. Αν σε ενδιαφέρει στείλε μου πμ να σου πω λεπτομέριες.

Πανίκο θα κλάψουν οι μούρμουροι στην Αρκάκα... ;)
Θέλω κι εγώ μουρμουρους και Αργάκα....έπιασα 3 εψές αλλα ήταν μιτσιοι τζι εσυρα τους μέσα....πάεις τζιαμέ στην αποβάθρα που πάει μέσα Μάριε μου??? Εν μου φεφκει τίποτε α????:)
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: Διακοπές

Δημοσίευση από πανικος »

MARIOSE έγραψε:
kyriakos304 έγραψε:Καμιά φτηνή και ήσυχη λύση για περιοχή Πόλις;
Φίλε Κυριάκο αν σε ενδιαφέρουν τα διαμερίσματα, υπάρχουν στη τιμή των 55 ευρώ 100μέτρα από τη θάλασσα δεξιά από την παραλία του ΚΟΤ. Κος Παναγιώτης ο ιδιοκτήτης, έχω κλείσει για τις 13 του μήνα Ιούλη για 5 νύχτες. Αν σε ενδιαφέρει στείλε μου πμ να σου πω λεπτομέριες.

Πανίκο θα κλάψουν οι μούρμουροι στην Αρκάκα... ;)
Μαριε αν πιασεις στες 13 στις 14 ερχομαι τριημερο διακοπες :D
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΚΥΝΗΓΩΝ !”