Πάρτι περιοδικού

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Πάρτι περιοδικού

Δημοσίευση από admin »

Σας υπενθυμιζω οτι οσοι θέλετε να έρθετε στο παρτι το ερχόμενο Σάββατο 31 Ιανουαρίου πρεπει να μας δηλωσετε συμμετοχή στο 25 577750 μεχρι την πεμπτη
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: Πάρτι περιοδικού

Δημοσίευση από admin »

Παιδιά καλησπέρα, φέτος είμαι αρκετά προβληματισμένος σχετικά με το ετήσιο πάρτι και θα ήθελα τις απόψεις σας.
Παρτι σε μια οικονομική ταβέρνα ανοιχτή για όλους
Πάρτι μόνο με κρατήσεις κάπου καλύτερα σε λογική τιμή
Πάρτι σε ένα σκοπευτήριο με μια λογική τιμή για φαγητό και καμιά πούλα


Περιμένω εισηγήσεις.
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: Πάρτι περιοδικού

Δημοσίευση από Pathfinder »

Κατι αλλο να πω?γιατι να μεν βαλουμε (οσοι θελουν και μπορουν) τα λεφτα της ταβερνας κλπ να μαζευτουν και να παει το φορουμ να τα δωσει σε κανενα κοινωνικο παντοπωλειο σε ψωνια η να πιασουμε λια δωρα για μωρα σε ιδρυματα η κατι ετσι...?φαγια ταβερνες ποτα δοξα σει ο Θεος εννα σπασουμε μες τις γιορτες...αποψη μου
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: Πάρτι περιοδικού

Δημοσίευση από MARIOSE »

Pathfinder έγραψε:Κατι αλλο να πω?γιατι να μεν βαλουμε (οσοι θελουν και μπορουν) τα λεφτα της ταβερνας κλπ να μαζευτουν και να παει το φορουμ να τα δωσει σε κανενα κοινωνικο παντοπωλειο σε ψωνια η να πιασουμε λια δωρα για μωρα σε ιδρυματα η κατι ετσι...?φαγια ταβερνες ποτα δοξα σει ο Θεος εννα σπασουμε μες τις γιορτες...αποψη μου
+1
Άβαταρ μέλους
ANTROS BREDA
Δημοσιεύσεις: 1114
Εγγραφή: 11 Οκτ 2012, 10:24

Re: Πάρτι περιοδικού

Δημοσίευση από ANTROS BREDA »

Pathfinder έγραψε:Κατι αλλο να πω?γιατι να μεν βαλουμε (οσοι θελουν και μπορουν) τα λεφτα της ταβερνας κλπ να μαζευτουν και να παει το φορουμ να τα δωσει σε κανενα κοινωνικο παντοπωλειο σε ψωνια η να πιασουμε λια δωρα για μωρα σε ιδρυματα η κατι ετσι...?φαγια ταβερνες ποτα δοξα σει ο Θεος εννα σπασουμε μες τις γιορτες...αποψη μου
+10000000
Ο Tσακ Νόρις βγαίνει για κυνήγι και επιστρέφει με χταπόδι.
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: Πάρτι περιοδικού

Δημοσίευση από admin »

Ρε κοπέλια, κάπου επαρεξηγήσατε την έννοια και τον σκοπό , αν ήταν να κάνουμε φιλανθρωπία εν άλλο θέμα το θέμα είναι εάν θέλετε να βρεθούμε να τα πούμε και που κοντά και όχι μόνο ηλεκτρονικά. Σίγουρα όποιος μπορεί να βοηθήσει συνανθρώπους του αυτές τις μέρες είναι Άγιος αλλά ας μην το παίρνουμε σε άλλη διάσταση το θέμα. Εγώ νιώθω ωραία να βλέπω άτομα του φόρουμ να βρέθονται μαζί να τρώνε ένα πιάτο φαϊ να πίνουν ένα ποτήρι ποτό και να διασκεδάζουμε (το δικαιούμαστε και εμείς σαν ανθρώποι κάποου κάπου) το έχουμε σας παράδοση εδώ και οκτώ χρόνια τώρα να κάνουμε μια συνάθροιση των συνεργατών και φίλων. Απλά τα τελευταία χρόνια κάπου δέν υπάρχει καλή συννενόηση και στο τέλος της ημέρας πέραν απο την φασαρία της διοργάνωσης έχουμε λειτουργικά προβλήματα γιατί .. κάποιοι κλείνουν τραπέζι και δέν έρχονται... κάποιοι δέν κάνουν κράτηση και έρχονται ... Εάν μας δίνατε κάποιες καλές εισηγήσεις και λειτουργικές τα πράγματα θα ήταν πιο εύκολα και καλά για όλους.
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: Πάρτι περιοδικού

Δημοσίευση από MARIOSE »

ΟΚ τότε, ψηφίζω την πρώτη επιλογή:

"Παρτι σε μια οικονομική ταβέρνα ανοιχτή για όλους"
Άβαταρ μέλους
Dimitris
Δημοσιεύσεις: 1154
Εγγραφή: 20 Αύγ 2010, 10:31
Τοποθεσία: Λεμεσός

Re: Πάρτι περιοδικού

Δημοσίευση από Dimitris »

MARIOSE έγραψε:ΟΚ τότε, ψηφίζω την πρώτη επιλογή:

"Παρτι σε μια οικονομική ταβέρνα ανοιχτή για όλους"
+1
«Τα φυτά των ζώων ένεκέν εστι και τα ζώα των ανθρώπων χάριν»
Άβαταρ μέλους
ANTROS BREDA
Δημοσιεύσεις: 1114
Εγγραφή: 11 Οκτ 2012, 10:24

Re: Πάρτι περιοδικού

Δημοσίευση από ANTROS BREDA »

και εγω θεου θελοντος ειμαι μεσα!
Ο Tσακ Νόρις βγαίνει για κυνήγι και επιστρέφει με χταπόδι.
Άβαταρ μέλους
ΚΥΡΙΑΚΟΣ
Full Member
Δημοσιεύσεις: 646
Εγγραφή: 17 Αύγ 2010, 14:10

Re: Πάρτι περιοδικού

Δημοσίευση από ΚΥΡΙΑΚΟΣ »

Μια ημερομηνια που να ειναι βολικη για τους περισοτερους ειναι το βασικο.
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ”