Πάρτι περιοδικού

Απάντηση
Αχερκωτης
Full Member
Δημοσιεύσεις: 556
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2015, 13:20

Re: Πάρτι περιοδικού

Δημοσίευση από Αχερκωτης »

Επιασα την μεσεα κολωνα για να χρησιμοποιηθει σαν pole dance (χορος του στυλλου) κατα την εισοδο!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: Πάρτι περιοδικού

Δημοσίευση από Laurona »

Σοβαρά τωρα.
ρε παιδες σιγα το πραμα να κανονίσουμε μια καλη ταβερνα να παμε να κοψουμε μια βασιλοπιττα.
έκαμα με το εφιαλτη του καημενου του Αριστου κ εννα χει κ την γεννα.

Μια βασιλοπιττα μονον κ καλη παρεα χρειαζετε.
Ας μην δυσκολευουμε την ζωη μας.

Μια παρασκευη ας πουμε 29 του μηνα μια ταβερνα ενδιαμεσα να παμε να φαμε κ να πιουμε να δούμε φιλους κ τελειωσε η κουβεντα.

Αριστε νομιζω ουτε διοργανώσεις ουτε δωρα ουτε τιποτε φίλε μου.
τα απλα πραματα ομορφαινουν την ζωη
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: Πάρτι περιοδικού

Δημοσίευση από Laurona »

Τζιε θελω τζινον τον σαρανταρην τον εργενην που κυνηγά με σεττερ να κατσει διπλα μου κ να του καμω προξενια ;)
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
Αχερκωτης
Full Member
Δημοσιεύσεις: 556
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2015, 13:20

Re: Πάρτι περιοδικού

Δημοσίευση από Αχερκωτης »

Το θεμα εν οτι εν εδειξαμε ποσα ατομα ειμαστε προθυμοι κ δεν ξερει για τι αριθμο συμμετοχων να τσιακκαρει..
Αν θελει να γεννηθει με το καλο το νεο μελος κ να γινει μετα γινεται εν χρειαζεται να καμει κατι με την εννοια..
Αν τον ευκολυνει να πουμε ποσα ατομα εν προθυμα να προαγορασουμε εισητηρια κ να μην εχει στην εισοδο να ξερει κ κεινος κ ο εστιατορας οτι τοσοι θαμαστε..


Sent from my iPhone using Tapatalk
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: Πάρτι περιοδικού

Δημοσίευση από admin »

Αχερκωτης έγραψε:Το θεμα εν οτι εν εδειξαμε ποσα ατομα ειμαστε προθυμοι κ δεν ξερει για τι αριθμο συμμετοχων να τσιακκαρει..
Αν θελει να γεννηθει με το καλο το νεο μελος κ να γινει μετα γινεται εν χρειαζεται να καμει κατι με την εννοια..
Αν τον ευκολυνει να πουμε ποσα ατομα εν προθυμα να προαγορασουμε εισητηρια κ να μην εχει στην εισοδο να ξερει κ κεινος κ ο εστιατορας οτι τοσοι θαμαστε..


Sent from my iPhone using Tapatalk

Η μέρα που γεννάμε είανι κανονικά 26 του Γεννάρι αλλά ο προηγούμενος ήρθε 2 βδομάδες πιο νωρίς έτσι είμαστε έτοιμοι για παν ενδεχόμενο.. Τωρά μετά την γέννα τα πράγματα είναι πιο εύκολα.
Προσέχουμε...για να έχουμε
Αχερκωτης
Full Member
Δημοσιεύσεις: 556
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2015, 13:20

Re: Πάρτι περιοδικού

Δημοσίευση από Αχερκωτης »

Φιλε μ καλως να ορισει με το καλο κ το παρτυ εν νομιζω να εχει καποιος προβλημα να γινει μετα νασαι κ συ πιο ησυχος


Sent from my iPhone using Tapatalk
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: Πάρτι περιοδικού

Δημοσίευση από MARIOSE »

Άριστε καλώς να δεχτείς το νέο μέλος της οικογένειας σου φίλε μου!

Όποτε κανονίσετε θα είμαι εκεί.

Τούτο με τον ττόρο ρε Χρύσανθε εν μου το εξήγησε ο Αχερκώτης...επιφυλάττομαι που εν να βρεθούμεν :D
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ”