ΤΡΟΙΚΑ !!!

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: ΤΡΟΙΚΑ !!!

Δημοσίευση από MARIOSE »

Άσε Καπετάνιο μου και σήμερα βρίσκονται εδώ...

Να δούμε τι μακακίες θα ακούσουμε πάλιν...
Άβαταρ μέλους
Captain theodoros
Δημοσιεύσεις: 1716
Εγγραφή: 01 Ιούλ 2011, 07:45
Τοποθεσία: ΜΗΛΕΣΙ !

Re: ΤΡΟΙΚΑ !!!

Δημοσίευση από Captain theodoros »

MARIOSE έγραψε:Άσε Καπετάνιο μου και σήμερα βρίσκονται εδώ...

Να δούμε τι μακακίες θα ακούσουμε πάλιν...

που να τους παρει και να μην τους ΞΑΝΑ ΦΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΦΥΛΗ αμαν !!! :oops:
<<< ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ >>>

TO ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΜΑΣ ΣΤΟ F/B .

https://www.facebook.com/groups/326097290747122/
Άβαταρ μέλους
Captain theodoros
Δημοσιεύσεις: 1716
Εγγραφή: 01 Ιούλ 2011, 07:45
Τοποθεσία: ΜΗΛΕΣΙ !

Re: ΤΡΟΙΚΑ !!!

Δημοσίευση από Captain theodoros »

Έρχονται πάλι να μας ξετινάξουν οι βρικόλακες .
<<< ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ >>>

TO ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΜΑΣ ΣΤΟ F/B .

https://www.facebook.com/groups/326097290747122/
12345678
Full Member
Δημοσιεύσεις: 68
Εγγραφή: 29 Οκτ 2012, 16:02
Τοποθεσία: ελλαδα

Re: ΤΡΟΙΚΑ !!!

Δημοσίευση από 12345678 »

ΑΠο εχτες εχουμε και εδω κλεισιμο των τραπεζων.
Δυστηχως ουρες στα ΑΤΜ,βενζιναδικα ,μαρκετ ,και τραπεζες που ακομα και σημερα δε μπορουν να δωσουν ουτε τα 60 ευρω!!!!!!!!!!
η πραγματικη οικονομια διαλυμενη ο εργαζομενος στον ιδιωτικο τομεα ,λιγο πριν φουνταρη!
οι πολιτικοι μας στον χαβα τους στα παραθυρα να μας πουλανε θεωριες.
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: ΤΡΟΙΚΑ !!!

Δημοσίευση από admin »

η ρωμιοσύνη εννα χαθεί όντας ο κόσμος λήψει.....
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
andreas constantinou
Full Member
Δημοσιεύσεις: 44
Εγγραφή: 28 Νοέμ 2014, 01:38

Re: ΤΡΟΙΚΑ !!!

Δημοσίευση από andreas constantinou »

Φιλε μου , να μαρζώνουν αυτοι που εχου να πέρνουν , οχι εμεις που έχουμε να διούμεν.
Άβαταρ μέλους
ANTROS BREDA
Δημοσιεύσεις: 1114
Εγγραφή: 11 Οκτ 2012, 10:24

Re: ΤΡΟΙΚΑ !!!

Δημοσίευση από ANTROS BREDA »

εκατεστρεψαν τα παντα για να σωσουν τες τραπεζες που τους εδιουσαν δανικα και αγυριστα ενο τον υπολοιπο κοσμο εστελνα τον φυλακη μαζι με τους δολοφονους και τους βιαστες!
ο παραπανο κοσμος παει στο εξωτερικο να δουλεψει να πληρωση τα δανεια του να μεν κατσι μεσα και η παραπανω εν στρεφουντε να δουν τες οικογενιες τους επειδη ακομα εν εξοφλησαν και μπορει να τους πιαν στο αεροδρομιο και να τουσ κατσουν μεσα!
καμνουν του ιδιοτικου υπαλληλου μιωση μισθου αν πουν για μιωσης στους βολευτες αμεσως βκενουν στα καναλια!
αντραπιτε λιο ρε!
εγω σε 3 χρονια ειχα 400 ευρο μειωση μισθου να μου πουν και η βολευτες ποσα επιανναν πριν και ποσα τωρα!
Ο Tσακ Νόρις βγαίνει για κυνήγι και επιστρέφει με χταπόδι.
12345678
Full Member
Δημοσιεύσεις: 68
Εγγραφή: 29 Οκτ 2012, 16:02
Τοποθεσία: ελλαδα

Re: ΤΡΟΙΚΑ !!!

Δημοσίευση από 12345678 »

Το κακο ειναι οτι ακομα και τωρα την πληρωνη ο μεροκαματιαρης.ο ιδιωτικος τομεας αφησε και την τελευταια του πνοη,η φραγγατοι τα χρηματα τα ειχαν βγαλη απο καιρο εξω η σε θυριδες.
το δημοσιο στην ελλαδα ειναι ιερο!!!!!!!ο εχων ενα μαγαζακι ο αλλος που ζουσε απο το μεροκαμματο
τελειωσε...
Εχουμε και παπαγαλακια εδω πολλα ,αλλα αυτοι οι νεοαντιστασιακοι ειναι με γερες τσεπες!!!!!!!!!!
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: ΤΡΟΙΚΑ !!!

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

ANTROS BREDA έγραψε:εκατεστρεψαν τα παντα για να σωσουν τες τραπεζες που τους εδιουσαν δανικα και αγυριστα ενο τον υπολοιπο κοσμο εστελνα τον φυλακη μαζι με τους δολοφονους και τους βιαστες!
ο παραπανο κοσμος παει στο εξωτερικο να δουλεψει να πληρωση τα δανεια του να μεν κατσι μεσα και η παραπανω εν στρεφουντε να δουν τες οικογενιες τους επειδη ακομα εν εξοφλησαν και μπορει να τους πιαν στο αεροδρομιο και να τουσ κατσουν μεσα!
καμνουν του ιδιοτικου υπαλληλου μιωση μισθου αν πουν για μιωσης στους βολευτες αμεσως βκενουν στα καναλια!
αντραπιτε λιο ρε!
εγω σε 3 χρονια ειχα 400 ευρο μειωση μισθου να μου πουν και η βολευτες ποσα επιανναν πριν και ποσα τωρα!
Φίλε μου εσύ είσαι που τους "καλούς" με "μόνο" 400 Ευρώ μείωση, εγώ γνωρίζω άτομο που σε 2 χρόνια ο μισθός του έμεινε ο μισός που ότι ήταν, εκουρέψαν του το ταμείο προνοίας κατά 47% (με 42 χρόνια υπηρεσία παρακαλώ), και παράλαβε και επιστολή ότι 4/08 θα το σταματήσουν που τη δουλειά καθώς η επιχείρηση θα κλείσει.
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: ΤΡΟΙΚΑ !!!

Δημοσίευση από MARIOSE »

Παιδιά οι τραγικές περιπτώσεις είναι πολλές...υπάρχουν και ανθρώποι που έφτασαν στο έσχατο σημείο (να μην το γράψω κι όλας...).

Η ψαλίδα πλούσιοι/φτωχοί μεγαλώνει και η μεσαία τάξη τείνει να χαθεί...Οι καιροί αλλάζουν και τα σημεία τους είναι πολύ δυσοίωνα...Πρέπει να μάθουμε να βλέπουμε και λίγο μπροστά αλλά και να ενεργούμε!
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΚΥΝΗΓΩΝ !”