Σαστητε να ξυλωθητε εχει κουφεττα

Απάντηση
axerkwtis

Σαστητε να ξυλωθητε εχει κουφεττα

Δημοσίευση από axerkwtis »

Λαλω και γω που να το γραψω το ευχαριστο γεγονος..;επελεξα δαμε!επειδη ειμαστε ολοι μια οικογενεια κ ξερουμε οι πιο πολλοι ο ενας τον αλλο αναγγελω τα ευχαριστα..!!!
Ειδικα σε σενα φιλε μου Λαουρονα σαστου να σου χεσει ολη η Κινα οπως ειπες..Ηβρα την χιλουι μ την κορασια!!!λαλω της θελω να τρωω κ να πιανει τοπο στο στομαχι μ ξερεις να μαειρεφκεις κ απαντα ναι...η επομενη ερωτηση ξερεις πια ηταν...
Τζικλες καθαριζεις;;;τζιαμε π περιμενα να πει ατε γιε μ παρετα μας απαντα...οι εν ξερω αλλα για σενα να μαθω....
Σαστε φακελουθκια πριν μετανωσει!
Υγ. Δεχομαι προσφορες να σας καθαριζει κ σας..θα τηρηθει σειρα προτεραιοτητας κ φιλιας..


Sent from my iPhone using Tapatalk
Άβαταρ μέλους
Γιατρός
Full Member
Δημοσιεύσεις: 2509
Εγγραφή: 25 Ιουν 2013, 18:40

Σαστητε να ξυλωθητε εχει κουφεττα

Δημοσίευση από Γιατρός »

Μα τα χίλια περδίκια ελευθερωμένα καθαρισμένα και Μαγειρεμένα από την θήρα.
Συγχαρητήρια
Εν για μένα που λαλεί ρε τούτος ;
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: Σαστητε να ξυλωθητε εχει κουφεττα

Δημοσίευση από Laurona »

Εννα παντρευτεις το θερμομιξ? :-D :-D
Και το κομμα της τσιαττιζει ?
Εαν ναι....ωρες καλες και καλους απογονους :-D
ΣΙΓΑ ΝΑ ΜΕΝ ΠΙΣΤΕΨΩ ΟΤΙ ΗΒΡΕΣ ΓΕΝΑΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΟΤΡΟΠΙΑ ΣΟΥ :-D
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
dimitris savva

Re: Σαστητε να ξυλωθητε εχει κουφεττα

Δημοσίευση από dimitris savva »

axerkwtis έγραψε:Λαλω και γω που να το γραψω το ευχαριστο γεγονος..;επελεξα δαμε!επειδη ειμαστε ολοι μια οικογενεια κ ξερουμε οι πιο πολλοι ο ενας τον αλλο αναγγελω τα ευχαριστα..!!!
Ειδικα σε σενα φιλε μου Λαουρονα σαστου να σου χεσει ολη η Κινα οπως ειπες..Ηβρα την χιλουι μ την κορασια!!!λαλω της θελω να τρωω κ να πιανει τοπο στο στομαχι μ ξερεις να μαειρεφκεις κ απαντα ναι...η επομενη ερωτηση ξερεις πια ηταν...
Τζικλες καθαριζεις;;;τζιαμε π περιμενα να πει ατε γιε μ παρετα μας απαντα...οι εν ξερω αλλα για σενα να μαθω....
Σαστε φακελουθκια πριν μετανωσει!
Υγ. Δεχομαι προσφορες να σας καθαριζει κ σας..θα τηρηθει σειρα προτεραιοτητας κ φιλιας..


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ενταμπο ρε?ελιφτηκες τα ριαλια και εκατςες ως η ωρα 12 και ηβρες την λυςη? :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
kyriakos304
Δημοσιεύσεις: 1044
Εγγραφή: 17 Αύγ 2011, 06:52

Re: Σαστητε να ξυλωθητε εχει κουφεττα

Δημοσίευση από kyriakos304 »

Ο Ασιερκώτης στα πόστα με την κορού!!!
Εικόνα

Ώρες καλές...
Καλύτερα ένα θήραμα λιγότερο παρά ένας φίλος….
axerkwtis

Σαστητε να ξυλωθητε εχει κουφεττα

Δημοσίευση από axerkwtis »

Χρυσανθε μ ουλλα τσιαττιζουν αλλα...εν να κατσω;παντως αφου εβρεθηκε ετσι πλασμα εν ειμαι πολλα ιδιοτροπος..
Δημητρη τα ριαλια μας εν λειφκουν..λεφτα υπαρχουν!!!εμεις ομως εν τα εχουμε στην πουγκα... ;)
Κυριακο πολλα δυνατη η φωτο σου..δεσμευομαι να βαλω παρομια που το τσιταστρο χαχαχα


Sent from my iPhone using Tapatalk
miky55
Δημοσιεύσεις: 1307
Εγγραφή: 18 Ιαν 2011, 21:05

Re: Σαστητε να ξυλωθητε εχει κουφεττα

Δημοσίευση από miky55 »

ΝΑ ΤΟ ΔΩ ΤΖΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΩ. :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
Nikos
Δημοσιεύσεις: 1284
Εγγραφή: 31 Αύγ 2011, 12:00

Re: Σαστητε να ξυλωθητε εχει κουφεττα

Δημοσίευση από Nikos »

axerkwtis έγραψε:Λαλω και γω που να το γραψω το ευχαριστο γεγονος..;επελεξα δαμε!επειδη ειμαστε ολοι μια οικογενεια κ ξερουμε οι πιο πολλοι ο ενας τον αλλο αναγγελω τα ευχαριστα..!!!
Ειδικα σε σενα φιλε μου Λαουρονα σαστου να σου χεσει ολη η Κινα οπως ειπες..Ηβρα την χιλουι μ την κορασια!!!λαλω της θελω να τρωω κ να πιανει τοπο στο στομαχι μ ξερεις να μαειρεφκεις κ απαντα ναι...η επομενη ερωτηση ξερεις πια ηταν...
Τζικλες καθαριζεις;;;τζιαμε π περιμενα να πει ατε γιε μ παρετα μας απαντα...οι εν ξερω αλλα για σενα να μαθω....Σαστε φακελουθκια πριν μετανωσει!
Υγ. Δεχομαι προσφορες να σας καθαριζει κ σας..θα τηρηθει σειρα προτεραιοτητας κ φιλιας..


Sent from my iPhone using Tapatalk
Χαχα καημένε μου ετσι λαλει ωσπου να σε τυλιξει!!! Αμα σε τυλιξει τζιαι ύστερα βάρτου ρίγανη!!! :lol: :lol:
Μιλω σου εκ πείρας!!Πέρασαν οι παλιές καλές εποχές!!! Φτερό εν ευκαλα!
Τωρα?
Είπα σου εγω να παεις τζινίη?
Αν θα καμνεις κατι να το καμνεις ολοκηρωμένα...!
Η αλήθεια όμως ειναι ότι ξιαντεριζει δίνει όλες τις πληροφορίες για την τροφή του θηράματος.., και φροντιζει για την αποθηκευση και μερικές φορεσ και στο μαγείρεμα :) :)
Μόνο η μανα δεν θα σε προδώσει ποτέ!!! Αφηστα γιε μου τζιαι εννα τα καμω...
Έτσι ετσι!!
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: Σαστητε να ξυλωθητε εχει κουφεττα

Δημοσίευση από πανικος »

ρε χι΄λε αχερκωτη τωρα ειδα την ανακοινωση σου.αν ειναι για το ξιφτερισμα που αποφασισες να πιασεις γεναικα παρετα ακου τον χιλο σου.προτιμα να ξιφτεριζεις απο στρουφους μεχρι γαλους εν πιο ευχαριστο παρα :idea: γυναικα :lol:
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
Άβαταρ μέλους
ANTROS BREDA
Δημοσιεύσεις: 1114
Εγγραφή: 11 Οκτ 2012, 10:24

Re: Σαστητε να ξυλωθητε εχει κουφεττα

Δημοσίευση από ANTROS BREDA »

Ε φιλε πιαε ενα ποτουτο να εχεις και την κκελε σου ισηχη :lol: :lol: :lol:

Ο Tσακ Νόρις βγαίνει για κυνήγι και επιστρέφει με χταπόδι.
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΚΥΝΗΓΩΝ !”