Εκπομπή

Άβαταρ μέλους
Chris B725
Full Member
Δημοσιεύσεις: 329
Εγγραφή: 12 Οκτ 2015, 16:45

Re: Εκπομπή

Δημοσίευση από Chris B725 »

Chris B725 έγραψε:Υπάρχει περίπτωση να μαγνητοσκοπηθεί η εκπομπή για να την κατεβάσουμε μετά από κάπου να την δούμε;

Θα προλάβω μάλλον την αρχή αλλά όχι ολόκληρη...
Εντωμεταξύ ενώθηκα τωρά και δεν έχει ήχο... δεν ξέρω αν είναι δικό μου πρόβλημα μόνο... :?
I`d rather be hunting !!!
S@v-v@s
Full Member
Δημοσιεύσεις: 62
Εγγραφή: 21 Ιαν 2014, 18:40

Re: Εκπομπή

Δημοσίευση από S@v-v@s »

Chris B725 έγραψε:
Chris B725 έγραψε:Υπάρχει περίπτωση να μαγνητοσκοπηθεί η εκπομπή για να την κατεβάσουμε μετά από κάπου να την δούμε;

Θα προλάβω μάλλον την αρχή αλλά όχι ολόκληρη...
Εντωμεταξύ ενώθηκα τωρά και δεν έχει ήχο... δεν ξέρω αν είναι δικό μου πρόβλημα μόνο... :?
Και γω προσπαθώ εδώ και λίγη ώρα αλλά μόνο εικόνα. Ίσως να φτιάξει στην πορεία αλλιώς πιστεύω ο Άριστος θα μας δώσει εναλλακτική να την δούμε και αργότερα

Πολύ καλή ιδέα αυτός ο κύκλος των εκπομπών για το συμφέρον όλων μας. Καλή επιτυχία!
S@v-v@s
Full Member
Δημοσιεύσεις: 62
Εγγραφή: 21 Ιαν 2014, 18:40

Re: Εκπομπή

Δημοσίευση από S@v-v@s »

S@v-v@s έγραψε:
Chris B725 έγραψε:
Chris B725 έγραψε:Υπάρχει περίπτωση να μαγνητοσκοπηθεί η εκπομπή για να την κατεβάσουμε μετά από κάπου να την δούμε;

Θα προλάβω μάλλον την αρχή αλλά όχι ολόκληρη...
Εντωμεταξύ ενώθηκα τωρά και δεν έχει ήχο... δεν ξέρω αν είναι δικό μου πρόβλημα μόνο... :?
Και γω προσπαθώ εδώ και λίγη ώρα αλλά μόνο εικόνα. Ίσως να φτιάξει στην πορεία αλλιώς πιστεύω ο Άριστος θα μας δώσει εναλλακτική να την δούμε και αργότερα

Πολύ καλή ιδέα αυτός ο κύκλος των εκπομπών για το συμφέρον όλων μας. Καλή επιτυχία!
Φίλε άνοιξε την από άλλο browser. Από Chrome δεν δουλεύει. Από Internet explorer έχει και ήχο σε εμένα
Άβαταρ μέλους
Chris B725
Full Member
Δημοσιεύσεις: 329
Εγγραφή: 12 Οκτ 2015, 16:45

Re: Εκπομπή

Δημοσίευση από Chris B725 »

S@v-v@s έγραψε: Φίλε άνοιξε την από άλλο browser. Από Chrome δεν δουλεύει. Από Internet explorer έχει και ήχο σε εμένα
Τωρά δουλεύει κανονικά :!:
I`d rather be hunting !!!
Αχερκωτης
Full Member
Δημοσιεύσεις: 556
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2015, 13:20

Re: Εκπομπή

Δημοσίευση από Αχερκωτης »

Καταρχας συγχαρητηρια για την εκπομπη σαν πρωτο βημα ..με τις δυσκολιες κ ιδιαιτεροτητες ηταν πολυ καλη..
Παρακολουθοντας εχω καποιες αποριες αλλα κ διαπιστωσεις..
Κατανοω πως οι αλλαγες ηγεσιας στην Ομοσπονδια δειχνει να προσφερει καρπους αφου φαινοντε να ασκουν πιεσεις κ να αντιτασσοντε με το Ταμειο..
Οι τοποθετησεις απο την αλλη του προισταμενου με εκαναν να διερωτουμε..τι ρολο θελει το ταμειο ναχει;καθαρα εποπτικο;κ οτι δεν μπορει η εποπτεια να κανει να λεμε να αναλογιστουμε ευθυνες κ παιδεια..;
Ισως οταν υπαρξουν πραγματικα προτυπα σε τουτο το τοπο να μπορουμε να μιλουμε για παιδεια..
Κατανοω το μειωμενο προσωπικο στο ταμειο αλλα..π ειναι η συνεργασια με αλλα τμηματα;
Λυπουμαι αλλα θα το πω οπως το ενιωσα με τον τροπο που μιλουσε ο προισταμενος..εμοιαζε με καπετανιο σε καταιγιδα π ελεε Ο Θεος βοηθος..δεν με επεισε ουτε βλεπω βελτιωση..
Αφου το μειωμενο προσωπικο ειναι γεγονος γιατι ζητουν επιπλεων ευθυνες..;τα υπολοιπα πώς θα γινοντε;αυτοματος πιλοτος;

Αν ερχοταν ο καθε κυνηγος να εποπτευει το ταμειο αντι το αντιθετο ισως καποιες καρεκλες να δουλευαν..

Μας ανεφερε πως το κυνηγι ειναι προνομιο κ οχι δικαιωμα..με παραδειγματα μεταξυ αλλων την οδηγηση..με την αδεια κυκλοφοριας κατοχυρωνω το προομιο της οδηγησης με εξασφαλιση δρομων κ βελτιωτικων εργων σε αυτους..
Με την αδεια κυνηγιου τι κατοχυρωνω;την εξοδο μου στο βουνο με σκοπο τι;κυνηγι ή βολτα;τι μ εξασφαλιζεις;
Αν ειναι μονο βολτα τοτε δεν χρειαζεται αδεια αφου το νησι μας σαν τουριστικος προορισμος οι βολτες στην υπαιθρο ειναι δωρεαν..εχτος αν κανω λαθος..

Απογοητευση...
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: Εκπομπή

Δημοσίευση από admin »

Η εκπομπη θα ειναι και στο video on demand μετα .σκοπος ειναι να βλεπει ο κοσμος καποια πραγματα και να εχει πιο ολοκληρωμενη αποψη. Ελπιζω να βοηθησα σε αυτο
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: Εκπομπή

Δημοσίευση από MARIOSE »

Μπράβο Άριστε για όλα, εύχομαι αυτή η δημόσια συζήτηση να φέρει αποτελέσματα. 8-)

Προς το παρόν ούτε και εμένα προσωπικά με πείθουν όλα όσα λέγονται από τους "υπεύθυνους"... μάλλον μου φαίνονται σαν το "έννεν εγώ που φταίω...". Μακάρι να δούμε και πράξεις.
Άβαταρ μέλους
Chris B725
Full Member
Δημοσιεύσεις: 329
Εγγραφή: 12 Οκτ 2015, 16:45

Re: Εκπομπή

Δημοσίευση από Chris B725 »

admin έγραψε:Η εκπομπη θα ειναι και στο video on demand μετα .σκοπος ειναι να βλεπει ο κοσμος καποια πραγματα και να εχει πιο ολοκληρωμενη αποψη. Ελπιζω να βοηθησα σε αυτο
Άριστε μπορούμε να έχουμε link όταν ετοιμαστεί και ανεβεί το βίντεο της εκπομπής;
I`d rather be hunting !!!
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: Εκπομπή

Δημοσίευση από admin »

Φυσικά αν και απο ότι μου είπαν απο τον σταθμό θα το βάλουν επανάληψη και θα το διαφημίσουν σύντομα
Προσέχουμε...για να έχουμε
chris197
Full Member
Δημοσιεύσεις: 337
Εγγραφή: 25 Νοέμ 2010, 18:29

Re: Εκπομπή

Δημοσίευση από chris197 »

παιδια ,
δεν θελω να φανω απιστος θωμας αλλα προσωπικα εμενα μετρουν τα εργα και οχι τα λογια.
πιστευω για ολοι αυτη την κατασταση φταιμε ΟΛΟΙ μας απο τον πρωτο εως τον τελευταιο . αλλοι πολλα αλλοι λιγο εδιμιουργησαεμ ολοι αυτη την κατασταση .
μετρα μπορουμε να παρουμε ολοι μας , ητε στα εκπαυδευτικα να περνει ο καθενας απο εμας λιγι τροφη και νερο και να μην περιεμνουμε απο το ταμειο θηρας να τα κανει ολα. θελουν και αυτοι την βοηθεια μας.
στο ταμειο θηρας πρεπει να γινουν ριζικες αλλαγες στην ηγεσια και στο προσωπικο του . καλιφκει ο ενας τον αλλο και κανουν πλατες στους λαθροθηρες ( οχι ολοι η θυροφιλακες )
θελουν να μας μιωσουν τις εξορμισεις . εας το κανουν αλλα απο την αλλοι μπορουν να ελεξουν την λαθροθηρια, σιγουρα οχι.
ρε παιδια εβαρεθικα να σιζιτο το ιδιο θεμα με φιλους και γνωστους εκαταντισε το γιοφιρι τις αρτας :lol:
οι φταει η θηρα οι ο κωστις οι ο γιαννης ε ποτε θα κατσουμε ο καθενας απο εμας να κανει την αυτοκριτικη του για να δει τι μπορει να κανει για το καλιτερο του κινιγιου ητε σε προσωπικο επιπεδο ειτε σαν ομαδα.
λυσεις υπαρχουν για ολα τα θεματα φτανει να υπαρχει η θεληση απο ολους εμας.

συγνωμη που καταντισα γραφικος αλλα με λιγα λογια ο καθενας απο εμας εας κανει οτι νομιζει οτι ειναι καλιτερο για το κινιγι και εας μην περιμενουμε απο τους αλλους να το κανουν για εμας.
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ”