ΤΡΟΙΚΑ !!!

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
andreasana210326
Δημοσιεύσεις: 996
Εγγραφή: 18 Σεπ 2012, 15:07
Τοποθεσία: ΛΕΜΕΣΟΣ

Re: ΤΡΟΙΚΑ !!!

Δημοσίευση από andreasana210326 »

ΝΑ ΦΑΝ ΝΑ ΣΠΑΣΟΥΝ......ΑΥΤΟ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΜΟΝΟ.

ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ 74 ΦΤΑΣΑΜΕ.

ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΝΕΟΙ 8Α ΤΑ ΤΡΑΒΗΞΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΠΟΥ ΜΑΤΑΙΑ ΠΡΟΣΠΑ8ΟΥΜΕ ΝΑ ΚΤΙΣΟΥΜΕ ΤΗ ΖΩΗ ΤΗ ΔΙΚΗ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ ΜΑΣ.
Άβαταρ μέλους
andreasana210326
Δημοσιεύσεις: 996
Εγγραφή: 18 Σεπ 2012, 15:07
Τοποθεσία: ΛΕΜΕΣΟΣ

Re: ΤΡΟΙΚΑ !!!

Δημοσίευση από andreasana210326 »

Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΤΡΟΙΚΑ !!!

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΣΧΕΔΙΟ....ΟΤΑΝ ΠΑΡΟΥΝ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΦΥΓΟΥΝ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΝΕ?????
ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΝΙΑΟΥ-ΝΙΑΟΥ ΣΤΑ ΚΕΡΑΜΙΔΙΑ???
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
peanut5020
Full Member
Δημοσιεύσεις: 300
Εγγραφή: 20 Νοέμ 2011, 20:36
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: ΤΡΟΙΚΑ !!!

Δημοσίευση από peanut5020 »

Who is next?

Spain, Italy, Portugal,
Wake up
http://www.youtube.com/watch?v=vQAO3kGQORc

Spain, Italy, Portugal,
Wake up
Φίλοι καλημέρα διαδώστε αυτό το βίντεο στο Διαδίκτυο και κυρίως σε γνωστούς στο εξωτερικό.
Ώτα έχει όνου, μύστακα γαλής, εριφίου νώτα, πόδας ασφαλείς.
axerkwtis

Re: ΤΡΟΙΚΑ !!!

Δημοσίευση από axerkwtis »

vti-chris έγραψε:Εν μαύρη Captain.

Δηλαδή ρε axerkwti εγώ που πούλησα το διαμέρισμά μου, μέσα στην κρίση για μια πιο άνετη ζωή των 2 μου παιδιών και ξεκίνησα κτίσιμο σπιτιού πριν 1 μήνα και καλά καλά δεν έχω δώσει πολλά από τα λεφτά ακόμα και είναι στην τράπεζα...να μεν διαμαρτύρουμε...να μεν τα θέλω και όλα δικά μου...εν απληστία...ΡΕ ΠΆΤΕ ΚΑΛΆ???
ο καθενας φιλε εχει την δικη του ιστορια να διηγηθει..στην χειροτερη μοιρα βρισκοντε κεινοι που εκαμαν δανειο ειτε σπουδαστικο ειτε για οποιο λογο και το εχουν στην τραπεζα για να το στελνουν σαν εμβασμα και να το πληρωνουν σιγα σιγα..κεινοι που δεν τα εχουν και παλι εν να πληρωσουν..αν προσεξες για το θεμα σπιτιων οι ευρωπαιοι νοικιαζουν σπιτια δεν εχουν και επρεπε να το καταλαβουμε πως οικαιροι αλλαξαν..κεινα που ξεραμε να τα ξεχασουμε γιαυτο και πατουν μας μες το λαιμο..ειδικα τωρα τονιζω το εχεις την τουρκια να απειλα και την ευρωπη να θελει να φαει..εχεις τις εκλογες στην γερμανια και μια ρωσια που επισης θελει να φαει..που εν να παεις κουκκιδα πας τον χαρτη???

αν νομιζεις πως καλα την εχω και λεω τα απαντω πως ειμαι 29 ανεργος 2 χρονια πιανουν μου και μενα λεφτα που ειχα για μιαν αρχη..επειδη ομως θελω να πιασω δουλεια και επειδη οπως ειδα πολλες εταιριες κλειουν με το λογο της μη ρευστοτητας κακως πρεπει να το δεχτουμε να δωσουμε..ετσι οπως διαμαρτηροντε πολλοι ειλικρινα θελω να μεν περασει που την βουλη και να ερτετε ξανα σε 1 2 5 μηνες και σεις ποξω που το γραφειο εργασιας να υπογραφουμε ουλλοι μαζι..και μεν νομιζετε εν να πιασετε ανεργιακο..οχι..πρωτα πρεπει να πληρωσει το κρατος τις εγγυημενες καταθεσεις κ μετα..επισης και καποια ταμεια προονοιας που "δανειστηκαν"..

γιαυτο ειπα να μεν τα θελουμε ουλλα δικα μας..το χρεος στην ευρωπη εν ειναι οπως το χρεος της ομονοιας που το σβηνουμε και σιωπουν ουλλοι..τζιαμε παιζοντε συμφεροντα..εν σου χαριζοντε ευκολα ασχετο αν τους ξερεις και εχεις διαπροσωπικες σχεσεις..το μονο που πετυχαινεις ειναι πιο ευνοικους ορους..νομιζω ολοι ειδαμε τηλεοραση τουτες τις μερες..ειδετε ποιες χωρες μας υποστηριξαν???μονο Λουξεμβουργο και λιο Ισπανια...οι αλλες που ειναι???οι αλλες χωρες που πιανουν βοηθεια που ειναι?αλλα για να πιασουν πρεπει να σιωπησουν..ειμαστε μονοι μας φιλοι μου οσο πιο γρηορα το καταλαβουμε τοσο το καλυτερο και αντι να καμνουμε εχθρους που δεν μας περνει αναγκαστικα εν να τραβησουμε σταυρους..

κεινο που λεν για μετοχες εν ο λογος που με καμνει να ειμαι συγκρατημενος και να διω πιστωση χρονου να δω τι εν να γινει παρακατω..εν θα με ενδιαφεραν μετοχες αλλα βλεπεις πως εν σου τα πιανουν κ να σου πουν πιεννε γαμηθου αλλα προσπαθουν να βρουν τροπο στην ουσια τουτα τα λεφτα ναν σαν επενδυση που μας..κεινο με το φυσικο αεριο εν μια καλη λυση αλλα..εν πολλοι που θελουν να φαν καρχαριες γυρω μας..
Άβαταρ μέλους
Captain theodoros
Δημοσιεύσεις: 1716
Εγγραφή: 01 Ιούλ 2011, 07:45
Τοποθεσία: ΜΗΛΕΣΙ !

Re: ΤΡΟΙΚΑ !!!

Δημοσίευση από Captain theodoros »

Όποιος και να λαλεί εδω μέσα έχει δίκιο παιδιά , μην φτάσουμε να αντιδικούμε , δεν θα βγει πουθενά .
<<< ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ >>>

TO ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΜΑΣ ΣΤΟ F/B .

https://www.facebook.com/groups/326097290747122/
12345678
Full Member
Δημοσιεύσεις: 68
Εγγραφή: 29 Οκτ 2012, 16:02
Τοποθεσία: ελλαδα

Re: ΤΡΟΙΚΑ !!!

Δημοσίευση από 12345678 »

ΑΛΙΜΟΝΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΦΤΩΧΟΛΟΓΙΑ.ΧΤΕΣ ΜΠΗΚΑΤΕ ΣΕ ΤΡΟΙΚΕΣ ΜΝΗΜΟΝΙΑ;ΘΑ ΔΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΣ.
chris197
Full Member
Δημοσιεύσεις: 337
Εγγραφή: 25 Νοέμ 2010, 18:29

Re: ΤΡΟΙΚΑ !!!

Δημοσίευση από chris197 »

Ρε κοπελλια μα εισαστε σοβαροι.
εν ο φτωχος ο κοσμακις που ενα την φαει.
τουτοι μεγαλοκαρχαριες εβκαλαν τα λεφτα τους και τα πηγαν σε αλλες τραπεζες εκτος Κυπρου γι αυτο που δεν τους νοιαζει τι θα γινει.
εαν εχουν και λιγοι εντιμοτητα ασ δωσουν στη διμοσιοτητα τις καταθεσεις που εχουν στο εξωτερικο και ας μας πουν ποιοι ειναι αυτοι που ευθηνονται γι αυτοι την κατασταση.φισικα ολοι μας γνωρισουμε ενα περιπου τη εγινε αλλα δεν εχουμε στοιχεια.
τωρα απο τιν αλλοι εν τα πετρελαια μας που θελουν ολοι οι φιλοι μας στην ΕΕ και γι αυτο μας συμπεριφερονται με αυτο τον τροπο.
Στην Ελλαδα και σε αλλες χωρες η κατασταση ειναι μπορω να πω χειροτεροι απο εμας αλλα δεν εχουν τιποτα να τουσ πιασουν ενω εμας εν τα πετραιλαια και το φυσικο αεριο.
ΠΑΙΔΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΟΥΜΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΑΠΑΙΤΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΥΠΕΥΘΗΝΟΥς ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΟΥΝ
Άβαταρ μέλους
thanos1981k
Full Member
Δημοσιεύσεις: 368
Εγγραφή: 04 Οκτ 2011, 18:24
Τοποθεσία: ΕΛΛΑΔΑ-ΑΘΗΝΑ

Re: ΤΡΟΙΚΑ !!!

Δημοσίευση από thanos1981k »

chris197 έγραψε:Ρε κοπελλια μα εισαστε σοβαροι.
Στην Ελλαδα και σε αλλες χωρες η κατασταση ειναι μπορω να πω χειροτεροι απο εμας αλλα δεν εχουν τιποτα να τουσ πιασουν ενω εμας εν τα πετραιλαια και το φυσικο αεριο.
μονος σου το ειπες καποτε ειχα πει οτι οι υδρογονανθρακες κρυβουν πολλα. το πετρελαιο λεγεται μαυροσ χρυσος γιατι εχει παρα πολλα καλλα αλλα περισοτερες καταστροφες αν δεις γεωγραφικα οι χωρες που κανει γεωτρησεις για υδρογονανθρακες η αμερικη & ρωσσια δεν εχουν ακομα θεμα με κριση
Εικόνα
ΙΔΙΟΓΟΜΩΣΗ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ
Άβαταρ μέλους
Captain theodoros
Δημοσιεύσεις: 1716
Εγγραφή: 01 Ιούλ 2011, 07:45
Τοποθεσία: ΜΗΛΕΣΙ !

Re: ΤΡΟΙΚΑ !!!

Δημοσίευση από Captain theodoros »

Αγαπητοί φίλοι είτε μας αρέσει είτε όχι η αλήθεια είναι αυτή που είπε ο πρόεδρος , πρέπει το κυπριακό εκλογικό σώμα να ταχτεί υπέρ της λύσεις που είπε ο πρόεδρος δυστυχώς . Αλλη λύση δεν υπάρχει , τυχόν λεονταρισμοί θα πληρωθούν πανάκριβα με την ιστορία της Κύπρου , δεν θα το ήθελε κανείς μας αυτό .
Στην Ελλάδα πάθαμε πολύ χειρότερα , δεν θέλω να αναφερθώ το τι πάθαμε εδώ , είναι γνωστά σε όλους μας .
<<< ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ >>>

TO ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΜΑΣ ΣΤΟ F/B .

https://www.facebook.com/groups/326097290747122/
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΚΥΝΗΓΩΝ !”